PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش هواگیری کمک جلو cg 120 چراغ گرد را میخاستم!

aghajalal
28-12-1391, 07:51 قبل از ظهر
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید که چگونه میشه هواگیری کرد ؟

masoud.te
28-12-1391, 09:28 بعد از ظهر
ساده ترین روش اینه: دوتا پیچ رو سر کمک رو باز کن ،روی باک بشین تا کمک کاملا جمع بشه اونوقت اگه روغن اضافه داخلش باشه که میاد میره اگه هم کم داره با روغن بریز توی سوراخ تا دوسه سانت پایین تر از لبه سوراخ روی کمک بیاد بعد در همون صورتی که کمک جمع هست پیچ ها رو ببند و تمام.

amir.cdi
28-12-1391, 09:42 بعد از ظهر
دادا فدات بشم پیچی که روی کمک هست و پایه های کیا.متر هم نگه میداره تش کوره روغن ازپ بیرون نمیزنه
اون برا نگه داشتن کمک هست اون پیچو که باز میکنی زیر اون به حالت اچار خور داره که باز میکنی فنر زیر اون قرار داره اونو باز میکنن وروغنشو تنزیم میکنن و خیلی هم کار سختیه چون یهو پر میشه ولی یه 5 دقیقه وا میستی میبینی روغن نداره چوت میره ته نشین میشه و هوا هاش میاد بالا

masoud.te
29-12-1391, 02:10 بعد از ظهر
دادا فدات بشم پیچی که روی کمک هست و پایه های کیا.متر هم نگه میداره تش کوره روغن ازپ بیرون نمیزنه
اون برا نگه داشتن کمک هست اون پیچو که باز میکنی زیر اون به حالت اچار خور داره که باز میکنی فنر زیر اون قرار داره اونو باز میکنن وروغنشو تنزیم میکنن و خیلی هم کار سختیه چون یهو پر میشه ولی یه 5 دقیقه وا میستی میبینی روغن نداره چوت میره ته نشین میشه و هوا هاش میاد بالا

عزیز این که میفرمایید مربوط به موتور های طرح cdi هست قدیمی ها یا همون cg چراغ گرد ها پیچ روی کمک رو که باز میکنی مستقیم به داخل کمک راه داره.

Gladiator
29-12-1391, 04:40 بعد از ظهر
منم کمک cgl رو باز کردم راه داشت به تهش ، مال ویو هم همینطوره

R.R
16-02-1394, 11:01 بعد از ظهر
سلام دوستانکسی میدونه چجوری و چقدر باید روغن بریزم تویه کمک های جلوی cdi؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک رو جدا کردم یه پیچ زیرش داشت اونو باز کردم روغن ریختم و بستم ولی انگار ن انگار هنوزم گیر داره

Babak
17-02-1394, 01:38 قبل از ظهر
پیچ رو از بالا باز کن.کمک رو تا ته بیار پایین 200 سی سی روغن بریز و کمک رو بکش بالا پیچ رو سفت کن

send from my samsung Note3 N9005

Babak
17-02-1394, 01:38 قبل از ظهر
حتما باید کمک رو تا ته بیاری پایین وگر نه فایده نداره روغن ریختن

send from my samsung Note3 N9005

zamani_68
05-01-1396, 05:42 بعد از ظهر
سلام اگه پیچ رو باز کنیم و کمک رو به پایین فشار بدیم که فنر میزنه بیرون!!!!!

balboa
06-02-1396, 10:20 قبل از ظهر
سلام دوستان تویه کمک فنر موتور هندا طرح cdi باید 85 سی سی روغن هیدرولیک بریزید این اندازه تویه دفترچه راهنما خود شرکت هندا ژاپن نوشته تویه کمک فنر هندا طرح cg یا همون کله چراغ گرد 120 تا 130 سی سی من خودم میکانیک موتور هستم

Maco
28-11-1397, 08:02 بعد از ظهر
سلام دوستان تویه کمک فنر موتور هندا طرح cdi باید 85 سی سی روغن هیدرولیک بریزید این اندازه تویه دفترچه راهنما خود شرکت هندا ژاپن نوشته تویه کمک فنر هندا طرح cg یا همون کله چراغ گرد 120 تا 130 سی سی من خودم میکانیک موتور هستم

سلام
من یه پیشرو ۱۲۵ دارم
موتوررو بردم تعمیر گاه برائ پرس کمک جلو و تعویض ساچمه و بلبرینگ توپی و ... خب تعویض شد ولی فرمون موتور گیجه ..در صورتی که ۳بلش فقط میکوبید
هر کاریشم کردن همونجوریه
دوم اینکه چرخ عقبم هم گیج شده یعنی رو خطکشی خیابون و جایی که آسفالت لبه داشته باشه ...عقب موتور گیج میزنه
کمک عقب رو هم عوض کردم ...دوشاخ عقبرو عوض کردم ...بوش تنه هم عوض شد.... بازم گیجه
کسی میدونه چه مرگشه
به نظر خودم تعمیر کار کارشو درست انجام نداده
امکان داره خوب هواگیری نکرده باشه ...چون به سمت چپ هم میکشه

جابر گرگوسیان
26-02-1399, 06:01 قبل از ظهر

کمک فنر