PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری...مشاوره برای خرید موتور سیکلت

momo1775
21-12-1391, 08:58 بعد از ظهر
سلام برهمه دوستان گرامی.من تازه عضو شدم و معذرت که وققتون رو هم میگیرم...
من یه چند وقته دنبال یه موتور200-250سی سی هستم.عاشق دایلیم هستم ولی خوب بودجم نمیرسه...از پالس و آپاچی هم اصلا خوشم نمیاد...(ببخشیدا به کسی برنخوره من بد سلیقه ام)
میخواستم کمکم کنید که یه موتور ریسی بخرم...مثل این روبین200 سی سی ها روخوشم اومده یا حتی تو سبک پیشروپارس اسپرت250-اما قیمت الانشون رو ندارم...الان چند هستن اینا؟؟؟
و تو اینجور سبک مثل دایلیم چی پیشنهاد میکنین.موتور رو برای رفتن سرکار میخوام و ظاهر موتور و صدای خفن اگزوزش برام خیلی مهمه...
بازهم معذرت که سرتون رو درد آوردم...

K.I.A
21-12-1391, 09:03 بعد از ظهر
ضمن خوش امد به شما/
دایلیم ریس نیست و اسپورت تورینگ هست
پیشرو پارس و کثیر جدیدا هم یه نگاهی بهش بندازیدد بدک نیست.

شایسته فر
21-12-1391, 09:15 بعد از ظهر
بودجتون چقدر هست؟

momo1775
21-12-1391, 09:23 بعد از ظهر
درست میفرمایید.ام کلا منطورم تو اون سبک هست که فلاپ دار هست...
بودجم هم نهایتا4تومن...

شایسته فر
21-12-1391, 09:29 بعد از ظهر
:297:
با 4 تومن فلاپ دار همون کثیر 150 و روبین می تونی بگیری+ پرواز که خدایی این آخریرو اصلا نباید نگاشم کرد چه برسه به فکر کردن!!!!!
پیسرو و دایچی در حد هم می تونی بگیری
دادا از پالس 135 هم بدت میاد؟
قیافش با بقیه پالس ها فرق می کنه ها
کم مصرف
پر شتاب
با کیفیت
خر کار و......

- - - Updated - - -

راستی هوندا سی بی ار 150 طرح قدیم هم می تونی با 500-600 پول بیشتر بگیری
که خب سگش می ارزه به بقیه موتورهای بالا!!!

momo1775
21-12-1391, 10:22 بعد از ظهر
:297:
با 4 تومن فلاپ دار همون کثیر 150 و روبین می تونی بگیری+ پرواز که خدایی این آخریرو اصلا نباید نگاشم کرد چه برسه به فکر کردن!!!!!
پیسرو و دایچی در حد هم می تونی بگیری
دادا از پالس 135 هم بدت میاد؟
قیافش با بقیه پالس ها فرق می کنه ها
کم مصرف
پر شتاب
با کیفیت
خر کار و......

- - - Updated - - -

راستی هوندا سی بی ار 150 طرح قدیم هم می تونی با 500-600 پول بیشتر بگیری
که خب سگش می ارزه به بقیه موتورهای بالا!!!

راسیاتش کلا با پالس و آپاچی مشکل دارم و خوشم نمیاد.بجز پالس 200ان اس که هنوز نیومده و اینکه خیلی هم قیمتش اینجوری که خوندم بالاست و بالاتر از بودجمه...
و کلا خیلی بکشم خودمو میتونم 4جور کنم.ولی میتونم با این اوصاف یا روبین200 بگیرم یا دست دوم پیشرو پارس250-بنظرتون کدوم؟توی سال جدید قیمتاش پایین میادبنظرتون؟!!!

Ali.K
21-12-1391, 11:23 بعد از ظهر
داداش اقتصاد گلو بلبل ما هیچیش معلوم نیست ، اقتصاد افتاده دست چند نفر هروقت به نفعشون باشه میکشن بالا قیمتارو هر وقتم به نفعشون نباشه میارن پایین، کسی به فکر ماها نیست. این در مورد قیمتا

با این اوصافی که از بودجت گفتیو مدلی که دوست داری مشخص کردی به نظر منم همون روبین 200 بگیر ولی باید ازش مراقبت کنی و اینکه صدای اگزوزشم همچین خفن نیست مگه اینکه دستکاریش کنی.
پیشرو هم خوبه ولی خب اون سبکش فرق داره اون اصلا استریته نیکده فلاپ نداره. الان صفرش چهاروخورده ایه فکر کنم در حد خوب گیر بیاری

شایسته فر
22-12-1391, 12:36 قبل از ظهر
rkv چطور؟
یا شوکا؟
از اینا هم خوشت نمیاد؟

hosein_dig
22-12-1391, 07:28 قبل از ظهر
موتور چینی بگیری پشیمون میشی
چینیا نه تو ماشین،نو تو موتپر موفق نبودن

اگه واقعا دنبال مصرف هستی یه چیزی بگیر بدون دردسر و چیزی که قطعاتش باشه

ظاهرش برات تکراری میشه

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

Erfan-KB
22-12-1391, 08:16 قبل از ظهر
سلام به همگی خسته نباشید،دوستان من دنباله یه مگلی میگردم قیمت بین 4.5 تا 5 ،الان روبین 200 دارم

شایسته فر
22-12-1391, 11:13 قبل از ظهر
سلام به همگی خسته نباشید،دوستان من دنباله یه مگلی میگردم قیمت بین 4.5 تا 5 ،الان روبین 200 دارم
یه تاپیک مشاوره بزن دادا
این تاپیک مشاوره یه دوست دیگه هست!!!!
اگه برا روبینت میگی که ایشون هم دنبال روبین هستن قضیش فرق می کنه!!!

momo1775
22-12-1391, 02:41 بعد از ظهر
rkv چطور؟
یا شوکا؟
از اینا هم خوشت نمیاد؟

RKVکه نه دوس ندارم...ولی از شوکا150 سی سی (sym)خوشم اومد تاپیکش رو خوندم و انگار موتور خوبیه ، درسته؟؟؟
الان چه قیمت هست اصلا؟؟؟الان که فکر میکنم3تا گزینه دارم...
1-روبین200 سی سی
2-پیشرو پارس اسپرت250 سی سی
3-شوکا150 سی سی (sym)
حالا کدوم بهتره؟؟؟یا اگه بخواین اولویت بندی کنین با اطلاعاتی که گفتم دوس دارم ظاهر و صدای خفنی داشته باشه.برای رفتن سرکارمیخوام.یا تفریحی با دوستان.
(ظاهر خفن و تکی داشته باشه برام مهمه. و صداش.)

معمار
22-12-1391, 03:14 بعد از ظهر
سلام برهمه دوستان گرامی.من تازه عضو شدم و معذرت که وققتون رو هم میگیرم...
من یه چند وقته دنبال یه موتور200-250سی سی هستم.عاشق دایلیم هستم ولی خوب بودجم نمیرسه...از پالس و آپاچی هم اصلا خوشم نمیاد...(ببخشیدا به کسی برنخوره من بد سلیقه ام)
میخواستم کمکم کنید که یه موتور ریسی بخرم...مثل این روبین200 سی سی ها روخوشم اومده یا حتی تو سبک پیشروپارس اسپرت250-اما قیمت الانشون رو ندارم...الان چند هستن اینا؟؟؟
و تو اینجور سبک مثل دایلیم چی پیشنهاد میکنین.موتور رو برای رفتن سرکار میخوام و ظاهر موتور و صدای خفن اگزوزش برام خیلی مهمه...
بازهم معذرت که سرتون رو درد آوردم...

معذرت داداش
تبریک عرض میکنم به این همه سلیقه که خرج میدی
اخه مگه پالس و اپاچی چه شو نه ؟ که شما ازشون خوش تون نمیاد ؟
با همون بوجتونم نمی توننید پالس صفر یا اپاچی هم بخری

شایسته فر
22-12-1391, 03:31 بعد از ظهر
معذرت داداش
تبریک عرض میکنم به این همه سلیقه که خرج میدی
اخه مگه پالس و اپاچی چه شو نه ؟ که شما ازشون خوش تون نمیاد ؟
با همون بوجتونم نمی توننید پالس صفر یا اپاچی هم بخری
داداش یکی خوشش میاد
یکی نمیاد
یکی فقط ظاهر براش مهمه
یکی کیفیت
یکی ............
شما چرا خودتو ناراحت میکنی
مگه از فروش رفتن یا نرفتن پالس و آپاچی چیزی به شما میرسه؟!!!!!!!
داداشی من جای شما بودم و از بین این گزینه ها به شخصه و با توجه به سلیقه ی شخصیم شوکا رو می گرفتم
موتورهای شوکا از نظر کیفی بد از آب درنیومده
استیلشم که......
مخصوصا کیلومترش!!!

farshad 54
22-12-1391, 06:25 بعد از ظهر
درود

داداش این موتوری که شما میخوای هنوز ساخته نشده :28:

قیافه تک صدای خفن ..... 4 نومنم بیشتر نداری :25:

این شوکا و روبین و نمیدونم چی چی شاید قیافشون مثلا خوب باشه ( اونم از 50 متری ) ولی از نزدیک که بری تو نخشون متوجه میشی چیزه مالی نیستن :15:

طرف 16-17 تومن پول هیو 250 میده تازه میره 1 تومنم خرج اگزوزش میکنه که صدای خفن بده بعد شما همه این ویژگی هارو میخوای با 4 تومن بدست بیاری :s (9):

البته 4 تومن شما کم پولی نیست ولی با این قیمتهایه فضایی که الان تو بازاره 4 تومن دیگه ریالی حساب نمیشه که جای بسی تشکر از مسئولین مملکت بابت این بساط هست :thanks:

در کل با این پول چیزه خفنی گیرت نمیاد ، این موتور چینی هام شاید قیافه داشته باشه ولی بعدا گریتو در میاره :i'm ok:

در آخر بهترین موتورای چینی تو این رنج قیمت - پیشرو 250 کارکرده - دایچی 250 کارکرده هست

موفق باشی

شایسته فر
22-12-1391, 06:31 بعد از ظهر
من دایچی رو دارم ؛ قیافش خوشگله
یکی از دوستان همین سایت مسافرتی 8-9 هزار کیلومتری به دور ایران رفتن با این موتور که تو 30 روز انجام شده و هنوز ادامه داره
از نظر کیفیهم بدک نیست
خب البته موتور چینیه و مشکلاتی داره ولی از نظر شتاب و.... موتور بدی نیست
بازم می گم اگه دنبال موتور کم دردسر هستی که یه عمر مثل خر ازش کار بکشی همون 135 رو انتخواب کن و مارو دعا کن

معمار
22-12-1391, 11:36 بعد از ظهر
داداش یکی خوشش میاد
یکی نمیاد
یکی فقط ظاهر براش مهمه
یکی کیفیت
یکی ............
شما چرا خودتو ناراحت میکنی
مگه از فروش رفتن یا نرفتن پالس و آپاچی چیزی به شما میرسه؟!!!!!!!
داداشی من جای شما بودم و از بین این گزینه ها به شخصه و با توجه به سلیقه ی شخصیم شوکا رو می گرفتم
موتورهای شوکا از نظر کیفی بد از آب درنیومده
استیلشم که......
مخصوصا کیلومترش!!!

حالا من اعصبم خورد شد
از شما هم معذرت می خام
کلا موتور تولید داخل سریه اول و دومش خوبه سری های بعدش هم از کیفیت می زنن
هم قیمت و الکی الکی میبرن بالا

amir74
23-12-1391, 01:11 قبل از ظهر
یدونه سوزوکی امیکو بگیر جمع کن سوار شو حال کن 250 هم هست دایچی مایچی هم قورت میده حداقل میدونی یه موتور پدر مادر دار سوار شدی.

momo1775
23-12-1391, 01:34 قبل از ظهر
دوستان نظرات همه رو خوندم...بابت اون دوستمون که ناراحت شده بود من معذرت خواهیم رو کردم و گفتم من بدسلیقه هستم و به کسی برنخوره خواهشا...منم خودم میدونم با4تومن موتور خفنی نمیتونم بگیرم...ولی خوب باسلیقه من و چیزایی که من برام مهمه و بودجم این چندتا گزینه رو دارم...یا پیشرو پارس دست دوم یا روبین یا شوکا؟؟؟ولی خوب دوس ندارم بعد از این همه بزور پول جمع کردن یه موتوری بخرم که پشیمون بشم...برای رفتن سرکار میخوام و آدمی هم نیستم که بخوام از موتور کار الکی بکشم و به موتور نرسم...پیشرو و شوکا پر ابهت تر از روبین هستن از نزدیک دیدم اما روبین بخاطر فلاپش و چون مثل دایلیم فلاپ دار هست بسیار دوس داشتم...حالا دیگه واقعا گیج شدم...
ولی بازم معذرت که سرتون رو درد آوردم و مزاحم وقتتون میشم و زحمت میکشین و جواب سوالای منو میدین...

شایسته فر
23-12-1391, 10:25 قبل از ظهر
داداش روبین رو بیخیالش بشی خیلی بهرته
سمت این آمیکو یا انیگوه که دوستان میگن هم نرو
پیشمونی داره مثل......
شوکا رو بنده بیشتر از پیشرو قبول دارم
هم قیافه هم کیفیت
ضمنا موتور تکی هست
البته این تک بودن و تعداد کمش نشون دهنده ی اینه که برای قطعاتش حتما باید بری نمایندگیش و هر جایی پیدا نمیشه

momo1775
23-02-1392, 12:19 بعد از ظهر
شما اگه واقعا میخای موتور بخری برو از تهران بگیر چون قیمتاش خیلی منطقی تره،در مورد آوردنشم فک کنم بین 50 تا 100 بگیرن برات بیارن...
موفق باشی.

دیگه خودم هم همین تصمیم رو گرفتم...فقط موندم پیشرو250 بگیرم یا روبین200!!!!!! :icon_pf _99_::icon_pf _99_::297: