PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر تصادف اعضا یا آشنایان

yasharazary
04-01-1392, 11:22 قبل از ظهر
عجب رسمیه رسم زمونه/قصه برگ و باد خزونه!!!

با نهایت تاثر و تاسف دیروز یکی از بهترین و کامل ترین و پاک ترین دوستانمون رو در اثر صانحه از دست دادیم!!([Only registered and activated users can see links])
آقای رستم فام تعمیر کار و موتورسوار با سابقه و کاربلد شهرمون که در اثر خریت یه پژو سوار شاخ به شاخ بهش زده و بعد از 17 ساعت درگذشت و مارو به غم عمیقی فرو برد!!!

دوستان شمارو به همه مقدساتتون قسم میدم همیشه کلاه بذارید-حتی وقتی میرین از سر کوچه ماست بخرین(ایشون یه جایی تصادف کرد که تا بحال اونجا حتی تصادف سپربه سپر هم نشده بود)!!!
توی این تصادف هم اگه کلاهش رو سرش بود امکان نداشت واسش اتفاقی بیافته!حتی شکستگی هم نداشت فقط سرش خورده بود و بعد عمل دیگه .....!!

برای آرامش روحش یه فاتحه بخونید!

02109002
04-01-1392, 11:52 قبل از ظهر
خدا رحمتش کنه

:consoling2:
باز هم در تایید حرف دوستمون یاشار و دیگر دوستان از همگی موتور سواران خواهش میکنم

کلاه بذارید ، به قول کیانوش خودمون حتی موقع قرار با طرف ....

عابدی
04-01-1392, 12:22 بعد از ظهر
خدا بیامرزتشون

raull
04-01-1392, 12:53 بعد از ظهر
تسلیت میگم بهتون

pouyatell
04-01-1392, 01:32 بعد از ظهر
تسلیت می گم خدا رحمتش کنه ان شاءالله :sad:

روان
04-01-1392, 01:34 بعد از ظهر
تسلیت کله کلاه بزارید

K.I.A
04-01-1392, 01:41 بعد از ظهر
تسلیت عرض میکنم اما فایده ای نداره.....
پیشگیری کنید اتفاق برای همه هست حتی شما....
امیدوارم این اولین و اخرین خبر باشه و این تاپیک پست نداشته باشه
مواظب خودتون باشید.

ali_r
05-01-1392, 01:10 قبل از ظهر
خدا رحمتش کنه پسر خوبی بود

!NAVID!
05-01-1392, 01:30 قبل از ظهر
خدا رحمتش کنه
من خودم وقتی میخوام برم از یه جای تقریبا نزدیک با موتور یه چیزی بگیرم کلاه میزارم(عادت کردم)
اگه ایشون هم کلاه میزاشتن امکان داشت فقط ۲ ۳ جاش میشکست

mamad megeli
05-01-1392, 02:16 قبل از ظهر
خدا رحمتش کنه

rooshak
05-01-1392, 02:24 قبل از ظهر
يه بار كلاه جونمو نجات داد . بغل يه خاور داشتم ميرفتم كه زير لاستيك جلوم يه سي دي رفت و مثل گازوئيل عمل كرد و ليز خوردم رفتم زير خاور و خوشبختانه راننده سرعتش كم بود و متوجه شد و زود وايساد و لي سرم خورد به تيزيه باكس بغل خاور خوشبختانه كلاه سرم بود و اگه كلاه نداشتم سرمو مثه هندونه قاچ ميكرد.خدا رحمتش كنه

Afshin007
05-01-1392, 03:10 قبل از ظهر
اقا خدا رحمتش کنه اتفاق تاسف باری بود /// فقط من نمیدونم با اینکه ادم از این خبرا کم و بیش از این اونور میشنوه بازم زورش میاد کلاه سرش بزاره(خودمو میگما) ؟؟!!

monazzah
05-01-1392, 06:47 قبل از ظهر
روحش شاد

porya0441
05-01-1392, 07:22 قبل از ظهر
خدا بیامرزتش.از کلاه که استفاده میکنین مواظب اطرافطونم باشین.در کل موتور امنیتش خیلی کمه پس تا میتونین سرعت کم و حواس جمعی داشته باشین تا شاهد اینجور چیزا نباشیم که خیلی واسه ما موتور سوارا تاسف بار و ناراحت کننده هستش نباشیم.خیلی ناراحت شدم....

رضا استکی
05-01-1392, 07:29 قبل از ظهر
خدا بیامرزتش:au:

Ali.K
05-01-1392, 09:35 قبل از ظهر
خدا بیامرزتش . منم بعضی مواقع که جاهای نزدیک میخوام برم سهل انگاری میکنم که کلاه نذارم ولی جدا باید تا سر کوچه هم که میریم کلاهو بذاریم سرمون، انشالله

امیر علی110
05-01-1392, 10:29 قبل از ظهر
خدا رحمتش کنه.
من یکی از بهترین دوستانومو سر همین قضیه از دست دادم.
خدا شاهده وقتی این تایپیک دیدم اشکم در اومد.
از همه دوستانی که کلاه نمیذارن خواهش میکنم کلاه بذارن،کوچیکترین ضربه به سر ممکنه آدم رو بکشه و خانواده ها رو داغ دار کنه.

roozbeh rv
05-01-1392, 10:53 قبل از ظهر
منم دو باري كه تصادف كردم كلاه واقعا جونم نجات داد

Hamid_brg1325
05-01-1392, 01:19 بعد از ظهر
خدا رحمتش کنه . منم که چند وقت پیش کلاه جونم رو نجات داد هر چند که موتورم نابود شد ولی باز خدا رو شکر . یاد لحظه ای افتادم که رفیقمون علی بی تعب تصادف کرد و مرد و همه مو به تنشون سیخ شده بود از خبرش . درکت میکنم کاکو .خیلی سخته با یکی زمانی بوده باشی و روزی برسه که به خاطر موتورسواری دیگه اون پیشتون نباشه . بازم خدا بیامرزتش .

saleha
05-01-1392, 01:33 بعد از ظهر
خدا رحتمتش کنه

عکسی از ایشون موجود نیست؟

Gladiator
05-01-1392, 02:48 بعد از ظهر
روحش شاد و یادش گرامی ، خیلی ناراحت شدم ، من خودم هیچوقت کلاه سرم نمیکنم غیر از تو جاده ، تاحالا تصادف نکردم ، ولی از این پس تصمیم گرفتم کلاه بذارم ، ایمنی از هر چیزی مهمتره

!NAVID!
05-01-1392, 03:15 بعد از ظهر
خدا رحتمتش کنه

عکسی از ایشون موجود نیست؟

اقایی که وسط وایسادن

[Only registered and activated users can see links]

yasharazary
05-01-1392, 03:35 بعد از ظهر
الهی یانمیم نجه؟
شرار مهنت و غمه
منیم دوستوم جوان اولوب
بیناب باتیبدی ماتمه

- - - Updated - - -

خدا رحمتش کنه
من خودم وقتی میخوام برم از یه جای تقریبا نزدیک با موتور یه چیزی بگیرم کلاه میزارم(عادت کردم)
اگه ایشون هم کلاه میزاشتن امکان داشت فقط ۲ ۳ جاش میشکست

نوید جان هیچ جاش شکستگی نداشت ---فقط فکش شکسته و سرش شکاف برداشته

!NAVID!
05-01-1392, 04:02 بعد از ظهر
الهی یانمیم نجه؟
شرار مهنت و غمه
منیم دوستوم جوان اولوب
بیناب باتیبدی ماتمه

- - - Updated - - -

نوید جان هیچ جاش شکستگی نداشت ---فقط فکش شکسته و سرش شکاف برداشته
کاش فقط فکش میشکست اون امکان داشت درست بشه مثل عموی من که تو ماشین بود کامیون زیرش گرفت فکش شکسته بود و چند جای دیگش یعنی جوری شده بود که نمیشد شناختش الان شکر خدا درست شده
اگه دوستت کلاه سرش بود ۱۰۰٪ شک نکن الان فقط یکم کوفتگی داشت
ولی چه میشه کرد تقدیر خداوند این بوده

ARSH
05-01-1392, 04:29 بعد از ظهر
هی
سهل انگاری

تسلیت

Me & AX-1
05-01-1392, 08:09 بعد از ظهر
خدا رحمتشون کنه و به خونوادش صبر بده.

porya0441
10-01-1392, 11:14 قبل از ظهر
سلام به همه يه خبر بد كه سر خودم هم اومد.ديروز با يه پرايد تصادف كردم جريان اينطور بود كه من از كنار خيابون اصلي با 70 تا ميومدم كه يهو يه پرايد از باند اصلي همون سبقت ترمز گرفت و سريع پيچيد طرف پياده رو كه تو يه لحظه ديدم يه پرايد 15 متر جلوتر پارك كرد منم دو دستي اومدم رو ترمز دوتاشم باهم گرفتك كه سر نخره خلاصه 70 تا سرعتو كردم40 تا يا 30 تا نميدونم چون هواسم فقط جلو بود محكم زدم به درب عقبش و موتورو و منو و عموم كه تركم بود پرتمون كرد طرف پيادره رو كه البته يه ماشين ديگه پارك بود كه به اونم زديم و بدبخت پرايدي كه پارك كرده بود ماشينش بيشتراز همه خسارت ديد . خلاصه بعد از چند حركت اتروباتيك 2 يا 3 متر جلوتر فرود اومديم:25r30wi: كه خوشبختانه به دوتامونم چيزي نشد فقط يكم له شدگي داريم تو پامون خدا رحم كرد جاييمون نشكست الانم به زور راه ميرم دردش زياده .حالا بدبخت بيچاره عموي بنده دو روز از تهران واسمون مهمون اومده بود مام اروميه هستيم هيچي ديگه از شرمندگيش دراومديم:clap: نتيجه اخلاقي مواظب اين راننده نماها باشين كه يهو ميپيچن جلو ادم و تا بخواي به خودت بياي بووووم.يه عكسم از موتور كه 2 دقيقه بعد تصادف گرفتم واستون ميزارم.:gigglesmile: [Only registered and activated users can see links]

monazzah
10-01-1392, 11:19 قبل از ظهر
سلام به همه يه خبر بد كه سر خودم هم اومد.ديروز با يه پرايد تصادف كردم جريان اينطور بود كه من از كنار خيابون اصلي با 70 تا ميومدم كه يهو يه پرايد از باند اصلي همون سبقت ترمز گرفت و سريع پيچيد طرف پياده رو كه تو يه لحظه ديدم يه پرايد 15 متر جلوتر پارك كرد منم دو دستي اومدم رو ترمز دوتاشم باهم گرفتك كه سر نخره خلاصه 70 تا سرعتو كردم40 تا يا 30 تا نميدونم چون هواسم فقط جلو بود محكم زدم به درب عقبش و موتورو و منو و عموم كه تركم بود پرتمون كرد طرف پيادره رو كه البته يه ماشين ديگه پارك بود كه به اونم زديم و بدبخت پرايدي كه پارك كرده بود ماشينش بيشتراز همه خسارت ديد . خلاصه بعد از چند حركت اتروباتيك 2 يا 3 متر جلوتر فرود اومديم:25r30wi: كه خوشبختانه به دوتامونم چيزي نشد فقط يكم له شدگي داريم تو پامون خدا رحم كرد جاييمون نشكست الانم به زور راه ميرم دردش زياده .حالا بدبخت بيچاره عموي بنده دو روز از تهران واسمون مهمون اومده بود مام اروميه هستيم هيچي ديگه از شرمندگيش دراومديم:clap: نتيجه اخلاقي مواظب اين راننده نماها باشين كه يهو ميپيچن جلو ادم و تا بخواي به خودت بياي بووووم.يه عكسم از موتور كه 2 دقيقه بعد تصادف گرفتم واستون ميزارم.:gigglesmile: [Only registered and activated users can see links]
خدا رو شکر سالمی من جای تو بودم چنان مثل............ می زدمش که حد نداره

porya0441
10-01-1392, 11:28 قبل از ظهر
قوربونت.اخه پاهام شديدا درد داشتن ديگه نتونستم پاشم نشستم تا امبولانس اومد رفتيم بيمارستان.داداشم كلانتريه بهش سلام عرض خواهم كرد.امروز دنبال بيمه بودم طرف مقصر بود .من بيشتر فكرم پيشه عموم بود كه چيزيش نشه...البته طرف ادم خوبي بود ديگه منم چيزي نگفتم...

monazzah
10-01-1392, 11:35 قبل از ظهر
ن.داداشم كلانتريه بهش سلام عرض خواهم كرد....

دادا شت زدش طرفو که الان کلانتریه؟؟؟

اون روغنای روی زمین مال موتور توئه؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ن.داداشم كلانتريه بهش سلام عرض خواهم كرد....

دادا شت زدش طرفو که الان کلانتریه؟؟؟

اون روغنای روی زمین مال موتور توئه؟؟؟؟

porya0441
10-01-1392, 04:33 بعد از ظهر
نه داداش خودش مامور تجسس هستش:sumo: اونيم كه زمين ريخته روغن نيست بنزينه كه پاشيده شد رو اگزوز كه داغم بود خدا رحم كرد موتور اتيش نگرفت زود از يكي اب گرفتم ريختم رو اگزوز...

معمار
10-01-1392, 04:50 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمامی دوستان پرشینی
اگه یه زمانی حال داشتید یه دعا از ته دل برا عبدالله رفیقم بکنید
که بنده خدا تصادف شدیدی داشته الان نزدیک به 3 ماه تو کما و
دکترا گفتن معلوم نیست که کی از کما بیاد بیرون
حالا شما دعا کنید که این بنده خدا حالش خوب بشه و دوباره برگرد به کار و زندگیش

قبل عید که رفتم یه سری بهش زدم ننه و باباش نمی دونید چه حالی داشتن
خدا به جونی این رفیق مون رحم کنه

kamangir
10-01-1392, 08:28 بعد از ظهر
حمید ملکی در گذشت

با نهایت تاسف با خبر شدیم حمید ملکی یکی از اصیل سواران و یکی از موتور سواران خبره در اجرای حرکات نمایشی اصفهان در اثر سانحه تصادف

رانندگی دیشب درگذشت

خدا وکیلی مواظب باشید دنیا نامرده

به خدا دیگه طاقت ندارم یکی یکی رفیقام جلوم پر پر شدن

- - - Updated - - -

مراسم به خاک سپاری حمید ملکی

فردا یکشنبه 92/1/11 از محل منزل پدری واقع در :

اصفهان ، اتوبان چمران ، بعد از پمپ بنزین ، کوچه 14 متری شفق برگزار می شود

porya0441
10-01-1392, 08:47 بعد از ظهر
خدا بيامرزتش.خيلي ناراحت شدم....
واسه عبداله جانم ارزوي سلامتي و تندرستي دوباره دارم ايشالله كه زود خوب شه و دل مادرشو بيشتر از اينا خون نكنه الان جلوي چشامه مامانش چه ميكشه از درد بچه اش..خدا ايشالله تمامي مريضا رو شفا بده..امين...

masoudrider
10-01-1392, 11:01 بعد از ظهر
دوستان تو رو خدا کلاه بزارید سرتون و احتیاط کنید به دوستان موتور سوارتون هم توصیه کنید.به شما دوست عزیز تسلیت میگم ان شاء الله غم آخرتون باشه

yasharazary
12-01-1392, 12:16 بعد از ظهر

آلله ها شکر اولسون کی سالمسن

بله اینا فک میکنن که کل جاده مال اوناست

خدارو شکر که سالمی

حتما یه صدقه تپل بزار کنار

- - - Updated - - -

دوست من خدا رحمتش کنه!!میدونم چه حالی داری!!!

از صمیم قلب هم باری آقا عبدالله آرزوی سلامتی دارم

شمارو به مقدساتتون قسم کلاه بزارید و با موتور تو خیابون جو زده نشین!

monazzah
17-01-1392, 07:26 قبل از ظهر
خوب متاسفانه منم دیروز در حال برگشت از پیست خوردم زمین

اولا متاسفم بابات اینکه موتورم خسارت دید :

1- کتی ترمز جلو کج شد
2- سر دسته هم کج شد
3- پلا ک موتورم هم ترک برداشت
4- شلوار و کاپشنم هم پاره شد
4- کلاهمم چون سرم با شدت خورد به اسفالت رنگش پرید

موتورمممممممممممممم:minzdr:

خوشبختانه:

خودم کاریم نشد البته چون خریت کردم و هنگام خروج از پیست دستکش هامو در آوردم دستم زخمی شده

حالا حالا ها موتور :icon_pf _52_:بی موتور

porya0441
17-01-1392, 08:31 قبل از ظهر
آلله ها شکر اولسون کی سالمسن

بله اینا فک میکنن که کل جاده مال اوناست

خدارو شکر که سالمی

حتما یه صدقه تپل بزار کنار

- - - Updated - - -

دوست من خدا رحمتش کنه!!میدونم چه حالی داری!!!

از صمیم قلب هم باری آقا عبدالله آرزوی سلامتی دارم

شمارو به مقدساتتون قسم کلاه بزارید و با موتور تو خیابون جو زده نشین!

سلام یاشار نجسن داداش قادایین المیشدیم.
صدقه دادم ولی بعد تصادف که دیگه میشه جریان حنا بعد عروسی:gigglesmile:.وووکرتم داداش

- - - Updated - - -

1- کتی ترمز جلو کج شد
2- سر دسته هم کج شد

خوشبختانه:

خودم کاریم نشد البته چون خریت کردم و هنگام خروج از پیست دستکش هامو در آوردم دستم زخمی شده

بابا موتور مهم نیس مهم اینه که به خودت چیزی نشده
منم 1 هفته پیش تصادف کردم که موتور جلوش کلا داغون شد ولی همش فکرم پیش سلامتی خودم بود و بس.امروزم میرم خرج موتورو از بیمه میگیرم تا ببرم درستش کنم.
موتور درست میشه ولی تن ادمی نه:i'm ok:
همیشه یه صدقه بده و موقع رانندگی کلاهو لباس دستکش کلا وسایل ایمنی رو بردار و رعایت کن که چیزی به خودت نشه.خدارو شکر باز چیزی نشده.مواظب خودت باش.یا علی:flower4:

monazzah
17-01-1392, 08:34 قبل از ظهر
موتور درست میشه ولی تن ادمی نه:i'm ok:
همیشه یه صدقه بده و موقع رانندگی کلاهو لباس دستکش کلا وسایل ایمنی رو بردار و رعایت کن که چیزی به خودت نشه.خدارو شکر باز چیزی نشده.مواظب خودت باش.یا علی:flower4:

ممنون حاجی خدا رو شکر لباسام و کلاهم حرفه ای بود وگرنه الان مراسم ختمم داشت برگذار می شد

alipt130
17-01-1392, 09:04 قبل از ظهر

1- کتی ترمز جلو کج شد
2- سر دسته هم کج شد

خوشبختانه:

ناراحت شدم.ولی خدارو شکر خودت کاریت نشده.

monazzah
17-01-1392, 09:09 قبل از ظهر
ناراحت شدم.ولی خدارو شکر خودت کاریت نشده.
ممنون علی جان

شایسته فر
17-01-1392, 09:18 قبل از ظهر
ایشالا همیشه ضرر مالی باشه نه جانی
بازم خدارو شکر

monazzah
17-01-1392, 09:22 قبل از ظهر
خداییش نوش جون شرکتی که کلاهمو ساخته حلالش پولی که بهش دادم چنان سمت راست کلاهم خورد به آسفالت که هنوز صداش تو گوشم فقط یک تیکه از رنگ کلاهم پرید

ali_n
17-01-1392, 10:37 قبل از ظهر
سلام
خدا رو شكر سالميد
كلاهتون ماركش چيه؟

Mohammad aghili
17-01-1392, 10:57 قبل از ظهر
ای بابا
محمد تو جنبه آنرود نداری

باس با خودمون ببریمت آفرود تا کاریت نشه :20:

ایشالله که موتورت هم مث خودت سلامت بشه زود

واس کتی ترمزت ناراحت شدم :(
طلایی

monazzah
17-01-1392, 11:15 قبل از ظهر
سلام
خدا رو شكر سالميد
كلاهتون ماركش چيه؟

rapido

ای بابا
محمد تو جنبه آنرود نداری

باس با خودمون ببریمت آفرود تا کاریت نشه :20:

ایشالله که موتورت هم مث خودت سلامت بشه زود

واس کتی ترمزت ناراحت شدم :(
طلایی
نگو که دلم واسه آفرود لک زده

آره دادا کلی واسه رنگ کردنش اذیت شدیم

masoudrider
17-01-1392, 11:51 قبل از ظهر
به امید روزی که همه موتورسوارا مسایل ایمنی رو رعایت کنند و دیگه هیچ تلفات جانی در تصادفات نداشته باشیم.

farshid37
17-01-1392, 01:22 بعد از ظهر
کلاهی که یکبار ضربه سنگین خورده بهتره دیگه استفاده نشه یا فقط برای کارای دم دستی و سرعت پایین استفاده بشه. کلاه ها معمولا 5-6 سال تاریخ مصرف دارند و بعد این مدت یا بعد خوردن ضربه چندان قابل اتکا نیستند.

- - - Updated - - -

ممنون حاجی خدا رو شکر لباسام و کلاهم حرفه ای بود وگرنه الان مراسم ختمم داشت برگذار می شد

اگه بتونید از وضعیت کلاه و لباس عکس بذارید ممنون می شم.

monazzah
17-01-1392, 01:44 بعد از ظهر
کلاهی که یکبار ضربه سنگین خورده بهتره دیگه استفاده نشه یا فقط برای کارای دم دستی و سرعت پایین استفاده بشه. کلاه ها معمولا 5-6 سال تاریخ مصرف دارند و بعد این مدت یا بعد خوردن ضربه چندان قابل اتکا نیستند.

- - - Updated - - -

اگه بتونید از وضعیت کلاه و لباس عکس بذارید ممنون می شم.

کاپشنم فقط یکم قسمت چرمش پوست مال شده و شلوارم هم چند تا سوراخ به اندازه نوک انگشت

کلاهمم عکسشو می ذارم فردا

Felez_zangzade
17-01-1392, 01:48 بعد از ظهر

1- کتی ترمز جلو کج شد
2- سر دسته هم کج شد

خوشبختانه:

حاجی خدا رو شکر خودت سالمی، دوست داشتی می تونی جزئیاتشو تو تاپیک "خطرناک ترین حالت توی موتور سواری" توضیح بدی.

بعد از کلاه دستکش مهم ترین هست، همیشه یه دستکش درست حسابی باید دستمون کنیم. الان که دارم این حرفو می زنم، به یه خط صورتی روی دستم نگاه میینم که جای زخم زمین خوردنه، اگه دستکش داشتم الان اینجوری نبود...

monazzah
17-01-1392, 01:56 بعد از ظهر
حاجی خدا رو شکر خودت سالمی، دوست داشتی می تونی جزئیاتشو تو تاپیک "خطرناک ترین حالت توی موتور سواری" توضیح بدی.

بعد از کلاه دستکش مهم ترین هست، همیشه یه دستکش درست حسابی باید دستمون کنیم. الان که دارم این حرفو می زنم، به یه خط صورتی روی دستم نگاه میینم که جای زخم زمین خوردنه، اگه دستکش داشتم الان اینجوری نبود...

سنگین سواره وقتی منو دید فقط گفت: 80 تومن پول دستکش حرفه ای دادی که چی بشه هان؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

Nobahar
29-01-1392, 01:51 بعد از ظهر
امروز بزرگراه امام علی جنوب به شمال زیر پل شهید بابایی با 80 تا زدم به عابر پیاده. :( انقد صحنه بدی بود هر بار میاد جلو چشم دلم براش میسوزه هر چی پلاستیکی جلو موتورم بود خورد شد ریخت کف خیابون گلگیر چراغ کیلومتر و ..... هر چی بود شکست. لحظه ای که زدم بهش پلاستیک خورده ها پاچید تو صورتم برگشتم دیدم افتاده کف زمین :(.

داشتم میرفتم خروجی به سمت بابایی سر پیچ یهو اومد وسط خیابون اومدم از پشتش رد کنم یهو دویید برگشت عکس العمل احماقنه ای نشون داد دیگه کاریش نتونستم بکنم. خیلی مراقب عابر های پیاده باشید به ماشین بزنید نهایت خسارت مالی طرف رو میدید تموم میشه میره ولی طرف مقابل خسارت جانی ببینه خیلی بده. طرف افقانی بود بدنش سنگ بود وگرنه 6 7 جاش میشکست. کروکی هم نکشیدم برا بیمه فقط خرج عکس هاشو ازمایش هاش 170 180 تومن شد :(

خیلی مراقب عابرین پیاده باشید.

Masoud AS
29-01-1392, 02:07 بعد از ظهر
حسین دادا چیکار کردی؟خودت سالمی؟طرف خوبه؟

monazzah
29-01-1392, 02:21 بعد از ظهر
امروز بزرگراه امام علی جنوب به شمال زیر پل شهید بابایی با 80 تا زدم به عابر پیاده. :( انقد صحنه بدی بود هر بار میاد جلو چشم دلم براش میسوزه هر چی پلاستیکی جلو موتورم بود خورد شد ریخت کف خیابون گلگیر چراغ کیلومتر و ..... هر چی بود شکست. لحظه ای که زدم بهش پلاستیک خورده ها پاچید تو صورتم برگشتم دیدم افتاده کف زمین :(.

داشتم میرفتم خروجی به سمت بابایی سر پیچ یهو اومد وسط خیابون اومدم از پشتش رد کنم یهو دویید برگشت عکس العمل احماقنه ای نشون داد دیگه کاریش نتونستم بکنم. خیلی مراقب عابر های پیاده باشید به ماشین بزنید نهایت خسارت مالی طرف رو میدید تموم میشه میره ولی طرف مقابل خسارت جانی ببینه خیلی بده. طرف افقانی بود بدنش سنگ بود وگرنه 6 7 جاش میشکست. کروکی هم نکشیدم برا بیمه فقط خرج عکس هاشو ازمایش هاش 170 180 تومن شد :(

خیلی مراقب عابرین پیاده باشید.
ای بابا خودت سالنمی دادا؟؟/

amir hossain
29-01-1392, 02:34 بعد از ظهر
سلام اول از همه بابت تصادف Nobaha ([Only registered and activated users can see links])r جان واقعا نارحت شدم .
درکت میکنم من هم چند وقت پیش یه تصادف خیلی بد توی اتوبان شهید چمران اصفهان داشتم با موتور r1 حدود ساعت 12:30شب بود وهوا هم کمی بارونی داشتم موتور رو میبردم باغمون بگذارم ولی توی راه رفتن با سرعت حدودا 100یا120تا دقیق یادم نیست زدم به یه عابر ولی به این دلیل که زود دیدمش زدم روی ترمز و به این دلیل که خیابان کمی خیس بود موتور از زیر پام در رفت و شانس آوردم که جای موتور خودم خوردم بهش وطرف افتاد روی زمین و موتورم به دلی داشتن محافظ فلاپ و ... چیزیش نشد ولی چرا بعضی ها فکر میکنن اگه توی خیابان یا اتوبان آروم راه برن خیلی خا... دارن واقعا کار خیلی بدی هستش که این کار رو انجام میدن و به خاطر این کار اونا ممکنه که برای کسی اتفاقی بیفته العان دوتا پای اون توی گچ هست و من هم دست چپم تو گچه ولی خدارو شکر طرف فقط هزینه ی بیمارستان رو گرفت وگر نه باید کلی پول میدادم

Nobahar
29-01-1392, 03:24 بعد از ظهر
خودم تقربیا سالمم (فقط مچ دستم رو فرمون بود سفت گرفتم لحظه تصادف ضدت ضربه مچم رو برگردوند یکم درد میکنه) حتی زمین هم نخوردم موندم چجوری با این شدت ضرب زمین نخوردم.

فقط یه مسئله ای هنوز برام سؤاله. یسری ها میگن قانون جدیده که عابر پیاده هم مقصر شناخته میشه مخصوصا تو جایی که گارد ریل داره. بعد کلانتری که اومده بود بیمارستان میگفت نه (البته کلانتری که کارشناس تصادف نیست ) ما هم خیلی دنبال اینکه مقصر کیه نرفتیم حالا میخوام ببینم بعد ها خدایی نکرده این اتفاق افتاد من مقصرم یا عابر پیاده. چون طرف داشت وسط اتوبان راه میرفت تا منو دید یهو برگشت با سرعت زیاد هم برگشت هیچکاریش نمیتونستم بکنم. چون پیش خودم گفتم رد میشه میره ترمز هم نکردم دقیقا با همون 80 تا زدم بهش. خیلی درد داشت خودمو جاش تصور میکنم یجوری میشم. خدا رحم کرد که سالم موند.

Kami
29-01-1392, 04:43 بعد از ظهر
چون طرف داشت وسط اتوبان راه میرفت تا منو دید یهو برگشت
بزرگراه ، اتوبان ، ورود عابر پیاده ممنوع هستش کلا
فقط خیابونه که حق با عابر پیادس
حتی زیر پل عابر پیاده هم بزنی به طرف ، عابر مقصره

K.I.A
29-01-1392, 10:28 بعد از ظهر
تازه افغانی بوده میگرفتن میبردنش!

yasharazary
05-02-1392, 07:55 بعد از ظهر
نجه قان آغلاماسین داش بو گون ؟؟؟!!!!

امروز چهلم مرحوم رستم فام بود!! روحش شاد یادش گرامی!

Nobahar
05-02-1392, 08:18 بعد از ظهر
حالا که تاپیک اومد بالا، بیشتر بالا نگه میداریمش :دی

جمعه فردای روز تصادف من با عابر پیاده با داداشم رفتیم سوهانک. بعد از دور دور های بسیار اخرای کار بودیم که موتور رو دادم دستش رفت یه دور زد فرتی خورد زمین. یک زمین خوردگی بسیار ساده. نتیجش شکستگی استخون نی پا، احتمال پارگی رباط (هنوز جواب ام ار ای نیومده) و پارگی چند تاندوم جزئی.

وقتی با من هستید مواظب خودتون باشید.

شایسته فر
05-02-1392, 08:25 بعد از ظهر
داش حسین
این مشکل به خاطر شما نبوده!!!
به خاطر نداشتن لوازم کافی و ایمنی بوده!!!!!!!

Mr.Line
06-02-1392, 08:17 قبل از ظهر
من که گواهینامه ندارم خیلی خیلی باید رعایت کنم :consoling2:
مگر نه سرویس میشم من
راستی جاهای کفی و از این خرت و پرت ها کجاست تو تهران و چی کار کنیم کلا نپیچن به ما پلیس ها

البته تو بگیر بگیر ها با رفیقم که گواهینامه داره میریم احتمالا

البته من زیاد عشق گاز و گ__ز نیستم !

bulletproof
06-02-1392, 06:13 بعد از ظهر
عجب تاپیک جالبی :gigglesmile:
منم خاطره تصادفمو برای دوستان تعریف میکنم بلکه درس عبرتی بشه براشون.
تازه صفحه موتور رو عوض کرده بودم! (تکتاز 125) خیلی خرکی شده بود و هربار دنده 1 به 2 و 2 به 3 سر موتور هوا میشد.
ساعت 10 شب بود و داشتم میرفتم آروم آروم، یهو دوستمو دیدم گفت بیا منو برسون خونه. ما تا اینو سوار کردیم گاز پلمپ کردیم با 1 سرعت رفت رو 30 دادم 2 موتور کلا سیخ شد ولی نزاشتم برگردیم و گرفتمش.
ولی از قضا این رفیق خنگ ما دست پاچه شد و خواست تو هوا خودشه بندازه که کمتر صدمه ببینه. که موتور شروع کرد لرزیدن! آخه 4،5 ثانه موتور سیخ بود. منم با اینکه لرزید گرفتمش و آوردمش پایین.
ولی تا پایین اومد رفتیم تو یه مغازه خربزه فروشی :gigglesmile: و بعد از ترکوندن 2 تا جعبه زدم به ترازو که هرچی مهره ترازو بود پخش و پلا شد :gigglesmile: الان که دارم تعریف میکنم دارم میمیرم از خنده ! صاحب مغازه مثل تیر در رفت.
من تا خوردم به ترازو رفتم رو فرمون که پای راستم بین زمین و فرمون گیر کرد، ولی نیوفتادیم. پای راستم 2 تا انگشتام همون بزرگه با داداش بقلیش داغون شد! الان هروقت دوستمو میبینم میگم میخوای برسونمت؟ سعی میکنم عکسشو بزارم :gigglesmile:

Gemini
06-02-1392, 06:18 بعد از ظهر
عجب تاپیک جالبی :gigglesmile:
منم خاطره تصادفمو برای دوستان تعریف میکنم بلکه درس عبرتی بشه براشون.
تازه صفحه موتور رو عوض کرده بودم! (تکتاز 125) خیلی خرکی شده بود و هربار دنده 1 به 2 و 2 به 3 سر موتور هوا میشد.
ساعت 10 شب بود و داشتم میرفتم آروم آروم، یهو دوستمو دیدم گفت بیا منو برسون خونه. ما تا اینو سوار کردیم گاز پلمپ کردیم با 1 سرعت رفت رو 30 دادم 2 موتور کلا سیخ شد ولی نزاشتم برگردیم و گرفتمش.
ولی از قضا این رفیق خنگ ما دست پاچه شد و خواست تو هوا خودشه بندازه که کمتر صدمه ببینه. که موتور شروع کرد لرزیدن! آخه 4،5 ثانه موتور سیخ بود. منم با اینکه لرزید گرفتمش و آوردمش پایین.
ولی تا پایین اومد رفتیم تو یه مغازه خربزه فروشی :gigglesmile: و بعد از ترکوندن 2 تا جعبه زدم به ترازو که هرچی مهره ترازو بود پخش و پلا شد :gigglesmile: الان که دارم تعریف میکنم دارم میمیرم از خنده ! صاحب مغازه مثل تیر در رفت.
من تا خوردم به ترازو رفتم رو فرمون که پای راستم بین زمین و فرمون گیر کرد، ولی نیوفتادیم. پای راستم 2 تا انگشتام همون بزرگه با داداش بقلیش داغون شد! الان هروقت دوستمو میبینم میگم میخوای برسونمت؟ سعی میکنم عکسشو بزارم :gigglesmile:

تصادف شوخی بردار نیست - خیلی مراقب باشید ..

bulletproof
06-02-1392, 06:32 بعد از ظهر
تصادف شوخی بردار نیست - خیلی مراقب باشید ..

خنده ها به خاطر مردست. خدا وکیلی موقعی که داشتم میخوردم به ترازو مردرو نگاه کردم. بعدش دیگه همش جلو چشمم بود و خندم میگرفت :gigglesmile:بنده خدا فکر کنم حدود 30.40 متر اونورتر داشت سنگ ترازو جمع میکرد! نامرد پشت ترازوش هم سنگ گزاشته بود تکون نخورد !
کمک های جلو کج شد و چراغ هم خورد شد :i'm ok:

monazzah
23-02-1392, 06:35 قبل از ظهر
متاسفانه روز جمعه مورخ 20/2 /92 آقای سمیع یکی از بچه های سنگین سوار و قدیمی مشهد تو راه اومدن به پیست تصادف وحشتناکی کردن

نمی تونم صحنه رو توصیف کنم چون خودمم اونجا بودم

تا دیروز که تو آی سی یو بودن و متاسفانه دیشب ( یکشنبه 22/2/92) فوت کردن

مرام تشییع جنازه و خاکسپاریشون امروزه روحشون شاد

شایسته فر
23-02-1392, 07:39 قبل از ظهر
خدا بیامرزتشون
مقصر خودشون بودن یا اون اسپورتیجی که ترمز بی دلیل گرفتن(از نظر پلیس)
یعنی دیه ای چیزی به خانوادش تعلق می گیره؟

yasharazary
23-02-1392, 09:33 قبل از ظهر
تسلیت میگم به همه مشهدی ها!!

pop_brop
23-02-1392, 10:53 قبل از ظهر
من دیروز از طریق یکی از بچه ها متوجه شدم خیلی ناراحت شدم
خدا بیامرزتش

Gemini
23-02-1392, 10:59 قبل از ظهر
روحش شاد ...

masoudrider
23-02-1392, 02:34 بعد از ظهر
خدمت تمام موتورسواران مشهدی تسلیت عرض می کنم؛ خداوند به خانوادش صبر بده

monazzah
23-02-1392, 07:47 بعد از ظهر
ممنون از همه خیلی بچه ها داغونیمشایسته فر جان متاسفانه افسر ایشونو مقصر دونسته

mahdi24
23-02-1392, 08:19 بعد از ظهر
من هم به نوبه خودم تسلیت عرض می کنم . ایشالا دیگه شاهد این جور حوادث نباشیم .با چه موتوری تصادف کردن ؟ یکم میتونید صحنه رو توصیف کنید؟

monazzah
24-02-1392, 06:30 قبل از ظهر
با یک هندا cbr 600

تو مسیر پیست می خواسته از یک اسپرتچ سبقت بگیره که ناگهان راننده ماشین میاد به سمت چپ و این می زنه به گلگیر عقب ماشین و بلوکه های وسط

yasharazary
23-06-1392, 12:14 قبل از ظهر
چند روز پیش هم خبردار شدم که دوست خوبمون کاربر " سیاوش " توی پیست دچار صانحه شده و دو تا مچش آسیب دیده اونم شدید!! براش آرزوی سلامتی دارم!

amir hossain
23-06-1392, 04:41 بعد از ظهر
دوستان عزیز منم به نوبه ی خودم تسلیت میگم و امید وارم که تا دنیا دنیا هستش دیگه یک همچین اتفاق هایی نیوفته و همه ی موتور سوار ها سالم بمونن و من درکتون میکنم چون که العان دوستم مرگ مغزی هستش و داره میمیره و شاید بهتره بگم که مرده:10:

parsa867
19-02-1393, 07:13 بعد از ظهر
این تاپیکو که خوندم داغ دلم تازه شد،من دستامو پاهام پره جاهای پارگیه اونم همشون ماله یه تصادفن ساعت ۲۳:۳۰ سرعت حدود ۹۰ تا موتور cbr400 از یه مگان سبقت گرفتم یارو نمیدونم چی به ذهنش رسید معکوس کرد تا من نتونم ازش رد شم از روبهروام ماشین میومد منم موندم وسط سریع ۲تا معکوس کشیدم از ۵ اومدم رو ۳ پر کردم بعد ۴ اخرین باری که کیلومترو نگا کردم ۱۴۰ ۱۵۰ تا بود سرعتم که مگانو رد کردمو با فاصله میلیمتری از ماشینه روبهرو رد شدم یه لحظه دیدم یه چیز سیاه و بدون چراغ وسط خیابونه با همون سرعت خوردم بهشنمیدونم چن متر ولی کلی رو اسفالت پرت میشدم اینور اونور اخر ش با سرم خوردم به گلگیر یه اردی که بغل پارک کرده بود اگه کلاه سرم نبود سرم عین گوجه میترکید لباسام حرفه ای نبود تیشرت استین حلقه ای و شلوار شیش جیب جاییم نشکست ولی نزدیکه ۱۵ ۱۶ جا از بدنم پاره شد هنوز نمیدونستم به چی زدم تو بیمارستان فهمیدم که یه موتور ۱۲۵ بوده که چراغ نداشته خیابونم چراغ نداشت مقصر اون شناخته شد ولی متاسفانه راکبش دردم فوت شده بود چون کلاه نداشت درسته مقصر اون بود ولی من هنوزم عذاب وجدان دارم توروخدا مواظب باشین