PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورزشکارا بیان

superbike_iran
03-02-1390, 01:24 قبل از ظهر
سلام هدف از ایجاد این صفحه اینه که اطلاعات اونایی که ورزش میکنن بره بالا یا اونایی که ورزش نمیکنند به امید خدا روحیشون بره بالا ورزش رو شروع کنند.(ورزش دشمن اعتیاد)
من خودم تا 10 ماه پیش باشگاه کیک بوکسینگ میرفتم و بخاطر خورد شدن آرنجم و پینی که بعد از تصادف گذاشتن توی دستم دیگه نشد برم. کاملا افسردگی گرفته بودم همش کارم شده بود سیگار و قلیان البته قبل از باشگاهم میکشیدم ولی ترک کرده بودم.تا اینکه دستمو عمل کردمو پینو خارج کردم از دیروز دوباره رفتم باشگاه .از دوستان کسانی که ورزشکارند رشتشونو توضیح بدن.

جانسون
03-02-1390, 03:06 قبل از ظهر
سلام

من رشتم بدن سازی کارم مشاور ورزشی تو این رشته چاقی لاغری...:minzdr:

ارائه کننده مکملات ورزشی ...:wall3:

پنج سال هست تو این رشته هستم 2 سال هست کارم مشاور ورزشی و پخش مکمل...

امری بود در خدمتیم...:interview:
...
بعدن عکس فیگورامو میزارم...:29dz8zk:

بکس بدن ساز چند تا عکس از بدنتون بزارین

RIDER
03-02-1390, 09:04 قبل از ظهر
من قبلا وزنه برداری میرفتم از وقتی پام ضربه خورد دکتر گفت دیگه نباید بری اونموقع که باشگاه میرفتم ۹۰کیلو بودم ولی الان به دلیل عدم تحرک رفتم روی ۱۴۰کیلو اصلا هم نمیتونم رژیمای مسخره دکترای تغزیرو رعایت کنم شما اگه پودر چربی سوز خوب و رژیمی که با اون دارو بخونرو سراغ داری به ما کمک کن ۱۴۰کیلیو برای فردی با قد ۱مترو۸۵ خییلی زیاده دارم دیوانه میشم از دست این چربیا

Kenji
03-02-1390, 10:49 قبل از ظهر
رشته هایی که من کار کردم از بچگی ایناس

کشتی
کیوکوشین کای کاراته
جهت یابی (یه نوع دو تو کوه با نقشه)
صخره نوردی که ایام دانشگاه بود

الان هم به ورزش بازی های کامپیوتری روی آوردم سخت :دی

mehrdad.
03-02-1390, 02:49 بعد از ظهر
من هم با خودت هم رشتم...البته من high full contact کار کردم و تا دان یک رفتم..:23:
ولی بعد از تصادف سنگینی که داشتم و شکستگی چندتا دندونام و قوزک پام.:i'm ok:
.چند سالی فقط شنا کار میکنم

شما هم همیشه تو کیک بکس..حتما از محافظ لثه و کلاه و بند بکس استفاده کن ...حتی اگر فایت تمرینی و با درصد پایین بود..موفق باشی:vahidrk:

سلام من رشتم بدن سازی کارم مشاور ورزشی تو این رشته چاقی لاغری..

پس بزودی با شما کارها دارم

yamaha yzf r6
03-02-1390, 09:36 بعد از ظهر
من هم قدیما تکواندو می رفتم و تا دان یک اومدم. و چون پام آسیب دید گذاشتم کنار.الان هم رشتم بدن سازی هستش البته یک ماهی میشه شروع کردم حالا بریم جلو ببینیم چی از آب درمیاییم.

ghost.rider1
03-02-1390, 09:55 بعد از ظهر
سوارکاری می کنم باشگاه ازمون تهران برنده ی مسابقات قهرمانی کشور حوانان تو بم از جمله افتخاراتم:smilies(182):

mehrdad.
03-02-1390, 10:55 بعد از ظهر
اوه...اوه سوارکاری:2gwb921:
جزو گرون ترین ورزش ها....
ولی اسب حیوون نجیب و باحالیه و البته پرهزینه

Ali
03-02-1390, 10:57 بعد از ظهر
من هم بدنسازی دو ساله که میرم و لی از بس درس داشتم هی رفتم و ول کردم و خودم همچین از نتیجش زیاد راضی نبودم ولی 2 ماه دیگه که از شر کنکور راحت شم میخوام خفن بچسبم به بدنسازی و کیگبوکسینگ:grouphug:

Sination
03-02-1390, 11:00 بعد از ظهر
سلام

من فوتبال رو از بچه گی شروع کردم و توی تیم های داماش - دانشگاه آزاد - بیمه ایران در رده ی سنی جوانان و نو جوانان بازی کردم
پستمم دروازه بان بود
سر مصدومیتی که برای پای چپپم ایجاد شد دیگه زیاد بازی نمیکنم
ولی چند شبه میرم شهید کشوری و تمرین میکنم

دوست دوشتم ایران مثله قطر بود تا میشد موتورسواری رو واقعا به صورت ورزشی دنبال کرد

mehrdad.
03-02-1390, 11:00 بعد از ظهر
من هم بدنسازی دو ساله که میرم و لی از بس درس داشتم هی رفتم و ول کردم و خودم همچین از نتیجش زیاد راضی نبودم ولی 2 ماه دیگه که از شر کنکور راحت شم میخوام خفن بچسبم به بدنسازی و کیگبوکسینگ

بنظرم بجای کیک بکس...وشو سبک تالو کارکنی خیلی بهتره...

reza KTM
04-02-1390, 02:12 بعد از ظهر
من هم چند ماهی دو میدانی میرفتم
از افتخاراتم نفر سوم تو تهرانه (البته از بین چهار نفر):25r30wi:

rezamotori
04-02-1390, 02:33 بعد از ظهر
پارکور کار میکنم 19 سالم خیلی هم دوستش دارم قلیون هم میک

mehrdad.
04-02-1390, 03:22 بعد از ظهر
رضا جان من خیلی دوست دارم پارکور کار کنم
باشگاه و مربی درست و حسابی سراغ داری؟؟؟

soroush adventure
04-02-1390, 05:32 بعد از ظهر
من 4 سال سنگنوردی کار میکردم. الانم تابستونا هرز گاهی میرم دربند سنگ کوتاه کار میکنم

superbike_iran
05-02-1390, 12:06 قبل از ظهر
به به .ایول به همه موتور سوارا که به جز ورزش موتور سواری ورزش های دیگه هم میرن یا رفتن .من خودمم اگه حوصلم بگیره جمعه ها میرم کوه. به نظر من رشته هایی که هم روح آدمو شاد میکنه و هم جسمو :بدنسازی و شنا و یک رشتهخ از ورزشهای رزمی.و باید همیشه در تلاش باشی که خودتو یک رده بالاتر ببری.از دوستانی که بدنهشون صدمه دیده و بخیه شده کسی از کرمهایی که برای محو شدن بخیه هست استفاده کردن؟ superbike_iraدر جواب دوستمان mehrdad چرا تالو؟تالو که اصلا کاربردی نداره اگه بخای ووشو کار کنی به نظر من بری سانشو بهتره.

soroush adventure
05-02-1390, 08:29 قبل از ظهر
اگه بخای از تو دعواهای خفن سر بلند بیرون بیایم چه رشته رزمی رو پیشنهاد میکنی ؟

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

:23::bitarbiat: :out:

Kenji
05-02-1390, 08:55 قبل از ظهر

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

ورزش دعوا. به خدا بهترین ورزش دنیاست.

ورزش های رزمی همشون مهمترین چیزی که به آدم می دن جرات و حذف استرسه وقتی جلوی کسی گارد می گیری

RIDER
05-02-1390, 10:22 قبل از ظهر
کیک بوکسینگو و موتای خوبه برا دعوا ولی بعد دعوا باید دیه هم بدی چون طرف این شکلی میشه:27::23::10::i'm ok:درنتیجه :2i8d4ao::crazy:

Kenji
05-02-1390, 12:14 بعد از ظهر
دنبال ورزش اصیل و مردونه برای دعوا هستی برو سراغ کیوکوشین کای کاراته.

مبارزات به این سبکه که دو نفر بدون هیچ لباسی به غیر از لباس رسمی کاراته و یه کاپ برای جلوگیری از ضربه به بیضه در مقابل هم می ایستن و لوس بازی هم در نمی آرن دور هم دیگه بچرخن مثل ورزش های مسخره ی دیگه.

تنها خطا ضربه ی مشت به سر هست. مبارزات جهانی اکثرا تا زمانی هست که یه نفردیگه قادر به ادامه مسابقه نداشته باشه. به هیچ وجه ضربه ها کنترلی نیست.

اگر مسابقات جهانیش رو ببینی قطعا این ورزش رو به عنوان مردونه ترین ورزش دنیا انتخاب می کنی.

Amir
05-02-1390, 12:27 بعد از ظهر

فقط جودو

من یه 6ماهی جودو میرفتم اکثر فن هاش به درد همین کار میخوره

Red Hat
05-02-1390, 12:32 بعد از ظهر
من یه زمانی کاراته (واداریو ) میرفتم و تا کمربند مشکی هم رفتم ولی الآن دیگه پیر شدیم .

mehrdad.
05-02-1390, 02:15 بعد از ظهر
دوستمان mehrdad چرا تالو؟تالو که اصلا کاربردی نداره اگه بخای ووشو کار کنی به نظر من بری سانشو بهتره.

درسته...من فکر کنم اسم سبک رو اشتباه گفتم..منظورم سبک مبارزش بود نه هنرهای نمایشیش:wall3:

ap_peiki
05-02-1390, 02:28 بعد از ظهر
من 14 ساله قایقرانم ولی به خاطر یه سری ازمحدودیت ها (از طرف پدرم) متاسفانه اجازه رفتن به سراغ تیم ملی و باشگاهی را ندارم.
توی رشته های رزمی هیچ کدومو به صورت رسمی نرفتم ولی یاد ندارم که از کسی کتک خورده باشم :vardane:.(البته بابام تا یه حدی فنون کار بردی یه سری از رشته هارو برای مبارزات خیابانی باهام کار کرده) . در ضمن با این وجود من فرمانده یه تیم 22 نفریم که همه توی جودو و ... دان دارن :42kmoig:
هرکیم هیکلمو ببینه میگه کدوم باشگاه میری منم میگم باشگاه پهلووون پنبه :crazy:
در ضمن به نظر من هیچ رشته ای به تنهایی کاربرد برای دعوای خیابانی نداره جوجیتسو یا جودو باید بری + کیک بکسینگ

superbike_iran
05-02-1390, 02:29 بعد از ظهر
به نظرم اگه وقت داشته باشی چندتا ورزش از جمله جودو .کیوکوشین و یه ورزش رینگی مثل کیک بوکس یا...ببری اونوقت توی دعوا میتونی حرفی واسه گفتن داشته باشی و کلا ورزشهای رزمی اعتماد به نفس رو بالا میبره .ولی نه اینکه هر کی بهت بد نگاه کرد بزنی دماغشو بیاری پایین:42kmoig:.بعد فرار:25r30wi:.مهمترین چیزی که توی ورزش باید یاد بگیری روح ورزشکاری و همیشه خودتو بالاتر ندونی

mehrdad.
05-02-1390, 02:37 بعد از ظهر
اگر دنبال (ورزش)ورزشهای رزمی برای دعوا میخواید برید
سمتش نرید بهتره.....
چون هم کار دست خودتون میدید هم طرف مقابلتون:3ztzsjm:

Ali
05-02-1390, 09:18 بعد از ظهر
فقط جودو

من یه 6ماهی جودو میرفتم اکثر فن هاش به درد همین کار میخوره

جوجیتسو جودو رو درسته قورت میده جوجیتسو خیلی کامل تر و وحشی تر از جودوه

superbike_iran
05-02-1390, 11:15 بعد از ظهر
دوست عزیز جوجیتسو دو نوع داریم؟اگر اشتباه نکنم یکیش از برزیل هست و یکیش هم ژاپن .

جانسون
06-02-1390, 02:02 قبل از ظهر

سروش دادا برا دعوا فقط مبارزه خیابانی و دفاع شخسیی

جانسون
06-02-1390, 02:20 قبل از ظهر
اینام یه عکس که برا 2 سال پیشامه:hanghead:(تو وزنه 73 کیلو)1310
الان شدم 40 کیلو انقاد که خلاف...:sad::wall3:

چن وقت دیگه دباره شورع میکنام واسه قهرمانی...

سورنا
07-02-1390, 09:08 قبل از ظهر
اقا این جا چه خبره همه که دست و پاشون شکسته نتونستند ادامه بدند ورزشونو این هم از مزازای موتوره دیگه
من بوکس کار می کردم به صورت نیمه حرفه ای 3 سال خوب هم پیشرفت کرده بودم داشتم آماده می شدم برا مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی
متاسفانه مشکلی پیش اومد نتونستم برم دیگه
الان هم خیلی دلم تنگ شده بعضی از اوقات میرم تو خیابون یه مقدار با مردم مشتاق کار می کنم:42kmoig::bitarbiat:

superbike_iran
07-02-1390, 07:42 بعد از ظهر
:23:هیچ خبری نیست فقط همه یا پلاتینی هستند یا دراوردن پلاتینو.واقعا اینجا(م ملکت)ما توی هر چی بخوای مقامی چیزی کسب کنی ارزش نداره و واقعا بری برای کی مسابقات؟
این از ورزش موتور سواری که هیچ کس نمیتونه موتور سواری رو مثل کشورهای نه چندان پیشرفته در جهان مثل قطر که یه ذرهست تو جهان دنبال کنن و اینم از ورزشهای دیگه ...فقط بلدن روی فوتبال سرمایه گذاری کنن جدا کاربرد ورزش های رزمی الان همین:42kmoig:دعوا کردنه .