PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Media & رسانه

mehrdad.
28-01-1390, 11:36 بعد از ظهر
سلام:26:
دوستان عزیز..لطف کنید و اگر در خصوص رسانه ها مورد خوبی رو سراغ دارید در این تاپیک به اشتراک بگذارید تا مابقی دوستان هم در صورت تمایل استفاده کنند.
در هر زمینه که میتونید و جالب هست معرفی کنید...:121fs725372:
.
.
.
.ضمیمه روزنامه ایران(ویژه نامه خودرو)..چیزای خوبی توش پیدا میشه:28:
برنامه های مستند شبکه manoto رو هم دوست دارم...جالبه..مخصوصا برنامه نبرد تن به تن
:27::vardane::23:
یک شبکه ایتالیایی بود برای موتور و ماشین ..(خودم آنتن ندارم) به محض اینکه فرکانسش رو در آوردم..تو پست میزنم.

mehrdad.
29-01-1390, 01:34 بعد از ظهر
HONDA
:30:و سه دهه تسخیر بازار:30:

یکی از معروف ترین برندهای موتور سیکلت در ایران برند ژاپنی هوندا است.برندی که با ارائه مدل125CGخود به ایران سود زیادی به جیب زد.موتوری که از دهه 60 تا کنون در کشور ما وجود دارد...هرچند که این موتور دیگرتولید نمیشود ولی نمونه های کارکرده آن هم در بازار قیمت بالایی دارند.
هوندا 125CGکه یک موتور قدرتی بود وارد ایران شد و در دهه 70 شمسی 125CDi جایگزین آن شد..این موتور تا جایی پیش رفت که قیمت آن به دوملیون و پانصد هزار تومان رسید...این بالا رفتن قیمت تنها از کیفیت آن ناشی نبود بلکه به عدم تولید نیز بر میگشت.:34:
این موتور ژاپنی بر عکس مابقی موتور ها هر چقدر بیشتر ره میرفت و گرمتر میشد از عملکرد بهتری بهره میبرد و روان تر میشد...و دارای کیفیت بالای ساخت و قطعات نیز بود.:35:
هوندا125 برای جوانان یک موتور خوب به حساب می آید.بدلیل شتاب بالا و قدرت مانور عالی آن.----:19:
تمامی دنده ها بخوبی و با عملکرد خوب تعویض میشوند ودرمعکوس های ناگهانی عملکرد خوبی دارند.و بدلیل کیفیت بالا تا سالهل احتیاجی به تعمییر پیدا نمیکند.
شرکت تیز رو که نماینده رسمی هوندا در ایران است:wall3::khak:...بعد از هوندا125..مدل ویو را به بازار عرضه کرد..در اوایل قیمتی حدود800 هزار تومان داشت که حتی تا 3ملیون تومان هم رسید......و در حال حاضر نمونه صفر آن در بازار وجود ندارد.
عملکرد گیربکس آن بسیار دقیق است و تعویض دنده ها بدون کلاج صوت میگیرد...
با اینکه تولید این دونوع موتور محبوب هوندا متوقف شده است ولی نمونه های کپی آن در بازار مثل پشگل ریخته است:11:
منبع:هفته نامه خودرو

پژو405 فرانسه+ایران=RD/ROA/GL/GLX/GLI/دوگانه سوز/شیشه عقبی دستی.جلو برقی/و....
هوندا ژاپن+ایران=پرواز/هرمز/فراز/تکرو/کند رو/اصغر موتور/اکبر جوجه و پسران موتور........

Amir
29-01-1390, 01:38 بعد از ظهر
یک شبکه ایتالیایی بود برای موتور و ماشین ..(خودم آنتن ندارم) به محض اینکه فرکانسش رو در آوردم..تو پست میزنم.

به علت قوانین فیلـترینگ از قرار دادن فرکانس خودداری کنید

Classified
18-02-1390, 11:58 قبل از ظهر
مجله درباره موتور نداریم؟

reza KTM
18-02-1390, 02:02 بعد از ظهر
یه شبکه تو هاتبرد هست به نام motto tv این شبکه کارتی هست به همین دلیل نمیشه باز کرد مگر اینکه رسیور شما خروجی لن داشته باشه تا به اینترنت وصل بشی و با خرید اکانت سی سی کم این شبکه رو باز کنی ببینی
من حدود 1 ماهی شبکه رو داشتم فوق العاده باحاله مخصوصا برای موتورهای شاسی بلند چون اکثرا مسابقات کراس میزاشت
یکی از مسابقاتش پرش ارتفاع با موتور کراس بود (دقیقا مثل پرش ارتفاع المپیک)

اگر کسی میتونه همچین رسیور هایی رو بگیره تا از دنیای ماهواره لذت ببره

Amir
18-02-1390, 02:14 بعد از ظهر
مجله درباره موتور نداریم؟

[Only registered and activated users can see links]