PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید موتور 250

OFF
14-12-1391, 01:49 بعد از ظهر
سلام دوستان. اول میخواستم از همه تشکر کنم که واقعا این انجمن تا حالا خیلی به من کمک کرده.
من چند وقتی هست که قصد خرید یه موتور 250 دارم از خیلی ها هم سوال کردم خواستم اینجا دیگه از همه دوستانی که اطلاعات دارن سوال کنم که ببینیم چی بهتره.
الآن یه پالس 200 دارم و حدود 3 تومنم پول. قیمت موتور برام مسئله هست ولی نه اونقدری که بخوام یه موتوری بگیرم که به مشکل بخورم.
حالا اساتید چی معرفی میکنن؟
از چند نفر سوال کردم میگفتن از نظر کیفیت دایلیم بهتره بعد هیوسانگ و بعدم مگلی. پولم الآن به مگلی میرسه... نگهداریش سخته؟ آدم باید حواسش به چیاش باشه؟ می ارزه؟
ممنون میشم کمکم کنین :d

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 02:18 بعد از ظهر
ببین دوست عزیز مگلی موتور واقعا وحشی وخوبیه اما مراقبت خیلی خیلی خیلی زیاد میخاد.باید همیشه آب رادیات،روغن،شمع و درکل مسایل فنی موتور رو چک کنی.هزینه های این موتور بالاس وببین میتونی از پسش بر بیای یانه.برفرض یه شمع اصلیش30تومن قیمتشه یاآچارکشیش حداقل100تومن هزینشه و...اگه دست به آچار نیسی ومیخای کم هزینه کنی بهتره بری تو فکر دایلیم باتوجه به مقدار پول شما

abolfazls
14-12-1391, 02:39 بعد از ظهر
محمد رضا خيلى خيلى خيلى يعنى چى؟؟؟
يعنى سوار نشه ديگه، بزاره دكور؟؟؟

داداش از اين چينى ها كه نگير،همون پالست بهتره، با توجه به شرايط شما مگلى هم نگير،
يه خورده پولتو بيشتر كن و داياليم بگير،،،

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 02:42 بعد از ظهر
محمد رضا خيلى خيلى خيلى يعنى چى؟؟؟
يعنى سوار نشه ديگه، بزاره دكور؟؟؟

داداش از اين چينى ها كه نگير،همون پالست بهتره، با توجه به شرايط شما مگلى هم نگير،
يه خورده پولتو بيشتر كن و داياليم بگير،،،

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk نه داداش ابولفضل یعنی فوق العاده حساسه وخیلی مراقبت میخاد/یستردی؟؟؟:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

شایسته فر
15-12-1391, 08:33 قبل از ظهر
داداش پالست مدل چنده؟
یه قیمت حدودی بشه روش داد+ 3 تومن نقدت فکر می کنم کم کمش 6-6.5 داشته باشی
می تونی یه دایلیم در حد مدل 91-90 بگیری؛ البته در حدش حدود 7.5 هست
پس 1 تومن از پول می مونه که اونم میشه 5 ماهه ماهی 200 تومن قسطی داد!!!!!!!
سراغ دارم که می گم(تو گمرک چند تا موتور در حد سراغ دارم)
انتظاراتتم از موتور بگو ؛ بهتر راهنمایی بشه کرد
ولی کیفیت رو فراموش نکن!!

saeed55d
16-12-1391, 04:26 بعد از ظهر
سلام دوستان. اول میخواستم از همه تشکر کنم که واقعا این انجمن تا حالا خیلی به من کمک کرده.
من چند وقتی هست که قصد خرید یه موتور 250 دارم از خیلی ها هم سوال کردم خواستم اینجا دیگه از همه دوستانی که اطلاعات دارن سوال کنم که ببینیم چی بهتره.
الآن یه پالس 200 دارم و حدود 3 تومنم پول. قیمت موتور برام مسئله هست ولی نه اونقدری که بخوام یه موتوری بگیرم که به مشکل بخورم.
حالا اساتید چی معرفی میکنن؟
از چند نفر سوال کردم میگفتن از نظر کیفیت دایلیم بهتره بعد هیوسانگ و بعدم مگلی. پولم الآن به مگلی میرسه... نگهداریش سخته؟ آدم باید حواسش به چیاش باشه؟ می ارزه؟
ممنون میشم کمکم کنین :d

دوست عزیز نفرمودی برای چه کاری می خوای 250 بگیری
تمرین سنگین سواری می خوای ؟
قیافه مهمه ؟ شتاب مهمه ؟ عمر موتور و بی دردسریش مهمه ؟
اول معین کن انتظارت از یه 250 چیه
اینجوری دوستان بهتر می تونن کمکت کنن

معمار
17-12-1391, 11:52 قبل از ظهر
اشتباه نکن
اینا که میگن همش روی احساسات و چون خودشون دارن می خان بگن که بهترین انتخاب و کردن
ولی دنبال این اشغالا نباش با همون پالس برا خودت دور بزن بی خیال این اشغالا شو
هروقت داشتی اون موقه یه هیوسانگ بخر
این فکر از سرت کن بیرون که اشغال چینی بخری فقط به خاطر حرف های بعضی ها

pop_brop
17-12-1391, 02:11 بعد از ظهر
ب نظر من اگه واقعا میخوای 250 بگیری فقط ب فکره دایلیم باش با توجه به بودجه تون + بالس
از همه نظر موتور خوبیه ((شتاب داره .کیفیت داره.عمری برات کار میکنه.))
من خودم تو فکر خرید یکی از دایلیم های بچه های همین سایت بودم که یه دفه قیمتا فضایی کشید بالا دیگه نتونستم..بگذریم
بعده دایلیم هم میتونی مگلی بگیری..ولی خوب به قول دوستمون محمدرضا باید خیلی ازش مراقبت کنی یعنی یه جورایی باید نازشو بکشی تا برات مشکل ساز نشه

MANHUNT
21-12-1391, 02:50 قبل از ظهر
دایلیم موتور واقعا خوبیه پسر عموی من یه مشکیشو داره خیلی ازش رازیه خوبیش اینه که اندازه مگلی ناز نازی نیست

متین هیدن
17-01-1395, 03:16 قبل از ظهر
داداش منم میخوام مگلی بخرم یعنی فردا سند میزنیم دلمو زدم به دریا میدونی چی میگم دوستان خیلی تو مخم رفته یه
پالس 180 بش دادم با 1 ملیون سر مدلش 89 هستش زرد. رنگه خوشگله ولی متاسفانه ازش روغن میریزه قبول کردم همین
حالتی بخرمش ایشالله که زرر نکنم عاشف مگلیم جون درگ با هیوسانگ هیوسامگو خورد با بی ام وه خوردش با ان اس که اصلا
نموندش شتابش خرف اولو میزنه تو کل 250 ها

sajjadme
17-01-1395, 01:56 بعد از ظهر
من چند بار گفتم متاسفانه توی ایران موتور رو فقط بخاطر درگ میخرن و همین مسائل باعث شده که ما از موتور سنگین محروم شیم و موتور توی ایران به سوار مرگ و از این دست کلمات معروفه ....
مهم ترین چیز توی خرید عاقلانه ی موتور کیفیت و دوام قطعات موتور هست و بعد راحتی سواری و نرم بودن و بعد شتاب و سرعت من خودم عاشق مگلی بودم و اسم پروفایلم SAJJADME به عشق مگلی بود اما با اطلاعات مفیدی که از دوستان این سایت و خصوصا مگلی دار های با انصاف گرفتم کاملا منصرف شدم ....مگلی تنها چیزی که داره قیافه و شتاب هست وگرنه موتوری هست که زود پاش به تعمیرگاه باز میشه پس اگه کسی پولشو سخت بدست اورده اگه مگلی بخره خیلی ضرر میکنه ....بنظرم شما اگه بری دایلیم بخری مدل 90-91 خیلی بهتره تا اینکه بری مگلی مدل 95 بخری اونطور که دوستان دایلیم سوار درباره ی خرج و مخارجش میگفتن مخصوصا KEYVANJ عزیز ....دایلیم هزینه ی نگهداریش اصلا اذیت کننده نیست قیمت هاش کاملا عادی حتی مثه پالس 220 البته سواریش بسیار عالی تر از این موتور هاست نحوه ی نشستن روی موتور خیلی راحت تر از هیو هست و میتونی چندین ساعت سواری مداوم کنی و مسافرت که بسیار لذت بخشه پس شک نکن در خریدش