PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید تریل

سید حمید
14-12-1391, 12:56 بعد از ظهر
سلام دوستان من پالس 180 دارم چند وقتی هست رفتم تو فکر تریل . به نظرتون اشتباه می کنم پالس رو بفروشم برم فلات 250 بگیرم یا روان ؟برا فلات چقدر باید پول بدم؟ تشکر:28:

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 01:01 بعد از ظهر
این بستگی به علاقه شما داره.روان موتوره خوبیه پالسیم که شما داری موتوره خوبیه بازم.اگه تریل دوس دارین میتونین روان بگیرین وجترو250هم خوبه.کویر250هم انجین روان روشه

BEHDAD
14-12-1391, 01:05 بعد از ظهر
پالس
ای کاش تهران بودی
چون من دنبال پالسم و فلات میخام بدم بره!
میخای ضرر نکنی اول تریل پیدا کن بعد پالس بفروش! تریل بد خرید فروش میشه اما پالس زود پول میشه!
واسه شهر و افرود میخای روان بگیر ولی اگه فقط افرود فلات بگیر صدا بهتر قدرت بیشتر کمک سفت تر و مناسب افرود
روانم که بی دردسر و راحت

سید حمید
14-12-1391, 01:11 بعد از ظهر
من تریل که بخام بگیرم شاید از صد درصد 25 درصد افرود برم بقیش انرود هستش .می خام ببینم از بین تریل هایی که الان تولید میشه کودومشون بهتره و لوازمش به راحتی داخل بازار پیدا میشه.اصلا میخوام ببینم اشتباه می کنم پالس رو بفروشم برم از این تریل چینی ها بگیرم یا اونا هم کیفیتش خوبه؟

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 01:13 بعد از ظهر
خوب داداش اصفهان تا تهران که فاصله ای نیست.یک بار شما بیااصفهان موتورشو ببین وسید حمید شماهم اگه موتور ایشون رو میخواهید برین تهران ببینید.ولی الان روان نوش گرون شده دست دو تمیزش گیر میاد.البته میگم کویر250هم موتورش همون روان هست وفکر کنم قیمتش ارزون تر از روان هست

Nobahar
14-12-1391, 01:53 بعد از ظهر
روان گیربکسش بسیار ضعیفه. روان میخوایی بگیری مدل های پایین تر بگیر. Qm بگیر خیلی بهتره.

اگه افرود زیاد نمیری و علاقه شدیدی نداری پالس رو رد نکن حیفه واقعا. من هم کار تورو کردم کمی پشیمونم ولی خب یکم به افرود اعتیاد پیدا کردم.

همین امروز هم 500 تومن خرج گیربکسش شد لوازم و اجرت پایین اوردنش

BEHDAD
14-12-1391, 06:04 بعد از ظهر
حسین بفروش یکی دیگه بگیر!
ما این مشکل داشتیم! جنس میگن فابریکه اما فابریک نیست! 2بار دنده 1 دوستمون خورد شد و به همین دلیل روان فروخت!!!!!

sorush
14-12-1391, 06:15 بعد از ظهر
دوست عزیز خوبم دوستانه بهت میگم پالس نفروش چون تمام تریل های چینی یه نقاظ ضعفی دارن که ادم حالش بهم میخوره بماند حالا چه گوهی هستن.........اگه فقط یه کوه میری ایکس ال تمیز بگیر یا کلا بیخال افرود بشو یا پول بیشتر بزار ژاپنی بگیر(ازنوع جم بالا وخوشنام ها) یاهم اینکه بیخیال افرود بشو
چون همشون دردسرهستن به یه تریل چینی زیادباید برسی وگرنه پول فقط برای تعمیرکارخرج میکنی همین بس فکرهای خودتو بکن

honda1000
14-12-1391, 06:42 بعد از ظهر
اگه موتور برای شهر(آنرود)میخوای موتورت رو نفروش.اگه برای آفرود میخوای بفروش و ژاپنی بخر.
لذت افرود=2زمانه ژاپن:4chsmu1:
ذلت آفرود=4زمانه چین:icon_pf _99_: