PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LML NV150cc

Mojtaba180
15-12-1391, 11:54 بعد از ظهر
موتور سیکلت LML nv150 یا وسپاLML از سال 88توسط جهانرو مونتاژ وبه بازار عرضه شد و تقریبا جایگزین مدلهای موفق باجاج لگند150 و چیتک115 هست که اونا هم توسط جهانرو مونتاژ شده بودن.پدر من یدونه لگند150 سال80خرید و تا سال گذشته به خاطر عمر بالای 10سال توقیف شد.در کل موتور نرم کم مصرف و کم خرج و بی دردسری بود.اینم عکس اسکوترهای باجاج:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
این هم عکس موتور سیکلت ال ام ال150:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
مشخصات موتور البته اطلاعات خودمه!:نوع موتور:تک سیلندر چهار زمانه ی هواخنک توسط پروانه چرخشی متصل به میل لنگ:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
دارای دو سوپاپ.حجم موتور:148سی سی.قدرت موتور:12اسب بخار.سیسیتم سوخت رسانی:کاربراتور پیستونی از نوع مستقیم.روغن کاری:کارتل تر.حداکثر سرعت85کیلومتر در ساعت.نوع کلاچ:غوطه ور در روغن چند صفحه ای.انتقال قدرت:چرخ متصل به انجین.
تعلیق عقب:تک کمک متصل به انجین و شاسی.جلو تک کمک پیچشی.ترمز جلو دیسکی سوراخدار و عقب کاسه ای.
این تمام اطلاعاتی بود که من داشتم.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره یا از نت به دست آورد کوتاهی نکنه.دوست دارم تا اطلاعاتم کامل بشه.من با این موتور غریبه نیستم و 12سالگی رانندگی موتور سیکلت رو با وسپای 200پدرم یاد گرفتم و یکی از دلایل خرید این موتور هم همین بود.
این تاپیک رو هم برای این زدم که هم اطلاعات خودم رو کامل کنم هم دوستان رو با این موتور آشنا کنم تا مثل بعضی از هموطنانمون فکر نکنن که با یه وسپای قدیمی بازسازی شده رو برو میشن و بهتر این موتور رو بشناسن.من تجربیاتی مختلفی تو موتور ها داشتم.هم پالس220وآپاچی180داشتم وهم گالکسیXcite130 و هوندا ویو.ومدلهای مختلف ایرانی.به نظرم این موتور ایده آل بهنظر میرسه.چون هم سواری نرمی داره وهم مصرف متعادل و از همه مهمتر قیمت بسیار عالی.که در شرایط الان نسبت به موتورهای دیگه واقعا خوب به نظر میرسه.
ضمنا مدل 200سی سی این موتور در دو طرح قدیم و جدید به بازار اومده که مدل اتاق قدیم ظاهرش با 150یکیه ولی مدل دیگه کمی در ظاهر فرق داره.تغییرات فنی مدل 200 رو در پستهای بعد خدمتتون عرض میکنم.این عکسهای مدلهای 200سی سی
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
منتظر نظرات شما عزیزان هستم.
یاعلی مدد

Vespaa
20-09-1399, 02:59 بعد از ظهر
آقا این دنده هاش چجوری عوض میشه کلاچش کجاست و اون پدال پایینش برای چیه

Afshin007
20-09-1399, 11:56 بعد از ظهر
آقا این دنده هاش چجوری عوض میشه کلاچش کجاست و اون پدال پایینش برای چیه

دنده هاش با دست عوض میشه روی دسته سمت چپه کلاجشم مثل موتورای دیگست پدال پایینم برای ترمز عقبه کلا با موتورای دیگه سیستمش فرق داره ///

- - - Updated - - -

Vespaa
21-09-1399, 01:01 بعد از ظهر
دنده هاش با دست عوض میشه روی دسته سمت چپه کلاجشم مثل موتورای دیگست پدال پایینم برای ترمز عقبه کلا با موتورای دیگه سیستمش فرق داره ///

- - - Updated - - -

آقا دمتون گرم، و اینکه مثل موتور های معمولی دنده هاش جابجا میشه؟ مثلا از یک به دو و اینا

Afshin007
23-09-1399, 08:49 قبل از ظهر
آقا دمتون گرم، و اینکه مثل موتور های معمولی دنده هاش جابجا میشه؟ مثلا از یک به دو و اینا

خواهش میکنم
دنده هاش به این صورته که دنده1 بالاست بعدش بین دنده 1 و 2 خلاصه و بقیه دندهاشم به سمت پایینه
یه نکته هم راجب این موتورا بگم بد نیس چون قطر رینگ چرخشون کمه به راحتی ادمو زمین میزنه و قلق خاص خودشو داره ///

Vespaa
24-09-1399, 01:42 قبل از ظهر
خواهش میکنم
دنده هاش به این صورته که دنده1 بالاست بعدش بین دنده 1 و 2 خلاصه و بقیه دندهاشم به سمت پایینه
یه نکته هم راجب این موتورا بگم بد نیس چون قطر رینگ چرخشون کمه به راحتی ادمو زمین میزنه و قلق خاص خودشو داره ///

دمتون گرم حقیقتش من زیر ده تومن بودجه دارم برای خرید و زانو هام یه مقدار مشکل داره گفتم برم سراغ وسپا ، رو سی جی رفیقم ده دقیقه میشینم زانو هام میگیره چون کوچیکه، گفتم برم سراغ باکسر و طرح باکسر که روش نوشته tvs تریل هم که فکر نکنم پولم برسه. یه چی بگیرم حداقل ده تومن میدم به نام بزنن که پلیس گرفت بتونم در بیارم بازم ممنون که جواب دادین و راهنمایی کردین