PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه موتور خونوادگی و شیک؟؟

saeid249
19-12-1391, 01:35 قبل از ظهر
با درود خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه موتور خوب بخرم برا بیرون رفتن و یه هوایی عوض کردن با خانمم و دختر دو ساله م که خیلی موتور دوست داره
از دوستان میخوام راهنمایی کنن که چه موتوری بخرم ؟
در ضمن ظاهرش خیلی خیلی برام مهمه و همچنین کیفیتش؟
قیمتش هم زیر ده تومن باشه
خودم اینا رو دیدم ... دایچی 250 ---- اپاچی 180----- پالس 220----- ار کی وی ---- شوکا -----پیشرو پارس 250 وینر
خیلی خیلی سپاسگزارم

Babak
19-12-1391, 01:45 قبل از ظهر
آپاچی 180 و پالس 220 هر دو انتخاب بسیار خوبی هستند.هم زیبا و با کیفیت هستند نسبت به بودجه تون یکی شونو به نظره من انتخاب کنید

keyvanjj
19-12-1391, 01:51 قبل از ظهر
آوجر موتور خانوادگی و راحت!
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

آوجر موتور خانوادگی و راحت!
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

آپاچی 180 و پالس 220 هر دو انتخاب بسیار خوبی هستند.هم زیبا و با کیفیت هستند نسبت به بودجه تون یکی شونو به نظره من انتخاب کنید

عزیز دقت نکردی وقتی خانوم میشینه ترک موتور پالس 220 یا آپاچی از پشت منظره جالبی دیده نمیشه!!!!

- - - Updated - - -

عزیز دقت نکردی وقتی خانوم میشینه ترک موتور پالس 220 یا آپاچی از پشت منظره جالبی دیده نمیشه!!!!

r66225
19-12-1391, 02:21 قبل از ظهر
با درود خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه موتور خوب بخرم برا بیرون رفتن و یه هوایی عوض کردن با خانم و یه دختر دو ساله ام که خیلی موتور دوست داره
از دوستان میخوام راهنمایی کنن که چه موتوری بخرم ؟
در ضمن ظاهرش خیلی خیلی برام مهمه و همچنین کیفیتش؟
قیمتش هم زیر ده تومن باشه
خودم اینا رو دیدم ... دایچی 250 ---- اپاچی 180----- پالس 220----- ار کی وی ---- شوکا
خیلی خیلی سپاسگزارم

سلام . داداش کویر آر کا وی 200 جون خونوادگیه . منم دارم و خانوم بچه هام راضین .

محمد سوزوکی@
19-12-1391, 02:36 قبل از ظهر
آره حق باr66225هست.آر کا وی موتور خوبی میتونه واسه شما باشه

r66225
19-12-1391, 02:46 قبل از ظهر
آره حق باr66225هست.آر کا وی موتور خوبی میتونه واسه شما باشه

داداش محمد من کوچیک شما رضا هستم

albaloo
19-12-1391, 02:41 بعد از ظهر
آر کا وی موتور خوبی به نظر من کیفیتشم بد نیست

ایلیا
19-12-1391, 03:36 بعد از ظهر
آقا من فکر کردم این مساله واسه مردم عادی شده، یادم باشه دیگه با رفقا با موتور نرم بیرون ... !:confused:

farshid37
19-12-1391, 03:48 بعد از ظهر
به نظرم نوع لباس مهمتره تا موتو و بستگی به نوع نگاه و فرهنگ هم راکب و هم ناظر داره. ولی بهتره حساس نباشیم و کلا جای بحثش اینجا نیست.

keyvanjj
19-12-1391, 04:29 بعد از ظهر
آقا من فکر کردم این مساله واسه مردم عادی شده، یادم باشه دیگه با رفقا با موتور نرم بیرون ... !:confused:

نخ خیر متاسفانه همه چشماشون 4 تا میشه!
خوده من سر این موضوع چندین بار دچار مشکل شدم!

معمار
19-12-1391, 04:29 بعد از ظهر
اولا که موتور همون طور که تو ظرفیتش زده یه نفرست
ولی یه مورد هست که احتمالا پولت نرسه

اون موتور خانوادگی که مورد نظره منه پراید
که همون طور خبر داری قیمتش 18 م

Gladiator
19-12-1391, 04:39 بعد از ظهر
بهترین انتخاب برای شما اونجر 220 هست ، هم نرمو راحته ، هم کیفیتش خوبه و کم خرجه ، هم استایلش زیباست و نسبت به موتورای اسپرتی که خودتون نام بردین جادارتر و خونوادگی تره:14:من جای شما بودم طرف موتورای چینی نمیرفتم

farshid37
19-12-1391, 04:47 بعد از ظهر
اگه به نظر دوستان همون نصفه پشتی عقب برای خانوادگی شدن موتور کافیه، می شه هر موتوری رو خانوادگی کرد کافیه جای اون پشتی ترک نشین یک کوله کوچیک که بندش شل شده و رو زین قرار گرفته کفش پشتش قرار بده.

abl2
19-12-1391, 05:26 بعد از ظهر
سلام به نظر من پالس 220 از بقيه بهتره كيفيت بالاتر . قطعات فراوان. اكثر تعميرگاه ميتونن رديفش كنن. خريد فروشش نسبت بقيه بهتره . تا 9هزار فقط روغن بنزين.

farshad 54
19-12-1391, 05:52 بعد از ظهر
درود

دوست عزیز آونجر موتور خوبی برای خانوادس فقط تا وقتی فرزندتون کوچیکه خوبه ولی از 6-7 سالگی سه ترکش داستان میشه چون واقعا دیگه راحتی نداره و هر سه نفر اذیت میشن

من پیشنهاد میکنم پالس 180 بخرید که ایشالا تا 20 ساگی فرزندتون هم سه ترک برید بیرون حالشو ببرید - البته 220 هم اگه بخرید که دیگه عالیه من خودم 220 دارم سه ترکم باش راحت میریم بیرون دخمل

من 8 سالشه راحت سه تایی رو موتور جا میشیم

موفق باشید

mohsen46
19-12-1391, 06:10 بعد از ظهر
اونجر بخاطر فرم و کلاسی که داره در رده کرویزرها قرار می
گیره از نظر راحتی برای خونواده مناسبتره

farshad 54
19-12-1391, 06:25 بعد از ظهر
درود

آقا من خودم آونجر داشتم سه ترک اصلا حال نمیده ، ولی دوترک خیلی راحته این دوستمونم گفتن که ممکنه سه ترک زیاد بیرون برن از این جهت به موضوع نگا کنید وگرنه که یه ترک و دو ترک که آونجر تو راحتی

نظیر نداره

abolfazls
19-12-1391, 06:34 بعد از ظهر
29745
تو خريدت دقت كن ، منم متاهل هستم و يه دختر كوچيك دارم كه اصلاً تا حالا نتونستم با خانمم با موتور برم بيرون ، تو اين مساله cg بهتر از هيوسانگه!

Milad_2Rbo
19-12-1391, 07:12 بعد از ظهر
این یه موتور خونوادگی.ببین با استایلش حال میکنی؟
سقف داره که در صورت نیاز نداشتی میتونی بر داری
برف پاکن هم داره
ضبط هم داره
صندوق عقبم داره
چراغ عقبشم شبیه 206

اگه شکلو شمایلش بهت سازگار نیست.نظر دوم من روی پالس 220.

ایلیا
19-12-1391, 07:15 بعد از ظهر
این دوستمون مثل اینکه کلا رفت ...
در کل با توجه به فرمایشات دوستان و تجربه‌ی شخصیم از آونجر 220، به نظرم راحتی‌ای که آونجر داره هیچکدومشون نداره. تا 80 کیلومترو با شتاب خوب به راحتی پر میکنه. مصرفش صدی حدودا 3 هست. برای مسافرتم موتور ایمن و جاداریه ( میشه 2تا باکس در انتها و طرفین موتور براش سفارش داد.). پیشنهاد می‌کنم یه آونجر 220 دسته دو تر و تمیز بخرین تا موقع فروش خیلی ضرر نکنین.

keyvanjj
19-12-1391, 10:03 بعد از ظهر
29745
تو خريدت دقت كن ، منم متاهل هستم و يه دختر كوچيك دارم كه اصلاً تا حالا نتونستم با خانمم با موتور برم بيرون ، تو اين مساله cg بهتر از هيوسانگه!

دقیقا" میدونم مشکلت چیه داداش!
امیدوارم این دوستمون هم متوجه بشه

- - - Updated - - -

29745

دقیقا" میدونم مشکلت چیه داداش!
امیدوارم این دوستمون هم متوجه بشه

Felez_zangzade
19-12-1391, 10:24 بعد از ظهر
داداش بچه دوسالتو سوار موتور نکن. البته این حرف جاش اینجا نیست، ولی به نظر من این کار اشتباست.

F.Shahgol
19-12-1391, 10:31 بعد از ظهر
ارکاوی بخر
چون ترک نشین راحتی داره

Ali.K
19-12-1391, 10:33 بعد از ظهر
شما منظورت از موتور خونوادگی چیه؟ اگه راحتی مدنظرته به نظرم اونجر ، آرکاوی خوبن
البته از نظر کیفیت هم خوبن
ولی من بیشتر اونجر رو پیشنهاد میکنم چون هم پشتی داره و هم آرکاوی بدرد سه ترک نمیخوره

farshid37
19-12-1391, 10:35 بعد از ظهر
داداش بچه دوسالتو سوار موتور نکن. البته این حرف جاش اینجا نیست، ولی به نظر من این کار اشتباست.

من هم با نظر دوستمون موافق هستم. یک بار تو تهران یک زن و شوهر موتور سوار دیدم که با کلاه ایمنی بودند اول خوشم اومد ولی بعد دیدم بچه دو سه ساله بدون هیچ تجهیزاتی سوار موتور هست. یعنی واقعا فکر کرده بودند جمجمه اون بچه از کله خودشون محکمتره؟

!NAVID!
19-12-1391, 10:39 بعد از ظهر
سلام من ار کی وی رو پیشنهاد میکنم
من خودم رو ار کی وی ام یه ترک بند بسته بودم خیلی هم خوب بود روشم یه صندلی طراحی کرده بودم یه نفر راحت روش جا میشد
اگه خواستی میتونم عکسشو بزارم

Ali.K
19-12-1391, 10:42 بعد از ظهر
من خودم رو ار کی وی ام یه ترک بند بسته بودم خیلی هم خوب بود روشم یه صندلی طراحی کرده بودم یه نفر راحت روش جا میشد

ایول این آرکاوی نوید معلومه که خونوادگیه :)

!NAVID!
19-12-1391, 11:07 بعد از ظهر
ایول این آرکاوی نوید معلومه که خونوادگیه :)
۱۰۰٪ شک نکن اتفاقا موتور جالب تر دیده میشد

- - - Updated - - -

اما تازگیا بازش کردم

- - - Updated - - -

بفرمایید اینم عکس هر کجاشو خواستید توضیح میدم
والا صندلیشو باز کردم نمیدونم کجا گذاشتمش

saeid249
20-12-1391, 02:36 قبل از ظهر
سلام . داداش کویر آر کا وی 200 جون خونوادگیه . منم دارم و خانوم بچه هام راضین .

درود
ممنونم از نظرت و ممنونم که وقت گذاشتی
به امید خدا همیشه سالم و تندرست باشی

saeid249
20-12-1391, 05:57 قبل از ظهر
اقا حسابی شرمنده کردین به خدا
خیلی خیلی ممنونم از تک تک بچه ها
نظرات همه تون رو خوندم و خیلی استفاده کردم
ببخشید بلد نیستم چجوری میشه زیر نطرات بچه های گل و در جوابشون چیزی بنویسم فقط یا بار شد دیگه هر کار کردم نتونستم ببخشید به خاطر همین کلی مینویسم
برا بیرون رفتن و مسافرت ماشین دارم فقط برا یه تفریح و وقت گذرونی میخوام گاهی وقتا یه دور باهاش بزنم
با این راهنمایی های خوب بین ار کی وی و اونجر یکی رو انتخاب میکنم
باید با خانمم برم ببینم کدومش رو میپسنده و سه نفری سوار شیم ببینم کدومش راحت تر و بهتره
نوید جان ممنون ولی دوست ندارم چیزی به ترک موتورم ببندم ولی بازم ممنون
از فلز زنگ زده و فرشید37 هم تشکر میکنم که به همه چی فکر میکنن ولی من اصلا اهل سرعت و جنگولک بازی نیستم حتی با ماشین - چون خودم پرستارم و یه چیزایی دیدم از تصادفات که با ماشین هم بیشتر از 110 تا جرات نکردم برم در ضمن اینجا شهر اروم و امنیه
ابوالفضل جان تو که خودت دختر داری میدونی با اون زبون شیرینشون مار رو از سوراخش بیرون میکشن (دختر 2 ساله منم عشق موتوره)
از keyvanjj و f.shahgol و milad 2rbo , gladiator , storm , farshid37 , farshad54 , alb2 , mohsen46 , r66225 , albalooمحمد سوزوکی و ایلیا و ابوالفضل) هم سپاسگزارم
دم همه تون گرم

r66225
20-12-1391, 10:53 قبل از ظهر
ببخشید بلد نیستم چجوری میشه زیر نطرات بچه های گل و در جوابشون چیزی بنویسم فقط یا بار شد دیگه هر کار کردم نتونستم ببخشید به خاطر همین کلی مینویسم
برا بیرون رفتن و مسافرت ماشین دارم فقط برا یه تفریح و وقت گذرونی میخوام گاهی وقتا یه دور باهاش بزنم
باید با خانمم برم ببینم کدومش رو میپسنده و سه نفری سوار شیم ببینم کدومش راحت تر و بهتره
از فلز زنگ زده و فرشید37 هم تشکر میکنم که به همه چی فکر میکنن ولی من اصلا اهل سرعت و جنگولک بازی نیستم حتی با ماشین - چون خودم پرستارم و یه چیزایی دیدم از تصادفات که با ماشین هم بیشتر از 110 تا جرات نکردم برم در ضمن اینجا شهر اروم و امنیه
ابوالفضل جان تو که خودت دختر داری میدونی با اون زبون شیرینشون مار رو از سوراخش بیرون میکشن (دختر 2 ساله منم عشق موتوره)
از keyvanjj و f.shahgol و milad 2rbo , gladiator , storm , farshid37 , farshad54 , alb2 , mohsen46 , r66225 , albalooمحمد سوزوکی و ایلیا و ابوالفضل) هم سپاسگزارم
دم همه تون گرم

سلام آقا سعید . منم یه دختر 2.5 ساله دارم . دوست دارم انتخابتو بدونم . پس حتمن بعد از خرید تو سایت به ما هم خبر بده چی گرفتی ؟:smilies(182):

yasharazary
20-12-1391, 11:58 قبل از ظهر

:297:

saeid249
20-12-1391, 02:37 بعد از ظهر
با درود فراوان
سلامت باشی عزیزم هم خودت هم دختر گلت و هم خونواده محترمت
به روی چشم
من حدود یه هفته دیگه اینجا شیفتم بعد که رفتم خونه اونجا ار کی وی داره حتما میرم تست میزنم
ولی برا دیدن اونجر باید برم شیراز
به روی چشم عزیزم ممکنه یه کم طول بکشه ولی خریدم حتما حتما بهت خبر میدم
با سپاس

keyvanjj
20-12-1391, 03:07 بعد از ظهر
دم همه تون گرم

دم شما گرم که حوصله و وقت گذاشتی اینهمه نشستی یکی یکی اسم نوشتی!!!!!!!!!

شایسته فر
20-12-1391, 03:12 بعد از ظهر
داداشی از نظر نرمی و راحتی و همینطور کیفیت اونجر ثابت شدس
ترک این موتور از قسمت راکبش هم راحت تره!!!!
یه بار امتحان کنی مشتری میشی!!!!!!!دی::!!!

saeid249
20-12-1391, 04:03 بعد از ظهر
دم شما گرم که حوصله و وقت گذاشتی اینهمه نشستی یکی یکی اسم نوشتی!!!!!!!!!

دم شما گرم داداشم
در مقابل وقت و احترامی که شما و بچه ها گذاشتین من کاری نکردم

Nobahar
20-12-1391, 04:59 بعد از ظهر
اکثر این موتورا که نوشتی خوبن. ولی یکی دو تاشون باید یکم دست به اچار باشی. پیشرو پارس طبق چیزی که از دوستان تو همین سایت شنیدم نیاز به اچار کشی داره مرتب. اگر من بخوام موتور برا خودم بخرم تو اینا که شما گفتی 220 میخرم. ولی شما برای خونواده میخوایی اوینجر بخر که ثابت شدست به قول شایسته. باجاج موتور هاش خیلی بی ازارن انصافا از طرح وسپا بگیر تا پالسو اوینجر و .... همشون موتور های خوبی هستن با این قیمت.

در کل پیشنهاد من به شما اوینجر 220 هست. این موتور مخصوص گشت زنی هست مطمئن باشید برای یه خونواده خیلی راحت تر اون مورد های دیگست. پالس بیشتر اسپرت هست حالت نشستن و .....

شایسته فر
20-12-1391, 05:12 بعد از ظهر
دادا شما تهرانی؟

!NAVID!
20-12-1391, 05:49 بعد از ظهر
:297:

سلام
چیه ؟
موشکولی هست ؟

saeid249
20-12-1391, 06:40 بعد از ظهر
دادا شما تهرانی؟

درود
جناب شایسته فر اگه منظورتون منم باید عرض کنم که نه بچه یکی از شهرای استان فارسم( داراب) ولی الان یکی دیگه از شهرای استان فارس میشینیم (لارستان) البته محل کارم استان بوشهره (جم)
به خاطر همین برا دیدن اونجر باید برم شیراز

شایسته فر
21-12-1391, 06:24 قبل از ظهر
درود
جناب شایسته فر اگه منظورتون منم باید عرض کنم که نه بچه یکی از شهرای استان فارسم( داراب) ولی الان یکی دیگه از شهرای استان فارس میشینیم (لارستان) البته محل کارم استان بوشهره (جم)
به خاطر همین برا دیدن اونجر باید برم شیراز
پس بچه محل داداش جمید خودمونی که!!!!!(آلبالو!!)
می خواستم ببینم اگه بچه تهرانی شما یه جا همو ببینیم و یه دورکی با اونجر بنده بزنی ؛ شاید اصلا از این مدل موتورا خوشت نیومد!!!
کلا قبل خرید یه وسیله ؛ تجربه ی سواریشو داشته باشی خیلی خوبه!!!

saeid249
21-12-1391, 10:45 قبل از ظهر
پس بچه محل داداش جمید خودمونی که!!!!!(آلبالو!!)
می خواستم ببینم اگه بچه تهرانی شما یه جا همو ببینیم و یه دورکی با اونجر بنده بزنی ؛ شاید اصلا از این مدل موتورا خوشت نیومد!!!
کلا قبل خرید یه وسیله ؛ تجربه ی سواریشو داشته باشی خیلی خوبه!!!

با درود فراوان
مگه اقا حمید بچه کجان؟
شما لطف داری اقای شایسته فر
همین که شما این موتور رو از نظر راحتی و کیفیت تضمین میکنی ما دربست قبول میکنیم
شکلش رو رفتم جستجو کردم تو اینترنت دیدم و یکی از بچه ها هم لطف کرده بود عکسش رو برام گذاشته بود
با سپاس

شایسته فر
21-12-1391, 02:26 بعد از ظهر
بچه لار هست
شمارتو پ خ کن به ایشون بدم شمارتونو اگه می خواین
بعدا برنامه ای چیزی باشه آشنا باشین بد نیست
پسر فوق العاده خوبیه