PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خفت گیری موتور من در مسافرت

eshgh_namordeh
04-01-1392, 11:25 بعد از ظهر
دوستان سلام و تبریک مجدد سال نو
عید امسال که برای من فوق العاده بد بود
مثل هر سال موتور را سوار شدم مسافرت برم ، پنجشنبه صبح از تهران راه افتادم و بعد از ظهر رسیدم شهرکرد ، فردا صبح راه افتادم برم ایذه و از اونجا اهواز برم
25 کیلومت مونده به ایذه بعد از سد کارون توقف کردم ناهار خوردم و راه افتادم ، 500 متر راه افتادم سه تا سی جی دو ترک اومدن کنارم گفت صبر کن عکس بگیرم که یک دفعه یک سی جی از اون طرف سوئیچ موتور را در آورد و 6 نفری ریختن سرم من کلاه و فیسم نمیگذاشت هیچی ببینم فقط موتور را محکم گرفتم که از موتور پرتم کردن پائین و پای یکیشون را گرفتم که حداقل یکی را نگه دارم دیدم چاقو در اوردن گفت رهاش کن وگرنه میزنیمت ، منم که واقعا هنگ کرده بودم هیچ کاری از دستم بر نمیومد یکی دستم را گاز گرفت و دستم را رها کردن پریدن پشت موتور و نینجا را بردند .
زنگ زدم 110 که با بدبختی گرفت و پاسگاه جلو که 15 کیلومتری ایذه بود راه را بست اما خبری از موتور نبود .
خلاصه پاسگاه تویوتا دو کابین داشت و چهذ تا سرباز و افسرش و خودم سوار شدیم حالا کلی جاده خاکی و روستا اطراف بود ، افسر تجسس گفت اینها حرفه ایی بودن حتما از این روستا رفتم که یک جاده خاکی 100 کیلومتری بود که مستقیم به ایذه میخورد ، کل مسیر را رفتن اما خبری از موتور نبود دیگه نا امید شدم گفتم نینجا رفت که رفت
دوباره برگشتن و همون مسیر را رفتم و از تمام روستائیها چوپانها همه سوال کردن موتور سبز با این مشخصات ندیدین گفتن نیم ساعت پیش رد شد ، پرس و جو کردیم تا رسیدیم به یک روستا گفتن نه از اینجا رد نشده ، پلیس پیاده شد جاده خاکی را نگاه میکرد رد لاستیکها را میگرفت 4 ساعتی دنبالش بودیم که گفت هر چی هست بین این دو تا روستا هست ، بنده خدا موتور روستائیها را گرفت گفت همراهم بیا اطراف کوه و جنگل را بگردیم 1 ساعتی گذشت اومد گفت مژدگانی بده پیداش کردیم ، تا پیش موتور نرفتم و ندیدم باورم نمیشد که پیداش کردن ، از یک دره شاید 20 متری برده بودن پائین پشت یک درخت خوابونده بودن که 6 نفری اوردمیش بالا و بلاخره پیدا شد . باورم نمیشد واقعا پیدا بشه ، خلاصه فرمون هم قفل کرده بودن سوئیچ هم نداشتم مجبور شدم بزارم تو صندوق اتوبوس و 1000 کیلومتر بیام تا تهران .
وقتی موتور را پیدا کردیم دیدم دو نفر از کوه مقابل دارن میرن بالا پلیس بیسیم زد پاسگاه از اونطرف برن اونها را که بگیرن که به پلیس تیر اندازی کرده بودن و فرار کردن ، افسره گفت شانس اوردی یک بلائی سرت نیوردن سالمی چون میکشن میندازن تو سد کارون که اصلا نفهمی چه اتفاقی افتاده ، شاید اینکه نتونستم باهاشون درگیر بشم و راحت بردن بهم آسیبی نزدن .
در هر حال بخیر گذشت با اینکه خیلی لحظات بدی بود و عید و مسافرتم را خراب کرد . بعدا فهمیدم جاده ایذه و اهواز و ... خیلی نا امنه حتی ماشین سنگسنها هم توقف نمیکنند چون خفتشون میکنند .
تجربه تلخی شد که امیدوارم کسی تجربه نکنه اما حواستون باشه تحت هیچ شرایطی سرعتتون زیر 100 کیلومتر نباشه و فقط جائی که پلیس هست یا تعداد زیاده توقف کنید .
حتما دزدگیری ببندید که با ریموت بتونید خاموش کنید .
حتما رد یاب gps روی موتورها نصب کنید .
کلید یدک همیشه همراهتون باشه و جائی نزدیک بزارید که بتونید سریع جایگزین کنید .
روی سوئیچ سعی کنید محافظی بزارید که نتونند راحت کلید را در بیارن .
حتما با تعداد زیاد مسافرت کنید حداقل 3 نفر باشید سعی کنید مناطق جنوبی کشور را بیخیال بشین که خیلی نا امنه
و مطمئن باشید کسی که خفت گیری میکنه آماده هست و باید خیلی شانس بیارید غافلگیر نشین پس احتیاط کنید .

خلاصه این هم از داستان عید امسال ما

از بابک هم ممنون کلی وقتش را گذاشت صبح زود اومد ترمینال جنوب کمک کرد موتور را تا خونه بیاریم و بعدشم ببرم تعمیرگاه یک فکری واسه سوئیچش کنه

Mohammad aghili
04-01-1392, 11:34 بعد از ظهر
آقا خیلی ناراحت شدم از اتفاق پیش آمده
و بسیار خوشحال شدم از اینکه پیدا شد

ایشالله که همیشه سلامت باشید و دیگه به تور این حرومزاده ها نیوفتید

ارسال شده از gt-i9000 با استفاده از تپاتالک 2

omid kawasaki
04-01-1392, 11:34 بعد از ظهر
آقا اول که خوندم خیلی ناراحت شدم... ولی خدا رو شکر که پیداش کردی
خدا به هممون رحم کنه با این وضع امنیت:s (9):

روان
04-01-1392, 11:35 بعد از ظهر
ااا چی بگم والا باز خدا رو شکر اول خودت چیزیت نشد بعدش چه معجزه ای شده موتورت پیدا شده ی صحنه خودم رو میزارم جای شما تو اون صحنه که دادن موتورو از جلو چشمام میبرن دیوونه میشم آقایون از امروز برای حفظ خودتون و موتورتون در مسیر ها حتماا صلاح سرد به همراه داشته باشید ترجیحا من ی تبر دارم تو مسیرای دور با کاورش به پام میبندم هم خوش دسته هم تیزه برا پرتاب هم حرف نداره .
جا داره اینجا از برادرای نیروی انتظامی هم تشکر کنم چون اگه نبودن فکر نمیکنم نینجا جان پیدا میشد

r66225
04-01-1392, 11:36 بعد از ظهر
واقعن که آقا خدا به خودت رحمش اومده

K.I.A
04-01-1392, 11:41 بعد از ظهر
علی رضا این ماجرا جوییت اخر کار داد دستت شانس اوردی خدا بهت رحم کرد
تو که همرو میگی تنها نرید مواظب باشید پسر خوب نزدیک بود تورو از دست بدیما
اولش فکر کردم داری شوخی میکنی
خدا بخیر کرد خوشحالم که حالت خوبه .

eshgh_namordeh
04-01-1392, 11:43 بعد از ظهر
دقیقا بدترین لحظه اش همینه که جلوی چشمت موتورت را ببرن و همینطوری به همین سادگی دور بشه
اره واقها نیرو انتظامی خیلی غیرت به خرج دادن که اگر این همه وقت نمیگذاشت عمرا پیدا میشد ، واقعا ازشون ممنونم
کلا مثل معجزه بود خیلی به خیر گذشت
ممنون از لطف همگی

r66225
04-01-1392, 11:49 بعد از ظهر
دقیقا بدترین لحظه اش همینه که جلوی چشمت موتورت را ببرن و همینطوری به همین سادگی دور بشه
اره واقها نیرو انتظامی خیلی غیرت به خرج دادن که اگر این همه وقت نمیگذاشت عمرا پیدا میشد ، واقعا ازشون ممنونم
کلا مثل معجزه بود خیلی به خیر گذشت
ممنون از لطف همگی

بازم خدا بهت رحم کرده که بیکار بودن و تحولیت گرفتن وگرنه می گفتم برو دادگاه و اصلن دیگه بیخیالش شو ...

erfan.557
04-01-1392, 11:50 بعد از ظهر
اقا خدارو شکر که خودت سالمی و خدارو شکر به خیر واسط گزشته.

Nobahar
04-01-1392, 11:52 بعد از ظهر
واااو.

چرا تنها رفتی خو؟ جدا از امنیت و اینا اینهمه راه تنها حوصلت سر نرفت؟

خداروشکر هم خودت سالمی هم موتورت دستته.

ناراحت برا اینکه عیدت خراب شد. و خوشحال برا اینکه ضرر جدی ای ندیدی.

حالا موتور چقد خسارت خورد؟

Felez_zangzade
04-01-1392, 11:56 بعد از ظهر
حیف عیدت حروم شد.

ولی اول خوشحالم که خودت سالمی، موتور هم که با هوشیاری خودت و وظیفه شناسی و ایثارگری ناجا پیدا شد، دمشون گرم.

خیلی وقت بود می خواستم در این مورد تاپیک تحقیقاتی بزنم، راه حل ها، پیش گیری ها و غیره.

به نظر من هیچ وقت نباید تنها سفر کرد.

K.I.A
04-01-1392, 11:57 بعد از ظهر
من بودم درگیر میشدم!البته عاقلانه نیست
اما یه اسپری فلفلی/شوکری/تفنگ اپ پاشی/گوجه فرنگی/اجری/ زنجیری /دستت میگرفتی همشونو نفله میکردی
اصلا واینمیستادی/از این وایسادنا خاطره خوبی نداریم

شهروز
05-01-1392, 12:18 قبل از ظهر
دوستان توجه کنن...
آخر و عاقبت تک خوری همینه....
بابک رو نبرد این بلا ها سرش اومد...
اینا همه آه و ناله بابک بوده
رفیقه نیمه راه:27:

eshgh_namordeh
05-01-1392, 12:47 قبل از ظهر
اره اگر سریع عکس العمل نشون میدادم شاید بیخیال میشدن اما اینها که من گیرشون افتادم اسلحه داشتن که به پلیس شلیک کردن وای به حال من که هیچی همراهم نبود ، بهتره ردیاب و دزدگیر روی موتور نصب بشه دو دستی تقدیمشون کرد شانس اوردم بلائی سرم نیاوردن
خسارت آئینه یک طرف را شکستن فلاپ خط افتاد و سوئیچش خراب شد .
بابک بنده خدا خیلی ناراحت شده از این اتفاق تقصیر انگشت کوچیکشه باید اون را جریمه کنیم که باعث شد نتونه همراهم بیاد وگرنه هیچی بهتر از این نیست با دوستان سفر بریم
در هر حال من چندین ساله سفر میرم و به قول ناجا حادثه همیشه نیست مال دیگران نیست بعضی وقتها اتفاق میفته باید احتیاط کرد چه خفت گیری چه سرقت چه تصادف و ... تجربه باشه برای همه دوستان خیلی خیلی دقت کنند این همه هزینه میکنیم یک ردیاب 400 تومنی روش بود یا یک دزدگیر 100 تومنی هیچ کدوم از این اتفاقها نمیفتاد و خیلی نکات دیگه که واقعا باید رعایت کرد .

- - - Updated - - -

همین جا از پاسگاه دهدز و سروان قنبری و نظری کمال تشکر میکنم که چندین ساعت وقت گذاشتن و موتور را پیدا کردن ، امیدوارم خبر به گوش مسوولان برسه و تشکر لازم را از این عزیزان به عمل برسونند

Magma
05-01-1392, 01:17 قبل از ظهر
همین الان از دپارتمان بین المللی شانس با من تماس گرقتن. تبریک میگم. شما لقب خوش شانس ترین موتور سوار قرن رو به خودتون اختصاص دادین!:4chsmu1:

Babak
05-01-1392, 01:48 قبل از ظهر
اولین چیزی که خوشحالم که اتفاق افتاد سلامت 100٪ خوده علیرضا است:thanks:

mamad megeli
05-01-1392, 02:11 قبل از ظهر
داداش حالا باز خوبه تو رفتی وسط بیابون منه بدبخت که یه بار وسط اتوبان داشتن خفتم میکردن بی امنی ربطی به جنوب و شمال نداره گشنگی که باشه همین میشه

Afshin007
05-01-1392, 03:02 قبل از ظهر
یه چیزی که برام جالب بود پیگیری پلیس تو اون شرایط بود !!!! من فکر میکنم یکی از دلایل پیدا شدن ماله دزدی "حلال" بودن اون مال باشه امیدوارم دیگه نه برای تو نه هیچ کسی این قضیه تکرار نشه ////

مصطفی
05-01-1392, 07:41 قبل از ظهر
از کدوم جاده رفته بودی؟ از لردگان به سمت ایذه میرفتی یا از ناغان به سمت ایذه؟

رضا استکی
05-01-1392, 08:02 قبل از ظهر
:wow:علیرضا جان خوشحالم که سالمی
نتیجه گیری:زین پس هنگام موتور سواری یک قبضه سلاح نیمه اتوماتیک AK47 همراه داشته باشید اینجوری=>:icon_pf (94):
یا بابک(:icon_pf _96_:) رو همراه داشته باشین خخخخ:25r30wi:

monazzah
05-01-1392, 08:07 قبل از ظهر
دادا از همه جا شانس آوردی

pouyatell
05-01-1392, 09:16 قبل از ظهر
من با موتور تنهایی تا کرج هم نمی رم چه به رسه به جنوب
داداش خیلی شانس آوردی که همه چیز به خیر گذشت و فقط خاطره بد سفر برات موند ، امیدوارم که دوستان کسی تنهایی به مسافرت نره اونم با موتور گرون قیمت که تو تهران نمی شه باهاش هر جایی گشت چه برسه به جاده

Ali.K
05-01-1392, 09:56 قبل از ظهر
آقا علیرضا واقعا خداروشکر کن که خودت سالمی و دوم موتورت پیشته واقعا معجزست داداش مگه نمیدونستی جنوب چه خبره؟ البته خود جنوب اینقد بی امن نیست، جادهاش خیلی مزخرفه اصلا امنیت نداره تازه مثلا شما توی عید رفتی که همه درحال مسافرتن و باید امنیت باشه...
در هر صورت خیلی برات ناراحت شدم که عیدت خراب شد و خیلی خوشحال شدم که موتورت پیدا شدو خودت چیزیت نشد.
اصولا به نظرم کسی نباید تنهایی سفر با موتور بره اونم با این موتور و تنهایی. اونم چه جاده ایی
بازم خداروشکر

Kami
05-01-1392, 10:34 قبل از ظهر
بهترین کار رو کردی که موتور رو ول کردی علیرضا وگرنه 6 نفر به یه نفر حتما یه بلایی سرت میاوردن خدایی نکرده
بهترین کار اینکه بدون توقف از محلی که کامل نمیشناسیم رد بشیم ، یا اصلا تنهایی همچین جاده هایی نریم
ای کاش سال جدید رو با خاطره بدی شروع نمیکردی
در پایان خداروشکر که سالمی و موتور پیدا شد

hamed510
05-01-1392, 11:28 قبل از ظهر
خیلی خیلی ناراحت شدم و تاسف میخورم که امنیت تو جاده های کشورمون واقعا صفره!!!
ولی خدا رو شکر کرد که آسیبی بهت نرسوندن خدا رو شکر
سفر کردن با موتور مخصوصا سفر های دور حتما باید یکی همراهیت کنه چون که هر لحظه احتمال اینکه هر اتفاقی بیفته هس خرابی موتور و تو راه موندن هم هس!
بازم خوشحالم که بهت آسیبی نرسوندن

mahdi24
05-01-1392, 11:39 قبل از ظهر
خیلی تجربه های خوبی رو در مورد مسافرت با موتور منتقل کردی . من هم فهمیدم که تو جاده هایی که نا امنه اصلا نباید توقف کرد . بعضی هام میان میگن پیچ چرخت باز شده یا بنزینت داره میریزه اصلا نباید بهشون گوش بدیم و با سرعت ازشون دور بشیم .

masoud.te
05-01-1392, 12:32 بعد از ظهر
دوست من واقعا خوشحالم که حالتون خوبه.

من خودم بچه جنوبم دوستمون درست میگه اینجا واقعا امنیت در حد صفره کسی که میخواد موتور سنگین بخره اینجا اول میره یه اصلحه کمری میخره.شاید باورتون نیشه اما حقیقته.دوستان اگه بتونن یه سویچ مخفی یه جای موتور ردیف کنن که کسی متوجهش نشه خیلی خوبه که اگه خاموشش کردی دیگه نشه روشنش کرد به این سادگی ها من خودم تو میل فرمون گزاشتم با انگشت کوچیکه خیلی راحت خاموش روشن میشه بدون اینکه کسی متوجه بشه.

Hamid_brg1325
05-01-1392, 01:37 بعد از ظهر
خدا رو شکر سالمی . خیلی کار خوبی کردی موتورو ول کردی در غیر این صورت 100% میکشتنت . یه علامت ! برای حرکت ماموران نیرو انتظامی که منو به تعجب واداشتن . دمشون گرم چون تو شیراز که اگه بود ولش میکردن و باید کلی پارتی بازی و پول خرج میکردی تا کارت راه بیوفته . بعدم تمام راننده ماشین سنگینا میگن که جاده اهواز احتمال 90% وایسی لختت میکنن . در آخرم با موتور این همه راااااااااااااااااااااااه بلند شدی از تهرون اونم تنهایی رفتی اهواز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازم خدا رو شکر موتورت گیرت اومد و سالمی .

ایلیا
05-01-1392, 01:41 بعد از ظهر
خدا رحم کرد که ازین بدتر نشد. عیدت خراب شد فدای سرت. ماشالاه جوونی، سال دیگه برو. تک خوریم نکن با بچه‌ها برو :4chsmu1:.
منم با اجازه نکاتیو اضافه کنم.
بدترین کار تو این جاده ها توقف کردنه. ففط با 130 تا باید گاز بدی و رد شی. اگه پلیسم گفت بزن کنار بهش بگین پاسگاه بعدی میزنم کنارو گازو بگیرین برین.
خواهشا تو جاده اگزوز اسپرتو باز کنینو فابریک خود موتورو ببنیدین. بی‌خیال اسب بخار. صدا ، خودش عامل جلب توجه و تحریکه.
همونطور که گفتی تو جاده از ریموت استفاده کنین، از سوییچ فقط واسه قفل کردن فرمون استفاده کنین.
بقیه‌ی مواردم که گفته شد.
میدونم آقا علیرضا لحظه‌های پر استرسیو گذروندی، ولی باز خدارو شکر که سالمی و مالتو نبردن. این اتفاق میتونست تلخ‌ترین و گرون‌ترین تجربه‌ی زندگیت باشه.
ناراحت نباش،:clap: الان یه اتفاق بده، یه مدت که بگذره خاطره میشه و بهش میخندی.

FAARID
05-01-1392, 02:10 بعد از ظهر
جا خوردم اولش فکر کردم داستان تعریف میکنی ولی واقا خدا رحم کرده به شما علی رضا . اینهم تجربه ای برای ما که بیشتر حواسمونو جمع کنیم در هر صورت خوشحالم که خودت و موتورت سالم هستید حتما آه بابک گرفتت ببینمش بهش میگم بیخیال بشه

albaloo
05-01-1392, 02:12 بعد از ظهر
فقط خوشحالم که سالمی امیدوارم همیشه سالم باشی

آقا مهدی
05-01-1392, 02:29 بعد از ظهر
این کارا رو نکنید به خدا خطرناکه مخصوصا تو جنوب ایران
این موتوری که شما دارید بدجور جلب توجه میکنه واز دور هرکسی فکر میکنه عجب موتور گرون قیمتیه

خیلی دادا ش شانس اووردی ایشا لا که دیگه ازین بلا ها سر کسی نیاد ازاین به بعد همه بااین موتور ژیگولت ((((((((((تنهایی))))))))))) جای خطری و دور نرو..
اگر خواستی تنهایی بری با یه وسلیه ای برو که ,عادی باشه جلب توجه نکنه مثلcg125

Mohammad62
05-01-1392, 03:45 بعد از ظهر
وای علیرضا رو صندلی خشکم زد!!! متنت رو تند تند خوندم ببینم خودت چطوری و موتورت پیدا شد یا نه؟! :wow:
اول از همه خدا رو شکر کن که دوست داشته و هیچ صدمه ای ندیدی... دوم خدا خیلی خیلی دوست داشته که با تلاش مامورا موتورت پیدا شده. واقعا دمشون گرم که این طوری پیگیر کارت شدن، ایشالا تو زندگیشون خیر و برکت خیلی بیشتری بیاد... :thanks:
اگه موتورت پیدا نمیشد عیدت خراب میشد. خدا رو شکر کن بابت اینکه سالمی و مالت پیدا شد، امیدوارم سال خوب و خوشی رو در کنار خانواده داشه باشی و بابک عزیز هم زودتر خوب بشه.
شکر شکر شکر... :flower4:

موتوری که 3 سال پیش خریدم فقط 2 روز بدون دزدگیر تصویری بود، نتیجه میگیریم وجودش رو هر موتوری که بخرید واجبه... :icon_pf (95):
می تونستی با زدن یه کلید دزدگیر موتور رو تو حرکت قبل از اینکه وایسه دوباره روشن کنی و گازشو بگیری.... البته به این شرط که مثل خیلی از بچه ها، دزدگیر رو سویچ موتور نباشه...! :2gwb921:

ARSH
05-01-1392, 04:26 بعد از ظهر
فدای سرت رفیق

amo hosein
05-01-1392, 04:47 بعد از ظهر
ناراحت شدم سفرت با کلی استرس ناتمام موند.خدا رو شکر سلامتی.

ممنون از توصیه هایی که کردی.خیلی به درد بخور هستند.
شاد باشی

shahin.r1
05-01-1392, 04:56 بعد از ظهر
قا علیرضا خدا رو شکر سالمی بیشتر مواظب باش .
:hanghead:

K.I.A
05-01-1392, 05:59 بعد از ظهر
اگر خواستی تنهایی بری با یه وسلیه ای برو که ,عادی باشه جلب توجه نکنه مثلcg125
با سی جی تا شوش هم نمیتونه بره مسافرت باهاش بره اهواز!خوده سی جی کشندست.
خدارو شکر که سلامته
کلا مسیر طولانی باید اکیپ باشید تا کمک حال همدیگه.

B-MAX
05-01-1392, 07:29 بعد از ظهر
عجب پلیسای مردی
خدا خیرشون بده اینجور که گفتی انگار داشتن دنبال موتور داداششون میگشتن

soroush adventure
05-01-1392, 09:38 بعد از ظهر
این مطلبو میخوندم قلبم میزد. خدا رحم کرد که به خودت اسیبی نزدن. واقعا دست اون مامورا درد نکنه که اینقدر پیگیری کردن

siavash brazil
05-01-1392, 10:15 بعد از ظهر
خدا رو شكر كه سالم هستين و موتور پيدا شد.

اولين كاري كه انجام ميدين نصب جي پي اس ردياب باشه.
توو سفر و جاده هاي خلوت و غريب هم به هيچكس تحت هيچ عنوان اعتماد نكنين.(گازشو ميگرفتين ميرفتين..)

جانسون
05-01-1392, 10:54 بعد از ظهر
من هنگه هنگ بودم متنو تند تند میخوندم دنباله پیدا کردین موتورت بودم داش علی خدا رو شکر اول سلامتی دوم موتورت پیدا شد استرس خراب شدن عیدت فدا سرت داداش همیشه بدترین اتفاقو به فاله نیک بگیرر... داداش دوراز جونت خیلی بد تر این هم میتونسه بشه ولی .....خدارو شکر همش تجربه میشه..و خاطره.... دمشون گرم مامور ن ا ج ا اینجوری پیگیر بشه تو شهره غریب ندیده بودم..... بازم منه خنگ رو اپاچیم دزد گیر داشتم اما رو این گفتم نمیبندو چون از جلو چشم تکون نمیدمش... ولی الان فهمیدم اگه یروز خفتم کنن و موتور ببرن میتونی با ریموتش خاموشش کنی... یا خیلی کارایه دیگه با ریموتش روشن کنی و کلیدیش دستت باشه از الان رفتم تو فکرش....اولین فرصت اکی میکنم

alinozad
05-01-1392, 11:07 بعد از ظهر
واقعا جالب بود و ناراحت کننده!
تمام نکتش اینه که دم مامورها گرم که اینقدر پیگیری کردند و حتی درگیری پیش اومده!!!یا پلیسای اینور پلیس نیستند یا اونوریا سوپر قهرمانند!البته اینورا هم جدیدا یک دونه قهرمان پیدا شده!
ماشینمونو چند روز پیش دزدیدند هیچکی قبلا پیگیری نمیکرد!قبل اینکه دزده کامل ماشینو لخت کنه یه سوپر قهرمان مثل این پلیسای کاردرست تو کلانتری محل بود ماشینو گیر میاره!یعنی 3 روز نشد خداروشکر گیرش آورد!یک روز دیگه میگذشت انجین رو هم باز کرده بود.باز ما داشتیم کارامونو میکردیم دیدیم یه پیکان وانت رو هم پیدا کرد!
انگار میخاد کم کم اتفاقی بیفته که دیگه پلیس دیدیم نترسیم و احساس آرامش کنیم!باشد که بیاید آنروز!

hamed zoro
05-01-1392, 11:19 بعد از ظهر
علیرضا جان خداروشکر که سالمی و موتورت هم سالمه اگه نبود هم فدای سرت ولی از شما بعید که همچین جاده خطرناکی را تنها با موتور رفتی اون جاده از وقتی سد آبگیری شده ناامن شده یک سری راهزن داره که مخالف دولتن چون روستاهاشون رفته زیر آب زورشون هم به مردم بیگناه میرسه بعد هم شراط آب هوایی عجیبی داره و تو طول اون جاده ممکنه با گرما شروع بشه و با کولاک تمام شه اگه میدونستم میری نمیزاشتم بری تنها چون سرما هم اومده اونم با ماشین ولی ما چهار نفر بودیم چون بچه ها خواب بودن تو ماشین فکر کردن دو نفریم اونا چهار نفر بودن بعد که درگیر شدیم بچه ها که بیدار شدن و دیدنشون لاستیک ماشینو یکیشون با چاقو پاره کردن و در رفتن ما هم عید سال 83 یا 84 بود این اتفاق برامون افتاد دیگه کلاهم را هم باد ببره اونجا نمیرم دنبالش بازم بخیر گذشت انشالله همیشه سالم وسلامت باشی تا از وجودت بهرمند شویم

Babak
06-01-1392, 12:16 قبل از ظهر
علیرضا اگر موتوره جانسون بود حتما می تونست دنبالشون بره و بگیرتشون :crazy:

جانسون
06-01-1392, 01:11 قبل از ظهر
بابی جون کاملا موافقم باهات اگه کپسول من بود ....=))

اگه موتوره من بود مگفتن این سنگینه گاز بده بره ما پشتش فر میخوریم بهتره سمتش نریم =))=))=))خخخخخ

ولی نبوده دیگه خودتو با کپسوله من چیکار داری؟؟؟:98:مهم داش علی با نینجاش بوده که جفتشونم خوبن :دی

امیر علی110
06-01-1392, 09:30 قبل از ظهر
من زمانی که موتور میخوام سوار شم اول کلاه ایمنی رو برمیدارم بعدش یا باتون فنری رو بر میدارم یا قمه(فقط برای زمانی که تنهام) .
آخرین باری که ازش استفاده کردم تو جاده بومهن-رودهن داشتم میرفتم دو تا موتور که یکشون ویو بود یکشونم سی جی(ویو سه ترک بودن،سی جی دو ترک)
اومدن بغل من،منم نگاهشون میکردم یکیشون برگشت گفت چشاتو درویش کن،گفتم به تو ربطی نداره چشمام همین وریه،تو جواب گفت میخوای چشاتو صاف کنم،منم بهش گفت بیا صاف کن،گفت هی حیف که تنهایی وگرنه اینکارو میکردم،اینو که گفت یه پسگردنی بهش زدم بهش گفتم بهت میگم بیا صافش کن.
زدیم بغل،هر پنج تاشون پیاده شدن هی با خودم میگفتم من با اینا چیکار کنم الآنه که کتک بخورم سری باتون فنری دراوردم از شانس بد ما تا باتون رو کشیدم میله آخرش در رفت با این حال دو نفر که اصلا جرات نمیکردن بیان جلو سه نفر دیگرو برد جوری زدم مخصوصا اونی که ک...شر گفت.دو تا زدم تو کمرش گفتم دیگه مرد.سری پریدم موتور ور هددل زدم فرار کردم.
آقا خیلی ناراحت شدم،ولی الآن خوشحالم که اول خودت سالمی بعدم موتورتو پیدا کری.
انشاا...دزدای موتورتو میگرن چوب تو آستینشون میکنن تا دیگه از این غلطا نکنن.

Amirpooyan
06-01-1392, 10:53 قبل از ظهر
عجب داستانی! ولی خدا رو شکر آخرش بخیر گذشته، هم خودت سالمی، هم موتور رو تونستی پس بگیری.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

ghost.rider1
06-01-1392, 07:03 بعد از ظهر
خدا رحم کرد واقعا به خودت.من همینجور که می خوندم فکر کردم داستان نوشتی ولی بعد از روی اسم موتور تشخیص دادم.
علیرضا جان در مقابل دزد و قاچاقچی هیچ سلاحی بدرد نمیخوره!در خصوص ردیاب هم مگه کامپیوتر اون زمان داشتی که کمکت گنه ردیابی کنی.فقط ای کاش سرعتتو کم نمی کردی که اونا فرصت کنن سوییچتو بردارن چه طور اعتماد کردی!!
خلاصه خطر از بیخ گوشه همه رد شد.ایشالا به سلامتی.

albaloo
06-01-1392, 10:00 بعد از ظهر
خدارو شکر سالمی داداش
منم بچه جنوبم
ببین داداش خدا واقا بهت رحم کرده
اگه تو جاده بندر بودی این اتفاق می افتاد اول خودتو تیکه تیکه میکردن
بعد با خیال راحت جبتو خالی میکردن
بعد موتورتو برمیداشتن (جدی میگم )
در این مواقع بهترین کار اینه هرچی خواستن بهش بدی
من بچه برادرم در خونه (13 سالشه) تو بندر عباس گرفتنش گفتن گوشیتو بده با وجودی که داده بود نامردا یه تیغ کشیده بودن رو رونش 4 تا بخیه خورد

rabinhoodpir
07-01-1392, 10:13 بعد از ظهر
دوستان راهنمایی کنید چه دزدگیر و یا سوئچی نصب کنیم
این جی پی اس روهم توضیح بدید که آقایید.
راستی اگه دزدا میدیدن متور روشن نمیشه بو میبرن ریموت داره که میان سراغ آدم ازمون میگرن که

Mohammad62
07-01-1392, 10:56 بعد از ظهر
دوستان راهنمایی کنید چه دزدگیر و یا سوئچی نصب کنیم
این جی پی اس روهم توضیح بدید که آقایید.
راستی اگه دزدا میدیدن متور روشن نمیشه بو میبرن ریموت داره که میان سراغ آدم ازمون میگرن که

دزدگیر تصویری تو بازار زیاده، من خودم استیل میت رو ترجیح میدم (نظر شخصی). ولی خوب هرچی پول بدی آش میخوری (به قول قدیمی ها!!!).
وقتی سویچ رو از رو موتورش برداشتن می تونست با فشار دادن کلید استارت، قبل از اینکه موتور وایسه، موتور رو روشن کنه و فرار کنه. من همیشه دزدگیر موتورم رو جا کمربندی شلوارم بود. اصلا نباید ریموت دزدگیر رو رو دسته کلید یا سویچ موتور گذاشت.
این جور مواقع خاموش کن موتور که بدرد نمیخوره، طرف میاد ریموت رو از حلقومت میکشه بیرون!!!! یه بلایی هم سرت میاره.

pop_brop
08-01-1392, 11:40 قبل از ظهر
سلام..داداش خوبه خودت سالمی
خودت سالم باشی بهتر از اینه که موتورت بره..خوشحالم شدم پیداش کردی
دمه اون پاسگاه گرم که خیلی سریع پیگیر شدن..

((((((((تو به من بگو من از چی بگم خب
........ ما گفتیمو تمومه دردا ریشه کن شد؟؟)))))))

masoud_vip
22-02-1392, 07:29 بعد از ظهر
خیلی ناراحت کننده بود واسه من که تا حالا خفت گیری پیش نیومده من اصولا به حرف هیچ کس واینمیستم حتی به ایست پلیس وقتی پشت موتورم فقط دسته گازو میشناسم و جاده رو شده خودمو به کشتن بدم موتور دست کسی نمیده حتی اقا پلیسه اما خوبه رو موتورون یه ریموت با چی پی اس از اون مدلش که انلاین و با اس ام اس میشه دستور قطع برقو بدین که وقتی یه مقدار ازتون دور شد با تلفونتون دستور خاموش شدنشو بدین فکر میکنم موتورهای بالای 128cc ارزش هزینه کردن رو داره به هر حال اگه یه وقت خفت شدید بهتره درگیر نشید چون خفت گیر چیزی براش مهم نیست و اکثرا اصلا چاقو کشی بلد نیستن و میزنن دل و روده ادم رو در میارن مگر اینکه صلاح گرم داشته باشید با متور سنگین و تو محل غریب باشید که نشه ردتونو بگیرن اونم به جاهای حیاتی طرف کاری نداشته باشید که ممکنه بی خودو بی جهت قاطل بشید امیدوارم برای هیچ کس این مشکلات پیش نیاد

h0ssein
22-02-1392, 07:52 بعد از ظهر
داداش خدارو شکر سالمی.
ولی برات تجربه بشه که دیگه از این کارا نکنی اونم با یه موتور گرون قیمت.
تو تهران نمیشه زیاد با این موتورا بگردی چه برسه جنوب و این حرفا.
اونجا وقتی بچه به دنیا میاد براش یه دونه چاقو و قمه و... کنارمیذارن و از سن 2 سالگی بهش آدم کشی و دزدی یاد میدن.
دایی من راننده کامیونه میگه وقتی از اصفهان بیرون میرم یه پشت رانندگی میکنم مگر برای ناهار وغیره.
میگفت شبا تا صبح رانندگی میکنم چون این جاده ها اصلا امنیت ندارن مخصوصا جنوب...
دوستان لاقل اگه میخاین مسافرت کنین 3 نفر به بالا باشین و حتما یه چیزی دنبال خودتون برای دفاع داشته باشین به حرف هیچکسم گوش ندین.
سرعتم بالای 100تابرین هرجاییم توقف نکینن حتی اگه پلیس دستور داد چون اصلا روش ننوشته که واقا کیه؟!!
ب الف نون ------> "به کسی اعتماد نکن"

alireza.gsx
22-02-1392, 09:16 بعد از ظهر
آقا خوشحالم خودت سالمي و موتورت رو هنوز داري . خدا رحم كرد دوستان توجه داشته باشيد اولا كه اگر طرف سلاح گرم داشته باشه مطمئنن نشونش ميده و معطل نميكنه پس اگر نشون ندادن يعني ندارن اينايي هم كه به پليس شليك كردن تفنگ رو جايي جاساز كرده بودن يا وسط را از جايي برداشتن منو هم يكبار تو جاده فيروزكوه 10 كيلومتر بعد از راهور جاده داشتن خفت ميكردن كه با پا زدم سي جي سمت چپي خورد زمين و 2 تا معكوس دادم و فرار تا سرم رو گرفتم بالا ديدم يه سي جي ديگه 2 ترك جلوتر وايستاده تقريبا 50 متر نرسيده بهشون زدم بغل چاقوي شكاري رو كشيدم از كوله بيرون و دويدم طرفشون طرف سريع روشن كرد و گازش رو گرفت اگر رسيده بودم چون تنها بودم كارم تموم بود اما طرف فكر كرد خيلي كه خرابم فرار كرد

Hamid_brg1325
24-02-1392, 11:26 بعد از ظهر
چند روز پیش موقع برگشت به خونه ساعت 11 شب یه ماشین تو سرعت 90 تا پیچید جلو من و 4 نفر با کارد و قمه ریختن روی موتور بخت برگشته من .
خلاصه منم بدون هیچ مقاومتی از پشت موتور پریدم پایین و تنها کاری که کردم این بود که موتورو خاموش کردم .
هنوز ماتم زده بود که دیدم موتورو روشن کردن و دارن میبرن .خلاصه یه لحظه خون به مغزم نرسید و رفتم با کلاه پریدم جلو موتور که وقتی که خواستم بزنم کلاه رو تو سر آقا دزده سرش رو دزدید ولی موتور به زمین خورد .
چشمتون روز بد نبینه 4 نفر با کارد و قمه افتاده بودن دنبال من و منم فقط سعی کردم کشش بدم و شلوغ کاری کنم تا مردم جمع شن و وقتی که تو این کار موفق شدم دوباره به سراغ موتور برگشتند ولی خدا رو شکر خورشیدی جلو موتور از جاش در رفته بود و موتور حرکت نکرد و سارقان از طرف دیگر موتورو به زمین زدند .
خدا موتورو بهم برگردوند ولی حتما هر چه زودتر هر کی موتور درست و حسابی داره یه ریموت که بشه از دور موتورو خاموش کرد رو موتور نصب کنه که وضع مملکت خیللللللللللللللللی بی ریخته .

masoudrider
25-02-1392, 02:12 بعد از ظهر
سلام داش حمید واقعا ناراحت شدم از اتفاقی که برات افتاده بازم خدا رو شکر که خودت آسیب ندیدی و با خوش شانسی موتورو نتونستن ببرن ؛دقیقا تو کدوم خیابون این اتفاق برات افتاد؟؟؟

eshgh_namordeh
25-02-1392, 07:41 بعد از ظهر
خیلی نا امنه فقط باید احتیاط کرد ، خوبه خودت سالمی موتور هم از دستت نرفت ، حس خیلی بدی داره من هنوزم صحنه خفت گیری گاه گاه میاد جلوی چشمم اعصابم خورد میشه

Nobahar
25-02-1392, 07:56 بعد از ظهر
باز دمت گرم شجاعت به خرج دادی ولی یکمی با جونت بازی کردی.!

اون موتور چی ازش موند؟ از همه طرف خورد زمین که! من انقد از این بی شرف ها بدم میاد. هر بار این کلیپ های یگان ویژه مبارزه با اشرار رو میبینم عشق میکنم خداییش حقشونه خوشگل از خجالتشون در میان. خیلی دوست دارم یبار در عملیاتهاشون همکاری کنم :دی

s.mm
25-02-1392, 08:19 بعد از ظهر
من این تاپیکو تازه دیدم!

یه موضوعی هست که هیچکس اشاره نکرد و اون اینکه این بار دومی هست که جناب عالی این اتفاق برات می افته !

خفتگیری موتور سیکلت ([Only registered and activated users can see links])
بنده همون جا پیشنهاد جی پی اس دادم:
[Only registered and activated users can see links]

اون سری گفتی :

واقعا باید جی پی اس نصب کرد این همه هزینه میکنیم این هم 300 تومن روش چیزی نمیشه

البته با دزدگیرم با ریموت میتونستم موتور را خاموش کنم اما.....

[Only registered and activated users can see links]

قصد جسارت ندارم اما من با خوندن اینجور تاپیکا واقعا داغ می کنم و اعصابم خورد میشه

اون موقع که شما اون مطلبو می نوشتید موتور شما 15 میلیون بود الان فکر کنم 25 تومن!

و همچنان نه دزدگیر انداختید نه GPS
برام جالبه شما خودت آخرت علم و تکنولوژی و چیزای هوشمند هستی!

به هر حال شما پیش بالاسری پارتیت خیلی کلفته!
چیزایی که از سر گذروندی همه تاریخیه!

در هر صورت خیلی خوشحالم که همه چیز به خیر گذشت آقا علیرضا

Hamid_brg1325
25-02-1392, 10:45 بعد از ظهر
موتور در کمال تعجب خیلی چیزیش نشد و 100% کار خدا هست که موتور نرفته و اتفاق افتاد چون میخواست یه سری چیزها رو بهم گوشزد کنه .دمت گرم خدا .
آره علیرضا جان خیلی صحنه تخیلی هست و راستش بالافاصله بعدش با جانسون تماس گرفتم چون موتور حرکت نمیکرد و سریع یاد تو افتادم و به معنای واقعی تونستم درکت کنم .
مسعود کاکو به دلایلی جاش سکرته .

painkiller
26-02-1392, 12:11 قبل از ظهر
درود به همه دوستان
منم خفت گيري واسم اتفاق افتاده .2 تا موتوري 2 ترك  موتوراشون پالس بود 1 ماه پيش تو اتوبان حكيم غرب  ... از تونل توحيد تا ميدون حكيم دنبالم پا به پا ميومدن  ودقيقا تو خلوت ترين جاها كرمشون گرفت و انجا بود كه فهميدم نقشه اي تو كاره!! اول با مسخره كردن قصد نكه داشتنم و داشتن كه منم دايبرت كردم رو يجا    بعدش ليزر تو چشم بعدش ديگه حرسشون در اومده بود  فهش ميدادن  !!منم تنها كاري كه كردم گاز دادن بود  و منطق حكم ميكرد فرار كنم.. شهرستان كه سهله همين تهرانم خطرناكه .. البته اون موقعه مگلي داشتم  نميدونم شايد وقتي گيرت بندازن به موبايلت هم رحم نكنن  چه برسه موتور 
اگه ميشه يه راهنمايي كنيد بدونم gps چقدر هزينه داره و كجا ميشه تهيه كرد ؟

MANHUNT
26-02-1392, 01:20 قبل از ظهر
خدا شکر که همه صحیح و سالم هستید حواستون خیلی جمع کنید که خیلی امنیت کم شده حتی به پلیس هم نمیشه اعتماد کرد(مامورنما)

محمدرضا دبیرزاده
27-02-1392, 12:42 بعد از ظهر
موتورای خارجی اکثرا" سند نداره ... دزدیدنش و رد کردنش تقریبا" راحت ...
همین چن وقت پیش بود تو خود شهر , یه DT سوار با زنشُ تو جاده دیده بودن با چاقو زده بودنش و موتورُ برده بودن ... پیدام نشد ...
آره , این طرفا خطرناکه ....
تازه مامور باهات راه اومده , اگه این طرفا پیگیر شیم برا موتور , اول خودمونُ به جرم قاچاق دستگیر میکنن ...
صحراهای این اطراف پره از تنه موتور ... میدزدن وسایلشُ ریز ریز میفروشن ...
آخ که چقدر CG125 میدزدن ... :sad: