PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین اگزوز برای هیوسانگ

saeed_
15-12-1391, 11:37 قبل از ظهر
سلام دوستان میخاستم ببینم اگزوزی ترفندی ابتکاری سراغ دارین صداش رو حداقل یکم مثل موتورهای 250 چهار سیلندر کنه از این کپ کپ کردن در بیاد.متشکر

Gladiator
15-12-1391, 01:01 بعد از ظهر
سلام دوستان میخاستم ببینم اگزوزی ترفندی ابتکاری سراغ دارین صداش رو حداقل یکم مثل موتورهای 250 چهار سیلندر کنه از این کپ کپ کردن در بیاد.متشکر

نه داداش ، وجود نداره ، شما اگزوز 10 میلیونی هم که بخری باز همین صدارو میده ، دلیلش هم اینه که این موتور تنها دو سیلندر داره ، اون صدایی که شما میگی فقط مال موتورای 4 سیلندره ، هر چه تعداد سیلندرها بیشتر باشه پیوستگی و یکنواختی و زوزه صدای انجین و اگزوز بیشتر میشه

- - - Updated - - -

شما یه اگزوز تایگر بخر ببند رو هیوسانگت ، هم قیمتش مناسبه هم صداش بم و پره ، مخصوص هیوسانگ ساخته شده تو سایتشم هست

dani24
15-12-1391, 01:02 بعد از ظهر
از یه نفر شنیدم بهترین اگزوز برای هیوسانگ اگزوز "تایگر" هست

Gladiator
15-12-1391, 01:11 بعد از ظهر
اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]
من همینو خریدم و رو هیوسانگم بستم ، خیلی هم موتورو خوشگل کرده

reza KTM
15-12-1391, 01:12 بعد از ظهر
بهترین صدای اگزوز هیو یی که شنیدم مال مهران بوده
قیمتشم مناسبه
مثل اون بخر صداشم خیلی قشنگه

جانسون
15-12-1391, 07:13 بعد از ظهر
بهترین صدای که شنیدم رو هیو یکی اگزوز داش ابولفضل داش مهران بوده که لنگه همن یوشی مثلثی.... البته اگه کاتالیزور و هدرز دست کاری واقعا صدا سنگین 1000 میگیریه هیو با این اگزوز..... دومین اگزوزی رو هیو وحشی ادرنالیتو میبره بالا اگزوزه دست سازهخ خودم بوده.... هنوزم که هنوز صدا رو دستش ندیدم... قبل دست کاری هدرز 50% صدا زیرش سبکه تایگر و بم بود 50% دوره بالا سبکه صداش مثل یوشی تیز میشد.... بعده دست کاری هدز و در اوردن کاتالیزور و برداشتانه منبعه و یسره کردنه هدرز صدا هلکوتر گرفته بمه بم بوم بوم میکنه بیا ببین تو همایشسش میندازم روش یفص فحش بوخوریم =))

abolfazls
15-12-1391, 07:55 بعد از ظهر
اين اگزوزى هست كه رو موتور من و آقا مهران عزيز هست،،،
من كه رازى هستم، فقط بعد از عيد اگر وضع مالى خوب باشه ميخواهم يه هدرز اروو بگيرم ببينم چى ميشه...
29558
قابل شما رو هم نداره
از نظر زيبايى هم ، من اينو بيشتر ميپسندم تا منبع هاى بلند، سبك هست و با دو تا فنر سر جاش قرار گرفته. البته سر هدرز كه پيچ ميشه به منبع بريديم كه كوتاه تر بشه ،،،

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

امیرحسین
20-03-1393, 04:30 بعد از ظهر
سلام
میدونم این تاپیک قدیمیه ولی کنجکاو شدم ببینم اگزوزی که عکسش رو گذاشتین چه مارکیه ؟
کلیپ از صداش دارین ؟

ممنون