PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای مدارک موتور

dariush
08-12-1391, 03:59 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان

متاسفانه دو روز پیش مدارک موتورم رو از جیبم دزدین
پیاده توی پیاده رو میرفتم و (کارت موتور و بیمه توی جای مخصوص خودش باکیف پولیم) توی جیب پشتم بود و همیشه قسمت بالای بیمه از جیبم میزد بیرون که سوار تاکسی شدم اومدم پول بدم دیدم کارت موتور و بیمه نیستش امروز رفتم دنبالش بیمش خیلی مشکلی نداره ولی کارتش خیلی :mad_majidonline: کار داره

حالا دوستان میخواستم ببینم به دردسرش میارزه برم دنباله کارتش یا صبر کنم ممکنه کسی بندازه توی پست ؟؟؟؟؟
کلا کسی میتونه ازش سو استفاده کنه؟؟؟؟
وگرفتن کارت المثنی چقدر طوی میکشه ؟؟؟

معمار
08-12-1391, 04:33 بعد از ظهر
حتما دنبال هر دوتاش برو
اکثر بیمه ها المثنی صادر می کنن بعضیاشونم بوق بازی میزارن نمیدن
کارتشم از طریق پلیس +10 دنبالشو بگیر تا کارت موتورت میاد
سند موتور همراهت باشه که این یاروااا موتور و نبرن پارکینگ

amir74
08-12-1391, 06:28 بعد از ظهر
دوستان کارت سوختمو تو جایگاه تو دستگاه جا گذاشتم چه کار باید کنم؟اگه پیدا نشد باید چی کار کنم؟برم پلیس +10 چه مدارکی ببرم؟صاحب موتور که بابام باشه باید باشه؟

hamed510
08-12-1391, 08:07 بعد از ظهر
دوستان کارت سوختمو تو جایگاه تو دستگاه جا گذاشتم چه کار باید کنم؟اگه پیدا نشد باید چی کار کنم؟برم پلیس +10 چه مدارکی ببرم؟صاحب موتور که بابام باشه باید باشه؟

برو همون جایگاهی که جا گذاشتیش اپراتور برمیداره نگهش میداره! ولی اگه گم بشه باید بری پلیس +10 کارتت رو هرچه سریعتر بسوزونی بعدش از اول ثبت نام کنی!

keyvanjj
08-12-1391, 08:11 بعد از ظهر
برو همون جایگاهی که جا گذاشتیش اپراتور برمیداره نگهش میداره! ولی اگه گم بشه باید بری پلیس +10 کارتت رو هرچه سریعتر بسوزونی بعدش از اول ثبت نام کنی!

البته تا 1 هفته نگه میداره.
شنبه به شنبه میفرستن جایگاه مرکزی

- - - Updated - - -

البته تا 1 هفته نگه میداره.
شنبه به شنبه میفرستن جایگاه مرکزی

dariush
08-12-1391, 10:36 بعد از ظهر
دوستان اخر ما نفهمیدیم صبر کنم یا نه ؟؟؟