PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رشته انسانی!!

Classified
01-02-1390, 01:59 قبل از ظهر
با سلام

نمیدونم والا کسی اینجا داریم که رشتش انسانی باشه یا نه؟!

الان وقته امتحانات و من گیر کردم بین این همه درس

منطق، عربی، ریاضی و کمی هم زبان فارسی حالم رو شدید گرفتن:wall3:

منطق رو می تونم قبول بشم به کمک فلسفه چون یه امتحانن ولی میخوام نمرم بالا باشه

زبان فارسی معلم خصوصی گرفتم هر چند ...

عربی و ریاضی هم که دربس دهنمون رو سرویس کردند، متاسفانه یا خوش بختانه اینقدر تو گوشمون خوندن

نهایی نهایی که سردرد گرفتیم و موندم چطوری اینهارو قبول بشم:10:

اگر از دوستان کسی روش خوندن این درسها و تجربه قبول شدن رو توی سوم انسانی رو داره ممنون میشم

راهنماییم کنه

Kenji
01-02-1390, 02:13 قبل از ظهر
دنیا دو روزه جدی نگیر.

ریاضی سوالی داشتی بپرس.

Amir
01-02-1390, 12:21 بعد از ظهر
بَه این دوستمونم که انسانیه

اولا زیاد سخت نگیر دوما

منطق یه گلواژه بگیر عربی هم "ایاد فیلی" بگیر ردیفه

ریاضی انسانی هم چیز خاصی نداره یه سهمی و یه ترکیبات که مثال حل کنی راه میافتی

Ali
01-02-1390, 01:35 بعد از ظهر
باید با همکلاسها و معلم هر درس مشورت کنی چون مثلا برای هر درس یه کتاب کمک درسی خوبه و همه ی کتابای یه انتشارات خوب نیست تازه مشورت هم که کردی خودت برو حتما موقع خرید یه کم ورق بزن ببین برای خودت قابل استفاده هست یا نه. مثلا من الان برای دیفرانسیل 10 سال کنکور قلمچی دارم و برای فیزیک و عربی و زبان گاج دارم و برای گسسته خوشخوان

Babak
01-02-1390, 01:42 بعد از ظهر
من که هر وقت امتحان داشتم تخت می گرفتم می خوابیدم توپول:25r30wi:

mehrdad.
01-02-1390, 02:04 بعد از ظهر
حالم از اسم رشته انسانی هم بهم میخورد.مخصوصا عربیش....
فقط ریاضی و فیزیک:4chsmu1:
شما هم باید با برنامه ریزی بلند مدت این دروس حفظی رو تو ذهنت موندگار میکردی....

Sination
01-02-1390, 03:16 بعد از ظهر
چند تا سوال داشتم
من دیپلم کاردانش دارم و میخوام توی دانشگاه شرکت کنم ولی دقیقا اطلاعی از چند و چونه کار ندارم
بدونه کنور ایا میشه رفت دانشگاه ؟
17 اردیبهشت شنیدم دفترچه های فنی حرفه ایی میاد و 7مرداد کنکورش هست (وزارت علوم)
بعدش چه جوریه اگر قبول بشم کدوم دانشگاه میوفتم ؟
بعد این انتخاب رشته چیه ؟! کی باید انجام بشه ؟!
من هیچی نخوندم چون کلاس های کنکور از مهر شروع میشه و من ثبت نام نکرده بودم ایا شانسی برای قبول شدن توی این کنکور مرداد دارم ؟!
کسانی که خرداد یا تیر دیپلم میگیرند چه طوری باید توی کنکور شرکت کنند و کلاس ها رو شرکت کنند که اون زمان 6 ماهشون که وقت دارن برای سربازی از بین نره ؟ در صورتی که کلاس های کنکور تازه از مهر شروع میشه ؟!

Babak
01-02-1390, 06:09 بعد از ظهر
چند تا سوال داشتم
من دیپلم کاردانش دارم و میخوام توی دانشگاه شرکت کنم ولی دقیقا اطلاعی از چند و چونه کار ندارم
بدونه کنور ایا میشه رفت دانشگاه ؟
17 اردیبهشت شنیدم دفترچه های فنی حرفه ایی میاد و 7مرداد کنکورش هست (وزارت علوم)
بعدش چه جوریه اگر قبول بشم کدوم دانشگاه میوفتم ؟
بعد این انتخاب رشته چیه ؟! کی باید انجام بشه ؟!
من هیچی نخوندم چون کلاس های کنکور از مهر شروع میشه و من ثبت نام نکرده بودم ایا شانسی برای قبول شدن توی این کنکور مرداد دارم ؟!
کسانی که خرداد یا تیر دیپلم میگیرند چه طوری باید توی کنکور شرکت کنند و کلاس ها رو شرکت کنند که اون زمان 6 ماهشون که وقت دارن برای سربازی از بین نره ؟ در صورتی که کلاس های کنکور تازه از مهر شروع میشه ؟!
کلا امسالو روش اصلا حساب نکن:riz284:

RIDER
01-02-1390, 07:10 بعد از ظهر
آزاد که قبول شدنش کاری نداره دولتی باید بیخیال شی چون امسال بیشترو سهمیه کردن من که تمام تلاشمو برای دولتی میکنم من فنی حرفه ای رشته ساختمان سال آخرم تازه بدبختیام شروع شده چون نمیتونم از این کامپیوتر دل بکنم:riz481:

Alireza
01-02-1390, 09:39 بعد از ظهر
دانشگاه چیه بابا من بعد 6 تا ترم در اومدم
-----
سینا هزار بار تو چت بهت گفتم

Classified
01-02-1390, 09:43 بعد از ظهر
بَه این دوستمونم که انسانیه

اولا زیاد سخت نگیر دوما

منطق یه گلواژه بگیر عربی هم "ایاد فیلی" بگیر ردیفه

ریاضی انسانی هم چیز خاصی نداره یه سهمی و یه ترکیبات که مثال حل کنی راه میافتی

ممنون حتما یه گلواژه میگیرم

ایاد فیلی؟؟ تا حالا نشنیدم اما میگیرم

والا ریاضی از پایه مشکل دارم کلا با فرمول،امروز جایگشت داشتیم که حل کردم و دهن خودم وا موند:wow: شنبه هم امتحان ریاضی هست دارم جامعه می

خونم!!

Sination
01-02-1390, 11:33 بعد از ظهر
خوب علی رضا تو میگی همین طوری برو کنکور بده خوب قبول نمیشم که

Alireza
01-02-1390, 11:53 بعد از ظهر
چاره چیه؟ کاری نمیتونی کنی بدون کنکور هم نداریم که از سربازی معاف شی موقتی
ازاده عمومی ها رو بخون قبول میشی

Sination
02-02-1390, 12:45 قبل از ظهر
ازاده عمومی ها رو بخون قبول میشی
کی هست؟

Classified
05-02-1390, 05:18 بعد از ظهر
رفتم یه ایاد فیلی بگیرم، یه نمونه داشت "عربی به زبان ساده" بعضی درس ها رو نداشت، بعد کلی گشتن یه تخصصی داشت که مال کنکور بود.

منم یه "طراحان" گرفتم، بد نیست. منطق هم یه گلواژه گرفتم یکم کلی توضیح میدن.

Amir
05-02-1390, 06:23 بعد از ظهر
رفتم یه ایاد فیلی بگیرم، یه نمونه داشت "عربی به زبان ساده" بعضی درس ها رو نداشت، بعد کلی گشتن یه تخصصی داشت که مال کنکور بود.

سیستم این کتاب اینجوری نیست که مثل گاج یا کانون باشه

از هذا هذه شروع کرده تا دمه کنکور

Classified
05-02-1390, 06:58 بعد از ظهر
بله کتاب بسیار جالبی هست مخصوصا این که خیلی واضح داده هر چند وقت کافی برای مطالعه درست نداشتم

superbike_iran
05-02-1390, 10:45 بعد از ظهر
حالم از درس بهم میخوره .من چند تا از پسر خالهام و پسر عمه هام درس خوندن و یکارن .ولی بقیه با پول رفتن توی شغل آزاد و الان دارن حال دنیا رو میبرن

Red Hat
05-02-1390, 11:01 بعد از ظهر
حالم از درس بهم میخوره .من چند تا از پسر خالهام و پسر عمه هام درس خوندن و یکارن .ولی بقیه با پول رفتن توی شغل آزاد و الان دارن حال دنیا رو میبرن

مطمئن باش حال کردن یک آدم با سواد با یک آدم کم سواد خیلی فرق داره . منم چند سال پیش نظر شما رو داشتم ولی الآن فهمیدم که داشتن پول بدون سواد به هیچ دردی نمیخوره . میشه همونی که تمام گاو و گوسفنداش رو میفروشه و میره bmw630 سوار میشه و ......

یه چیز هم براتون تعریف کنم که چند ماه پیش شمال بودم و 2 تا خانواده (حالا نمیگم از کجا) اومده بودن مسافرت و کنار دریا که یکی از ماشین ها هیوندا جنسیس و دیگری لندکروز v8 بود . ماشین اولی تو شن گیر میکنه و اون ها نزدیک به 30 دقیقه داشتن باهاش ور میرفتند که آخر هم نتونستند در بیارن . و من هم مونده بودم که چرا با لند کروز درش نمیارن خلاصه من رفتم جلو گفتم ببندینش به لندکروز و درش بیارین دیگه !!!!! و اون ها گفتند مگه نمیدونی که ماشین های سواری جدید جا برای بستن سیم نداره !!!!! من دیگه اعصابم به هم ریخت چون ماشین های جدید جای قلابش پوشیده است و معمولآ قلاب روی ماشین پیچ میشه که وقتی این رو گفتم طرف برداشته جک رو اورده بیرون و ازم پرسید این همون قلاب است ؟!؟!؟!؟ منم خودم رفتم براشون قلاب رو از صندوق پیدا کردم و وصل کردم .

خلاصه اگه پول داره بی سواد باشی ..........

Classified
03-03-1390, 03:19 قبل از ظهر
می دونم این پستم تیر تو تاریکی هست:

کسی شیب خط یا نقطه عرض از مبدا رو بلده؟

mohamad javad
03-03-1390, 11:06 قبل از ظهر
شیب ضریب x ‎باید باشه؛ اگه درست یادم باشه
y=mx+a
عرض از مبدا هم باید x‏ صفر بزاری بازم اگه درست یادم مونده باشه

Classified
03-03-1390, 12:56 بعد از ظهر
ممنون محمد جواد عزیز