PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگ 11 اسفند 1391، نینجا ، هیوسانگ ، هایابوسانگ

Kami
11-12-1391, 04:54 بعد از ظهر
قبل از هر چیز تشکر میکنم از همه دوستان که تشریف اوردن ، از دیدن دوستان قدیمی از جمله حامد kaen عزیز خوشحال شدیم
درگ بین نینجا ( میلاد ) و هایابوسانگ ( هیوسانگ علی جانسون ) نتیجش برنده شدن نینجا بود( البته راکب نینجا کیانوش عزیز بود با موتور میلاد )
درگ بین هیوسانگ ( **** ) و هایابوسانگ علی جانسون نتیجش برنده شدن هیوسانگ **** بود ( البته راکب کیانوش عزیز بود با موتور بنده )
اینم یه عکس
[Only registered and activated users can see links]

درگ بین هیوسانگ ****** و هایابوسانگ علی جانسون

0AWQU

درگ بین نینجا میلاد و هایابوسانگ علی جانسون عزیز

Aeta9

amir74
11-12-1391, 06:34 بعد از ظهر
بسیار ممنون
پس این هایابوسانگ از همه عقب موند که این همه روش تغییرات ایجاد شده.یبار هم هم کسی دیگه میشست پستش شاید بهتر می شد.؟

amir.cdi
11-12-1391, 06:39 بعد از ظهر
از همه دوستان تشکر میکنم مرسی .:999:
علی جانسونم 3 کردی دادا بد جورم ......:icon_pf _99_:

بعد این هومن هایکیپس نیومد اون همه میگفت من همرو میخورم ؟

داش **** چرا خودت نشستی؟

abolfazls
11-12-1391, 06:42 بعد از ظهر
ممنون از همه دوستان و تشكر ،،،
چرا آقا كيا رو نزاشتين رو هايابوسانگ بعد نتيجه رو ببينين...
مثل اينكه آقا كيا با cg هم كه باشه، باز تو درگ ها اول ميشه ،،،

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Nobahar
11-12-1391, 06:44 بعد از ظهر
مشکل از راکب بوده :دی

راکب هارو عوض میکردید . اون موقع دقیق تر مشخص میشد

pouyatell
11-12-1391, 06:46 بعد از ظهر
دست همتون درد نکته :999:

شیطونه میگه یه دونه از کلیه هامو بفروشم برم یه نینجا بخرم :icon_pf _99_:

amo hosein
11-12-1391, 06:48 بعد از ظهر
ایت درست نیست که کیانوش عزیز با موتور میلاد و **** درگ بندازه.اینطوری برنده بودن کیانوش مشخص شده نه موتور میلاد و ****.
بعدش باید موتور جانسون رو میدادید کیانوش اون نتیجه رو هم اعلام میکردید.

erfan.557
11-12-1391, 06:53 بعد از ظهر
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پ چی شد؟؟؟؟؟؟؟
این همه زحمت؟؟؟؟؟
:sad:

abolfazls
11-12-1391, 07:12 بعد از ظهر
ایت درست نیست که کیانوش عزیز با موتور میلاد و **** درگ بندازه.اینطوری برنده بودن کیانوش مشخص شده نه موتور میلاد و ****.
بعدش باید موتور جانسون رو میدادید کیانوش اون نتیجه رو هم اعلام میکردید.

عمو حسين درست ميگى ،،،
موتور سوارى آقا كيانوش برا همه ثابت شده ،
يه بار بايد بيام تهران بدم موتورمو دستش تا موتورم بفهمه كه چقدر بهش من حال ميدم

L E G E N D
11-12-1391, 07:25 بعد از ظهر
درگ بین هیوسانگ ****** و هایابوسانگ علی جانسون
انوقت این دوتا با هم چه فرقی دارن؟
هیوسانگ؟هایابوسانگ؟:297:

erfan.557
11-12-1391, 07:39 بعد از ظهر
اقا کیا بیا یه توضیح بده چه جوری دنده میدی برادر:icon_pf _99_:
مام یاد بگیریم .
سلطان درگ:4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1 :

Babak
11-12-1391, 07:48 بعد از ظهر
چه میکنه این نینجا:happy4:

amir.cdi
11-12-1391, 07:56 بعد از ظهر
اقا کیا بیا یه توضیح بده چه جوری دنده میدی برادر:icon_pf _99_:
مام یاد بگیریم .
سلطان درگ:4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1 :

من از طرف داش کیا میگم با اجازه :

کیا: کاری نداره که این جوری دنده میدم یک پر میشه میدم 2 بعد 2 پرمیشه میدم 3 و.... الا اخر

امیر cdi: خب داش کیا ما هم این کارو میکنیم

کیا: فکر کردی یادتون میدم :1tongue::1tongue::1tongue:یه قرون بده آش به همین خیال باش :happy4:

Felez_zangzade
11-12-1391, 08:24 بعد از ظهر

جدی می پرسی؟

موتور جانسون به دلیل یه سری تیونینگ و دستکاری، تبدیل شده به یه چیزی بین فورد موستانگ، سوزوکی هایابوسا و همون خود موتور که هیوسانگه.

Kami
11-12-1391, 08:26 بعد از ظهر

1. وزن من 80 کیلوه و منصفانه نبود من درگ بندازم
2. علی جانسون دسته کمی از کیا نداره از نظر من برابرن تو وزن و رانندگی

علی عزیز به موتورش لقب هایابوسانگ داده

albaloo
11-12-1391, 08:39 بعد از ظهر
خوب این یه تست بود اما به نظر من هایابوسانگ هنوز خیلی جا داره شاید یکمی تقویتش کنی بهتر میشه
شمع هات رو تمیز کردی سالم بودن به نظر من مشکل از شمع و درست احتراق نداشتن هم هست
باکت زیادی پر نبود ؟

شایسته فر
11-12-1391, 08:46 بعد از ظهر
داداش **** شما با موتورت چی کار کردی؟
فابریکه؟

Kami
11-12-1391, 08:52 بعد از ظهر
داداش **** شما با موتورت چی کار کردی؟
فابریکه؟
مال من کامل فابریکه
تغییراتی که علی داده رو موتور باید میگرفت
مثال شمع سوزنی
باز کردن فلاپ ها که وزن رو سبک میکرد
و ...
من تنها چیزی که تو باکم بود بنزین سوپر بود

Kami
11-12-1391, 09:31 بعد از ظهر
عکسی لو رفته از صحنه جنایت
همین الان رسید دستم

Babak
11-12-1391, 09:35 بعد از ظهر
فنه کیا لو رفت برای شتاب بیشتر در زمانه درگ دسته چپ خودتونو از فرمون جدا کنید مثله توی تصویر:29dz8zk:

K.I.A
11-12-1391, 09:43 بعد از ظهر
مرسی از دوستان که انقدر به من لطف دارن /
یه درگ ساده بود جاشم خوب بود ممنون از همراها
درگ بن موتور فابریک و تیون شده بود
من خوب راه نمیافتادم و گرنه بهتر هم میشد
در اخر هم پلیس اومد جمعش کردیم و رفتیم
علی جانسون هم خوب میومد و راه میرفت و تلاش خودشو کرد مرسی ازش
شما تورک و دور موتورو قدرت موتور و فنی موتورو بدونید تو رانندگی و دنده دادن بیشتر میتونه کمکتون بکنه کمی تمرین میخواد...
با تشکر از همه.

abolfazls
11-12-1391, 09:51 بعد از ظهر
طفلى على جانسون ، ببين چه جورى خابيده رو باك !!!
آقا كيا اين مشت خوشحاليه؟ نه ؟
آقا كيا كلاس خصوصى آموزش موتورسوارى نداريد؟
اين دنده دادن به موقع چقدر مهمه !!!

کاوه
11-12-1391, 09:56 بعد از ظهر
جالب بود
همگی خسته نباشید دوستان
از علی توقع بیشتری داشتم
این همه زحمت کشیده بود
بین موتور حامد و بقیه درگ ننداختید؟؟؟
یا موتور حسام و بقیه ؟؟؟

Kami
11-12-1391, 10:08 بعد از ظهر
بین موتور حامد و بقیه درگ ننداختید؟؟؟
یا موتور حسام و بقیه ؟؟؟
حامد عزیز جایی کار داشت بعد از حدود 2 ساعت که کنار ما بود رفت
بقیه رو هم نمیشد تست کرد
ورودی فرودگاه بود گشت پلیس سریع رسید دیگه نمیشد

- - - Updated - - -

عکس هایی دیگر

erfan.557
11-12-1391, 11:31 بعد از ظهر
علی چرا با اروو رفتی با اگزوز دس ساز چرا نرفتی؟؟

علی فک کنم افسرده شده نمیاد نت:gigglesmile::25r30wi::gigglesmile:

- - - Updated - - -

مرسی از دوستان که انقدر به من لطف دارن /
یه درگ ساده بود جاشم خوب بود ممنون از همراها
درگ بن موتور فابریک و تیون شده بود
من خوب راه نمیافتادم و گرنه بهتر هم میشد
در اخر هم پلیس اومد جمعش کردیم و رفتیم
علی جانسون هم خوب میومد و راه میرفت و تلاش خودشو کرد مرسی ازش
شما تورک و دور موتورو قدرت موتور و فنی موتورو بدونید تو رانندگی و دنده دادن بیشتر میتونه کمکتون بکنه کمی تمرین میخواد...
با تشکر از همه.

جا داره تشکر ویژه بکنم از برادر کیا فک کنم از الان برم تمرین:gigglesmile:

mra680
11-12-1391, 11:55 بعد از ظهر
درود . . .
توی درگ هیچ وقت نباید دور موتور برسه به مجاز یا رد لاین
وقتی رسیدیدن به دور موتور ماکسیمم قدرت(مثال دور موتور 9000 که برای موتور تعیین شده یعنی از این بیشتر سوپاپ ها انقدر سریع بازو بسته میشن که عمل خنثی دارن یا مثبت 1)حتما باید دنده تعویض بشه چون عملا موتور دور محسوسی نمیگیره وشما زمان دارین حیف میکنید و جلوگیری میکنید از دور موتور. . .
این برای درگ هستش . . .
ولی برای تورک یا گشتاور که بیشتر برای آفرود مناسب هست(مثال دور موتور 6000 که بیشترین مخلوط سوخت و هوا وارد موتور میشه و تئوری موتورهای حجم ثابت به عملی نزدیک میشه(نمودار سیکل موتور های 4 زمانه)شما نباید از اون محدوده بیشر گاز بدین چون توی این دور بیشترین بازدهی از موتور گرفته میشه و نسبت استکیومتر برقرار هست
حالا جناب علی جانسون ما عشق ردلاین دارن برای تعویض دنده ولی نمیدونه که ردلاین مختص رکورد سرعت هست نه رکورد شتاب
این ها همه کار میبره که دوست گلم کیا با توجه به رشته تحصیلیش و محل اشتغالش خوب درک کرده . .
خودتی من یکی رو که نمیتونی دور بزنی پسر:crazy:فقط نمیدونم چرا تو نشستی پشت موتور بچه ها . . .به احتمال خود علی از روی گنده بازی قبول کرده . . .چون خودتم میدونی موتور علی توی همه هیوسانگا بهتر و بیشتر راه میره با این تغییرات . . .نخود بازی در نیاوردی که؟؟؟برای رو کم کنی؟
موفق باشید . . .
توضیحات بیشتر پای خود کیا جان

جانسون
12-12-1391, 01:01 قبل از ظهر
دقیقا با محمد عزیز موافقم.... اشتباهاته من... بنزین من تا لبه با سر باک پر بود تا خشک بکس دیدین.... 1. تو ردلین دنده عوض میکردم که زوره موتور گرفته میشه و وقتی میدی دنده تازه میخواد دور بگیره و تمامه جونشو تو ردلینه دنده 1 زده.....و تو دنده 2 کمپرس کم میشه ... که میرسم به حرف محمد عزیز... (من اینو برا اولین بار تازه فهمیدم که تلفونی به بعده درگ به عرفان و داداش ابولفضل توضیح دادم که چرا عقب میوفتادم..) 2.کیا خودش فهمیده بود اگه با موتوره من درگ بزنه و من با نینجا باز من نمیتونم بگیریمش....یعنی هیو من جلو میوفتاد و من با نینجا عقب 3. کلا 3تا درگ اصلی زدیم 2بار هیو من با نینجا و یبار هیو من با هیو ****.... 4. کیا میگه بد شروع کردم درگه اخری که هیو با هیو بود ولی تو استار زدن نصفه موتور افتاد جولو .....در اصل من بدتر از اون استارت زدم چون کیا تو نیم کلاج جولو هیو **** بلند کرد لاستیکه جلو یه وجب از رو زمین موتور جون کند تا یکو پر کنه برا من بدتر بلند شد تر زد....=)) 5.باید موتورارو جا به جا میکردیم که نشد و مامور اومد سری پیچیدیم به بازی... سره همین نتیجه اصلی بهتر اعلام میشد... 6. تو جاد سرعتو یادم نمیاد دقیقا عقب نینجا بودم که دیدم میلاد گازشو گرفت از صدایه اگزوزش فهمیدیم و دور گرفتنش که منم گازو تا اخر پیچیدم از بقلش مثل فانتوم رد شودم که از خوده میلاد هم پرسیدم گفتم داداش اونجا پرش کردی که از بقلش رد شدم گفت اره..... 7. تو برگشتنه از ابشار تهران منو **** تو دنده 2 با سرعت 50 تا دور موتوره 5 6 دقیق یادم نیس هماهنگ بودیم تخته کنیم که **** 1 2 3 گفت 2 تا 3 موتور از **** جلو زدم که **** میگه ... سبکتراز منی.... 8. تو این درگ چیزایه زیادی یاد گرفتم... با تشکر از دوستان عزیز **** کیا میلاد حامد کان سعید ردبول حسام و رضا....روزه مشتی بود خوش گزشت... 9.بازم معزرت بابته عزیت شدنه بکس که صبر کردن منو حسام روغن موتورمونم عوض کنم..... 10.خوده کیا میدونه با پشته هیو من بشینه من پشته نینجا میلاد باز نینجا عقب می مونه یعنی من عقب میمونم.. این برا دست گرمی بود...و تجربه اولیه من که خدارو شکر همه چی دستم اومد..... 11. من نتیجه میگیریم که کاریه که رو موتورم انجام دادم جوابشو گرفتم و باز میگم با هیو و نینجای که بگید میندازم ولی با راکه خوده موتور نه کیا....=)) کیا اینارو نمیگه چون میدونه یکی رو دستش بلند میشه=)) جیگرتو کیا 12. من اینا از دنده دادنه کیا فهمدیم که تند از من دنده میداد و من یکی 2بار کات اف گرفتم.... در اخر همه بکس که برا درگ اومنید قبول کنید که تقیراتی که دادم نینجارم تو شتاب و تاپ اسپید میگیریه اگه کیا راکب باشه چرا چون تجروبه درگش بیشتره...

جانسون
12-12-1391, 03:29 قبل از ظهر
ایت درست نیست که کیانوش عزیز با موتور میلاد و **** درگ بندازه.اینطوری برنده بودن کیانوش مشخص شده نه موتور میلاد و ****. بعدش باید موتور جانسون رو میدادید کیانوش اون نتیجه رو هم اعلام میکردید. حسین داداش چیزی که باید صابت میشد شد که هیو من با تغیری که دادم تو شتاب و تا اسپید بالا تره نصب به هیو ****... ولی دیگه مامور بازی شد ما هم گردش کردیم تازه میخواستیم موتورارو جا به جا کنیم که نشد ولی نتیجش تابلو بود کیا رو سی جی هم بشینه هیو میگیره ... موتوره من رو هیو دیگه اول بود =)) :دی راستی نینجا داش میلاد هدز با اگزوز توبرادز روش بود با شمع سوزنی... فقط هدرزه 2 3 اسب به نینجا داده بود کیا هم نزدیکه 10 اسب =))

eshgh_namordeh
12-12-1391, 04:24 قبل از ظهر
جانسون عزیز امیدوارم خوب باشی ، دوست خوبم هستی و خیلی وقته میشناسمت و امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی ، طرف صحبتم با همه هست .

اول اینکه **** هم وزن شما نبود و نمیتونست باهات درگ بندازه و اهل درگ انداختن نیست چون با موتور خوب رفتار میکنه و درگ عمر موتور را خیلی کاهش میده
از طرفی خودت دوست داشتی درگ بزاری نه موتورت ، پس نمیتونی بگی اگر کیا پشت موتور من بود بقیه را میگرفت ، از طرفی اگر موتورت واقعا بهتر شده بود یعنی کارهائی که کردی چندین اسب به قدرتش اضافه میکرد و یا کلا ذاتش از بقیه بهتر بود باز هم باید درگ را به راحتی میبردی ،
اما خارج از این بحث ها ، خود شرکت سازنده هیو یا نینجا و... موتورها را در بهترین وضعیت قرار میدن و همگی این موتورها شتاب نزدیک به هم دارن و فقط مهارت راننده هست که نتیجه درگ را مشخص میکنه
در ضمن جلوه خوبی نداره که یکی ادعا کنه موتور من خوبه و .... و یا از همه بهتر میرم و .... چون پیست هست هر جمعه برگزار میشه ، همچنین میتونید در مسابقات شرکت کنید و مقام بیارید ، یک مدت zx ها این حرف را میزدند و چند نفر دیگه که کیا یا بقیه درگ انداختن تا بهشون ثابت بشه ادعائی که میکنید درست نیست .
خودم هم روزهای اول که با بچه ها آشنا شدم فکر میکردم رانندگیم خوبه از بقیه بهتره و .. اما به مرور زمان دیدم نه اینطور نیست خیلیها بهتر هستند و مهارت بیشتری دارن و دلیلی نداره که ما در هر چیزی بهترین باشیم مهم اینه از با هم بودن لذت ببریم ، دوستان جدیدی پیدا کنیم چه در سفرها یا زندگی کمک هم باشیم .
امیدوارم از این به بعد شاهد این مسائل نباشیم و همچنان دوستی بینمون محکمتر و مداومتر باشه ،

mehran
12-12-1391, 08:16 قبل از ظهر
دوستان تو مهارت کیا حرفی نیست.تو شتاب گیری موتور 1000 تا عامل میتونه تاثیر داشته باشه.یادمون باشه مهم اینه که از موتور سواریمون لذت ببریم.
من موندم چرا الان همتون دارید به علی میپرید که چرا موتورش کم آورده؟؟؟مهمترین چیز اینه که علی همه این تیونینگاشو با عشق انجام داده و ازش لذت برده.حالا این وسط با شوخی و خوش اخلاقیش اومده کلیم تعریف کرده از موتورش.
من خودم با نوید این همه کل انداختم و همشم جا موندم.درسته که کلی فحشش میدم ولی خوب خوشحالم که موتورش خوبه و از من بیشتر راه میره.موتور حامد کائنم همینطور.حالا میخوام با علی جانم یه شتاب بگیرم که خیالم راحت باشه که هیو من تو سایت از همه هیو ها آروم تره:hanghead:
کلا برای تست موتور بهترین چیز اینه که 1 نفر تو 400 متر 2 تا موتورو تست کنه.

K.I.A
12-12-1391, 10:07 قبل از ظهر
مهران موتورتو ماله نویدو میگیره عزیزم.

Kami
12-12-1391, 10:11 قبل از ظهر
مال منم همرو میگیره :gigglesmile:
دیگه هیوسانگ من با این درگ شد هیوشاه

mra680
12-12-1391, 10:25 قبل از ظهر
درود . . .
قوانین درگ خیلی بیشتر از این هاس که شاید شما دوستان یک چهارمش هم ندونید . . .من هم ندونم ولی الان میخوام بگم اونهایی رو که من اطلاع دارم . . .
اول: لاستیک نیننجا باریکتره و موترش هم سبکتره. . .(این یه مزیت عالی حساب میشه)
دوم:نینجا به صورت استاندارد قوی تر هست نسبت به موتور های دیگه
سوم:راکب موتور خود صاحب موتور هست نه شخص دیگه یا اینکه بهونه وزن بیارین و من نمیتونم و اهلش نیستم . . . بچه بازیه مال دوران کودکستان که گذشته و به تاریخ پیوسته . . .اگرم راکب عوض شد باید هم وزن راکب موتور رقیب باشه نه کمتر و اطلاعات و مهارتش هم در حد همون شخص رقیب(اینها برای رقابت برابر و سالم)نه زرنگ بازی . . .جو گیر نشید و جبهه نگیرید چون خوب هم میفهمید چی میگم:fingersmiley:
حالا مساعل فنی توی درگ:
اول:بنزین داخل باک از نیم حجم باک کمتر
دوم:بنزین مورد استفاده مخلوطی از بنزین سوپر و مکمل(متناسب به حجم بنزین)
سوم:روغن موتور از حجم استاندارد بین 100 تا 200 سی سی کمتر(فقط مختص همون روز درگ)
چهارم:باد لاستیک ها از حد مجاز بیشتر(مجاز مثلا 28 Psi اگه هست یا 2 بار،باید بشه 32 Psi یا 2.3 بار
پنجم:خلاصی زنجیر موتور گرفته میشه و نزدیک به حد سفت
ششم:هرگونه گرفتگی و گیر بین دیسک ترمز و لنت برطرف میشه(روغن داخل مخزن ها رو کم میکنن)
هفتم:قبل از درگ موتور باید حتما گرم بشه . . .نه اینکه باهاش تخته کنید . . .سرعت متعادل برای گرم شدن موتور مثلا 80 کیلومتر با گاز متوسط
هشتم:سبک تر کردن موتور با بازکردن ادوات اضافی
نهم:پوشیدن لباسی سبک و دوخت باز برای ردشن باد یا پوشیدن لباسی مشمایی برای حالت ایرودینامیک
دهم:شستشوی فیلر هوا . . .فیلتر روغن . . .و تعویض فبلتر بنزین(اینو باید میزاشتم قسمت بالاتر)
و . . . .
----------------------------------
کیا بشین پوشت موتور من:crazy:

Kami
12-12-1391, 10:31 قبل از ظهر
کلیپی دیگر از درگ نینجا با هیو
esBSw

02109002
12-12-1391, 10:45 قبل از ظهر
بسیار عالی بود

تشکر از دوستان

یه موضوع رو یادتون نره :

رانندگی کیا ....

mehran
12-12-1391, 10:59 قبل از ظهر
محمد اين حرفاچيه تو ميزني؟؟؟:98:
من به هيچ كسي كاري ندارم.ولي كامي يا كسه ديگه اي نيومده كه بگه من بهترين رانندم وغيره.قصد اين بوده كه ببينيم موتور علي بعد از اين همه تغيرات چقدر تفاوت كرده؟؟؟
يعني چي موتور بزاي هركي هست بايد خوشم درگ بندازه!!!:wow:100 سال معلومه كسي مثل كاميار يا علي رضا كه با موتوراشون به نهو احسن رانندگي ميكنن نميتونن مثل علي يا كيا به موتور گاز بدن.
مورد بعدي علي فلاپاشو باز كرده منبعشو يه سره كرده.سوخت قويتر ريخته تو موتورش، به نظرت اينا خودش چقدر تاثير داره تو شتاب گيري موتور؟ ولي باز از هيو استاندار كامي كه هيچ گونه فشاري بهش نمياد و موتور تنبله جا ميمونه.

- - - Updated - - -

اينم يادم رفت بگم كه علي جان مطمئن باش كه نينجا موتور بسيار قويتري از هيوسانگه و تا به سيلندر و سر سيلنده موتورت دست نزني نميتوني با نينجا رقابت كني.
دنده 1 نينجا كافيه تا هيو ازش كلي عقب بيوفته

mra680
12-12-1391, 11:09 قبل از ظهر
محمد اين حرفاچيه تو ميزني؟؟؟:98:
من به هيچ كسي كاري ندارم.ولي كامي يا كسه ديگه اي نيومده كه بگه من بهترين رانندم وغيره.قصد اين بوده كه ببينيم موتور علي بعد از اين همه تغيرات چقدر تفاوت كرده؟؟؟
يعني چي موتور بزاي هركي هست بايد خوشم درگ بندازه!!!:wow:100 سال معلومه كسي مثل كاميار يا علي رضا كه با موتوراشون به نهو احسن رانندگي ميكنن نميتونن مثل علي يا كيا به موتور گاز بدن.
مورد بعدي علي فلاپاشو باز كرده منبعشو يه سره كرده.سوخت قويتر ريخته تو موتورش، به نظرت اينا خودش چقدر تاثير داره تو شتاب گيري موتور؟ ولي باز از هيو استاندار كامي كه هيچ گونه فشاري بهش نمياد و موتور تنبله جا ميمونه.

- - - Updated - - -

اينم يادم رفت بگم كه علي جان مطمئن باش كه نينجا موتور بسيار قويتري از هيوسانگه و تا به سيلندر و سر سيلنده موتورت دست نزني نميتوني با نينجا رقابت كني.
دنده 1 نينجا كافيه تا هيو ازش كلي عقب بيوفته

میدونستم یکی میاد جبهه میگره . . .حالا تو نمیدونم چرا اومدی:25r30wi:
نه خیر عزیزم
خیلی فوت و فن داره که شما خبر نداری . . .
موقعی که داری دنده عوض میکنی به هیچ وجه نباید گاز رو ول کرد . . .عمرا اگه اینو میدونستی . . .چیزی نمیدونی نیا نظر بده . . .این همه توپست قبلی بار فنی گفتم من تو همین کی نشستشو فهمیدی . . .اینجا معلوم شد که اصلا کل نگر نیستی و سطحی نگری
من میگم چرا کیا نشسته نگفتم تو چرا نشستی که؟:consoling2:هرکسی بار خودش کار خودش
اون تغیرات مهم هست . . .مثل همه مسابقات . . .به واقیت داری تو مسابقات موتو جی پی میبینی که چه قدر تاثیر داره . . .تیم یاماها میتونست بدون راننده ای که داره این همه مقام بگیره؟
بازم میگم جو گیر نشید

mehran
12-12-1391, 11:40 قبل از ظهر
محمد من چه جبهه اي گرفتم؟؟؟ اوني كه جبهه گرفت شمائيد.من فقط نظرمو گفتم
خوب اون همه مطالب علمي گفتي ممنون.منم هميشه استفاده كردم ازش.يا من هيچوقت نيومدم بگم كه از رانندگي چيزي ميدونم يا درگ انداختن بلدم.خدا رو شكر اومدم اينجا كه از همه دوستان استفاده كنم و هم ازشون رانندگي خوب ياد بگيرم هم از كساني مثل خودت مطالب فنيو ياد بگيرم.
من حرفم اينه كه تو كه فني چرا مياي مطالبي ميگي كه غير فني هستن؟؟؟ خودت همه اينارو گفتي كه اين مهمه و اون مهمه بعد مياي ميگي موتور علي بهترينه و از همه هيو ديگه بهتر راه ميره.بدون اينكه بار علمي وسط بياري.من دوست داشتم كه وقتي اين حرفو زدي مثل هميشه دليل علميتم ميوردي.
من ميگم اگه موتور علي بهترينه.چرا با اون همه كاري كه كرده (يكيش باز كردن فلاپا)پس چرا باز از يه موتور استاندار عقب ميمونه؟؟؟
من كلي نگاه كردم كه اومدم ميگم اين تيكه از صحبتات به نظر من اشتباه و ننظرمو گفتم كه حالا اگه به ديد شما نظر دادن و گفتن پيشنهاد اشتباهه مام ميريم دنبال همون بار خودمون و كار خودمون

mra680
12-12-1391, 12:06 بعد از ظهر
محمد من چه جبهه اي گرفتم؟؟؟ اوني كه جبهه گرفت شمائيد.من فقط نظرمو گفتم
خوب اون همه مطالب علمي گفتي ممنون.منم هميشه استفاده كردم ازش.يا من هيچوقت نيومدم بگم كه از رانندگي چيزي ميدونم يا درگ انداختن بلدم.خدا رو شكر اومدم اينجا كه از همه دوستان استفاده كنم و هم ازشون رانندگي خوب ياد بگيرم هم از كساني مثل خودت مطالب فنيو ياد بگيرم.
من حرفم اينه كه تو كه فني چرا مياي مطالبي ميگي كه غير فني هستن؟؟؟ خودت همه اينارو گفتي كه اين مهمه و اون مهمه بعد مياي ميگي موتور علي بهترينه و از همه هيو ديگه بهتر راه ميره.بدون اينكه بار علمي وسط بياري.من دوست داشتم كه وقتي اين حرفو زدي مثل هميشه دليل علميتم ميوردي.
من ميگم اگه موتور علي بهترينه.چرا با اون همه كري كه كرده (يكيش باز كردن فلاپا)پس چرا باز از يه موتور استاندار عقب ميمونه؟؟؟
من اگه ميخواستم كلي نگاه كردم كه اومدم ميگم اين تيكه از صحبتات به نظر من اشتباه و ننظرمو گفتم كه حالا اگه به ديد شما نظر دادن و گفتن پيشنهاد اشتباهه مام ميريم دنبال همون بار خودمون و كار خودمون

بار علمی و دلیل علمی میخوای؟؟؟خوب من میشینم پشت موتور تو . . .یا میشینم پشت نینجا یا هر موتور دیگه ای . . .هرکسی دیگه ام میخواد بشینه پشت موتور دیگه . . .
به نظرت فرق نمیکینه؟؟؟اصلا متوجه شدی من چی میگم؟؟؟
الان به نظرت فلاپ ها رو باز کنی بهتر راه میره موتور؟؟؟
من چی گفتم که غیر فنی بود . . .ثابتش کن . . .کی گفتم موتور علی بهترینه . . .؟؟؟گفتم تغییراتی که علی داده روی موتورش از بهترین کارا بوده(فلاپ باز کردنش حماقتش بوده)
خوب شد گفتی . . .الان موتور من نسبت به موتور های 220 دیگه که خودتم نشستی . .. چه طور بود؟؟؟حالا من با این وزنم بشینم روی موتور خودم . . .بعد کیا باید بشینه پشت موتور من . . .بعدش بیا تو بشین . . .ببین چه قدر تفاوت حس میشه
سطحی نگر نباشید . . .خیلی از دوستان سطحی نگر هستن . . .
الان از کیا میپرسم . . .تو هم پشت موتور من نشستی . . .نسبت به 220 های دیگه چه فرقی داره؟؟؟
مهران از تو میپرسم اون جمعه باهات اومد سوهانک . . .فکر میکردی 220 من اینجور بیاد بالا؟؟؟
نوبهار(حسین)قبل از اینکه شما ها بیاین نشست پشت موتور من . . .باورم نشد 150 تا باهاش رفته بود . . .گفتم اشتباه میکنی رفتی رو رلاین . . .گفت نه به خدا روی دور موتور 10 هزار 149 تا باهاش رفتم
الان چیزایی که من گفتم کدومش غیر فنی بود گل پسر . . .توکه همیشه کار خودت بار خودت بودی . . .مگه نبودی؟
یه عده اینجا براشون شده مرکز غرور و فخر فروشی . . .یه عده شده قلو و گنده گویی و حرفای کذب . . .یه عده فقط میان نظر میدن و کاری ندارن . . .یه عده میان نگاه میکنن به صورت میهمان و میرن . . .یه عده میان توی هر تایپیکی یه نظر میدن میرن بدون اینکه اصلا اطلاعی داشته باشن . . .یه عده سالی یه بار میان سر میزنن نظر میدن میرن . . .یه عده فعال همیشه هستن . . .ماشااا . .. ناظر انجمن و مدیر هم که درگیرن . . .یه عده انقدر خودشون رو بزرگ میدونن که اصلا نمیشه نگاهشون کرد . . .یه عده فقط دنبال گزینه تشکر هستن . . .این علی رضا(کنجی)امضای منو که درست نمیکنه وگرنه خیلی حرفا توش دارم برای بعضی ها توی این فروم
یه عده مثل خودت انقدر ماه و دوست داشتنی هستی که میای استفاده کنی . . .یه عده مثل علی جانسون دنبال خلاقیت هستن . . .دنبال پیشرفتن . . .از هیچ کاری دست نمیکشن . . .من مثل علی بودم و هستم وبه هیچی نه نگفتم که الان کاری بخوام انجام بدم سردرگم نمیشم . . .علی با این پشتکارش به همه جا میرسه . . .مطمئنم
الان با این جماعت و اخلاق های متفاوت چی کار باید کرد . . .هیچی بیای نگاه کنی و بری . . .
توی امضام نوشتم بعضی ها اصلا ارزش ندارن که وقتمو براشون حروم کنم . . .
نوید رفیق فابریک خودت ازش بپرس چرا نمیاد فروم؟؟؟
فدات دلگیر نشو از حرفام . . .الان بعضی ها دارن تو دلشون میخندن که این دوتا رو ببین چه جوری افتادن به جون همدیگه ولی نمیدونن تو لب تر کنی من جونم و برات میدم:icon_pf _15_:

جانسون
12-12-1391, 01:30 بعد از ظهر
جانسون عزیز امیدوارم خوب باشی ، دوست خوبم هستی و خیلی وقته میشناسمت و امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی ، طرف صحبتم با همه هست .

اول اینکه **** هم وزن شما نبود و نمیتونست باهات درگ بندازه و اهل درگ انداختن نیست چون با موتور خوب رفتار میکنه و درگ عمر موتور را خیلی کاهش میده
از طرفی خودت دوست داشتی درگ بزاری نه موتورت ، پس نمیتونی بگی اگر کیا پشت موتور من بود بقیه را میگرفت ، از طرفی اگر موتورت واقعا بهتر شده بود یعنی کارهائی که کردی چندین اسب به قدرتش اضافه میکرد و یا کلا ذاتش از بقیه بهتر بود باز هم باید درگ را به راحتی میبردی ،
اما خارج از این بحث ها ، خود شرکت سازنده هیو یا نینجا و... موتورها را در بهترین وضعیت قرار میدن و همگی این موتورها شتاب نزدیک به هم دارن و فقط مهارت راننده هست که نتیجه درگ را مشخص میکنه
در ضمن جلوه خوبی نداره که یکی ادعا کنه موتور من خوبه و .... و یا از همه بهتر میرم و .... چون پیست هست هر جمعه برگزار میشه ، همچنین میتونید در مسابقات شرکت کنید و مقام بیارید ، یک مدت zx ها این حرف را میزدند و چند نفر دیگه که کیا یا بقیه درگ انداختن تا بهشون ثابت بشه ادعائی که میکنید درست نیست .
خودم هم روزهای اول که با بچه ها آشنا شدم فکر میکردم رانندگیم خوبه از بقیه بهتره و .. اما به مرور زمان دیدم نه اینطور نیست خیلیها بهتر هستند و مهارت بیشتری دارن و دلیلی نداره که ما در هر چیزی بهترین باشیم مهم اینه از با هم بودن لذت ببریم ، دوستان جدیدی پیدا کنیم چه در سفرها یا زندگی کمک هم باشیم .
امیدوارم از این به بعد شاهد این مسائل نباشیم و همچنان دوستی بینمون محکمتر و مداومتر باشه ،

علی رضا تو مثل داداشه بزرگه من بودی و هستی همیشه هم دوست داشتمو دارم ولی یچیز بهت میگم تا تهشو بخون......محمد رضا دید من هدز فابریکو چجوری تیکه پاره کردم یعنی منظورم اینه که با جونو دل عشقی که داشتم بود حتا ممکن بود هدزم دیگه درست نشه و یه هدر نو بیفتم تو خرج اگه یکم جابجا میشود جوشکاریمون....یا خیلی مساعله که از 6 ظهر تا 12 شب وقت پدر محمد رضا و خوده محمد و عزیت کردم....پس حق بده بگم هیوی که دست کاری کردم باید پرچمشو بالا نگه دارم.....

در اخر اینا همش بهونس برایه دوره هم بودن با دوستانه عزیزی مثل شما....

ایلیا
12-12-1391, 01:38 بعد از ظهر
علی هیف شد. نباید فلاپاتو باز میکردی

Nobahar
12-12-1391, 01:41 بعد از ظهر
ای بابا این کل کل ها برا چیه دوستانه رفتار کنید درگ هم به خیلی عوامل بستگی داره من در حد کیا و محمد رضا اطلاعات ندارم. ولی اینو میدونم درگ شما اشتباه بود. اصا هدف درگ چی بود؟! برتری راننده یا موتور؟! خود علی هم داره اشتباهاتش رو میگه پر بودن باک رد لاین رفتن در حدی که کات اف داده.و ..... بحث دیگه چیه الان؟!

فلاپاشم که باز کرده مگه فلاپ چقد وزن داره؟! ایرودینامیک موتور کم نمیشه با باز کردن فلاپ ؟ فکر کنم اینم از اشتباهات علی بوده.(جمله سؤالی بود اهل فن بگن اطلاعات افزوده بشه)

در اخر هم اگه دوستان قابل بدونن درگ بود بگید ماهم بیاییم تا خودمو بسنجم البته موتور درست حسابی برا درگ که ندارم باید چتر دوستان بشیم :دی اگرم در حدی نبودم سعیم رو میکنم از بچه ها اصول درگ رو تا جا داره یاد بگیرم.

جانسون
12-12-1391, 01:46 بعد از ظهر
دوستان تو مهارت کیا حرفی نیست.تو شتاب گیری موتور 1000 تا عامل میتونه تاثیر داشته باشه.یادمون باشه مهم اینه که از موتور سواریمون لذت ببریم.
من موندم چرا الان همتون دارید به علی میپرید که چرا موتورش کم آورده؟؟؟مهمترین چیز اینه که علی همه این تیونینگاشو با عشق انجام داده و ازش لذت برده.حالا این وسط با شوخی و خوش اخلاقیش اومده کلیم تعریف کرده از موتورش.
من خودم با نوید این همه کل انداختم و همشم جا موندم.درسته که کلی فحشش میدم ولی خوب خوشحالم که موتورش خوبه و از من بیشتر راه میره.موتور حامد کائنم همینطور.حالا میخوام با علی جانم یه شتاب بگیرم که خیالم راحت باشه که هیو من تو سایت از همه هیو ها آروم تره:hanghead:
کلا برای تست موتور بهترین چیز اینه که 1 نفر تو 400 متر 2 تا موتورو تست کنه.

جیگرتو که مهران فهمیدی همش عشقی بوده ما بایید موتورامون جا به جب میکردیم که نشد و مامور بازی شد اون موقه نتیجه اصلی بهتر گرفته میشد..... مثل درگ قبل که کیا با 220 دایلیم گرفته بود پس این دلیله قانعه کندهای نیس 220 بهتره از 250 دایلیمه...خودتون کلاتونو قاضی کنید و یه طرفه به قاضی نیرید .....اگه پیست باز بود هر هفته اونجا بودم برا تمرین حتا اکه زمین ویخوردم چون رقابتو دوست دارم

Kami
12-12-1391, 01:50 بعد از ظهر
100 تا هیوسانگ و ... فدای یه تار موی تک تکتون
بحث رو بزارید کنار

جانسون
12-12-1391, 01:55 بعد از ظهر
ایلیا داداش فلاپ وزنی نداره کلا شاید 2 3 کیلو من برا دست کاری هدز باز کرده بود و کاره بیمه بکس در جریان هستا دارم فلاپ جا به جا میکنم فرو کنم پاچه بیمه....

**** جون این بخث نیس داداش گفتوگو و بار علمی هستت مگه دستم به تو کیا نرسه=)) (برسه بقلتون میکنم روبوسی این حرفا=)))

چندبار درگ گزاشتین ولی تو تاپیکه کدمش اینقد گفتو گویه علمی باز شد ؟؟؟

که چهار نفر مثل من اطلاعاتشون بره بالا ؟؟؟

بازم میگم اینا همش بهونس برا دوره هم بودن....و کسبه اطالاته بیشتر و رفاقته بیشتر از این حرفا ارزش داره

از همین جا از هر کس که تو این تاپیک باعس ناراحتیش شدم رسما معزرعت به عمل میارم و امید وارم برا دوستان ناراحتی پیش نیاد

این درگ برا این بود که این کارایه که من رو موتور کردم جواب میده....

راستی مهران مطمعنم داداش کیا با هیو من و من با نینجای میلاد راحت منو میگیره هیو من هیچی با هیو **** هم که همچیش فابریکه باز نینجارو میگیریه....

بازم من از همه معزرت میخوام در مورد کارایه که کردم رو هیو تو تاپیکش درخدمته دوستان هستم...

**** راستی دیدی جفتمون اگزوز ارو داشتم ولی صدا من چقدر بلندتر و باز تر شده بود.....

ایلیا
12-12-1391, 02:06 بعد از ظهر
یکی از استانداردهای درگ، وزن برابر سرنشین‌ها هست. کیا یه موهبت خدادادی که داره اینه که جثه‌ی ریز و وزن کمی داره که همین موضوع باعث کاهش نیروی مقاومت هوا و افزایش رانش میشه.
در کل این درگ بیشتر شبیه همایش بود تا مسابقه، ایشالا ادامه پیدا کنه تا سریع‌تر به استاندارد خودش برسه.

abolfazls
12-12-1391, 04:28 بعد از ظهر
بابا هى نگيد كل كل ......
كسى كل كل نميكنه ....
دوستان هم بعد از درگ رفتن و حسابى خوش گذروندن و ......
پس اين مسابقه يا درگ نبوده!!!!
يه جمع دوستانه بوده و بس....

Babak
12-12-1391, 05:29 بعد از ظهر
بابا کل کل نکنید
یه مسابقه بود بین 3 تا موتور
انجام شد
توی هر رقابتی هم یه برنده هست یه بازنده.
تموم شد حالا هی قانون بیاید یاد بدین
درگ انجام شده و تموم هم شده. رفاقته که می مونه

Hamid_brg1325
12-12-1391, 09:07 بعد از ظهر
از این تایپیک متوجه شدم که موتور خودم بهترینه و نینجا که سهله گنده تر از اونم نمیتونه موتورم رو بگیره . اگه هم کسی کل داره پاشه بیاد شیراز وگرنه خودم بهترینم .نگید که تو بیا تهران چون من اول گفتم . از شوخی بگذر وزن واقعا تاثیر داره و بهترین تیم های موتور سواری جهان هم راننده هاشون رو چندین بار تست ورزشی و وزنی و ... میگیرن . یه نگاه بندازین به والنتینو روسی و خورخه لرنزو و دنی پدروسا و نیکی ... میبینید که همگی وزن خیلی سبکی دارند . در آخر خوش به حالتون که زیادین و دور هم جمع میشین .واقعا قدرشو بدونین . چقدر دلم برای تعقیب و گریز از دست مامور تنگ شده . در آخر عشق است خودم و خودت و خودش . خودش کیه ؟ هیوسانگ جیگرطلا که یه مدت ولم کرده .

u know me or saw me
12-12-1391, 09:29 بعد از ظهر
واقعا درگ جالبی بود دست همگیتون درد نکنه.منم مثل داش حمیدمون تنم میخاره واسه کلکل.ایشالا موتورش که راه افتاد یه درگ با هم میندازیم(البته اگه قابل بدونن):acigar:

K.I.A
12-12-1391, 09:38 بعد از ظهر
والله من اصلا حرفی نمیزنم اینطوری میکنید.....
نه یه رقابت ساده و کاملا دوستانه هست تودرگ معمولا کر کری و بار علمی و فنی و شرط بندی هم پیش میاد /
اینا طبیعیه /
حرف علی رضا و بقیه اینه که میگن /شما که فلاپارو باز کردید و وزنو اوردید پایین/بهترین شمع سوزنی استفاده کردید/شستشو انزکتور و تراتل انجام دادید/ بنزین جی پی 4 ریختید/
کاتالیزور حذف کردید / کتی و مچی تعویض کردید/ و اگزوزم که عوض کردید البته تو مسابقه همون ارو انداخته بودید/ و بهترین اب بندی و بهترین روغنو ریختید و من میدونم سر همه ی اینا به خاطر عشقش کلی زحمت کشیدید/وبهترین رانندگیو دارید /چرا از هیو فابریک **** که خیلی تنبل هست جلو نیوفتادید
حالا ممکنه تو استارت کم اورده باشید اما تو دور چرا نشد /
علی من تمام رفتارای راننده مقابلو کاملا نگاه میکنم نقطه ضعفشو میگیرم بعد میام جلو
اونروز یادته منو سوار کردی ترکت تمام حرکتاتو تو ذهنم مرور کردم/
حتی تو درگ گوشم به صدای انجینت بود حتی میدونم تو 10 هزار دنده دادی تو درگ کاملا زیر نظر داشتم.و بهترین حالت موتورت بود و رانندگیت نقصی نداشت و دست فرمونت خوبه و موتورت همه چیش خوبه و گاز خور خوبی داره. اما منظور دوستان این بود که چرا نشد همین و بس که اینا حاشیه درگ هست و مهم هم نیست.
در ضمن من 5/62 وزنم هست و علی جانسون هم هم وزن منه حدودا/
من با هیو خودم هم تو شتاب هم تو سرعت بالا 170 هیو اکارو میگرفتم اکا از من چند کیلو هم سبک تره و خیلی لاغر تر و رانندگیش خیلی خیلی عالیه.
اینا همش نظره و کسی به خودش نگیره اومدیم اینجا دوستای خوبی باهم باشی و از هم همه چی یاد بگیریم و همینطور هم هستیم
خیلیا از من بهترن رو نمیکنن و خیلی چیزا بلدن که من بلد نیستم
موفق باشید دوستان

جانسون
12-12-1391, 10:03 بعد از ظهر
کیا داداش من اگه تو رد لاین دنده نمیدادم که کات اف نمیکرد .... تو چجوری میگی من تو دره 10 هزار دنده دادم ؟؟؟ تو که سری تر از من دنده میدادی چجوری این حرفو میزنی ؟؟ پس من از کجا اونم فهمیدمیم که کمپرس تو ردلین برا دنده بعدی کم میشه موتور تازه میخواد جون بگیریه ؟؟؟

کتی مچی چه ربطی به درگ داره ؟؟؟

م ن 3000 تا کرکرده موتورمه اجکتور و استپرم تمیز نکردم اوه موتور داداش ابولفضل بود ... بنزینم فقط سپر بود جی پی 4 نداشتم یبار فقط داداش ابولفضل برا تست بهم داد.... اکتان هم نداشتم اگه بود میگفتم مثل شمع که سوزنی ان جی کا بود من اگه هدرزو دست کاری کردم
نی
نج میلاد که با هدز توبرادرز بود چرا اینارو نمیگید ؟؟؟؟

در ضمن کیا نت 73 هستم ..... 10 وزنت کمتره منه شما که انقد چرا موتورت عقب مند میومدی نینجارو میدادی به من منم هیمو میدادم دست ببینم بازم این حرفو میزنی دقیقا من از این شاکی میشم که یطرفه به قاضی میرید ...

من تمامه اشتباحاتمو قبول کردم و گفتم.....

بابک من مظورتو نفهمیدم..... چی گفتی با کی کار داری...

اخرش از همه اوزر خواهیمو کردم

یسری چیزا تو کته من نمیره خدتونم به کوچه علی چپ نزنید.....

- - - Updated - - -

کیا داداش من اگه تو رد لاین دنده نمیدادم که کات اف نمیکرد .... تو چجوری میگی من تو دره 10 هزار دنده دادم ؟؟؟ تو که سری تر از من دنده میدادی چجوری این حرفو میزنی ؟؟ پس من از کجا اونم فهمیدمیم که کمپرس تو ردلین برا دنده بعدی کم میشه موتور تازه میخواد جون بگیریه ؟؟؟

کتی مچی چه ربطی به درگ داره ؟؟؟

م ن 3000 تا کرکرده موتورمه اجکتور و استپرم تمیز نکردم اوه موتور داداش ابولفضل بود ... بنزینم فقط سپر بود جی پی 4 نداشتم یبار فقط داداش ابولفضل برا تست بهم داد.... اکتان هم نداشتم اگه بود میگفتم مثل شمع که سوزنی ان جی کا بود من اگه هدرزو دست کاری کردم
نی
نج میلاد که با هدز توبرادرز بود چرا اینارو نمیگید ؟؟؟؟

در ضمن کیا نت 73 هستم ..... 10 وزنت کمتره منه شما که انقد چرا موتورت عقب مند میومدی نینجارو میدادی به من منم هیمو میدادم دست ببینم بازم این حرفو میزنی دقیقا من از این شاکی میشم که یطرفه به قاضی میرید ...

من تمامه اشتباحاتمو قبول کردم و گفتم.....

بابک من مظورتو نفهمیدم..... چی گفتی با کی کار داری...

اخرش از همه اوزر خواهیمو کردم

یسری چیزا تو کته من نمیره خدتونم به کوچه علی چپ نزنید.....

Garbaz
12-12-1391, 10:04 بعد از ظهر
خب توضیحات کامل کیانوش جان دادند و حالا سوال و یک جواب قطعی :

بالاخره علت پیروزی کیا جان رانندگی خوب ایشون بود و یا موتور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kami
12-12-1391, 10:06 بعد از ظهر
بحث ادامه پیدا نکنه بهتره دوستان
قفل میشه