PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت فلاپ

raull
24-12-1391, 01:34 بعد از ظهر
سلام دوستان یه پیشرو 200 مزایده ای خریدم فلاپاش شکسته میخوام خودم یه طرح جدید روش پیاده کنم... برای ساخت قالب مشکل ندارم ولی پلاستیک فشرده چرا........ کسی میدونه چطوری میششه فایبر گلاس تولید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir74
24-12-1391, 02:05 بعد از ظهر
چند گرفتی؟از مزایده خودت برداشتی؟

mili_007
25-12-1391, 08:54 بعد از ظهر
سلام. در مورد فایبرگلاس بایستی بگم که از دو جز اصلی تشکیل شده: پشم شیشه و چسب. فایبرگلای لایه لایه است یعنی کف قالب چسب میریزی و روش پشم شیشه میزاری و دوباره چسب میریزی و پشم شیشه میزاری. بایستی توجه کنی که بین لایه ها هوا نگیره و با فشار دادن پشم شیشه موقع گذاشتن هوای بینشو خارج کنی. این کارو اونقدر تکرار میکنی که به ضخامت مورد نظر برسه. کف قابلو با واکس ماشین یا وازرین چرب میکنن تا به فایبر گلاس نچسبه. بعد از خشک شدن فایبر روی فایبرو بتونه سنگی و سمباده و بعد رنگ کن.خود چسب سه جزیه: رزین، کبالت و اسید. کیلوییه (قدیما 10-15 تومن). موقع خرید میتونی کبالت و رزین قاطی کنی ولی اسیدو موقع درست کردن چسب با بقیه قاطی میکنی چون نقش خشک کن چسب رو داه. قاطی کردن مستقیم اسید و کبالت خطرناکه و احتمال آتیش سوزی داره. من واسه فلاپ پلاستیکی موتورم استفاده کردم. قسمت هایی که فلاپ شکسته بود و سوراخ بود پر کردم و جاهایی که ترک داشت از پشت یکی دو لایه فایبر زدم تا محکم شه.

raull
29-12-1391, 03:55 بعد از ظهر
این چسبو کجا میفروشن یا موادشو؟ پشم شیشه باید مثل پارچه نازک باشه؟

- - - Updated - - -

نه دوستم قبلا خریده بود دید خرجش زیاده فروختش به من. 150ت خریدم. میخام سه چرخش کنم

mili_007
03-01-1392, 10:53 بعد از ظهر
بایستی از مغازه هایی که مواد اولیه فایبرگلاس میفروشن بگبری. آمارشو سپرسازایی که کار فایبرگلاس میکنن دارن. ولی معمولا خودشون مواد اولیه رو به شما نمیدن یا گرون میدن.

FAARID
03-01-1392, 11:34 بعد از ظهر
این چسبو کجا میفروشن یا موادشو؟ پشم شیشه باید مثل پارچه نازک باشه؟

- - - Updated - - -

نه دوستم قبلا خریده بود دید خرجش زیاده فروختش به من. 150ت خریدم. میخام سه چرخش کنمرزین و پشمو میتونی از ناسر خسرو بخر ی البته باید مقدارکمی کبالت یا همون هاردنر هم بگیری

K.I.A
03-01-1392, 11:56 بعد از ظهر
رزین و هاردنر و چسب سیلیکون شفاف بگیرید میتونید الیاف کربن متری بخرید و خودتون فلاپ کربن درست کنید

raull
08-01-1392, 01:25 بعد از ظهر
رزین و هاردنر و چسب سیلیکون شفاف بگیرید میتونید الیاف کربن متری بخرید و خودتون فلاپ کربن درست کنید

تشکر از راهنمایتون اما اینایی که گفتین چه جور مغازه مغازه هایی میفروشن؟
من ساکن رشتم مسیرم به ناصر خسرو نمیخوره

K.I.A
09-01-1392, 01:09 قبل از ظهر
021-44466772
تولید کننده قطعات فیبر هست هر لوازم و پارچشو خواستید بزنگید.