PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات در پالس

arash180
19-12-1391, 04:03 قبل از ظهر
سلام دوستان.من به تازگی اومدم بین شما به سفارش یکی از دوستان.من یه پالس 180 چراغ گرد دارم می خوام یه خورده تغییرات روش انجام بدم.
اول از همه یه رادیات می خوام واسش ببندم که آیا ببندم یا نه؟فواید و معایبش چیه؟

یه اگزز خیلی خوب هم می خوام که صداش قشنگ باشه و زیاد نباشه چون مجرد نیستم.جنسش عالی باشه قیمتش هم مهم نیست.
بعد آیا اینکه اگزز کلن تعویض میشه یا اینکه فقط منبعش(یعنی از انتهای انجین تعویض میشه)؟؟

در مورد شتاب و سرعت هم منو بی زحمت راهنمایی کنید.میخوام موتور خیلی روون و بی سروصدا شه.

واقعا دستتون درد نکه.ممنونم از همتون....اگر هم عکسی دارید لطفا قرار دهید.ممنون

ایلیا
19-12-1391, 12:40 بعد از ظهر
خیلی خوش اومدی آرش عزیز.
اول از همه یه نکته خدمتتون بگم. 180 قابلیت اسپرت زیادی نداره، به ویژه از نظر ظاهری. شما میتونی یه 200 یا 220 خریداری کنی که تا حدودی اسپرته و بعد زیباترش کنی. تیونینگ 180 و 220 مثل تیونینگ پراید و 206 میمونه. باز اگر سوالی در این مورد بود در خدمتم.

Gladiator
19-12-1391, 01:34 بعد از ظهر
من پیشنهاد میکنم شما اگزوزشو عوض نکنی ، اگرم خواستی عوض کنی اگزوز قهرمانی نبند که صداش خیلی نکره میشه ، اگزوز پالس 200 بخر بنداز روش خیلی خوشگل میشه ، صداشم خیلی کم و بمه ، فقط انباریشو اگه خواستی عوض کن ، چون بقیش هزینه الکیه ، کلا پالس همینجوری خودش اسپرت هست ، خیلی نیاز به دستکاری آنچنانی نداره ، برچسب دور رینگ بخر بنداز روش و روکش زینهاتم بده یه طرح خوشگل دورنگ کار کنن عالی میشه ، اگرم خواستی من خودم برات چندتا طرح بزنم بفرستم اگه خوشت اومد رو موتورت پیاده کن

در مورد رادیات هم اگه خواستی فقط نمایشی ببند روش

arash180
20-12-1391, 01:24 قبل از ظهر
مرسی عزیز.شما درست میگی زیاد رو ظاهرش نمیشه کارکرد چون همینجوری 20.ولی میخوام رو قسمت انجین کار کنم.لطفا در این مورد راهنمایی کنید.مرسی

سلام دوست عزیز.میخوام یه اگزز که خیلی خوشگل و جنسش عالی باشه ببندم راستی کامل عوض میشه(از هدرز)؟؟؟؟در مورد رادیات هم میخواستم عملکرد و کارکردشو بدونم و آیا اینکه نمیشه کامل ببندم یعنی فقط نمایشی باید این کارو کنم؟؟؟راستی عزیز در مورد انجین هم راهنمایی کنید.ممنون از کمکتون

arash180
23-12-1391, 02:44 قبل از ظهر
​دوستان کسی اطلاعاتی نداره,,,,میشه کامل راهنماییم کنید.ممنون