PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریپ زدن تریل جترو 200(تیپ روان)

hamed1358
30-12-1391, 08:29 بعد از ظهر
با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
سال خوبی رو براتون آرزومندم
من 3 ماهه که تریل جترو 200 خریدم و حدود 1300 تا کارکرده
امروز برا اولین بار شروع کرد به ریپ زدن : یه لحظه تو حرکت ریپ زد و خاموش شد. بعدش دوباره روشنش کردم و میزون شد تا یه ربع بعد که دوباره شروع شد و حتی گاهی آنقدر زیاد می شد که خاموش می شد. با توجه به اینکه 99 درصد استفاده من تو این سه ماه تو خاک و خل بوده (آفرود) خودم تصور می کنم که باید هواکش تمیز بشه .
می خواستم از دوستان خواهش کنم اگر تجربه ای دارن در اختیارم بزارن .
ضمنا با توجه به اینکه بیشتر شکم به هواکش هست (خاک گرفته باشه) اگه لطف کنید نحوه بازکردنش و دسترسی به اونو بگید ممنون میشم
با سپاس فراوان

fazm
01-01-1392, 12:24 قبل از ظهر
شعمتم باز کن یک نگاهی بهش بنداز...

عابدی
01-01-1392, 02:16 بعد از ظهر
سلام هواکش زير زين هست بايد زين باز شه و زير زين قاب هست اونم باز شه احتمالا توش اب رفته و فيلترتون خيس شده و همچنين شمع و ترانزيستور رو هم چک کنيد در نهايت شايد تو کاربراتور اشغال باشه...مال من چند روز پيش اينطوري شد تو هواکش اب رفته بود تميز کردمش درست شد....ضمنا اگر هيچکدوم ازينا نبود بايد ساسات رو چک کنين بالاي سيلندر بايد زين و باک رو کامل دراريد تا بهش دسترسي داشته باشين

Nobahar
01-01-1392, 02:25 بعد از ظهر
هواکش رو با تینر بشور. فقط تومراحل شستن اصلا نپیچونش (نچلونش) فقط فشارش بده تکرار کن تا کاملا تمیز شه. بعد که شستی و تمیز شد باید به روغن اغشته ش کنی. در حدی که کاملا چرب بشه و فشار زیاد که میدی ازش چند قطره روغن بچکه. زیاده روی نکن فقط چرب بشه کافیه. بعد هم کاربرات رو اگر بلدی باز کنی،قسمت زیرش رو باز کن و بنزینش رو خالی کن اگر نه ببر تعمیر گاهی جایی تا برات شستشو بده. اگه ریپ زدن از فیلتر هوا باشه پس مطمئنا گرد و خاک به کاربراتت رسیده.
شمع هم یه سرویس کنی بد نیست.

hamed1358
01-01-1392, 04:18 بعد از ظهر
با تشکر از همه شما دوستان
توضیحاتتون خیلی راه گشاست
پس علی الحساب این قسمت ها چک بشه : هواکش - شمع - کاربرات - ترانزیستور ( که ازش سر در نمیارم )
بازم ممنون
انشااله هر وقت برطرف شد بهتون خبر میدم که از کدوم قسنت بوده

hamed1358
06-01-1392, 05:34 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
امروز هواکشو باز کردم هیچ ایرادی نداشت . حتی بدون هواکش موتورو روشن کردم و یه دوری باهاش زدم بازم ریپ می زد
شمع رو هم تمییز کردم اما باز برطرف نشد
بعد از شمع و فیلتر هوا شکم رفت سمت بنزین . در باک رو باز کردم ظاهرا که بنزین داشت چون براحتی میشد سطح بنزینو دید اما برا اطمینان گذاشتمش رو زاپاس بعدش استارت زدم خوشبختانه دیگه ریپ نزد چند بار هم تا ته گاز دادم مشکلی نبود
تقریبا 5 دقیقه ای باهاش رانندگی کردم اصلا ریپ نزد امیدوارم که مشکل همین بوده باشه
شاید با خودتون بگید چقدر من آماتورم که متوجه تمام شدن بنزین هم نشدم ولی خوب حقیقت اینه که من موتور سوار حرفه ای نیستم :297:
بازم بخاطر راهنمایی هاتون ممنون

K.I.A
06-01-1392, 08:17 بعد از ظهر
قفل...

- - - Updated - - -

.....