PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگ 400 متر اصفهان - 18 اسفند 91 - عکس+فیلم

Ali.K
18-12-1391, 09:33 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
دومین درگ 400 متر اصفهان در سال 91 به خوبی و خوشی برگزار شد. کیفیت مسابقه از درگ قبلی که اواخر شهریور 91 برگزار شد بسیار بالاتر بود
نظم و مقررات به خوبی اجرا شد اما متاسفانه سطح مسابقات درگ خودرو نسبت به دفعه قبل کمتر بود چراکه خودروهای کمتری شرکت داشتند و اکثرا به سبک استاندارد شرکت داشتند و تیون خاصی انجام نداده بودند.
در قسمت موتورها هم جذابیت بیشتر از قبل بود اما همانند خودرو ها تعداد کمی شرکت داشتند نسبت به مسابقات شهریور

ولی درجمع بندی میشه گفت بسیار قابل قبول تر و جذابتر برگزار شد انشالله که مسابقات بعدی شاهد پیشرفت بیشتری باشیم

کلاس بندی مسابقه از این قرار بود :

کلاس بندی خودروها
۱٫کلاس چهار سیلندر شهری که شامل خودروهای چهارسیلندر که از نظر شماره موتور مطابق با کارت خودرو باشد
۲٫کلاس Race Street شامل خودروهایی که موتور آنها تعویض شده که تعداد سیلندر ۴ استفاده از تایرهای نیمه اسلیک مجاز می باشد
۳٫کلاس GT شامل خودروهای تقویت شده مسابقات با طراحی ویژه که تعداد سیلندر ۴
۴٫کلاس super sport شامل خودروهای ۶ و ۸ سیلندر بدون توربوشارژ
۵٫کلاس over all شامل خودروهای توربو شارژ- دو دیفرانسیل و بالای ۸ سیلندر
کلاس بندی موتورسیکلت
۱٫کلاس ۶۰۰ سی سی ریس
۲٫کلاس ۱۰۰۰ سی سی ریس

مسابقات درگ موتورهای ریس از ساعت حدود 9 شروع شد و بعد از اون خودروها به رقابت پرداختند و ساعت 1 مسابقه تمام شد.
من عکسو فیلم گرفتم ولی به دلیل حجم بالا فقط چند تا گزینش میکنم

29687
29688
29689
29690
29691
29692
29693
29694

دریفت جنسیس کوپه تیون شده
j1O83

درگ 400 متر هوندا سی بی آر VS هوندا آرآر
vwkdL

درگ 400 متر کاوازاکی VS یاماها R6
Mqp1T

درگ 400 متر سوزوکی VS یاماها R1
pWVFR

فیلم ها ویرایش شدند

02109002
18-12-1391, 09:40 بعد از ظهر
مرسی از شما

فقط ویدیوهاتون مشکل داشت

شما نیازی نیست کدهای Html بذارید

این آموزش رو مطالعه کنید :

[Only registered and activated users can see links]

محمد سوزوکی@
18-12-1391, 09:57 بعد از ظهر
عالی مرسی علی جوووووون،ایشاا...براسال آینده با مگولی میرم r1رو قورت میدمو میام

Ali.K
18-12-1391, 11:36 بعد از ظهر
محمد اینجا موتور تورو کم داشت باور کن :29dz8zk:

mostafa71
19-12-1391, 08:48 قبل از ظهر
عکس و فیلم ها خوب بود

فقط یه نکته اسم اون حرکت جنسیس دور درجا (دونات) هستش نه دریفت !!!!

K.I.A
19-12-1391, 11:40 قبل از ظهر
بسیار خوب.
محل درگ کجا بود؟
طبق خبری که دارم 2تا از پورشه ها و چنتا دیگه ماشینای نمایشگاه و برای فروش بوده که اوردن و مال اشخاص خاصی نبوده و
3 تا دیگه هم از تهران بودن و راننده خاص و حرفه ای توشون نبوده و مسابقه خیلی ضعیف بوده درسته؟ طبق خبری که دارم
راننده خوبه کی بوده؟
بهترین رکورد؟
مرسی

ali khoramian
19-12-1391, 01:10 بعد از ظهر
بعد درگ بچه های هیت ما اومن پیست ;با سنگین

Ali.K
19-12-1391, 10:23 بعد از ظهر
بسیار خوب.
محل درگ کجا بود؟
طبق خبری که دارم 2تا از پورشه ها و چنتا دیگه ماشینای نمایشگاه و برای فروش بوده که اوردن و مال اشخاص خاصی نبوده و
3 تا دیگه هم از تهران بودن و راننده خاص و حرفه ای توشون نبوده و مسابقه خیلی ضعیف بوده درسته؟ طبق خبری که دارم
راننده خوبه کی بوده؟
بهترین رکورد؟
مرسی

مسابقات توی باند پرواز قلعه شور برگزار شد همون جای قبلی مسابقات 31 شهریور

اما داداش کیا بذار اول بگم که این مسابقه 48 شرکت کننده در ۵ کلاس ریس استریت – چهارسیلندر شهری – آزاد – ۶ و ۸ سیلندر – جی تی داشت

در مورد ماشین ها بگم که اسپانسر این مسابقه همانند مسابقه قبلی آقای حجت کاظمی بودن که خودشون یه نمایشگاه دارن.اون طور که من میدونم خودرو هایی که از طرف ایشون شرکت داشت یه پورشه پانومرا 4s بود با بی ام و که ماشینا مال خودش بود و فروشی نبود اصلا، دفعه قبل هم شرکت کرده بود
از تهران هم زیاد بودن بنز slk350 بی ام و اما بهترینشون که رتبه هم آوردن یه پورشه کایمن بود و یه پورشه هم شرکت داشت که اون هم پانومرا 4s بود
به غیر از دوسه تا ماشینای آقای کاظمی که راننده داشت بقیه ماشین ها شخصی بودن

ولی در کل همونطور که خودتون گفتین و من هم اشاره داشتم سطح مسابقات ضعیف بود و از دفعه قبل هم بدتر بود علت اون هم من فکر کنم چون تعداد کمی شرکت داشتند و اکثرا ماشینهاشون بادی تیون داشته و اصلا یکم انجینشون رو تیون نکرده بودن. درواقع همه استاندارد بود جز کلاس جی تی و کلاس 4 سیلندر شهری که دوسه تا 206 بودن فقط در حد توربو و هدرزو ... تیون داشتن.
درکل خیلی ضعیف بود طوری که یه آماتور هم میتونست تشخیص بده، راننده ها هم آشنا نبودن جز چند نفر
درگ قبلی که 31 شهریور بود تعداد شرکت کننده ها خیلی بیشتر بود و از شهرهای شیراز ، تهران و... شرکت داشتن که خیلی رقابت رو نزدیک کرده بود.مثلا دفعه قبل یه پورشه از باشگاه پرسپولیس هم شرکت داشت

رتبه ها هم به این صورت شد :

4 سیلندر شهری اول علی شیرزاد شد با تایم 16.58
استریت ریس اول پیمان نصیری شد با تایم 15.19
جی تی اول حسن دواتگر شد با تایم 14.69

موتور ها هم آروان و سی بی آر رتبه آوردن

- - - Updated - - -

بعد درگ بچه های هیت ما اومن پیست ;با سنگین

جدی؟ آقا علی چرا اصلا کسی نیمده بود توی مسابقه شرکت کنه؟ خیلی تعداد کم بود

ali khoramian
20-12-1391, 12:41 بعد از ظهر
هم اینکه اطلاع رسانی ضعیف بود و هم اینکه علی اقا شب عیدی لاستیک r6 شده 700تومان

Ali.K
20-12-1391, 12:56 بعد از ظهر
هم اینکه اطلاع رسانی ضعیف بود و هم اینکه علی اقا شب عیدی لاستیک r6 شده 700تومان

دقیقا اتفاقا من دیدم چقد لانچ کردنشون ضعیفه حالا نگو بخاطر لاستیکاس که گرون شده :)
معمولا قبل درگ یکم burnout میکنن که لاستیک گرم شه ولی ماشالله سنگین سوارا دست به همچین کاری نمیزدن :)