PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های همایش پایان سال 91 پرشین موتور - رانندگی ایمن در نوروز

soroush adventure
25-12-1391, 04:44 بعد از ظهر
از کلیه دوستانی که در اجرای بزرگترین قرار موتورهای شهری ایران همکاری نمودن کمال تشکر را داریم.
این برنامه یکی از زیباترین قرارهای پرشین موتور بود و عکسها کاملا گویای شعار امسال هست.
از مهران عزیز که باغشون رو با مشکلات زیاد برای دوستان فراهم کردند و هم چنین کلیه کسانی که در اجرای این برنامه زحمت کشیدن تشکر میکنم.

نشر خبر همایش در سایت تابناک ([Only registered and activated users can see links] 8%B1%D8%A7%D9%86)

[Only registered and activated users can see links]

reza KTM
25-12-1391, 04:54 بعد از ظهر
بسیار عالی متشکرم سروش بابت عکسامهران برای محل استراحتکیا برای بردن من و علیرضامدیرا و بقیه برای برقراری نظم و ...اینم یه عکس از من

meisam
25-12-1391, 04:59 بعد از ظهر
دوستان خیلی صفا داشت تا باشه از این همایشا....:32::12:
لطفا عکساتون رو بذارید چون من نتونستم بگیرم

Milad_2Rbo
25-12-1391, 05:50 بعد از ظهر
!_دست همگی درد نکنه از ادامیر محترم گرفته تا دوستانی که امروز اوّلین قرارشون بود
واقعا این همه نظمو ترتیب جای تحسین داره(بقیش یادم نمیاد :ی )
جاتون خالی یه گل کوچیک 3 به 3 هم بازی کردیم تینم ما real بود تیم مقابل barsa بود4_2 بردیمشون 3 تا گل زدم با یه پاس گل+5 تا تیرک.خلاصه کل بعضیا خوابید(مثلا Alireza) :ی
در اخر هم باید بگم:pm:

hamed zoro
25-12-1391, 06:06 بعد از ظهر
تشکر از دوستان و مدیرای محترم خیلی خوب بود

اول از همه مهران برای در اختیار قرار دادن جای مناسب

بعد هم کلیه دوستان گل اگه کسی از قلم افتاده بعدا عکس میزارم بازهم
این قبل از حرکت

این هم بین راه چه جای با صفایی

در آخر اگر عکسها بد شده به بزرگی خودتون ببخشید اولین روز بود این دوربین را دستم گرفتم

اینم سفارشی برای کامرو که همیشه کمک حال بچه هاست

farshad 54
25-12-1391, 06:21 بعد از ظهر
اینم چند تا عکس از ما

عکسهای همایش :pm: :grouphugg:

30382

30383

30384

30385

30386

30387

30388

30389

30390

behzad001
25-12-1391, 06:41 بعد از ظهر
ممنون از همه دوستای گل پرشین موتور مخصوصا مدیارن محترم (کنجی.علیرضا.**** و ...)خیلی خوش گذشت
(man-u.ایلیا.شایسته فر.جانسون.مهران.hamzy. soroush adventure.میلاد.میلاد تور بو وغیره)

amo hosein
25-12-1391, 06:42 بعد از ظهر
دست همتون درد نکنه.خیلی خوش گذشت.تشکر میکنم از امیرcdi/کاوه/ایلیا/بهزاد/جانسون و برادرش/شایسته فر/حسین نوبهار/میلاد/یاشار/محمد رضا/بابک/مهران/سروش/فرید/کیا/****/آیدین/کنجی و علیرضا عزیز و دیگر دوستانی که ذهن ضعیف من قد نداد.همتون بزرگوارید.ممنون.

behzad001
25-12-1391, 06:46 بعد از ظهر
30376

30377

30378

30379

30380

30381

amir.cdi
25-12-1391, 06:51 بعد از ظهر
همه چی بسیار عالی بود ممنووووووووون
فقط یکی کم بود
اونم اقا ابوالفضل بزرگمون بود که نتونست بیاد
یه مشگل دیگه این که من اخر نفهمیدم عمو حسین نوشابه محمد رضارو خورد یا محمد رضا نوشابرو ؟؟؟؟
برام پ خ کن :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

ایلیا
25-12-1391, 07:32 بعد از ظهر
کلا دست همگی درد نکنه، چه اونایی که این قرارو ترتیب دادن ( مدیرا )، چه اونایی که ترتیب این قرارو دادن ( بچه‌ها ) !
میخاستم اسم نیارم که کسی دلخور نشه اما از جانسون بابت نوشابه، از وینگمن به خاطر دلستر، از آقای علیرضا نمرده بابت اون نوشیدنیش، از بهزاد بابت موتورش و همینطور از باقی بچه‌ها ( توربو، حسین، شایسته،سی.دی.آی، یاشار، هامزی و ... که یادم نمیاد ) و اون دوستای خوبی که باهاشون آشنا شدم و اسم اکانتشونو نمیدونم متشکرم.
ویلا عالی بود.
بچه‌ها هم کاملا همدیگه رو شناختن.
هوا خوب بود.
موتوراهم خوب بودن.
دوستانیم که نیومدن یا نتونستن بیان جاشونو خالی کردیم. باشه که تو قرارای بعدی ببینیمشون.
منتظر عکسای بعدی هستیم.

امیر41
25-12-1391, 07:50 بعد از ظهر
دست همگی درد نکنه ... واقعا خسته نباشید... سروش جان مهران خان،بابک و کنجی ... سروش منتظر بقیه عکس ها هستیم .. خدا قوت

شایسته فر
25-12-1391, 07:52 بعد از ظهر
ممنون از از همه دوستانی که تشریف اوردن
تشکرات ویژه ای دارم از مدیران عزیز
3 تا علیرضای عزیز و آقا مهران گل و داداش بابک و داداش کامروی گل
کلا قرار خیلی خوبی بود
اول از همه یه دیداری تازه کردیم
بعدش هم نظم وق العاده خوبی داشت و کلا همه چی عالی بود
دست همه درد نکنه
دست اون دوستانی هم که از شهرستان اومده بودن خیلی خیلی درد نکنه؛ زحمت کشیده بودن؛ آقا یاشار عزیز و داداش محمد رضای گل و.........
همگی خسته نباشید

امیر علی110
25-12-1391, 08:10 بعد از ظهر
سلام به دوستان خوب پرشینی.
امیدوارم خیلی خیلی خیلی خیلی بهتون خوش گذشته باشه.
من خیلی تلاش کردم تا بتونم یه موتور ردیف کنم بیام اما نشد.
امروزم داشتم میومدم میومدم رسالت تا بچه ها رو ببینم اما دیر شد و این اتفاق هم نیوفتاد.

albaloo
25-12-1391, 08:38 بعد از ظهر
خوش به حالتون همایش فوق العاده بوده اینشالله سال اینده با تعدا نفرات بیشتر و منم باشم تو جمعتون تشکیل بشه

L E G E N D
25-12-1391, 08:39 بعد از ظهر
از تصاویر زیبا لذت بردم.
واقعا بهتون خوش گذشته.
من هم تشر میکنم.

Masoud AS
25-12-1391, 08:57 بعد از ظهر
بسیار عالی.از همگی به خاطر نظم و ترتیب زیبای که به نمایش گذاشتید سپاس گذاری میکنم . آقا من و چندتا دیگه از بچه ها حسین علیرضا رفتیم آفرود... مهران هم داشت میومد که.... کارهیو به نیسان کامرو رسید طفلکی... بعدش علیرضا آر وی رو کتلت کرد... بعد کنجی ،بابک،مهران با نیسان کامرو اومدن سوهانک. به داده آر وی تازه درگذشته شتافتند و... انبرقفلی نوبهارم گم شد. خداییش من حالم گرفته شد. . هییی ...یه بچه هم 10سالش بود توآفرود پاترول می روند،.. و یه دونه هایلوکس که... ولش کن داره گریه ام میگیره. دم کامرو گرم..

Kenji
25-12-1391, 09:04 بعد از ظهر
مرسی از همه ی دوستان

با نظم ترین قرار پرشین موتور بود که 68 موتور و نزدیک به 100 نفر عضو توش شرکت داشتن.

از تمام دوستان تشکر ویژه دارم خصوصن از مهران، عکاسان و دوستانی که با نظم شرکت کردن.

از دوستانی که از شهرهای دیگه اومدن بینهایت تشکر می کنم از یاشار عزیز، محمد رضای عزیز و باقی دوستانی که از اراک و شهرهای دیگه اومدن.

جای همه ی دوستانی نیومدن خالی بود و واقعن چیز بزرگی رو از دست دادن. این بزرگترین تور موتورسیکلت در ایران و خاورمیانه بود و افتخار می کنیم با نظم مثال نزدنی برگزار شد.

جای دوستان خالی ما بعد از جدایی به سمت آزادی رفتیم که مهران زنگ زد و رفتیم بالا سر موتور روغن مالی شده ی مهران گوشه ی اتوبان. خداروشکر نیسان! کامرو بود. موتور رو روی وانت! انداختیم و تا گاراژ مرادی بردیم. بعد هوس کردیم به سمت سوهانک بریم و یه تریپ آفرودی بزنیم و بریم دنبال علیرضا و مسعود و نوبهار.

با نیسان! کامرو جای دوستان خالی یه صفایی کردیم و بعد با جنازه ی روان علیرضا مواجه شدیم....

مرسی از همه ی دوستان.

ممنون از همه که به من و علیرضا اجازه دادن باشگاه پرشین موتور رو با یاریشون پایدار نگه داریم.

rooshak
25-12-1391, 09:08 بعد از ظهر
فقط امروز موقع برگشتن امين تاجر ( پالس قرمز پره اي ) با من بود سمت هفت حوض از پشت زد به يه هيوسانگ و ليز خورد رفت تو يه پرشيا كه دوبله وايساده بود من هم سريع وايسادم و رفتم سمتش خدارو شكر خودش و هيو سواره چيزيشون نشد پرشيا هه هم ضربه به لاستيك جلوش خورد فقط موتور خودش دست فرمون كج شد و باكش يه ضربه كوچيك خورد و لاستيك جلوش تيوب تركوند و مقداري هم لنگي پيدا كرد خلاصه جمع جورش كرديم هر چي وايساديم وانت بگيريم وانت گير نيومد و با همون وضع رفتيم گشتيم دنباله چند تا موتور سازي كه همشون بسته بودم خلاصه يه موتور سازي تو خ دماوند گير آورديم و تيوبشو عوض كرد و راهي شديم سمت خونه . شانس آورد هيو سانگيه زمين نخورد و پرشيايي هم خسارت نديد وگرنه چند ميليون خسارت بايد ميداد

Felez_zangzade
25-12-1391, 09:14 بعد از ظهر
فقط امروز موقع برگشتن امين تاجر ( پالس قرمز پره اي ) با من بود سمت هفت حوض از پشت زد به يه هيوسانگ و ليز خورد رفت تو يه پرشيا كه دوبله وايساده بود من هم سريع وايسادم و رفتم سمتش خدارو شكر خودش و هيو سواره چيزيشون نشد پرشيا هه هم ضربه به لاستيك جلوش خورد فقط موتور خودش دست فرمون كج شد و باكش يه ضربه كوچيك خورد و لاستيك جلوش تيوب تركوند و مقداري هم لنگي پيدا كرد خلاصه جمع جورش كرديم هر چي وايساديم وانت بگيريم وانت گير نيومد و با همون وضع رفتيم گشتيم دنباله چند تا موتور سازي كه همشون بسته بودم خلاصه يه موتور سازي تو خ دماوند گير آورديم و تيوبشو عوض كرد و راهي شديم سمت خونه . شانس آورد هيو سانگيه زمين نخورد و پرشيايي هم خسارت نديد وگرنه چند ميليون خسارت بايد ميداد

همین که خودتون سالمید خیلی خوبه. پول که چرک کف دسته. این که حتی یک نفر هم آسیب ندیده نشون دهنده نظم، کلاس و فرهنگ بچه های باشگاست.

یه پیشنهاد هم دارم، به نظر من تور های مشابهی در انتهای هر فصل برگزار بشه.

کاوه
25-12-1391, 09:42 بعد از ظهر
تشکرمیکنم بابت ترتیب دادن این قرار
و تشکر میکنم از همه کسایی که اومدن و دور هم جمع شدیم
آقااااااااااااااااااا خیلی ها عکس میگرفتن
دوستان بذارید لطفا عکساتونو
ممنون

matrixaidin
25-12-1391, 10:13 بعد از ظهر
مرسی از همه دوستان که تشریف اوردن.... جای کسایی که نیومدن خالی
مثل همیشه قرار با نظمی بود...
از دوستان شهرستانی که زحمت کشیده بودن و خودشونو به این قرار رسوندن تشکر ویژه میکنم

اینم یه عکس خاص از بابک و حسن عزیز

ARSH
25-12-1391, 10:54 بعد از ظهر
افتخار میکنم که عضو ناچیزی از این اجتماع هستم

پرچمتون بالا

komeil
25-12-1391, 11:06 بعد از ظهر
واقا عالی بود دوستان
فقط یه دچیزی.به نظر من تو همچین قرارهای بزرگ بهتره یه 10 دیقه وقت رو بدیم به معرفی بچها تا بهتر همو بشناسیم.
مخصوصا با اسم های کاربری کمتر میشه ارتباط برقرذار کرد.
عالی بود.
واقا واسه اولین بار به موتور سوار بودنم افتخار کردم.

!NAVID!
25-12-1391, 11:29 بعد از ظهر
سلام خسته نباشد
مثل اینکه به همه خوش گذشته
لطفا عکس هارو تو یه فایل zip یا rar برای دانلود بزارید
من حتما دانلود میکنم حتی اگه بالای ۱ گیگ باشه
چون با دیدن این عکس ها افتخار میکنم که تو همچین سایتی عضو شدم
کاش با برنامه های تلوزیونی هم هماهنگ میکردین میومدن از همایش عکس و فیلم میگرفتن اگه این کار رو میکردین انجمن معروف میشد :دی
به امید پیشرفت های روز افزون سایت پرشین موتور

majid_suzuki
25-12-1391, 11:37 بعد از ظهر

mili_007
25-12-1391, 11:47 بعد از ظهر
از دیدم تصاویر خیلی لذت بردم و اصلا فکر نمیکردم اینقدر با استقبال بچه ها با شکوه برگزار میشه برای من که توی شهرستانم فقط حسرت سهمم میشه و آرزو که روزی ما هم بتونیم بیایم. حرکت فرهنگیتون خیلی عالی بود. کاش تبلیغات رسانه ای بیشتری روی این حرکتا بشه. نگاه کنید واسه یه پیاده روی ساده چقدر تبلیغ میشه در حالی به نظر من با این آمار تصلدفات موتورسوارا بایستی روی این حرکتا تبلیغ بشه. ممنونم. موفق باشید

ahmad.jalali
26-12-1391, 12:21 قبل از ظهر
با تشکر از همه دوستان:happy4:با اجازه دوستان یه سری از عکس های شما و عکس های خودم رو با خبر همایش رو فرستادم برای سایت تابناک تا اطلاع رسانی بشه.تو بخش جدیدترین اخبار قسمت نگاه شما درج میشه.البته فردا میتونید ببینید.با امید به اینکه فرهنگ موتور سواری در ایران خیلی خیلی بهتر از اینا بشه.

Kami
26-12-1391, 12:22 قبل از ظهر

Sination
26-12-1391, 12:24 قبل از ظهر
برنامه خوبی بود ولی کاش برگشتنه مثل سال پیش تا یه مسیر مشخصی همه با هم میرفتن
و از همه ی کسانی که در برپایی این برنامه زحمت کشیدن تشکر میکنم.

meisam
26-12-1391, 12:37 قبل از ظهر
برنامه خوبی بود ولی کاش برگشتنه مثل سال پیش تا یه مسیر مشخصی همه با هم میرفتن
و از همه ی کسانی که در برپایی این برنامه زحمت کشیدن تشکر میکنم.

30220
30221

واقعا حرفت درست بود دوست عزیز
با اینکه گاز گاز برگشت یه حال خفنی داد و عقده های مسیر رفت خالی شد:happy4: اما کاش تا آزادی همه با هم بودیم
اگه خدایی نکرده اتفاقی برای کسی میوفتاد واقعا کی خودشو مسعول میدونست؟؟؟
فکر کنم نسخه این همایشها هم پیچیده میشد...:sad:

reza KTM
26-12-1391, 12:38 قبل از ظهر
نمیدونم چرا همه برعکسن بچه ها حالشون خوب نیستا

Felez_zangzade
26-12-1391, 12:49 قبل از ظهر
با اینکه گاز گاز برگشت یه حال خفنی داد و عقده های مسیر رفت خالی شد:happy4: اما کاش تا آزادی همه با هم بودیم

نه نسخش پیچیده نمیشد، گفته بودند که هر کس مسئولیت زنده موندنش با خودشه:

تمامی مسئولیت افراد شرکت کننده برعهده ی خودشان است. در صورت بروز هر نوع اتفاق در طول مسیر یا مقصد پرشین موتور هیچ مسئولیتی در قبال شرکت کنندگان ندارد.

Ali.K
26-12-1391, 12:59 قبل از ظهر
منم به نوبه ی خودم از همه دوستان مخصوصا مدیران عزیز تشکر میکنم بابت این همایش بسیار پر شکوه
منو محمدرضا الان یه ساعته رسیدیم اصفهان،دیگه من واقعا جسد شدم ولی از ذوق عکسا و خبر همایش اول اومدم سایت تا هم عکس بذارم تا بقیه استفاده کنن هم عکس ببینم
جا داره یه تشکر ویژه هم از آقا هامون بکنم بابت این همه لطفی که کردن و ساعت 6 که رسیدیم تهران مزاحم ایشون شدیم یه دنیا تشکر هامون جان ایشالله جبران میکنم

اینم خودمم جهت دوستانی که افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم

ممنون از همه دوستان گل

Kenji
26-12-1391, 12:59 قبل از ظهر

وقتی تک تک، دوستان به صورت انفرادی خارج شدن، باقی دوستان باقی مونده رو نمی تونستیم حبس کنیم به بهانه ی دست جمعی حرکت کردن.

تا زمانی که همراه گروه بودید تمام مسئولیت ها به عهده ی باشگاه بود. همونطور که برای 2 موتوز مشکلی پیش اومد و به تعمیرگاه رسوندیمشون.

Alireza
26-12-1391, 01:17 قبل از ظهر
مرسی از همه دوستانی که اومدن
قرار خوبی بود
هر سال باشکوه تر به لطف دوستان

meisam
26-12-1391, 01:30 قبل از ظهر
متوجه شدم کنجی جان از مسعولیت پذیری شما خیالم راحته اما در مورد اتفاقات جانی زبونم لال کاری از دست کسی بر نمیاد
اینو بابت حفظ سابقه باشگاه و البته حفظ سلا متی همه دوستان عرض کردم
از تمام لیدر ها مدیران و تمام بچه ها برای این روط به یاد ماندنی تشکر میکنم:20:

- - - Updated - - -

[QUOTE=Kenji;176203]وقتی تک تک، دوستان به صورت انفرادی خارج شدن، باقی دوستان باقی مونده رو نمی تونستیم حبس کنیم به بهانه ی دست جمعی حرکت کردن.

داداش کنجی یه فکری هم واسه این مشکل بکنید!
قرارمون این نبود!
اایشالا قرارای بعدی بهتر از قبل :icon_pf _100_:

hosein_dig
26-12-1391, 01:46 قبل از ظهر
ماشالا
به به چه منظم لذت بردم
خسته نباشید بهمتون

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

Sination
26-12-1391, 02:54 قبل از ظهر

داداش اونی که تو عکس هست خودتی؟
با 135 اومده بودی اگه اشتباه نکنم درسته؟

بله خودم هستم ولی با 135 نیومده بودم

:-)

شهرام
26-12-1391, 02:59 قبل از ظهر
دمتون گرم بچه ها واقعا عالی بود.
مرسی.
وخوشا به حالتون.

Babak
26-12-1391, 04:45 قبل از ظهر
ممنون از همه دوستانی که شرکت کردند و با نظم و ترتیب بی نظریشون نشان دادن که موتور سواران هم می توانند قانون مند باشند.
تشکر و سپاس فراوان از دوستانی که از شهرستان تشریف اوردن و ما بسیار خوشحال کردند.
ممنون از دوستانه خوبم علیرضا کنجی علیرضا(عشق نمرده) کیا آیدین **** که زحمت برپایی و نظم دادن برای طی مسیر
سپاس فراوان از دوسته خوبم مهران برای فراهم کردنه مکانی برای دوره هم بودن و شاد بودن و راحتی دوستان.
ممنون از سروش و حامد برای زحمت عکس ها
عرض خسته نباشید از دوسته گرامی ام کامرو برای متحمل شدنه زحمات بسیار از طرف بنده و چندی از دوستان و پشتیبانی گروه بزرگ پرشین موتور.

ممنون

monazzah
26-12-1391, 07:56 قبل از ظهر
منم به نوبه خودم به همتون خسته نباشید می گم

امیدوارم تو مراسمات بعدی بتونم شرکت کنم

صدای اگزوز موتوراتونم خیلی دوست دارم:icon_pf (95):

man_u
26-12-1391, 08:59 قبل از ظهر
پست ما که حذف شد دوباره میگم.
اول از همه دوستان تشکر می کنم به خاطره رعایت نظم و قوانین.
دوم از تمام مدیران تشکر می کنم بخاطر این که برنامه ریزیاین قرار.

و بچه ها فیلم هایی که از گرفتید رو صف رو بذارید دیگه

02109002
26-12-1391, 09:08 قبل از ظهر
به به ...

واقعا" لذت بردم

ممنون از تمامی دوستانی که جهت اجرا و منظم بودن این همایش زحمت کشیدند

کاش میتونستم شرکت کنم و تو این جمع عظیم حضور داشته باشم

هر سال بهتر از سال گذشته

:pm1::pm1::pm1:

saman697
26-12-1391, 09:19 قبل از ظهر
آقا دست همگی درد نکنه مخصوصاً ( آقای مدیر :23:) و تمامی دوستان که کمک کردن و دوستانی که اومدننن :32:
آقا من احساس میکنم 9999 تا عکس گرفتیم فقط 5 تاش اپ شده بچه ها هرکی عکس گرفته لطفا اپ کنه :icon_pf _37_:

hamed zoro
26-12-1391, 10:10 قبل از ظهر
بعد هوس کردیم به سمت سوهانک بریم و یه تریپ آفرودی بزنیم و بریم دنبال علیرضا و مسعود و نوبهار.
با نیسان! کامرو جای دوستان خالی یه صفایی کردیم و بعد با جنازه ی روان علیرضا مواجه شدیم....
کنجی جان فقط میخواستید مارو بپیچونید ولی بازهم میگم خیلی عالی بود دستتون درد نکنه که مارو نبردید آفرود حالا من با مهران و کامرو بعدا حساب و کتاب میکنم
ولی از شوخی گذشته کاش موتور مهران هم چیزی نمیشد که دیگه کل روزمون عالی بود انشالله هر سال بهتر از سال بعد بازهم اگه در هر موردی کار داشتید در خدمتیم

Kenji
26-12-1391, 10:21 قبل از ظهر
کنجی جان فقط میخواستید مارو بپیچونید ولی بازهم میگم خیلی عالی بود دستتون درد نکنه که مارو نبردید آفرود حالا من با مهران و کامرو بعدا حساب و کتاب میکنم
ولی از شوخی گذشته کاش موتور مهران هم چیزی نمیشد که دیگه کل روزمون عالی بود انشالله هر سال بهتر از سال بعد بازهم اگه در هر موردی کار داشتید در خدمتیم

مشکلی پیش نیومد فقط یه مهره بود.

والا یدفه تصمیم به آفرود و نمی دونم کی گرفت! کلن با کامرو اینا تسویه حساب کن شما :دی

Kami
26-12-1391, 10:39 قبل از ظهر
30359

30360

K.I.A
26-12-1391, 11:35 قبل از ظهر
من دیروز انقدر خسته شدمحال نداشتم پست بزنم/
بازم یه حماسه دیگه رکورد حرکت تو شهرو زدیم البته قبلیاشم ماله خودمون بود...
عالی بود اگه تک تک بچه ها انقدر خوب و صمیمانه یاری نمیکردن عمرا میشد این تعدادو نظم داد واقعا افرین به همتون که انقدر خوب بودید
هرکی میدید حال میکرد....
همه دوستان عالی ...نمیتونم اسم ببرم چون تعداد زیاده و ممکنه کسی از قلم بیافته ناراحت بشه ولی دارم میگم دفعه ی دیگه 2 برابر بیشتر از این تو برنامه شرکت کننده هست.
خیلی ما از قبل جلسه میزاشتیم تا بهترین برنامرو اجرا کنیم حتی یه ویلا هم در نظر گرفتیم که چون تعداد زیاد بود گفتیم راحت نمیشید تو ویلا برای همین برنامرو به یه مکان باز که مهران جان زحمت کشید تغییر دادیم
کلا همتون قابل ستایش هستید و بهترین ها که همکاری لازم داشتید /
وسپاس فراوان از دوستان که از شهرستان های دور اومدن فقط برای یک لحظه با پرشین بودن /
تو برنامه های بعدی شاهد بهتر بودن پرشین خواهید بود البته با وجود شماها که به ما امید میدید و دست مارو میگیرید.
واقعا ما از تو ماشین ته صفو نمیدیدیم و کلی طول میکشید به سر صف برسیم همه خیلی با نظم بودن و پشت سر هم حرکت میکردن...
مردم در حال عبور همه در حال عکس انداختن و فیلم گرفتم از این حماسه بودن و همه پرسو جو میکردن و بعضی ها که از کنار ما میگذشتن میگفتن پرشین موتوره!....
پس جای امیدواری هست در اینده...
همه تو محوطه با نظم و همکاری موتورارو چیدن و به حرفای مدیرا کاملا گوش میدادن و برنامه بی دردسریو با تعداد بالا به وجود اوردن
ببخشید پر حرفی کردم
از همه شماها کمال سپاس و قدر دانی رو دارم.

yasharazary
26-12-1391, 11:51 قبل از ظهر
بعلهه نوبت منه

منم به نوبه خودم از همه دوستان تشکر میکنم خیلی عالی بود خیلیییییییییییی!!نظم و ترتیب گروه مثال زدنی بود!!واقعا لذت بردم و افتخار میکنم که عضو این اجتماع بزرگ هستم!
مدیران هم مخصوصا کنجی در طول مسیر با سختگیری هاش به گروه نظم بیشتری داده بود!
ولی خداییش انتظار استقبال بیشتری از سوی مدیران داشتیم!!مخصوصا نسبت به شهرستانی ها!!!!!!:gigglesmile:

خیلی خوشحال شدم که بچه هارو از نزدیک دیدم مخصوصا شایسته فرد---کاوه ---امیر سی دی آی--بابک کیشی و .... از دیدن همه خوشحال شدما ولی این دوستان بیشتر با من گرم بودن کلی بگو بخند داشتیم!!
ولی چندتا از دوستان رو باید تشکر ویژه بکنم: 1- میلاد گل که اومد میرداماد دنبالم(من و میلاد اولین نفراتی بودیم که سر قرار رسیدیم)------2- حسین نوبهار گل که منو تحمل کرد و ترکش جا داد ومسیر برگشت هم منو رسوند دم مترو----3- مسعود گل با روان آبیش----4- همه دوستانی که ا ز شهرستان اومده بودن مخصوصا محمد رضا و خودم!!!!!!(38 ساعت بی خوا بی کشیدم)---5- شایسته فر عزیز که نهایت لطف رو داشت و کلی بگو بخند داشتیم

دوستانی که اسم نیاوردم هم از دیدنشون بسیار خوشحال بودم ولی خوب نمیشه اسم همه رو نوشت و فقط میگم ممنون و تشکر بسیار از همه!!!!

راستی عکس منو حسین در حال حرکت تو مسیر رو هم بذارین!

- - - Updated - - -

مردم در حال عبور همه در حال عکس انداختن و فیلم گرفتن از این حماسه بودن و همه پرسو جو میکردن و بعضی ها که از کنار ما میگذشتن میگفتن پرشین موتوره!....حد اقل 10 تا من شمردم

دم کیا هم گرم که سر فلکه ها مسیر رو میبست تا بچه ها راحت رد بشن!!!

راستی از خبرگذاری ها خبری نشد ؟؟؟ تلوزیون پخش نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Milad_2Rbo
26-12-1391, 12:01 بعد از ظهر
بعلهه نوبت منه

منم به نوبه خودم از همه دوستان تشکر میکنم خیلی عالی بود خیلیییییییییییی!!نظم و ترتیب گروه مثال زدنی بود!!واقعا لذت بردم و افتخار میکنم که عضو این اجتماع بزرگ هستم!
مدیران هم مخصوصا کنجی در طول مسیر با سختگیری هاش به گروه نظم بیشتری داده بود!
ولی خداییش انتظار استقبال بیشتری از سوی مدیران داشتیم!!مخصوصا نسبت به شهرستانی ها!!!!!!:gigglesmile:

خیلی خوشحال شدم که بچه هارو از نزدیک دیدم مخصوصا شایسته فرد---کاوه ---امیر سی دی آی--بابک کیشی و .... از دیدن همه خوشحال شدما ولی این دوستان بیشتر با من گرم بودن کلی بگو بخند داشتیم!!
ولی چندتا از دوستان رو باید تشکر ویژه بکنم: 1- میلاد گل که اومد میرداماد دنبالم(من و میلاد اولین نفراتی بودیم که سر قرار رسیدیم)------2- حسین نوبهار گل که منو تحمل کرد و ترکش جا داد ومسیر برگشت هم منو رسوند دم مترو----3- مسعود گل با روان آبیش----4- همه دوستانی که ا ز شهرستان اومده بودن مخصوصا محمد رضا و خودم!!!!!!(38 ساعت بی خوا بی کشیدم)---5- شایسته فر عزیز که نهایت لطف رو داشت و کلی بگو بخند داشتیم

دوستانی که اسم نیاوردم هم از دیدنشون بسیار خوشحال بودم ولی خوب نمیشه اسم همه رو نوشت و فقط میگم ممنون و تشکر بسیار از همه!!!!

راستی عکس منو حسین در حال حرکت تو مسیر رو هم بذارین!

من که کاری نکردم.انجام وظیفه بود.کار اصلیو شما کردید که با همت و ارادتون1000 کیلومترو کم و بیش به خاطره پرشین موتور و کاربراش اومدید و برگشتید.(و همه ی شهرستانی هایی که تشریف اوردن)
به امید دیدار مجدد

sorryweakmotor
26-12-1391, 12:21 بعد از ظهر
امیدوارم به همتون خوش گذشته باشه و میدونم گذشته و از اینکه عضو کوچکی از این اجتماع هستم خیلی خوشحالم
کاش غفلت نمیکردمو جور میکردم باهاتون همسفر میشدم ایشالله بتونم در همایشای بعدی در خدمت دوستای گلم باشم دم همتون گرم

windsor
26-12-1391, 01:03 بعد از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
واقعا خسته نباشید میگم به همه مدیران زحمت کش و تمامی دوستان شرکت کننده که صبر و حوصله خودشون یه همایش بزرگ رو برگزار کردند
قرار بود با چندی از دوستان از قم بیایم ولی خب براشون مشکل پیش اومد و منم نتونستم این همایش رو از دست بدم و خودمو رسوندم و خیلی خوشحالم که بعنوان عضو کوچیکی از باشگاه پرشین موتور در این همایش شرکت کردم
جای همه دوستان خالی
به امید موفقیت روزافزون برای باشگاه پرشین موتور و همه مدیران عزیز:12::12::12:

محمد سوزوکی@
26-12-1391, 01:32 بعد از ظهر
سلام.میخاسم یه تشکر ویژه بکنم از کنجی جان که واقعا زحمت کشید تااین همایشو جور کرد. داداش کیا گلم که واقعا خسه شد تا موتورا رو هماهنگ کنه تو صف وتو محوطه وداداش **** ومهران گلم که واقعا مارو تحویل گرفتن وهوای منو خیلی داشتن دمتون گرم ایشاا...بتونم جبران کنم وداداش علیرضای گل(مدیر)که فدایی داری داداش وهمه برو بچز که مارو اینقد تحویل گرفتن وشوخی میکردن با من.دمتون گرم ایشا/وهمینطور تشکر کنم از داداش نوید که زحمت کشید منو ترک خودش کردودرآخر هم منو تا خود ترمینال رسوند.مرسی نوید جان داداش گلم/ایشاا...بتونم جبران کنم زحمت های همه رو

sport boy
26-12-1391, 02:14 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان.خسته نباشید. تشکر میکنم از همه عزیزانی که برای برگذاری این همایش زحمات زیادی کشیدن .خیلی دوست داشتیم که کل مسیر رو باهاتون بیایم ولی حیف که نمیشد و باید ازشما جدا میشدیم.تا همون سه راهی شهریارم خیلی خوب بود و احساس غرور میکرم بازم از همه ممنونم وامیدوارم همایش بعدی زودتر از یک سال دیگه باشه .راستی! از مدیران باشگاه عذرخواهی میکنم که از صف خارج شدم از یکی از دوستان اجازه گرفته بودم

amir.cdi
26-12-1391, 02:55 بعد از ظهر
ما از الان تا قرار بعدی لحظه شماری میکنیم تا دوباره جمع نازنین پرشین موتور ببینیم :
زمان باقی مانده تا همایش پایان سال 92 پرشین موتور :
12 ماه
52 هفته
364 روز
8745 ساعت
524707 دقیقه
31482428 ثانیه

mehran
26-12-1391, 03:52 بعد از ظهر
قرار پرشين موتور اگه توش ماجراجويي نباشد قرار نيست-استاد كنجي
مرسي از تمام دوستان كه ديروز كمك كردن تا يك قرار با نظم و هيجان انگيز براي تماشاگران تو اتوبان داشته باشيم:happy4:
من به شخصه چند بار وسوسه شدم بزنم كنار تا بتونم ته صف رو ببينم.
مرسي از دوستاني كه از راه دور تشريف آورده بودند ومعذرت كه اونجور كه بايد و شايد نتونستيم ازشون پذيرايي كنيم و در خدمتشون باشيم(محمد رضا،ياشار و اون دوستاني كه از اراك تشريف آورده بودن)
من كه موتورم تو راه برگشت به بوق رفت و تشكر از كامروي عزيز كه اومد

30361

30362

30363

Mohamad nazari
26-12-1391, 04:51 بعد از ظهر
آره حاجی خیلی خوب بود تیممون
چون همش تعویض میکردیم ما بردیمو یه گلم من زدم
دسته همه ی بچه ها درد نکنه من اولین بارم بود میومدم ولی حسابی خوب بود هرچند موتورم شاتون زدو کلی
حالم بد شد ولی (آقا دمتون گرم):24::icon_pf _98_:

Erfan Ts
26-12-1391, 05:11 بعد از ظهر
درود.

واقعا لذت بردم.....خیلی خوب بود .... .

فقط همینو میتونم بگم که این حرکت و این انجمن در ایران واقعا تکه و تو ایران نظیری نداره ....... .

دست همتون درد نکنه .

Milad_2Rbo
26-12-1391, 05:25 بعد از ظهر
آره حاجی خیلی خوب بود تیممون
چون همش تعویض میکردیم ما بردیمو یه گلم من زدم
دسته همه ی بچه ها درد نکنه من اولین بارم بود میومدم ولی حسابی خوب بود هرچند موتورم شاتون زدو کلی
حالم بد شد ولی (آقا دمتون گرم):24::icon_pf _98_:
بابت موتورت متاسّفم.تنت سلامت
یارای ما پس یکی شوما بودی.یکی عشق نمرده بود یکیم که خودم.اخر سری هم با بهزاد تعویض کردم (نفسم بالا نمیومد).البته محمد(mra680) هم 5 دقیقه ای بازی کرد 1 پاس گل هم به من داد
تیم اونا هم(بارساییا)Alireza بودو sination و reza KTM
عجب پاسه گلی دادم بهتا حال کردی :ی
اول اونا یه گل زدن فکر کردن خبریه!بعد ما 4 تا زدیم :ی خخخ.من تعویض کردم اومدم بیرون 1 گل خوردیم بازی شد 4 _ 2 .از بازی خوبه عشق نمرده هم که واقعا بازی سازی میکرد متشکرم :ی
یه نکته ای تو دلم مونده بود بزار بگم.موقع رفت یه سری ماشینا میومدن کنار ما میگفتن چه خبره و اینا...که بلافاصله دوستان کاور پوش میومدن و راهیشون میکردن که واسه بچّه ها مشکلی پیش نیاد(که همشون با فرهنگ بودن زود میرفتن)

aligsx
26-12-1391, 06:17 بعد از ظهر
دوستان امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه و پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم به همتون.

کسی میدونه دقیقا چندتا موتوری بودین؟
توی عکس که خیلی تعدادتون زیاد بود.تهش معلوم نبود

02109002
26-12-1391, 07:03 بعد از ظهر
دوستان امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه و پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم به همتون.

کسی میدونه دقیقا چندتا موتوری بودین؟
توی عکس که خیلی تعدادتون زیاد بود.تهش معلوم نبود

چه عجب علی آقا

دیدیم شما رو !

با نظم ترین قرار پرشین موتور بود که 68 موتور و نزدیک به 100 نفر عضو توش شرکت داشتن.

soleymani
26-12-1391, 08:19 بعد از ظهر
از زحمات تمام دوستان و مدیران سایت (مهران و کنجی و...)که شبانه روز برای این برنامه کشیدن تشکر میکنم(البته توی این قرار با این دوستان آشنا شدم.چون تایم برای معارفه نبود)
چه خوب می شه آخر یا اول هر ماه همچین گردهمایی هایی داشته باشیم.اگه به این تعدادم نرسید نرسید.اگه مثلا قرار پیست هم بزاریم خوب می شه
10 15 تا هم خوبه
من که اولین قرارم بود کلی حال کردم.بسیار با نظم و کلاس خاصی بود

اگه کسی عکسی از من هم داره زحمت گذاشتنش رو بکشه
دوستان من samvpn_usa با موتور آپاچی سفید بودم
که با هماهنگی مسئولین سایت کاربری رو به سلیمانی تغیر دادم.

Ali.K
26-12-1391, 10:50 بعد از ظهر
بچه ها من یه فیلم گرفتم گفتم برای شماها بذارم فقط شرمنده اگه کمه و درست نشد بگیری آخه ما اوایل صف بودیم و برا من خیلی سخت بود برگردم از کل صف بگیرم، فقط یجا داشتیم دور میزدیم صف خوب معلوم شد منم فرصتو از دست ندادم سریع شروع کردم فیلم بگیرم تا همه معلوم باشن

6zbQn

saeed55d
27-12-1391, 07:44 قبل از ظهر
با سلام به همه دوستان خوب پرشین موتور
می خواستم از همه دوستان خوب تشکر کنم که یه گروه منظم رو تشکیل دادند . اینکه میگم منظم بی دلیل نیست . عکس خط سیر حرکت رو که به دوستان خودم نشون دادم همه گفتم آفرین چه منظم . این نشون دهنده فرهنگ درست موتور سواری ماست .
از عزیزانی هم که من نمیشناختم و برای اولین بار توی جمعشون حاضر شدم تشکر می کنم :
مهران عزیز ، آیدین عزیز ، کنج عزیز ، **** عزیز ، شایسته فر گل ، کیا عزیز ، دوستان عکاس که به اسم نمیشناختم و بقیه دوستان خوبی که همراهی این تور رو برای من و بقیه لذت بخش کردند.
بابت تاخیر در ارسال عکس ها هم عذر می خوام که یه لقمه نون و بوقلمون فرصت نداد زودتر خدمت برسیم

30391

30392

30393

30394

30395

30396

30397

30398

30399

30400

30401

30402

02109002
27-12-1391, 08:02 قبل از ظهر
با سلام

تمامی تصاویر جهت پیشگیری از هرگونه سوء استفاده تگ گذاری شد

دوستان اگر فیلم دیگری هم ضبط کردند ارسال کنند تا در کانال باشگاه بارگذاری شود

مرسی از همگی

موفق باشید

Ali.K
27-12-1391, 10:07 قبل از ظهر
با سلام

مرسی از همگی

موفق باشید

آقا این فیلم منو میشه تو کانال باشگاه بارگذاری کنم؟ من دوتا دیگه فیلم دارم ولی جالب نشده اگه میخواین بذارم

pop_brop
27-12-1391, 11:34 قبل از ظهر
ایول اقا خیلی باحال بود عکسا من که خیلی حال کردم
فقط چیزی که بود همه عکسا از اوایل صف بود یعنی اونایی که با بالس و... اومده بودن تو عکسا دیده نمیشدن:retarded:

Amir 1986
27-12-1391, 11:39 قبل از ظهر
سلام

مرسی از همه ی دوستان ، خیلی میتینگ خوبی بود و خوش گذشت ، دم همتون گرم

اگه کسی عکس از CBR ما داره بفرسته :18:

کسی عکس خوب داشت واسم پیام خصوصی کنه ، بدون واترمارک ! :4chsmu1:

مرسی !

Kenji
27-12-1391, 11:40 قبل از ظهر
سلام

مرسی از همه ی دوستان ، خیلی میتینگ خوبی بود و خوش گذشت ، دم همتون گرم

اگه کسی عکس از CBR ما داره بفرسته :18:

کسی عکس خوب داشت واسم پیام خصوصی کنه ، بدون واترمارک ! :4chsmu1:

مرسی !

بدون واترمارک!!

هرگز :waiting:

Milad_2Rbo
27-12-1391, 12:17 بعد از ظهر
یه فیلمی بود که اقای عشق نمرده گرفت.بچّه ها تک تک خودشونو معرّفی میکردن+یه سری هم عکس هم بود که توی راه اقا سروش گرفت از توی ماشین که فکر کنم تکی بود _همه نبودن)اگه میشه بزارین.!

reza KTM
27-12-1391, 12:35 بعد از ظهر
عکس وسطی خیلی باحال شده

aliiiz
27-12-1391, 12:39 بعد از ظهر
دست همگی درد نکنه
من اولین بارم بود میومدم
عالیییییییییی بود
از الان منتظر قرار بعدیم
هر ماه باشه خیلییی خوبه
30416

30417
30418

30419

30421

30420
30422

30423

30433

30434

30435

30436

تشکر ویژه از مدیران و همه ی کساییکه برای برپایی این قرار زحمت کشیدند

30437

30438

30439

30440

30441

30442

قسمت آخر

30446

30447

30448

30449

بازهم تشکر تشکر تشکر:pm:

- - - Updated - - -

عکس وسطی خیلی باحال شده

چشمات قشنگ میبینه

soleymani
27-12-1391, 12:57 بعد از ظهر
با سلام به همه دوستان خوب پرشین موتور
می خواستم از همه دوستان خوب تشکر کنم که یه گروه منظم رو تشکیل دادند . اینکه میگم منظم بی دلیل نیست . عکس خط سیر حرکت رو که به دوستان خودم نشون دادم همه گفتم آفرین چه منظم . این نشون دهنده فرهنگ درست موتور سواری ماست .
از عزیزانی هم که من نمیشناختم و برای اولین بار توی جمعشون حاضر شدم تشکر می کنم :
---------------------------------------
دوست عزیز شما همونی هستی که دنبال ترک نشینت می گشتی و آخر سر هم دوست من سوار موتورت شد؟؟؟؟

saman697
27-12-1391, 01:07 بعد از ظهر
30451

yasharazary
27-12-1391, 01:18 بعد از ظهر
عکس من و نوبهار رو یکی آپ کنه !!!!

saeed55d
27-12-1391, 01:18 بعد از ظهر
نه دوست عزیز
من ترک نداشتم و تنها اومدم

- - - Updated - - -

با سلام

مرسی از همگی

موفق باشید

تشکر میکنم که پست رو ویرایش کردید
خیلی بهتر شد
شاد و سبز باشید

Kami
27-12-1391, 01:24 بعد از ظهر
عکس من و نوبهار رو یکی آپ کنه !!!!

Kami
27-12-1391, 01:40 بعد از ظهر
------
ممنون میشم
آپاچی سفید

- - - Updated - - -

داداش اگه امکان داره عکس همه رو تو یه فایل زیپ اپلود کن
حجم نزدیکه 1 گیگ نمیشه

Kami
27-12-1391, 01:47 بعد از ظهر
داداش **** ببین عکس از من هست اگه هست بزار تا ببینم چجوری شده مرسی.من ترک نوید نشسته بودم دومین موتور

Kami
27-12-1391, 01:52 بعد از ظهر
**** عکس از من یا رخشم داری بفرست ! فقط اگه میتونی پیام خصوصی بفرست
نزدیک ترین عکست همین بود

- - - Updated - - -

عیب نداره یک گیگ بشه من دانلود میکنم
مهم اینه من نمیتونیم بدون اینکه نت قطع بشه 1 گیگ رو اپلود کنم با سرعت 20 کیلو بایت در ثانیه اپلود

Kami
27-12-1391, 02:31 بعد از ظهر
من چه جوری عکس ها رو قرار بدم؟
حجمشون رو کم کن
اسم سایت رو بهش اضافه کن
اپلود کن

soroush adventure
27-12-1391, 02:34 بعد از ظهر

Kami
27-12-1391, 02:47 بعد از ظهر

soroush adventure
27-12-1391, 03:03 بعد از ظهر
30534

30535

Kami
27-12-1391, 03:17 بعد از ظهر
**** جان از من و عمو حسین اگه عکسی هست بذار اگرم که نیست بیخیال
دمت گرم

Kami
27-12-1391, 03:21 بعد از ظهر
داش **** ممنون از زحماتت.
اگه عکسی از منم هست همینجا آپ کن.
تریل جترو زرد با لباس زرد.

همین عکس بهترین عکس از شماست

yasharazary
27-12-1391, 04:47 بعد از ظهر
یاشار
پس سیبیلات کو :دیییییی

کیشی آبریدان سالدون بیلمیزی!!!!!!!!

- - - Updated - - -

یاشار
پس سیبیلات کو :دیییییی

کیشی آبریدان سالدون بیلمیزی!!!!!!!!

- - - Updated - - -

هر سه تاشون رو عشقه :
30472

- - - Updated - - -

30474

soroush adventure
27-12-1391, 04:54 بعد از ظهر
بچه ها کلیه عکس ها رو از کی میشه گرفت

میتونید از من بگیرید

- - - Updated - - -

اگه عکسی از منم هست همینجا آپ کن.
تریل جترو زرد با لباس زرد.

30536

Kami
27-12-1391, 07:42 بعد از ظهر
عکساااام!!! **** سروش کلی عکس تو مسیر از من گرفت، مجید هیوسانگ سفید، میتونی بزاریشون واسم
-----

mohamadreza jafary
27-12-1391, 08:27 بعد از ظهر
30529

soleymani
27-12-1391, 11:24 بعد از ظهر
اینم مجموعه عکسی که من گرفتم
فایل زیپ هستش.آپلود کردم(17mb هست)

02109002
28-12-1391, 08:48 قبل از ظهر
آقا این فیلم منو میشه تو کانال باشگاه بارگذاری کنم؟ من دوتا دیگه فیلم دارم ولی جالب نشده اگه میخواین بذارم

با سلام ...

تمامی فیلمهاتون رو تو یه فایل زیپ آپلود کنید تا بذارم تو کانال باشگاه

دوستان نزدیک به 70 پست متفرقه و اسپم و تشکر و ....حذف شد

تصاویر درخواستی را در پیام شخصی مطرح کنید ( ارسال پیام به مدیر یا کاربر مربوطه )

برای تشکر از دکمه تشکر موجود در زیر پستها استفاده نمائید

تصاویر خود را بعد از کم کردن حجم و تگ گذاری ارسال کنید

دوستان که نمیتونن از این آموزش ها کمک بگیرند

([Only registered and activated users can see links])آسان ترین روش های کم حجم کردن عکس ها + برنامه ([Only registered and activated users can see links])

آموزش گذاشتن لوگوی پرشین موتور + آدرس سایت به صورت دسته جمعی روی عکس ها ([Only registered and activated users can see links])

پیروز و پاینده باشید

eshgh_namordeh
28-12-1391, 12:08 بعد از ظهر
از همه مدیران عزیز تشکر میکنم فرصت با هم بودن را به ما دادن و دوستان جدید پیدا کردن
ممنون از همگی دوستانی که شرکت کردن همینطور عزیزانی که از شهرستان اومدن و متاسفانه نشد بیشتر پیش ما باشند و امیدوارم قرارهای آینده وقت بیشتری برای دوستان بزاریم
از اینکه همگی نظو و ترتیب را رعایت کنید و خیلی منظم و مرتب حرکت کردین خیلی ممنونم ، تعداد خیلی زیاد بود واقعا انتها را نمیشد دید ، امیدوارم این گروه هر روز بزرگتر و صمیمی تر بشه
خوب سال نو هم به همگی تبریک میگم حس میکنم سال خیلی خوبی باشه :)
از مهران جان و پدر محتمرمشون تشکر میکنم که اون فضا را در اختیار ما گذاشتن
همینطور کیا جان که و بقیه دوستان که مراقب گروه بودن و جلوی خیلی از حادثه ها را گرفتند .
دوست خوبم کامرو عزیز که زحمت کشید با ماشین اومد و واقعا کلی وقت گذاشت موتور مهران ، موتور من خراب شد تا تعمیرگاه بود و فرداش هم زحمت کشید موتور را باز کرد و درست کرد .

یک فیلم معرفی از دوستان گرفتم همینطور عکسها را توی دو تا فایل به حجم 36 مگ هست گذاشتم :

sorryweakmotor
28-12-1391, 12:53 بعد از ظهر
آقا علیرضا دستت درد نکنه ولی اصلا واضح نبود من که اسم 80 درصد بچه ها رو باد شنیدم 15 درصشون اسمشون صدای موتور بود 5 درصدشونم میدونستم مطمئن شدم ولی اشکال نداره حداقل یه تصویر بی کیفیت ازشون دیدم دمه شما هم گرم مرسی شما حداقل یه فیلم آپلود کردید که ما نیمدیم ببینیم دستت درد نکنه

جانسون
29-12-1391, 04:52 بعد از ظهر
من هی میخوام پست بدم هی فکر میکنم چجوری تشکر کنم باته همایش بازم دمه همه گرم فقط اینو میتونم بگم..... راضیم از همتون.... کسی تو حرکت از هیو ار ار من عکس داره اپ کنه لطفا برا تاپیکه هیو میخوام بازم تشکر ...هر چنتا دارید همشو میخوام زیره 2 3تا عکس هم قبول نمیکنم =))

flower
29-12-1391, 07:33 بعد از ظهر
خسته نباشید واقعا حرکت جالبی انجام دادین مسئولیت بسیار سنگینی بر دوش مدیران زحمت کش بوده من به نوبه خودم پیشاپیش عید باستانی به همه دوستان موتور سوار و مدیران تبریک عرض می کنم عیدتان مبارک.

Kenji
28-02-1392, 03:17 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]به صفحه اول اضافه شد

r.hasani7023
15-11-1392, 12:02 قبل از ظهر
واقعا دمتون گرم از اول صفحه داشتم میخوندم 100نفر نظمش خیلی سخته اونم موتور چه زود گذشت رسیدیم به همایش امسال .

hosin555
31-02-1394, 09:20 بعد از ظهر
این همایشه در همه استاناس

BKING
01-03-1394, 06:54 قبل از ظهر
این همایشه در همه استاناس
نه در استان تهران