PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید اپاچی 160 کارکرده

mosim2m
03-02-1390, 10:10 بعد از ظهر
سلام بچه ها قرررررررررربون همتون . من واقعا به کمک همتون نیاز دارم . من از طریق آرشیو همشهری 3 تا آپاچی 160 کارکرده پیدا کردم با شرایط زیر .

1) قرمز ، مدل آخر 88 ، عقب و جلو دیسک ، روکش صندلی دار ، دزدگیر و ریموت استارت دار ، کارکرد 14000 کیلومتر ، موتور دست 3 ( یعنی طرف خودشم از دست گرفته ) بدون لک و خوردگی ، ( دست یه پسر 118 ساله بوده ) ، بیمه تا سال بعد همین موقع ها ( 1 سال کامل ) .
سوار موتور که شدم هیچ مشکلی نداشت . دور موتورو تا 9000 بردم صدای بدی نداد که نشونه عیب باشه . شتاب و کمک ها و همه چیز خوب بود . دنده ها هم نرم بودن .

قیمت : 1530 نهایتش با نصف هزینه سند زدن (15000)

2) زرد، مدل 88 ، فقط جلو دیسک ، دزدگیر بدون ریموت استارت ، زنون ، کارکرد 17000 ، موتور دست 3 ، بدون لک و خوردگی ، بیمه تا آبان 90 .
موتورو سوار شدم ، دنده هاش فوق العاده سفت بودن (جوری که با کتونی بودم پاهام درد می گرفت ! ) زنجیرش مثل اینکه یکم خشک بود و تو خلاص را میرفتم یا کلاچ نگه میداشتم صدا میداد . ولی موتور با دور موتور بالا صدای بدی نمیداد و خوب بود

قیمت 1400 مثل بالایی

3)مشکی ، مدل 88 ، فقط جلو دیسک ، بدون دزد گیر و ریموت و زنون ، کارکرد 3800 ، دست 2 ، با مقداری لک و خوردگی به جدول و ... ، بیمه تا آبان 90
موتور رو سوار شدم باهاشم 110 تا رفتم تو خیابون دماوند . خیلی خوب بود . دنده ها فوق نرم بودن . به تعمیرگاه محلمونم نشون دادم و گفتم یه دور بزنه که گفت مشکلی نداره . فقط تنها مشکلی که داشت نمایشگر دور موتور بود که رو 5 گیر کرده بود و از 5 شروع میشد . :(((( .

قیمت 1400 مثل بالایی

حالا داداشای گلم ازتون میخوام با ذکر دلیل یکی از اینارو انتخاب کنید . چون شما حرفه ای تر از منید نظرتون برام مهمه .

ایشا لا تو قرار اولی که میام شیرینیشم تقدیم برو بچ می کنم . :bighug:
ممنون از همتون

Alireza
03-02-1390, 10:44 بعد از ظهر
تو زدن تاپیک از عنوان مناسب استفاده کنین

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

من نظرم رو مورد سوم هستش چون کارکرد کمتر و قیمت بهتری داره
دور موتور هم تو اکثر اپاچی ها این مشکل وجود داره زیاد حساس نشو برای من دور موتورم قبل صفر وایمیسه

mosim2m
03-02-1390, 11:08 بعد از ظهر
چقد هزینه تعمیرش میشه ؟ بنظرت نمی ارزه قرمزرو که دو دیسکه بگیرم ؟ البته پولم 1450 تومنه ولی میتونم قرض کنم . دو دیسکه ترمزش خیلی خوب بود . خطری نداره یک دیسک ؟

Alireza
04-02-1390, 11:06 قبل از ظهر
نه بابا خطری نداره ترمز هاش خوب عمل میکنن

mosim2m
04-02-1390, 04:48 بعد از ظهر
ممنون از علی رضا . تا آخر هفته می خرمش .

M.SH.K
04-02-1390, 05:01 بعد از ظهر
تو زدن تاپیک از عنوان مناسب استفاده کنین

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

من نظرم رو مورد سوم هستش چون کارکرد کمتر و قیمت بهتری داره
دور موتور هم تو اکثر اپاچی ها این مشکل وجود داره زیاد حساس نشو برای من دور موتورم قبل صفر وایمیسه

سلام
ببخشید اقا علیرضا
ولی کم کارکرد بودن تو ایران که همه خیلی راحت کیلو متر باز میکنن معنی ای نداره
و با توجه به خوردگی و جدول زدگی ها این کمی نکته دار تره
یعنی اون بنده خدا از 88 تا حالا که نزدیک به 16 ماه گذشته فقط روزی 6.5 km راه رفته
حتما تو حیاط خونه باهاش بازی میکرده
بنظر من اولی با امکانات بیشترش و قیمتش منطقی تره
البته علیرضا جان جسارت کردیماااا
یا علی

mosim2m
04-02-1390, 05:38 بعد از ظهر
میلاد جان تازه نکته دیگش اینه که یارو میگه صاحبش بندر عباسه ! ولی کارتو مدارکش دست خودش بود ! میگه وکالت نامه میگیره تا سندو به اسمم بزنه .
یه کاریشم خیلی منو به شک انداخت . زنگ زد گفت بیا پولو بده قول نامه میکنیم بعد از دو سه روز که وکالت نامش اومد سند میزنیم !!!

Kenji
04-02-1390, 05:41 بعد از ظهر
بیخیال این شو.

M.SH.K
04-02-1390, 06:14 بعد از ظهر
بیخیال این شو.

اره بابا
به شرش نمی ارزه
تو موتورارو دیدی ولی با چیزی که گفتی اولیش منطقی تره
یا علی

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

من اینا رو نمیشناسم
ی جستجو کردم برات
شایدم فروخته باشن
میخوای ی تماس با اینا هم بگیر
شاید قسمت شد
یا علی
[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

mosim2m
04-02-1390, 09:25 بعد از ظهر
خیلی آقایی میلاد جان . امیدوارم بتونم این لطفتو جبران کنم

mosim2m
07-02-1390, 08:58 بعد از ظهر
دوستان خریدم . بالاخره گزینه 3 رو خریدم . عکسشم سریع میذارم تو قسمت عکس ها .
تشکر ویژه از علی رضا جان که بهترین گزینه رو پیشنهاد کرد .

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

فقط از این زورم گرفت که دو بار هزینه محضر رفت تو پاچم . البته دوبار نصف . لعنت به این قانونای مسخره . مالیات میگیرن هیچ خدماتی عوضش نمیدن