PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر زیبای آفرودی بچه های پرشین موتور

صفحه ها : [1] 2 3 4

Mohammad aghili
24-01-1390, 10:53 قبل از ظهر
با تشکر از دوستان خوبمون که لطف میکنن و عکس میزارن:flower4:

فقط 2 تا نکته رو متذکر بشم

1:لطفا حجم عکسهایی که آپ میکنید رو پایین بیارید تا دوستانی که اینترنت پرسرعت ندارن دچار مشکل نشن
2: حتی المقدور تصاویر منتخب و برتر آفرودی رو که رفتید رو اینجا قرار دهید

در صورتی که حس میکنید تمامی تصاویر دیدنی هستند ، یه تاپیک جداگانه واسش بزنید و آفرودنامه + تصاویر رو در اون قرار بدید

Mohammad aghili
24-01-1390, 10:57 قبل از ظهر
واسه دست گرمی اولیشو خودم میزارم
1158

1159

1160

خب بهرحال ! ما هم در حد توانمون آفرود میریم دیگه
انشالله 4ماه دیگه که روانی شدم عکس های آفرود با روانمو واستون میذارم

فعلا
یاعلی

Red Hat
24-01-1390, 11:36 قبل از ظهر
1161 1162

Mohammad aghili
24-01-1390, 12:14 بعد از ظهر
با اجازه آقا حمید من بقیه عکسای ایشونو میذارم :26:

1163
1164
1165
1166

واقعا حیفه که این شاهکارهای آفرود رو بقیه دوستان نبینن
لطفا اگر کسی از اینجور عکسها از خودش داره زودتر روکنه دیگه !!!

فعلا
یاعلی

Red Hat
24-01-1390, 12:22 بعد از ظهر
یکسری عکس آفرود بود که چند ماه پیش موتور ها رو بسته بودیم پشت ماشین با سروش رفته بودیم تو مازندران که همش پاک شد .:11:

باید از سروش بگیرم و آپ کنم.

حسـن
24-01-1390, 01:37 بعد از ظهر
هروقت عکس های شمال و آفرود آقا حمید را میبینم از ته دل آه میکشم :hanghead:
من اگه موتور آفرود هم داشتم به شمال نزدیک نیستم که اینطوری حال کنم
قدرش را داشته باشید
منتظر بقیه عکس ها هستیم

Mohammad aghili
24-01-1390, 03:48 بعد از ظهر
دوستان دیگه چرا عکساشونو رو نمیکنن؟؟:sumo:؟
از بس عکس نمیزارین من مجبور میشم خودم بزارم:thanks:

1179

1180

در انتها این دو عکس هم که از روی فیلم عکس گرفته شده میذارم (جاتون خالی رفته بودیم پیست ، دوستان کراس سوار بی بخار بودن به جاش ما رفتیم پریدیم)
1181

1182:wall3:

ما منتظر عکسهای دوستان هستیم

فعلا
یاعلی

Red Hat
24-01-1390, 06:23 بعد از ظهر
هروقت عکس های شمال و آفرود آقا حمید را میبینم از ته دل آه میکشم :hanghead:
من اگه موتور آفرود هم داشتم به شمال نزدیک نیستم که اینطوری حال کنم
قدرش را داشته باشید
منتظر بقیه عکس ها هستیم

شمال خیلی حال میدی ولی طرف های جنوب کشور که خیلی جا برای آفرود است و خیلی هم حال میده.

soroush adventure
24-01-1390, 10:14 بعد از ظهر
محمد جان روان گرفتی خودتو کنترل کنیا !!! من نگرانتم:bargh:

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

لار _ چشمه دیوآسیاب _ تابستان 89

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

SAEED
24-01-1390, 10:18 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

([Only registered and activated users can see links])

emran 450
24-01-1390, 10:53 بعد از ظهر
اینم عکس های یکی از جمعه هایه ما

1188
1189
1190

Mohammad aghili
25-01-1390, 08:47 قبل از ظهر
محمد جان روان گرفتی خودتو کنترل کنیا !!! من نگرانتم:bargh:

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

خیلی ممنون از ابراز احساساتتون ، اتفاقا خودمم خیلی مشغولم و تو فکرم که اگه یه زمانی روان گرفتم جنبه شو دارم یا نه ؟؟؟ میترسم همون روز اول عکسهای قله اورست رو با روان واستون بذارم :11:
-------------------------------------------------------------------------

بابا ایول
ما یه نصفه روز دانشگاه بودیم برگشتیم دیدیم دوستان چه کردند !!!
شما این همه عکسهای تاپ رو داشتید و رو نمیکردین؟؟؟ فکر نکردین اون دنیا میخواین چی جواب منو بدین؟ ها؟ (مزاح)

در کل عکسهای خیلیییییییی عالی بودن خصوصا عکسهای آقا سعید و آقا سروش

این عکسها هم مربوط به یکی از دوستان سایت تی تی هستش که امیدوارم راضی باشه (حالا نمیدونم شاید اینجا هم عضو باشن ایشون)
120 کیلومتر به سمت کویر (از اصفهان) قابل توجه دوستانی که میگن اصفهان جایی نداره !!!

1191 1192 1193 1194 1195 1196

در انتها از دوستانی که هنوز عکساشونو رو نکردن و یا همه ی عکساشونو توی تاپیک نذاشتن دعوت میکنم هر چه زود تر اقدام کنند
باتشکر

فعلا
یاعلی

Mohammad aghili
25-01-1390, 09:00 قبل از ظهر
راستی آقا سعید توی اون عکسی که دوتا روان رو عقب ماشین بستید
میخواستم بدونم چجوری موتورها رو مهار کردین

من هرچی دقت کردم چیزی توی این مایه ها ندیدم 1197

فعلا
یاعلی

Alireza
25-01-1390, 10:53 قبل از ظهر
دوستان سایت تی تی خواستن خودشون عکسشونو میزارن خواهشا شما اینکارو نکنین
ممنون

Mohammad aghili
25-01-1390, 06:01 بعد از ظهر
چشم

حالا چرا شما ناراحت میشی؟
سایت ما و سایت تی تی نداره که ! ، هممون عشق موتوریم ...این مهمه

ولی درکل سعی میکنم از این به بعد دیگه تکرار نشه

فعلا
یاعلی

Amir
25-01-1390, 07:02 بعد از ظهر
حالا چرا شما ناراحت میشی؟
سایت ما و سایت تی تی نداره که ! ، هممون عشق موتوریم ...این مهمه

ولی درکل سعی میکنم از این به بعد دیگه تکرار نشه

بحث سر سایت نیست

بعدا ممکنه کاربری با این حرکت مشکل پیدا کنه و یه سری بحث های بیخود پیش میان

ارادت, موفق باشید

Mohammad aghili
26-01-1390, 09:59 قبل از ظهر
آخ که منم چقدر بدم میاد از این بحث های بیخود

حق با شماست دوست عزیز
حالا متوجه شدم

فعلا
یاعلی

Mohammad aghili
26-01-1390, 10:09 قبل از ظهر
اینم از آخر و عاقبت آفرود با 70 سی سی

1202

بر اثر پرش از یک چاله کوچیک ، صفحه برق موتور که از قبل پیچهاش شل شده بوده میشکنه و عملا موتور به یغما میره ....
ولی خیال کرده !!! دوباره میسازمش و مثه مرد باهاش آفرود میرم ، حالا که روان نیست این بیچاره باید جورش رو بکشه

دوستان ما منتظر عکسهای شما هستیم

فعلا
یاعلی

Red Hat
26-01-1390, 10:40 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

Classified
26-01-1390, 10:47 قبل از ظهر

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

واقعا دارید زندگی می کنید:acigar:

قدرش رو بدونید و تاجایی که میتونید نفس بکشید توی این هوای آزاد نه مثل ماها که ریه هامون نصفش رو خاک گرفته:sad:

Mohammad aghili
26-01-1390, 11:17 قبل از ظهر
این حمید آقا چه کرده ؛ همه رو دیوونه کرده
بابا دستخوش به این عکسا
بنده اصلا فکر نمیکردم ترکیبی خارق العاده از عکاسی هنری ، طبیعت شگفت انگیز و البته روان آدم رو تا ابن حد به وجد بیاره

من که فعلا دستم به روان نمیرسه و فعلا با عکساش خوشم ، به قول مجنون که میگه:
گر میسر نسیت با من کام او ------- عشق بازی میکنم با نام او

بله دیگه ! شامل حال ما میشه
شرمنده جناب عسگری بی زحمت شما هم یه صدقه واسه خودت بنداز ، بنده به شخصه که خیلی چشت کردم حالا دیگرون رو نمیدونم

فعلا
یاعلی

Red Hat
26-01-1390, 11:24 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

البته باید بگم که بیشتر این عکس ها رو سروش گرفته . (تا سروش نیاد بگه این عکس ها مال منه من زودتر گفتم:1tongue:)

reza KTM
26-01-1390, 12:28 بعد از ظهر
خدا بگم چیکارت کنه حمید این عکسارو میبینم شیطونه میگه برو هر جوری هست پول قرض کن یه روان یا شوکا بگیر باش برو عشق و حال

soroush adventure
26-01-1390, 01:19 بعد از ظهر
برنامه 2 روزه دریاچه تار با امین

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
26-01-1390, 01:23 بعد از ظهر
دریاچه تار کجاست؟

soroush adventure
26-01-1390, 01:24 بعد از ظهر
دماوند _ گیلاوند

Red Hat
26-01-1390, 01:39 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sirn
26-01-1390, 09:09 بعد از ظهر
چه عکسای خوشگلی میزارید ..... مناظر خیلی قشنگیه :29:

Red Hat
26-01-1390, 09:20 بعد از ظهر
تو عکس اینه پس ببین خود اونجا دیگه چیه !!!! جای همه بچه ها خالی مثل بهشت بود .

اگه بچه های آفرودی پایه باشن میتونیم چند نفری هم بریم .

reza KTM
28-01-1390, 10:26 قبل از ظهر
تو عکس اینه پس ببین خود اونجا دیگه چیه !!!! جای همه بچه ها خالی مثل بهشت بود .

اگه بچه های آفرودی پایه باشن میتونیم چند نفری هم بریم .

حمید جان اونجا کجاست؟؟؟
آفرود سنگینه یا نه؟؟؟
چند روز طول میکشه؟؟؟
میشه با موتور آنرود رفت؟؟؟

Red Hat
28-01-1390, 11:32 قبل از ظهر
عباس آباد - شیرگاه - لفور

متوسط تا سنگین .

2 تا 3 روز . اگه بخوایم تعداد زیاد بریم باید موتور ها رو با قطار ببریم .

خیر - اولش گیر میکنی .

soroush adventure
28-01-1390, 07:24 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sirn
28-01-1390, 08:10 بعد از ظهر

تصویر زیبای افرودی 13 سال پیش کوهسار ...:24:

این عکسو از تو فلاپی دیسک پیدا کردم ..:gigglesmile:

soroush adventure
28-01-1390, 09:24 بعد از ظهر
مدل موتور قرمز چی هست؟

کبیر 200 طرح ktm - شاتون کوتاه- ( پیستون 250 روشه- 72mm )

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

Babak
28-01-1390, 11:37 بعد از ظهر
عجب جای خفنیه کجاست اینجا:happy4:

Mohammad aghili
29-01-1390, 10:28 قبل از ظهر

سلام بر بروبچز باحال سایت ...
چطورین شوما؟
ایول بابا دمتون گرم که دعوت مارو لبیک گفتین و مارو ... نکردین

راستی این روان سفیده توی عکس بالا ماله کیه؟
خیلی میخوامش.
در نوع خودش جیگریه

دستتون طلا
بازم عکس بزارین مارو خوشحال کنین

فعلا
یاعلی

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

بازم سلام
یه عکس میخوام از سر در پیست کراس مشهد واستون بزارم که کلی باهاش حال کنین
واسه تنوع خوبه ... مخصوصا واسه روانیا

[Only registered and activated users can see links]

توی تهران هم از اینا زدن؟

فعلا
یاعلی

Red Hat
29-01-1390, 04:43 بعد از ظهر
بیاد موندنی ترین و احمقانه ترین قرار ملاقات سایت

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
29-01-1390, 08:25 بعد از ظهر
میشه یه زحمتی بکشید و هر عکسی که میزارید بگید کی بوده و کجا:7tir:

Red Hat
29-01-1390, 08:37 بعد از ظهر
از چپ به راست ردیف اول

علیرضا - علیرضا کنجی - خودم - سینا

از چپ به راست ردیف دوم

خودم - محسن - سینا - علیرضا - کیا - علیرضا کنجی- کینگ 2002

فقط پاها ساعت گرد شروع از تک پا:sarma:

سروش - سینا با کفش های معروف - محسن - ؟؟؟؟ - علیرضا - علیرضا کنجی - خودم

پاین هم که تکراری است .

این قرار سمت لواسون بود که زمستون هم بود و بشدت بارون میومد .

Mohammad aghili
29-01-1390, 09:00 بعد از ظهر
میشه یه زحمتی بکشید و هر عکسی که میزارید بگید کی بوده و کجا:7tir:

خیلی ممنون رضا جان ، به نکته ی خوبی شاره کردی که امیدوارم دوستان منبعد رعایت کنن.

این هم عکسهای آفرود:wall3: امروز بنده : (خیلی اعتماد به نفس بالایی دارم ، توی عکسها کاملا مشخصه :22:)
مکان : تپه های پشت پیست کارتینگ ارشاد -> نرسیده به 2راهی طرقبه شاندیز

1226

1227

1228

1229

1232

1234

آماده دریافت هرگونه انتقاد و انتقاد میباشم ...:hanghead:

فعلا
یاعلی

MoStAfA
30-01-1390, 06:56 بعد از ظهر
محمد جان واقعا استعدادي داريا اميدوارم زودتر به موتور مورد علاقت برسي!

soroush adventure
30-01-1390, 08:34 بعد از ظهر

از شرق تهران تا دریاچه تقریبا 3 ساعت راهه. الان اونجا برف داره از خرداد میشه رفت

Mohammad aghili
30-01-1390, 09:22 بعد از ظهر
با عرض سلام و تشکر به دوستانی که اظهار ارادت نمودند (ما کوچیک همتونیم)

فقط یه مسئله ای به ذهنم رسید که خواستم با اساتید عزیزم در میون بزارم
خواهش بنده اینه که دوستانی که تصاویر آفرودی میذارن لطف کنن نکته ای ، آموزشی چیزی نسبت به عکاسی در آفرود برای بقیه دوستان بذارن که ما هم بی بهره نمونیم (خصوصا آقا سروش و حمید آقا و دیگر اساتید)

هر نکته ای که در عکاسی آفرود مهم شمرده میشه رو بگین تا ما هم در عکس های بعدی مون اونها رو رعایت کنیم تا عکسامون جیگر تر بشه :2gwb921:
خیلی مرسی

فعلا
یاعلی

soroush adventure
30-01-1390, 11:24 بعد از ظهر
در عکاسی افرود معمولا از دوربینهای کامپکت ( همه کاره ) استفاده میشه به دلیل داشتن اپشنهای زیاد -سرعت عمل بالا- و کم حجم بودنش.
به عنوان مثال من یه المپوس کامپکت دارم با لنز واید-زووم 27_560 میلیمتری که ماکرو هم از 1 سانتی میندازه با وزنی در حدود 500 گرم. یه دوربین خونگی این قابلیتها رو نداره و یه دوربین slr(حرفه ای) هم با این قابلیت ها وزنی در حدود 5 کیلو و اندازه ای حدود 70 سانتی متر و قیمتی در حدود 5 میلیون داره . در نتیجه تنها گزینه ای که میمونه همون کامپکته . البته اینم بگم که وقتی با موتور دوربین رو حمل میکنی باید پی فنا شدنشم به تنت بمالی .
//گرفتن یه عکس خوب مستلزم داشتن یه جفت چشم خوبه//

Mohammad aghili
31-01-1390, 09:50 قبل از ظهر
بسی ممنون بابت راهنمایی های خوبتون

منتها بنده میخواستم بپرسم این دوربین هم یه دوربین کامپت محسوب میشه
Sony cybershot w2001257

واینکه این دوربینها بدلیل ضعف در زوم و نداشتن قابلیت تعویض لنز در عکاسی آفرود مناسبند؟
آیا دوربینی مثل Canon 500D که قابلیت لنز تله هم داره مناسبتر نیست؟ (باقیمت 900 چوق)

درکل از راهنماییهای گرانبهاتون بی نهایت سپاسگزارم
لطفا درصورت امکان از سبک و نوع عکاسی در آفرود هم کمی صحبت کنید

فعلا
یاعلی

Alireza
31-01-1390, 10:13 قبل از ظهر
دوست عزیز انجمن عکاسی داریم میتونین تاپیک بزنین و تونجا سوال های مربوط به دوربین و عکاسی رو بپرسین زیاد جالب نی تو این تاپیک درباره دوربین بحث بشه
ممنون

Red Hat
31-01-1390, 10:27 قبل از ظهر
ادامه صحبت ها در مورد عکاسی در آفرود

Mohammad aghili
31-01-1390, 12:11 بعد از ظهر
چرا یهو اینجوری شد ؟

بجای این بحثهای بیهوده یه چهار تا عکس بزارین دلمون خوش باشه.

از این عکسا :

1261

فعلا
یاعلی

soroush adventure
02-02-1390, 09:25 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

خداییش فعالیت این آفرودیها رو حال میکنین ؟؟؟!!!

eshgh_namordeh
02-02-1390, 10:56 قبل از ظهر
12871286

reza KTM
02-02-1390, 12:27 بعد از ظهر
سروش دمت گرم خیلی قشنگه ولی پس چرا توضیح نمیدی اینجا کجاست جنوبه؟

Red Hat
02-02-1390, 07:00 بعد از ظهر
سروش دمت گرم خیلی قشنگه ولی پس چرا توضیح نمیدی اینجا کجاست جنوبه؟

من بجاش جواب میدم .....:4chsmu1:

اینجا استان مازندران است .

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

ردیف اول چپ به راست

کنار سد لفور - آلاشت - در راه دریاچه شورمست - در راه دریاچه شور مست - نرسیده به فیروز کوه .

ردیف دوم چپ به راست

فرح آباد - فرح آباد - فرح آباد - کنار سد لفور - آلاشت

خداییش فعالیت این آفرودیها رو حال میکنین ؟؟؟!!!

آفرودی ها پرچم بالاست .....

Mohammad aghili
04-02-1390, 09:41 قبل از ظهر
دوتا از عکسها تکراری بودن:sarma:
عکس چهارم و شیشم

فعلا
یاعلی

Red Hat
05-02-1390, 09:39 بعد از ظهر
هرچی صبر کردیم سروش بیاد عکس آپلود کنه بی فایده بود . پس خودم عکس هاشو میزارم

1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309

Mohammad aghili
05-02-1390, 09:58 بعد از ظهر
عالی بود
مثل همیشه حرف نداشت !:5:

فقط چرا سایز عکسا اینقدر کم بودن؟؟
آخه من همیشه تمام عکسارو کنکاش و مورد بررسی قرار میدم ، ولی اینو نتونستم:28:

اینم از ما
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

بابت کلاه هم شرمنده ، دفعه آخره

فعلا
یاعلی

reza KTM
05-02-1390, 10:53 بعد از ظهر
من موندم این سروش و حمید این جاها رو از کجا پیدا میکنند میرن
ولی دمتون گرم خوش باشید من عکساتون رو که میبینم فکر میکنم خودمم باهاتون بودم و کلی حال میکم

Red Hat
05-02-1390, 11:04 بعد از ظهر
من موندم این سروش و حمید این جاها رو از کجا پیدا میکنند میرن

از گوگل ارث و ول گردی های سروش:sarma:

arbi
07-02-1390, 02:17 بعد از ظهر
دوست عزيز اينجاي كه شما تشريف بردين با ماشين موتورارو يدك كشيدين يا با خود موتورا تا اونجا رفتين؟

Red Hat
07-02-1390, 02:58 بعد از ظهر
موتور ها رو پشت ماشین بستیم و تا اونجا بردیم .

sirn
08-02-1390, 11:13 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

همش خودم نیستم:gigglesmile:

Mohammad aghili
08-02-1390, 12:24 بعد از ظهر
بی نظیر بود !:7:

تصاویر فوق العاده ای بود دوست عزیز

موتور خودت کدومشونه؟
اون مشکیه که فلاپ هاش برچسب سبز دارن چیه؟ اون وسیله ای که روی دستش وصل شده چیه؟
ببخشید اگه خیلی سوال پرسیدم ، کنجکاویه دیگه !:29:
امیدوارم منبعد بیشتر تو این تاپیک عکساتونو ببینیم

فعلا
یاعلی

sirn
08-02-1390, 12:31 بعد از ظهر
عکسارو که دیدی یه سریش قدیمیه که اونارو از دوستانم گرفتم ارشیو عکسام قدیمیاش همش از بین رفته- هاردم سوخت..

اون موتور نارنجیه و ابیه و سی جی کلاه روشه و اون کاوا و یاما ماله من هستن تو زمانهای مختلف..الان هیچکدومشون دستم نیس ولی در دسترسند..

Red Hat
09-02-1390, 10:50 قبل از ظهر
یکسری پست پاک و منتقل شد .

amirz
10-02-1390, 12:45 قبل از ظهر
زیبا نیست ولی فقط اینارو داشتم ....:hanghead:

Mohammad aghili
10-02-1390, 10:16 قبل از ظهر
زیبا نیست ولی فقط اینارو داشتم ....

آقا شکسته نفسی میفرمایید
تصاویر واقعا زیباست

خیلی ممنون ، بازم از این کارا بکنید :clap:

فعلا
یاعلی

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

چرا بعضی از تصاویر پست ایشون حذف شدن؟
خودشون حذف کردن؟

Amir
10-02-1390, 12:35 بعد از ظهر
چرا بعضی از تصاویر پست ایشون حذف شدن؟ خودشون حذف کردن؟

پست توسط خودشون ویرایش شده

Ramin
10-02-1390, 10:14 بعد از ظهر

سلام
این 5تا موتوری که رو برفن چه موتورایی هستن و برای چه سالی هستن؟ 3 تای اول خییییییییییییییییییییلیی خفنن :afro:
مرسی

sirn
11-02-1390, 09:51 قبل از ظهر
سلام
این 5تا موتوری که رو برفن چه موتورایی هستن و برای چه سالی هستن؟ 3 تای اول خییییییییییییییییییییلیی خفنن :afro:
مرسی
yz250 مدل 2004 تا 07 وسوزوکی rmz 450 2009 و yz450f 2008

خواهش میکنم:afro:

RIDER
17-02-1390, 08:30 بعد از ظهر
من میخوام مکانی بیست واسه آفرود در استان گیلان شهری به نام شفت سمت مسجد صفیه پلل خاکی معرفه ورودی 1000تومنی داره ما رفتیم با خانواده پیکنیک گفتم حیفه واسه دوستان این منطقرو معرفی نکنم البته بخاطر کیفیت پایین عکسا ببخشید چون واسه بالا بردن سرعت آپلود مجبور بودم
14021403140414051406140714081409141014111412[Only registered and activated users can see links]

Red Hat
20-02-1390, 04:36 بعد از ظهر
عکس های آفرود شنبه

1447 1448 1449 1450 1451

Mohammad aghili
20-02-1390, 08:17 بعد از ظهر
بازگشت آقا حمید !!!

بابا چه کردید ، ماشالله آفرود رو قورت دادین دیگه .
جمع روانیها هم که جمع شده

خیلی عکسای باحالی بود ، حداقلش این تاپیک خسته رو سرحال کرد

فقط اگه دوستان رو و مکان رو معرفی کنید دیگه نور علی نوره

فعلا
یاعلی

soroush adventure
24-02-1390, 03:23 بعد از ظهر
آفرود دیروز-(منطقه سنگان)

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Red Hat
24-02-1390, 04:25 بعد از ظهر
دوستان و مدیران:

لطفآ عکس رو تو سرور خصوصی سایت آپلود کنند.

Reza_master
25-02-1390, 08:49 قبل از ظهر
147214731474147514761477

1471

سلام دوستان خسته نباشيد تغريبا 10 روزي غيبت داشتم و يه سفر يه طبيعت زيبا و سرسبز طالقان رفته بودم با دوستانم و اونجا آفرود هاي خوبي داشتيم كه اين تصاوير چندتا از عكس ها هستش

reza KTM
26-02-1390, 12:07 بعد از ظهر
آفرود دیروز-(منطقه سنگان)

این کی تی ام واقعا موتور خوشگل و غولیه

soroush adventure
01-03-1390, 08:25 قبل از ظهر
آفرود آهار به شهرستانک

soroush adventure
01-03-1390, 10:19 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
تو روستای زیبای آهار به ابتدای مسیر مورد نظر رسیدیم که با یک شیب خفن و گلی مواجه شدیم . با صرف زمان و انژی بسیار تونستیم اون خان اول رو پشت سر بزاریم
.
.
فقط موتور میتونه از این مسیر عبور کنه اینم دلیلش :
.
حال و هوای لطیف بهاری اون روز بیادموندنی بود :
.
.
.
بعد از صرف ناهار کنار یک چشمه زیبا یه کوچولو شیطونی کردیم و بعد به مسیر ادامه دادیم :
.
.
نمایی از شهرستانک :
.
.
در شهرستانک یک سری هم به کاخ-ییلاق رضا شاه زدیم. تو مسیر یه غار برفی دیدیم و طبق معمول نتونستیم جلوی کنجکاویمون رو بگیریم و یه 100 متری توش پیش رفتیم ولی بخاطر خطر ریزش سریع برگشتیم :
.
.
کاخ- ییلاق رضا شاه :
.
.
رود خروشان:
.
ما ساعت 9 صبح حرکت کردیم و 9 شب رسیدیم خونه. چیزی حدود 12 ساعت رو موتور بودیم.
نوع مسیر یه آفرود تقریبا حرفه ای بود که توش اصلا خطا کردن جایی نداشت. جادش اغلب باریک بود و با یه اشتباه موتور میتونست به شیب سینه کوه پرت بشه. بستن زانوبند و لوازم ایمنی در اونجا خیلی اهمیت داشت چون 80% مسیر دارای سنگهای بسیار تیز و درشت بود که با افتادن روی زمین حتی با سرعتهای کم میتونست جراحتهای سنگینی وارد کنه و تنها وسیله امداد رسانی در اونجا فقط هلیکوپتره اونم اگه آنتن داشته باشی و اگه بیان ! پس پیشگیری بهتر از درمانه تو چنین شرایطی.
در اینجا از همراهی خوب امین عزیز هم تشکر میکنم.

Mohammad aghili
01-03-1390, 10:44 بعد از ظهر
آفرود آهار به شهرستانک

تصاویر فوق العاده ای بودن
خیلی خیلی مرسی بابت عکسها

فعلا
یاعلی

soroush adventure
02-03-1390, 06:24 قبل از ظهر

اسم یه روستا هست

reza KTM
04-03-1390, 11:44 بعد از ظهر
شاسی این موتورا جواب میده انقدر باهاشون میپرید
یه دفعه از وسط جدا نشه

عکس های خیلی خیلی قشنگی بود
دمتون گرم خیلی هم کارای خطرناک نکنید که به خودتون لتمه بزنید
موفق باشید (همه آفرودی ها)

sirn
06-03-1390, 01:44 بعد از ظهر
افرود 2 نفره من و برادرم بین هفته .. فرحزاد به امام زاده داوود:biggrin::biggrin:

soroush adventure
06-03-1390, 03:00 بعد از ظهر
یه مسیر یافتم از امامزاده داوود به قله توچال:biggrin: دارم بررسی میکنم ببینم مسیرش تا انتها قابل عبوره یا نه .

ali khoramian
06-03-1390, 03:20 بعد از ظهر

sirn
06-03-1390, 03:24 بعد از ظهر
یه مسیر یافتم از امامزاده داوود به قله توچال:biggrin: دارم بررسی میکنم ببینم مسیرش تا انتها قابل عبوره یا نه .

اون مسیر خیلی شیبش زیاده من قبلا رفتم بالا با yz 250 زورکی رفتم .... شایدم ناشی بودم اون موقع برام خیلی سخت بود .. چند بار خوردم زمین مشدی رادیاتورم سوراخ شد دردسری کشیدم...تریال خوب میرفت بالا.. به کراس باید دور میدادی سرعتی میرفتی که از زیر شاهنشین تا خود ایستگاه هفت سنگای درشت داشت و تعادلو بهم میزد.. اون زیگزاکیه اخر دره تا بالا چند جاش خاک ریزش کرده بود بسته شده بود که دو سه نفری موتورو رد کردیم...کلا مسیر سختی بود برای من ...
راستی الان اون مسیر بعد یالی که به پلنگ چال میخوره رگه های برف مسیرو بسته اینطور که چشمی از تو شهر مشخصه..:biggrin:

soroush adventure
06-03-1390, 03:33 بعد از ظهر
یه مسیر هم از شهرستانک به توچال هست که بهتره نسبتا . قسمتهای ریزشی کمتر داره. ولی الان که حسابی برف داره. یکی دو ماه دیگه اب میشه

Mohammad aghili
09-03-1390, 09:28 قبل از ظهر
آفرود رفقاي رواني به كوههاي كردينه (پشت روستاي جاغرق)

1596

1597

1598

فعلا
ياعلي

Mohammad aghili
13-03-1390, 05:20 بعد از ظهر
بازگشت دراگون :retarded::icon_pf (3):

تصوير امروز (حداكثر قابليت پرش با 70 CC)

1644

فعلا
ياعلي

ali khoramian
14-03-1390, 07:49 بعد از ظهر
سلام. خداوکیلی ایول داری دمت گرم . مردونه اگه اصفهان بودی ولت نمیکردم 2تا کی تی ام میخریدم با هم بزنیم دشتو بیابون.

Mohammad aghili
14-03-1390, 09:40 بعد از ظهر
قربونت دادا
همي الانشم زياد دور نيستم

بزار روانمو بگيرم ،،، مرد نيستم اگه يه سفر نيام اصفهان:smilies(113):

خيلي مرسي

فعلا
ياعلي

Mohammad aghili
31-03-1390, 04:39 بعد از ظهر
اولين آفرود پس از تغيير كاربري موتور از آنرود به آفرود :crazy:

1838 1839 1840 1841

اينم از بهترين عكس آفرود امروزم

1842

در ضمن اينا همش با گوشي گرفته شده .. ميخوام يه Canon G12 بگيرم ... ديگه بعد از اون اين تاپيك رو ميتركونم

فعلا
ياعلي

جانسون
31-03-1390, 06:28 بعد از ظهر
اوووه اوووه ایی جونم محمد
دادا داره میره تو کلم روانی بشما :vardane:
اییول به پشته کارت محمد پرچمت تا ماااهتات با لاس:29dz8zk::interview:

danial-sdt
01-04-1390, 07:24 قبل از ظهر
راستی دوستان میدونستید مشهد و نیشابور بهترین جاها رو برای افرود داره
بالای شهر نیشابور جایی هست به نام هفت غار که یک مسیر وسط رودخانه میان دره هست و هفت تا غار ما بین مسیر هست تابستون بعد از گذشت هر غار یک نوع درخت وجود داره مثلا غار اول توت 2 سیب تا غار اخر که درختان شاه توت هست کل مسیر از میان رود خانه ای رد میشید که تابستانها اب ان به اندازه اب یک جوب هست ولی این اب بر خلاف جوب به قدری زلاله که در کل مسیر هر جا تشنه شدی میتونی از ان اب بنوشی حتی داخل غارها
تا به حال شده با موتور از توی غار رد بشین ؟؟ توی این مسیر شدنیه:clap:

Red Hat
01-04-1390, 07:29 قبل از ظهر
پست های خارج موضوع پاک شد.

Mohammad aghili
01-04-1390, 02:21 بعد از ظهر
راستی دوستان میدونستید مشهد و نیشابور بهترین جاها رو برای افرود داره
بالای شهر نیشابور جایی هست به نام هفت غار که یک مسیر وسط رودخانه میان دره هست و هفت تا غار ما بین مسیر هست تابستون بعد از گذشت هر غار یک نوع درخت وجود داره مثلا غار اول توت 2 سیب تا غار اخر که درختان شاه توت هست کل مسیر از میان رود خانه ای رد میشید که تابستانها اب ان به اندازه اب یک جوب هست ولی این اب بر خلاف جوب به قدری زلاله که در کل مسیر هر جا تشنه شدی میتونی از ان اب بنوشی حتی داخل غارها
تا به حال شده با موتور از توی غار رد بشین ؟؟ توی این مسیر شدنیه:clap:

سلام آقا دانيال
خيلي ممنون بابت دادن روحيه به ما :20:
درضمن همون كوههايي كه پشت سر موتور ميبينيد انتهاش به نيشابور ميخوره .. من تا يه جاهايش رو رفتم ولي ديگه نه جرئتشو داشتم (ترس از سگ) و نه ديگه 70 rv پا ميداد
حالا باز بعدا دوباره امتحان ميكنم ببينم ميتونم تا كجاش صعود كنم

يه سوال از بروبچز آفرودي: شما اگه سگ بهتون حمله كنه چيكار ميكنيد؟

اين هم از ادامه تصاوير آفرودي ديروز:

نمايي از شهر مشهد و يك دوراهي زيباي آفرودي
1850

70 rv در شرف آفرود

1853

با عرض پوزش از اينجا به بعدش ديگه rv 200 ميخواد :11:

1857

بعد از فيس ليفت شدن به تريال قراره از اين صخره ها بالا بره

1859

فعلا
ياعلي

soroush adventure
01-04-1390, 03:33 بعد از ظهر
محمد جان خیلی خوبه که انقد علاقمندی ولی تنها اینجاها میری بفکر پیاده برگشتن هم باش . منم قدیما از این کارا زیاد میکردم .اینم یه نمونش که نه راه پس داشتم نه راه پیش

Mohammad aghili
01-04-1390, 03:50 بعد از ظهر
ايول سروش دادا تركوندي كه شوما
با cg گوجه كجا رفتي؟؟؟

ما بايد بيايم دست بوس شما

danial-sdt
03-04-1390, 12:42 بعد از ظهر
سلام آقا دانيال
خيلي ممنون بابت دادن روحيه به ما :20:
درضمن همون كوههايي كه پشت سر موتور ميبينيد انتهاش به نيشابور ميخوره .. من تا يه جاهايش رو رفتم ولي ديگه نه جرئتشو داشتم (ترس از سگ) و نه ديگه 70 rv پا ميداد
حالا باز بعدا دوباره امتحان ميكنم ببينم ميتونم تا كجاش صعود كنم

يه سوال از بروبچز آفرودي: شما اگه سگ بهتون حمله كنه چيكار ميكنيد؟

من هم یک بار رفته بودم هفت غار نیشابور پیاده کوه نوردی از گروه جدا شده بودم سگ گزاشت دنبالم رفتم بالای درخت از شانس من سگ گله بود و بعد از نیم ساعت چوپانش اومد و سگه هم بیخیال من شد تازه توی اون دره مبایلم انتن نمیداد سگه هم زبان منو بلد نبود با هم یکم گپ بزنیم داشت هوسلم سر میرفت :25r30wi:

sirn
03-04-1390, 01:10 بعد از ظهر
يه سوال از بروبچز: شما اگه سگ بهتون حمله كنه چيكار ميكنيد؟

بشین زمین ... سگه میاد دورت میچرخه ولی حمله نمیکنه...نمیدونم چه حکمتی توشه ولی امتحان کردم شدید جواب داده...البته مطمئن شو که سگ دنبالت گذاشته نه گرگ:consoling2:

soroush adventure
03-04-1390, 05:55 بعد از ظهر
در این مواقع اسپری فلفل خیلی خوب جواب میده

Kenji
03-04-1390, 06:10 بعد از ظهر
سگ از بوی عرق می فهمه که غریبه ای یا آشنا. اگر عرق ناشی از ترس بکنی مطمئن می شه غریبه ای و بهت حمله می کنه.

danial-sdt
03-04-1390, 08:14 بعد از ظهر
در این مواقع اسپری فلفل خیلی خوب جواب میده
اسپری فلفل از کجا بیاریم گیر نمیاد !!!:s (9):
بهترین کار اینه که مردو مردونه باهاش صحبت کنیم به تفاهم برسیم:3ztzsjm::25r30wi:
البته ما زیاد با سگها کاری نداریم چون فقط انرود میریم :18:
مگر اینکه سگه هم موتور بخره بیاد دنبالمون:25r30wi:

nopo
21-04-1390, 11:18 بعد از ظهر
21652166

nopo
21-04-1390, 11:25 بعد از ظهر
2167

2168
2169

soroush adventure
22-04-1390, 12:09 قبل از ظهر
کاش عکسا رو میزاشتی تو تصاویر افرودی

MR.K
22-04-1390, 10:12 قبل از ظهر
تصاویری از آفرود 3 روزه تهران_شمال.
مسیر: تهران-آهار-شهرستانک-جاده چاوس-طالقان-پیچ بن-مازی چال- دوهزار- تنکابن- کلاردشت-جاده چالوس- دیزین- تهران
2174217521762177217821792180

soroush adventure
22-04-1390, 11:07 قبل از ظهر
شنیدم امین تو این برنامه با موتور رفته ته دره ! حالش خوبه ؟ زندست ؟:minzdr:

MR.K
22-04-1390, 01:01 بعد از ظهر
نه چیزیش نشد فقط یه کوچولو از روی پل سقوط کرد تو رودخونه.:[Only registered and activated users can see links]
. ارتفاش زیاد نبود حدود 5-4 متر. :riz284:
شانسی که آورد رودخونه آب نداشت وگرنه با اون شیب رودخونه آب میبردش و یک شانس دیگه که آورد این بود که خودش به دیواره خاکی رودخونه برخورد که خاکش نرم بود. :au:

nopo
23-04-1390, 01:56 بعد از ظهر

nopo
24-04-1390, 08:18 بعد از ظهر
گزارش 24-4-90
اول سلام

خب راستش من همیشه میرم کوههای خلج مشهد
آما !!!
آما چی؟!
اما این بار قرار بود با آقای عقیلی برم که اونم خواب موند و من بادوستام با 2 موتور فلات و پیشرو رفتیم

خب حالا خلج کجاست؟
رشته کوه های خلج در جنوب غربی مشهد واقع شده و کنار جاده سنتو و پشت پادگان های ارتش وسپاه قرار داره
اگه تاحالا با هواپیما مشهد اومده باشید حتما این کوهها رو نزدیک فرودگاه دیدید اگرم که با اتوبوس اومده باشید بازم پشت ترمینال دیدید!!!!!

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

2205

2206

2196
این خودم

2197

فلات عزیر تر از جانم!!!:thanks:

2198

2199

قله (چین کلاغ )از نمای کنار

2200

2201

پیشرو 200(خسته ی خسته)
شوخی کردم خیلی هم سرحال حرکت می کرد:4chsmu1:

2202

راستی آقای عقیلی خواب موند و نیومد و خودمون رفتیم

2203

2204

nopo
24-04-1390, 08:40 بعد از ظهر
2211

فلات250

soroush adventure
27-04-1390, 01:29 بعد از ظهر
قله سنگان همراه با k1_kdl و چند تن از دوستان. ( موتورها: ( کاوازاکی مانستر 450 - کی تی ام 250 - ریجو 200 - روان 200 )

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

jeri
12-05-1390, 06:01 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان افرودی
چند تا عکس از برنامه افرود با اولین موتور روان که هنوز خودم ناشی و اماتور هستم و برای اولین بار رفتم کوه می زارم .امیدوارم بتونم از تجربیات شما استفاده کنم

249124922493

nopo
12-05-1390, 07:06 بعد از ظهر
از گلبهار بیامشهد خخودم یادت می دم عزیزم:pm::icon_pf _101_:

شفیع
12-05-1390, 09:26 بعد از ظهر
قله سنگان همراه با k1_kdl و چند تن از دوستان. ( موتورها: ( کاوازاکی مانستر 450 - کی تی ام 250 - ریجو 200 - روان 200 )

بسیار زیبا !

در سفر های آفرودی اعضا همیشه یه سئوالی واسم پیش میاد
همیشه در این جور سفر ها اکثر اوقات دیده می شه یک موتور سیکلت 1 میلیونی در کنار یا موتور 10 میلیونی پا به پاش حرکت می کنه بدون این که خم به ابرو بیاره ! این واستون عجیب نیست !؟
البته می دونم این دو نوع موتور رو هیچ وقت نمی شه با هم مقایسه کرد ولی خوب گاهی اوقات به نظرم جای بسی امیدواریه که برای لذت بردن از یک سفر آفرودی با موتورسیکلت حتما نیاز نیست 10 میلیون خرج کرد. با یک تومن هم می شه لذت برد.

soroush adventure
12-05-1390, 10:11 بعد از ظهر
با هم حرکت میکنید- باهم به قله میرسید_ باهم از مناظر استفاده میکنید_ اما ! به اندازه پول موتورت از سواری لذت میبری

corvette z06
13-05-1390, 05:45 بعد از ظهر
لذت بردن از یک سفر آفرودی با موتورسیکلت حتما نیاز نیست 10 میلیون خرج کرد. با یک تومن هم می شه لذت برد.

این عکس های 2تا کاوازاکی مانستر 450 فک منو از پش کامپیوتر انداخت خدا میدونه راکبهای این دو موتور چه لذتی بردن!!
ایشالا که تا دنیا هست چرخش به سلامتی و تندرستی واسه صاحباش بچرخه!!

آدم با کوه نوردی (پیاده)هم میتونه لذت ببره،1تومنم خرج نداره!!!
حرف شما دوست عزیز دقیقا مثل این میمونه که یه لاکپشت با خرگوش میخوان با هم برن تا قله یه کوه!!!
اون هیجان و لذت سواری(آفرود با موتورسیکلت) که کاوازاکی داره عمرا این موتور ایرانی های 1تومنی نداره!!!:icon_pf _96_:

شفیع
18-05-1390, 08:46 بعد از ظهر
این عکس های 2تا کاوازاکی مانستر 450 فک منو از پش کامپیوتر انداخت خدا میدونه راکبهای این دو موتور چه لذتی بردن!!
ایشالا که تا دنیا هست چرخش به سلامتی و تندرستی واسه صاحباش بچرخه!!

آدم با کوه نوردی (پیاده)هم میتونه لذت ببره،1تومنم خرج نداره!!!
حرف شما دوست عزیز دقیقا مثل این میمونه که یه لاکپشت با خرگوش میخوان با هم برن تا قله یه کوه!!!
اون هیجان و لذت سواری(آفرود با موتورسیکلت) که کاوازاکی داره عمرا این موتور ایرانی های 1تومنی نداره!!!:icon_pf _96_:

منظورم این نبود که موتور گرون نخرین، منظورم این بود چقدر خوبه اونی که اون قدر پول نداره که موتور کاوازاکی بخره، حداقلش گزینه های زیادی هست تا با هر قیمتی که در توانش هست از آفرود لذت ببره.

jeri
13-06-1390, 07:02 بعد از ظهر
سلام
دیدم این تاپیک چند وقتی خوابیده گفتم چند تا عکس بزارم البته ببخشید دیگه توان ما تو افرود همین قدره :4chsmu1:

3026 3027 3028 3029 3032 3030 3031
از راست به چپ 1-نمایی از قله بینالود 2-جانپناه اول قله بینالود3و4و5-انتهای دره سیب 6-فریزی منطقه کندلان دره سیب 7- نمایی از قله بینالود از جاده خاکی منتهی کندلان

nopo
14-06-1390, 12:04 قبل از ظهر
3035دوستان نظرشونو در مورد اینطور عکسها بگن

Alireza
14-06-1390, 12:13 قبل از ظهر
کلاه نمیزاری تو افرود؟

nopo
14-06-1390, 07:58 قبل از ظهر
چرا ولی اون روز یادم رفت!!!

Mohammad aghili
14-06-1390, 10:11 قبل از ظهر
3035دوستان نظرشونو در مورد اینطور عکسها بگن]
چه عکس آشناییه؟؟؟
کجا دیدمش؟؟
آها تو گوشیه خودت دیدم
پرچمت بالاس دادا:20:

jeri
14-06-1390, 03:19 بعد از ظهر
3035دوستان نظرشونو در مورد اینطور عکسها بگن

سلام
عالیه
موفق باشی

gilanian_1000
23-07-1390, 11:13 بعد از ظهر
سلام میشه بگی این عکس ها کجاست؟

Mohammad aghili
23-07-1390, 11:28 بعد از ظهر
کدوم عکس دادا؟
اگه منظورت این آخریست که نوپو گذاشته
باید بگم اونجا کوه های خلج هست ؛ تو مشهد

gilanian_1000
24-07-1390, 12:39 قبل از ظهر
سلام چند تا عکس از گیلان/رودسر/سیاهکلرود/جواهردشت3954395539563957395839593960396139 62396339643965

gilanian_1000
24-07-1390, 12:46 قبل از ظهر
گیلان/املش/بلوردکان396639673968

gilanian_1000
24-07-1390, 12:55 قبل از ظهر
اینم گیلان/رحیم آباد/سموش39693970

شفیع
24-07-1390, 01:02 قبل از ظهر
اینم گیلان/رحیم آباد/سموش39693970

به به، یکی دیگه از بچه های گیلان وارد پرشین موتور شد، آقا خوش اومدی.
بچه های شمال اینجا غریبن، خوشحالمون کردی، از موتوراتون متوجه شدم به رودسر باید باشین، دمتون گرم.

gilanian_1000
24-07-1390, 01:06 قبل از ظهر
ما مخلص شما هم هستیم داداش

Mohammad aghili
24-07-1390, 09:09 قبل از ظهر
آفرود اینجا
آفرود اونجا
آفرود همه جا

می بینم که دیگه از اقصی نقاط ایران بروبچز آفرودی قیام کردن و میخوان پرچمو ببرن اون بالا

یه پیشنهاد:
واسه عید (نوروز) همه بروبچه های آفرودی سایت با موتوراشون بیان مشهد که هم موقع سال تحویل پیش امام رضا باشن و هم اینکه جمیعا بریم یه آفرود خوف بزنیم (پارک جنگلی تندووره)

البته پیشنهادم خیلی ناسونالیستی بود ؛ ببخشید

Mohammad aghili
02-10-1390, 07:41 بعد از ظهر
بله
می بینم که پرچم تاپیک افتاده زیر دست و پا

============================

پس کجایند آفرود سواران بی ادعا !!
اینهمه آفرود میرید
پــ عکساش کو؟
پیشی برد؟

بعنوان استارت دوباره اولین عکس رو خودم میزارم
عکسش داغ داغه
مال امروزه

رفته بودیم خلج

5142

یه صحنه ی خیلی دیدنی دیدم... گفتم شما هم لذت ببرید

امیدوارم لذت ببرید

فعلا
علی علی

Mohammad aghili
05-10-1390, 07:28 بعد از ظهر
عکس که نمیزارید
پس لااقل خودم بقیشو بزارم که دوستان اهل دل یه فیضی ببرن

خودم و روان
5207(البته این عکس رو mostafa71 از ما گرفت===دستش ندرده)

خودش و فلات !
5208

فعلا
علی علی

nopo
05-10-1390, 09:52 بعد از ظهر
خودم و فلات!!

reza KTM
05-10-1390, 10:14 بعد از ظهر
کو عکس؟

Mohammad aghili
07-10-1390, 03:40 بعد از ظهر
خیلی سخته پرچم یه تاپیک رو تنهایی بالا نگه داری !!!
به خدا

امیر مسعودخیابانی (masoud novindesigner) ---- عکاس : mostafa 71
5215

باز هم روان و محمد عقیلی ===عکاس : مصطفی جان
5216

مکان عکس ها : خلج-مشهد

فقط دارم لحظه شماری میکنم تا هوا گرم شه تا این تاپیک و کلا سایت رو بترکونم با عکسهای آفرودی علی الخصوص روانی :دی

فعلا
یاعلی

نیما نادری
07-10-1390, 08:22 بعد از ظهر
5218521952205221

novindesigners
07-10-1390, 10:35 بعد از ظهر
خیلی سخته پرچم یه تاپیک رو تنهایی بالا نگه داری !!!
به خدا

امیر مسعودخیابانی (masoud novindesigner) ---- عکاس : mostafa 71
5215

باز هم روان و محمد عقیلی ===عکاس : مصطفی جان
5216

مکان عکس ها : خلج-مشهد

فقط دارم لحظه شماری میکنم تا هوا گرم شه تا این تاپیک و کلا سایت رو بترکونم با عکسهای آفرودی علی الخصوص روانی :دی

فعلا
یاعلی

بابا عکس | ممنون از عکسی که از من گذاشتی :flower4:

Mohammad aghili
09-10-1390, 05:20 بعد از ظهر
اینم تصاویر زیبای آفرودی امروز

البته اسمشو میشه گذاشت : تصاویر زیبای روانی

5246 5247 5248

اینم دوتا کلاژ خوشگل از شیب زدن

5249 5250

وقتی از آفرود میام و این عکسهارو توی کامپیوتر میبینم ، دوباره به همون اندازه لذت می برم
نمی دونم می تونم این حس رو به دوستان سایت هم منتقل کنم یا نه؟

عکس باز هم دارم
اما میخوام خورد خورد بزارم که پرچم تاپیک بالا بمونه

اگه دیدم استقبال زیاد بود ، زودتر میزارمشون

ARSH
09-10-1390, 05:23 بعد از ظهر
نمی دونم می تونم این حس رو به دوستان سایت هم منتقل کنم یا نه؟

میتونی داداش میتونی البته اگه یکم سایزه عکس هارو بزرگتر کنی موقع دیدن حالش بیشتر هم میشه

مرسی

Mohammad aghili
30-10-1390, 07:59 بعد از ظهر
هرکار میکنم تاپیک بلند نمیشه...:icon_pf _99_::wall3:

یه دست صدا نداره

6163

Mohammad aghili
25-11-1390, 10:25 قبل از ظهر
روان و ...

7487

orangeboy
06-12-1390, 05:23 بعد از ظهر
یه آفرود عالی با 690 enduro و هوندا crf 450 x

[Only registered and activated users can see links]{[Only registered and activated users can see links]}_13301778062.jpg ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]{[Only registered and activated users can see links]}_13301778064.jpg ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]{[Only registered and activated users can see links]}_13301778051.jpg ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]{[Only registered and activated users can see links]}_13301778063.jpg ([Only registered and activated users can see links])

orangeboy
15-12-1390, 07:54 بعد از ظهر
یه افرود از بهار 1390 -تقدیم به بر و بچ پرشین موتور

Sination
15-12-1390, 11:29 بعد از ظهر
دشت هویج _ دی _ 1390

orangeboy
16-12-1390, 12:12 قبل از ظهر
پسر نارنجی مکان کجاست ؟

عکس آخر خودتی ؟

بیرون از شیراز
آره

02109002
16-12-1390, 12:22 قبل از ظهر
روان و 02109002 :retarded:

Sination
20-12-1390, 12:12 قبل از ظهر
سرخه حصار
جمعه 19 اسفند 1390 - Mar 9 2012

اسپانسرمم که مشخصه تو عکس ها :biggrin: :retarded:"

7thRING
20-12-1390, 02:12 بعد از ظهر
کاملا مشخصه.
شرکت رسمی و ژاپنیه پیشروزاکی.
با انژری هیولا

Mohammad aghili
21-12-1390, 12:06 قبل از ظهر
ایول
خوشم اومد

دم همگی گرم
من یه هفته نبودم
پرچم رو بالا نیگه داشتید

اینم از رسالت من

من باب خالی نبودن عریضه

(تصاویر آرشیوی می باشند)

7thRING
26-12-1390, 10:58 بعد از ظهر
دادا مطمئنی اینا عکسن همش نوشتست که

02109002
26-12-1390, 11:02 بعد از ظهر
دوست عزیز
آموزش قرار دادن تصاویر در انجمن هست ، استفاده کنید

زمانی که تصویر رو مستقیم از سیستم تو سایت کپی میکنید تصویر به صورت کد در آمده و همچین مشکلی پیش میاد

MOHAMMAD_VIOLIN
27-12-1390, 12:16 بعد از ظهر

اینم یه حرکت با روان 200 زدم-البته قدیمیه ماله 3 سال پیشه- ببخشید دیگه اگه کیفیت نداره از رو فیلم بود
اینجا منطقه زیبای اسپیلی هستش

ali khoramian
29-12-1390, 12:29 بعد از ظهر

02109002
29-12-1390, 02:19 بعد از ظهر

Mohammad aghili
29-12-1390, 03:55 بعد از ظهر

Mohammad aghili
01-01-1391, 03:50 بعد از ظهر
شیب

9677 9678
1 ================> 2

nopo
02-01-1391, 11:01 قبل از ظهر

چه چيز زيبايي داره؟
در ضمن اون شلوار پلنگي رو ديگه پات نكن!!!:297:

Mohammad aghili
03-01-1391, 04:12 بعد از ظهر
شرمنده بابت کلاه
برین تو کف لباس های آفرودی:25:

Mohammad aghili
03-01-1391, 04:25 بعد از ظهر
نکته عکس رو اگه گفتید چیه؟

alinozad
03-01-1391, 08:31 بعد از ظهر
نکته اینه که بدون کلاه با لباس مجلسی بدون اجازه والدین و همراه با اون قفل لامصب پشت وکییل اباد تر زدی به عکس!!!!!!حیف اکه نه عکس باحالی بود

nopo
03-01-1391, 09:09 بعد از ظهر
شرمنده بابت کلاه
برین تو کف لباس های آفرودی:25:

پشت كوهسنگي نزديك محل آزمون موتور سيكلت عكس گرفتي

Mohammad aghili
03-01-1391, 09:23 بعد از ظهر
پشت وکییل اباد تر زدی به عکس!!!!!

علی جان فعلا که شما تر زدی با این آدرس گفتنت

نوپو درست گفت

20 امتیاز مرحله بعد !

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

همراه با اون قفل لامصب

آفرین
نکته همین بود

Mohammad aghili
03-01-1391, 10:02 بعد از ظهر
دقیقا یادم نیس قبلش چی خورده بودم .... :297::i'm ok:

ولی یادمه هوا خیلی خوب بود...

nopo
04-01-1391, 07:54 قبل از ظهر
دقیقا یادم نیس قبلش چی خورده بودم .... :297::i'm ok:

ولی یادمه هوا خیلی خوب بود...
مونتاژه؟

:s (9):

Mohammad aghili
04-01-1391, 01:55 بعد از ظهر
مونتاژه؟

جواد یه چیزی گفتی که نباس میگفتی !!!

واقعا ازت انتظار نداشتم
حداقل میتونستی سوالی بگی : مونتاژه ؟

بفرما
اینم عکس خام :

9800

اینم از یه زاویه دیگه

9802

حتی اگر مونتاژ هم بود ، میتونستی نظر ندی یا فقط بگی زیباست !

چرا عادت کردیم هم دیگه رو بجای اینکه قبول کنیم ، خراب کنیم !

حسـن
04-01-1391, 02:21 بعد از ظهر
من یبار بیشتر تو زندیگم افرود نرفتم
البته محمد جان عکس هاش به زیبایی عکس های شما نیست اما تو دلم میموند اگه نمیزاشتمش

Kami
04-01-1391, 03:01 بعد از ظهر
هیشکی به غیر از مدیران به کسی تذکر نباید بده
پست های اسپم پاک شدن
کاربر 02109002 شما هم اسپم نکن
بقیه هم دسته جمعی با یکی کل کل نکنبد
میدونم با 02109002 لج شدید به خاطر اسپم هاش
اما نباید اینجوری حاله یکی رو گرفت ( دوستانه میشه حلش کرد )

nopo
04-01-1391, 04:03 بعد از ظهر
9831......

nopo
04-01-1391, 04:06 بعد از ظهر
مونتاژه؟

:s (9):

منم كه همينو گفته بودم
تو منو محكوم كردي منم اصلا حواسم نبود
الان كه نگاه كردم ديدم كه من سوالي پرسيدم
تو اشتباه كردي عزيزم

Mohammad aghili
04-01-1391, 04:36 بعد از ظهر
مطمئنی علامت سوال اون موقع هم بود ؟؟؟؟؟

مطمئنی ویرایش نکردی پستت رو؟؟؟؟؟

نکن برادر من
گذشته دیگه

بیخیالش

nopo
04-01-1391, 04:48 بعد از ظهر
مطمئنی علامت سوال اون موقع هم بود ؟؟؟؟؟

مطمئنی ویرایش نکردی پستت رو؟؟؟؟؟

نکن برادر من
گذشته دیگه

بیخیالش

اگه ويرايش بود توي پست ساعتش رو ميزد

Mohammad aghili
04-01-1391, 07:39 بعد از ظهر
لابد **** جان ، اون علامت سوال رو عنایت کرده بودن

بگذریم

از بحث اصلی تاپیک دور نشیم

تصاویر زیبای آفرودی
========================

nopo
04-01-1391, 07:42 بعد از ظهر
لابد **** جان ، اون علامت سوال رو عنایت کرده بودن

بگذریم

از بحث اصلی تاپیک دور نشیم

تصاویر زیبای آفرودی
========================

تيميزه تيميز شده
يك رعد و برق و يك تك شاخ هم اضافه كن سينمايي تر ميشه

Mohammad aghili
04-01-1391, 08:05 بعد از ظهر
کار خاصی روی عکس انجام نشده

فقط کمی تنظیم نور ، همین !

mohammad yzf
05-01-1391, 09:31 بعد از ظهر
هر موقع اسم پیست و موتور کراس میاد بغض گلومو می گیره و به یاد اون موقع ها که پیست میرفتم می فتم . مدتش کم بود ولی لحظه لحظش برام خاطره بود حیفم اومد یه عکس از اون موقع ها رو نشونتون ندم . [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
قبل از yzf یه kx125 داشتم که گاز خورش آلی بود .

perspolis14
18-01-1391, 11:00 بعد از ظهر
اینم از آفرود امروز 91/1/18 بعد از دیدار با دوستان گروه فلات قاره خراسان :

10879108801088110882

MR.K
19-01-1391, 08:58 قبل از ظهر
آهار-شهرستانک
تاریخ: 12/1/1391

مسیر بسیار گلی و برفی و ...... بود :2gwb921:

10896108981090010897

شکستن گلگیر جلو باعث همچین اتفاقی میشه :25r30wi:
10899
مسیر به علت ریزش بهمن مسدود شده بود :icon_pf _99_::khosh:

10901

نیما نادری
19-01-1391, 12:51 بعد از ظهر
دادش دمت گرم حیف که من نبودم !!!

MR.K
19-01-1391, 01:16 بعد از ظهر
البته شما تو کادر نبودی!!!! وقتی موتورتو نمیاری تو برفا, میگی خراب میشه, نمیتونم که بقیه رو بیارم پیشت !!!

بیا اینم عکست
10925

MOHAMMAD_VIOLIN
26-01-1391, 11:59 بعد از ظهر
چرا دیگه عکس اون گیره برای آپلود عکس نیست اینجا؟؟

02109002
27-01-1391, 06:21 قبل از ظهر
چرا دیگه عکس اون گیره برای آپلود عکس نیست اینجا؟؟

محمد جان شما اول گزینه تنظیمات اضافی رو باید بزنی (تو قسمت ارسال پاسخ سریع پائین صفحه سمت چپ ) بعد امکانات کامل از جمله پیوست فایل رو مشاهده میکنی

MOHAMMAD_VIOLIN
27-01-1391, 02:02 بعد از ظهر
مسیر برگشت

این یکی یک تار شد

بن بست بام لاهیجان (البته از مسیر پشت) با لاستیک جلوی آشغال !!! (حالم ازین لاستیک به هم خورد !!! )

تونل بهشت :

02109002
27-01-1391, 02:08 بعد از ظهر
تونل بهشت :

ایول محمد چه مسیر باحالی رو رفتی .:20:

Ali
27-01-1391, 02:31 بعد از ظهر
شما که crm و rmz سوار شدید روان بنظرتون چطور بود؟

MOHAMMAD_VIOLIN
27-01-1391, 11:08 بعد از ظهر
امروز CRM نازنینم رو فروختم. . . به دعای خیر لاکی

درست 3 ساعت قبل فروش گفتم برم برای آخرین بار باهاش یه آفرود یک ساعته و یه وداع خیلی سخت داشته باشم

در جواب دوستم باید بگم از لحاظ سیستم کمک بندی و راحتی در مسیر های نا هموار شاید CRM سخت ترین رقیب برای هر موتوری هست . در مقایسه با روان فرقی در حد 2 برابر بهتر بودن حس میشه . چون روان هم موتور بدی نیست.

اما در مورد شتاب و قدرت هیچ وقت حتی نمیشه قیاس کرد چون زمین تا آسمان فرق هست.

CRM داشتن پیشرانه دو زمانه + کیپس قدرت غیر قابل توصیفی داره. من در تست شتاب با کراس سوار حرفه ای که دوستم بود هوندا CRF 450 سوپاپ دار رو با اختلاف اندک بردم.

اگه اطلاع داشته باشید در قانون برگذاری مسابقات کراس هم همیشه یک کراس 125 دو زمانه باید با کراس 250 سوپاپ دار در یک کلاس مسابقه بدند یا 250 دو زمانه باید با 450 سوپاپدار در یک کلاس مسابقه بدند.پس اصلا جوانمردانه نیست که روان 200 سوپاپ دار رو با 250 دو زمانه مقایسه کنم.

CRM تو دنده 2 هم با سر گاز میاد بالا ! البته اینم بگم جوری طراحی شده که اصلا نیاد بالا !!! این یه مزیت واسه شیب زدن های تنده .
مثلا اگه موتور روان روی تنه CRM باشه هیچوقت نمیشه آوردش بالا حتی با دنده یک و نیم کلاج !
چون به تجربه روان با شتابی خیلی کمتر از crm جلوش میاد بالا
و CRM تا 160 هم سرعت میره من 150 تا با دنده 5 به شخصه رفتم 6 دنده داره

سخت ترین کار اینه که بتونی رو موتور فقط بشینی و موتور نره خودت بمونی :2gwb921:

در یک کلام با خوندن جمله زیر میتونی به جواب سوالت برسی

وقتی قیمت هاشو با مدل ساختشون با هم مقایسه میکنیم میفهمیم که بیخود نیست یه CRM مدل 96 که ماله 16 سال پیش هست و شاید 100 هزار کیلومتر راه رفته از یک روان صفر کیلومتر مدل 91 حداقل 2 میلیون گرون تر هم هست(ضمنا در نظر داشتته باش که نه پلاک داره نه سند داره !! اما روان همه چی داره ! ) با این حال اختلاف قیمت !!!

من عاشق CRM بودم الان آخرین عکس هاشو میذارم

درست 3 ساعت قبل فروش گفتم برم برای آخرین بار باهاش یه آفرود یک ساعته و یه وداع خیلی سخت داشته باشم
همون مسیری که صبح با روان رفتم

دقیقا همون مسیر هایی که امروز صبح با روان رفتم

مسیر برگشت بام لاهیجان از پشت . ..

اینم مثلا !! تونل بهشت !!!

gilanian_1000
27-01-1391, 11:43 بعد از ظهر
محمد جان قصد خرید چه موتوری داری که موتورا تو داری میفروشی؟

MOHAMMAD_VIOLIN
27-01-1391, 11:57 بعد از ظهر
محمد جان قصد خرید چه موتوری داری که موتورا تو داری میفروشی؟

همه رو دارم میفروشم یه honda crf x 450 بگیرم-البته به این زودی هااااا بعیده...

nopo
27-01-1391, 11:59 بعد از ظهر
همه رو دارم میفروشم یه honda crf x 450 بگیرم-البته به این زودی هااااا بعیده...

كارخوبيه!
هفته پيش يكي ديدم
لامصب عجب هيولايي بود
قيمتش چنده؟

gilanian_1000
28-01-1391, 12:14 قبل از ظهر
ایشالله که میگیری ولی من بهتwr250fیا 450 رو پیشنهاد میکنم اگه میخوای این موتورو از نزدیک ببینی یه سر بیا رودسر برو موتور فروشی غلامپور{همه تو رودسر میدونن کجاست}یه wr250fمدل 2012 آورده گذاشته بالا به نظر من سلطان آفروده

MOHAMMAD_VIOLIN
28-01-1391, 12:23 قبل از ظهر
ایشالله که میگیری ولی من بهتwr250fیا 450 رو پیشنهاد میکنم اگه میخوای این موتورو از نزدیک ببینی یه سر بیا رودسر برو موتور فروشی غلامپور{همه تو رودسر میدونن کجاست}یه wr250fمدل 2012 آورده گذاشته بالا به نظر من سلطان آفروده

من که کاواساکی رو با دنیا عوض نمیکنم !
من به فکر زمان فروشش هم هستم .خوشبختانه یا متاسفانه هوندا خیلی راحت فروش میره چون ایرانیا زیادی عشقشو دارن.
قطعات یدکی هم خیلی مهمه
wrf داشتم قبلا...قطعاتش سخت تر و گرونتر گیر میاد ! اینا خیلی مهمه

قیمتش یک ملیون از crf گرون تره یعنی crfx 450 2008 قیمتی حدود 7.500 داره فعلا !

بگذریم...بحث عوض نشه

شهرام
28-01-1391, 01:27 قبل از ظهر
خیلی جالب بودن عکسا خودم موندم تو کف عکسا

Mohammad aghili
04-02-1391, 09:26 بعد از ظهر
فقط برای مجتبی جان

rezraeza
06-02-1391, 11:41 بعد از ظهر
عکس که نمیزارید
پس لااقل خودم بقیشو بزارم که دوستان اهل دل یه فیضی ببرن

خودم و روان
5207(البته این عکس رو mostafa71 از ما گرفت===دستش ندرده)

خودش و فلات !
5208

فعلا
علی علی

دمت گرم فلات،همچنين صاحابش. ميخوام فلات بخرم ولي به مشورت نياز دارم. اينترنت بجز امشب ندارم. اگه ميشه پيامك بديد.

09353696892

ARSH
08-02-1391, 07:21 بعد از ظهر
پیست کراس قزوین ( صرفا جهت بالا اومدن تاپیک و عکس گذاشتن بچه ها )

1279412795 12796

ahsanxx
12-02-1391, 02:18 بعد از ظهر
موتور و طبیعت

vahidshah
13-02-1391, 01:28 قبل از ظهر
13325تنها آفرود.... بیرون اومدن از همچین مخمصه ای خیلی سخته

nopo
13-02-1391, 08:46 قبل از ظهر

بارها و بارها توي همچين جايي يا بدترش گير كرديم
ولي خوشبختانه امار نفرات بيشتر از2 بوده
حالا تو چرخ جلوت در اومده ولي اونجايي كه ما توي 13فروردين گير كرده بوديم كل موتور توي گل بود

arsenlopen
13-02-1391, 09:06 قبل از ظهر
سلام
ميخوام به همه دوستان بگم واقعا موتور تريل و آفرود يه حال و هواي ديگه داره، خيلي كرم ميندازه تو جون آدم (من كه هر وقت بيكار باشم ميزنم به كوه و كمر باهاش ) .
يه crm هم من دارم .خيلي باهاش حال ميكنم .واقعا وحشيه !

arsenlopen
13-02-1391, 09:09 قبل از ظهر

سلام اين موتور اسمش چيه ؟

nopo
13-02-1391, 09:15 قبل از ظهر
سلام اين موتور اسمش چيه ؟

فلات 250

لطفا در زدن پست دقت بيشتري داشته باشيد

MOHAMMAD_VIOLIN
13-02-1391, 10:13 قبل از ظهر
13325تنها آفرود.... بیرون اومدن از همچین مخمصه ای خیلی سختهزمين اينجا اونقد نرم نيست كه موتور تا كمر بشينه توش_چون چرخ جلو موتور هم از همون مسير رد شده اما چرخ كاملا تميزه و پشت حرخ جلو هم فرو رفتگي نيست_بايد بگم به نحو احسنت اين موتور درون زمين چال شده بس كه اونجا بكسوات كردي_مخمصه ي مجازي !

vahidshah
13-02-1391, 01:01 بعد از ظهر
ایشالا که این پستم منجر به کل کل نشه .بشه که من بقیشو نیستم!لاقل محض اطلاعات از محیط بگم که
اون مسیر رودخونس که نمیدونستم اخرین بار کی اب ازش رد شده و موقع رفتن وزنم شدیدا عقب بود.و اون سطحی که چرخ جلو روشه و تمیزه رو هم چشم منم اونجا و موقع ارسال عکس میدید.اون یه لایه ماسه بادی که اره سخته تا حدی تحمل داره و یهو سست میشد. اما زیرش گل مخلوط شدیدا چسبناکی بود که ول نمیکرد.و بعله واسه نجات با فشار دادن گازی هم داده و چرخ چرخیده شدویا با فشار پا واسه هل دادن به جلو پاها تو زمین فرو میرفت و با اینکه میدونستم چرخ درجاخواهد چرخید.و اخر موتور و خابودنمو کشان کشان بردم جای بهتر و دوباهر جایی گیر کردم

شدت چسبدگی گل رو تو عکس زیر هم میتونید ببینید با اینکه چرخ جلو تقریبا بیرونه و عقب هم یکم گلی هست اما موتور بودن پاسه سرپا ایستاده

13354

02109002
17-02-1391, 10:28 بعد از ظهر

Sination
17-02-1391, 10:32 بعد از ظهر
چیه داستانه عکس ؟
موتوره ماله کیه ؟

شهرام
17-02-1391, 10:33 بعد از ظهر
بابا تو دیگه کی هستی اونجا کجاست؟؟؟

.:ALIREZA NADERI:.
17-02-1391, 10:36 بعد از ظهر

فتوشاپی نیست
مگه روان نداشتی این که روان نیست ؟

02109002
17-02-1391, 10:37 بعد از ظهر
چیه داستانه عکس ؟
موتوره ماله کیه ؟
داستانی دراز داره این موتور :

راننده که اسمش علی باشه هوس کرده بود بره تو باتلاق یکم خوش بگذرونه که ناگهان ......

بعد از یک ساعت که دنبالش گشتیم دیدیم که آقا چه گندی زده ، خلاصه 3 نفری که از 2.5 تا 7.5 8 بود فکر کنم هر کار کردیم نشد درش بیاریم تا بلاخره دوستان رسیدند و کمک کردند درش آوردیم

اینم علی :

02109002
17-02-1391, 10:39 بعد از ظهر
بابا تو دیگه کی هستی اونجا کجاست؟؟؟
02109002
باتلاق !!!!!!!!!!

فتوشاپی نیست
مگه روان نداشتی این که روان نیست ؟

نه داشم فتوشاپ نیست

روان فعلا در استراحت مطلق به سر میبرد ...

شهرام
17-02-1391, 10:42 بعد از ظهر
جای ماخالی بابا. فکر کنم قلا تو دردسر خیلی بزرگی افتادین....ولی یاد میگیرین که از این به بعد هوس با تلاق نکنین

Diablo
29-02-1391, 05:02 بعد از ظهر
اینم چندتا عکس از طرف منو موتورم که جفتمون کاملا افرود نیستیم اما به زودی Full Off Road میشیم البته به کمک دوستان ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

kourosh_bandit2
29-02-1391, 09:59 بعد از ظهر
اینم چندتا عکس از طرف منو موتورم که جفتمون کاملا افرود نیستیم اما به زودی Full Off Road میشیم البته به کمک دوستان[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG][Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG][/IMG][Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG][Only registered and activated users can see links][/URL][/IMG]
اولین قدم تعویض لاستیک با یک لاستیک افرودی تووپ. بقیشم برو بچ میگن. عکس هاتم قشنگ بوود

reza250
03-03-1391, 10:46 بعد از ظهر
اینا عکسهایی اولین افرودی که تازه موتور خریده بودم وداشتم تستش می کردم (مال فروردین ماه که از تست خوب در امد )که بعدش افرود های زیادی رفتم که در اولین فرصت عکساشو براتون می زارم

1544015439

15441

Mohammad aghili
03-03-1391, 11:15 بعد از ظهر
پرچم تاپیک داره میره بالا باز !

همه روانیا

مدل : آقا مسعود (Honda Crfx) :2i8d4ao:

Mostafa-kh
07-03-1391, 04:40 بعد از ظهر
سلام و درود ویژه خدمت دوستان،
این عکسها خلوت من و آتیش پاره در سرخه حصارست .
157081571015709

MOHAMMAD_VIOLIN
07-03-1391, 11:07 بعد از ظهر

Mohammad aghili
07-03-1391, 11:43 بعد از ظهر
با اینکه تکراریه
اما دیدنش خالی از لطف نیست

nopo
08-03-1391, 07:42 بعد از ظهر

باباي فلات عزيزم!
فلات رو فروختم:s (9):

Mohammad aghili
08-03-1391, 08:15 بعد از ظهر
نهایت فداکاریی که یه روانی میتونه بکنه....

جواد ایشالله چند وقت دیگه عکس های CRM ت رو میذاری (میخواستم بگم روان :crazy:)

محمدرضا دبیرزاده
11-03-1391, 12:52 بعد از ظهر
شاید 7 سال پیش .... کراس پدرم ... من
..
.

.
.
.
.

Mohammad aghili
12-03-1391, 08:29 بعد از ظهر
چه سرشارم از عطر تو....

mohammad yzf
14-03-1391, 09:32 قبل از ظهر
كوهگشت با crm250
سلام
ميخوام به همه دوستان بگم واقعا موتور تريل و آفرود يه حال و هواي ديگه داره، خيلي كرم ميندازه تو جون آدم (من كه هر وقت بيكار باشم ميزنم به كوه و كمر باهاش ) .
يه crm هم من دارم .خيلي باهاش حال ميكنم .واقعا وحشيه !
[Only registered and activated users can see links] تصاویر کوچک فایل پیوست [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ایشالا چرخش برات بچرخه . با بادگی دسته و برداشتن دمی حسابی خوراک افرود شده . جای منم باهش یه تک چرخ بزن .

shahab rezaei
14-03-1391, 02:53 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان خوبم. اینم عکسای من رفته بودیم سد طرق(نارنجیه منم). در ضمن اونایی که پایه هستن یه قرار بزاریم بریم یه حالی بدیم به موتورا.
15939

محمدرضا دبیرزاده
15-03-1391, 11:15 قبل از ظهر
یکی از دوستان سی سی و مارک موتور رو پرسیده بود ... ولی میخواستم با عکس پاسخشو بدم که کامپیوترم مشکل پیدا کرد ....
دوست عزیز Rm 400cc سوزوکی
.
.
15964
.
.
15966
.
.
15967
.
.
فادر:D

محمدرضا دبیرزاده
15-03-1391, 12:18 بعد از ظهر
چن وقت پیش داداشم از این دیواره ها رفت بالا :D
بغلشو رفتن بالا ... ولی از اون دیواره ها نتونستن برن بالا ... (دقیقا" جایی که بچه ها ایستادن)
دقت کنین جا لاستیکا رو دیواره هست
.
.
.
.
15973
.
.
.
.
15974
.
.

.
.
15975

محمدرضا دبیرزاده
15-03-1391, 10:39 بعد از ظهر
Rm400cc
.
.
.
.
16073
.
.
.
.
16074
.
.
.
.
16075
.
.
.
.
16076
.
.
امیدوارم لذت ببرین :clap:

soroush adventure
16-03-1391, 08:57 بعد از ظهر
.....

nopo
16-03-1391, 09:36 بعد از ظهر
اونجا شهران نيست؟
من تهران رو بلد نيستم فقط همين قدر كه عكس در شمال تهران گرفته شده.درسته؟

MR.K
16-03-1391, 10:10 بعد از ظهر

Mohammad aghili
17-03-1391, 10:26 قبل از ظهر
آقا کیوان من تو پست شما عکسی نمی بینم !؟

کسی میتونه ببینه؟

به جهت بالا بردن پرچم تاپیک

از دوستانی که تصاویر زیبای آفرودی دارن ، تقاضا میکنم تاپیک رو یه صفایی بدن
باشد که خاطرات آفرودی مان زنده گردد

محمدرضا دبیرزاده
17-03-1391, 11:55 قبل از ظهر
CR250
..
.
.
.
16118

.
.
.
.
16119
.
.
.
.
16120
.
.
عکس اولی مهرداد .. دوستم
دومی میلاد .. پسر داییم ... همون که رو موتور صد یاماها بود
آخریم داداشم

MR.K
17-03-1391, 10:38 بعد از ظهر
آقا ممد جات حسابی خالی بود. اگه روانتو بفروشی همچین جاهایی رو از دست میدیا!!!!

[Only registered and activated users can see links] 799_n.jpg

[Only registered and activated users can see links] 069381_n.jpg

161291613016131

Mohammad aghili
17-03-1391, 10:52 بعد از ظهر
بسیار زیبا

ممنون از آقا کیوان

محمدرضا دبیرزاده
18-03-1391, 08:17 قبل از ظهر
.
.
.
.

.
مهرداد دوستم ..

محمدرضا دبیرزاده
18-03-1391, 12:28 بعد از ظهر
چن وقت پیش داداشم از این دیواره ها رفت بالا :D
بغلشو رفتن بالا ... ولی از اون دیواره ها نتونستن برن بالا ... (دقیقا" جایی که بچه ها ایستادن)
دقت کنین جا لاستیکا رو دیواره هست
.
.
.
.

.
.
.
.
.......................................
.......................................

.
.
.
.. داداشم ..

MR.K
18-03-1391, 04:18 بعد از ظهر
آقا ممد انشا الله بیای تهران همگی با هم یک برنامه آفرود بزاریم بریم

sezar
18-03-1391, 04:28 بعد از ظهر
آقا ممد جات حسابی خالی بود. اگه روانتو بفروشی همچین جاهایی رو از دست میدیا!!!!

[Only registered and activated users can see links] 069381_n.jpg

ایول بابا !!!! عجب جای باحالی هست !!!! آخری باید یه چیزی تو مایه های دریاچه نمک باشه ، درسته ؟؟؟؟ اول فکر کردم برفه !!! کیوان جان حسابی تک خوری کردیا !!!! نوش جونت :clap:

Mohammad aghili
18-03-1391, 04:47 بعد از ظهر
آقا ممد انشا الله بیای تهران همگی با هم یک برنامه آفرود بزاریم بریم

کیه که نخواد ؟

خیلی خوشحال میشم در جوار شما اساتید یه آفرود به بدن بزنم
ایشالله گوش شیطون کر ، واس تابستون برنامه دارم:pm1:

Mohammad aghili
18-03-1391, 04:54 بعد از ظهر

دلم لک زده واسه اون آفرود ها

MR.K
19-03-1391, 10:39 قبل از ظهر
ایول بابا !!!! عجب جای باحالی هست !!!! آخری باید یه چیزی تو مایه های دریاچه نمک باشه ، درسته ؟؟؟؟ اول فکر کردم برفه !!! کیوان جان حسابی تک خوری کردیا !!!! نوش جونت :clap:

این جا نصرت آباد هست سمت جاده بویین زهرا. 60 کیلومتر با تهران فاصله داره هم رودخانه نمک داره! و هم در کنارش رودخانه با آب بسیار شفاف. با یک سری از دوستان رفته بودیم اونجا که فقط بنده موتور آوردم و بقیه با ماشین بودن. اگه قرار دادن عکس ماشین اینجا موردی نداشته باشه, تعدادی عکس زیبا هم از دوستان موجود هست در کل همه چی داره . ماسه , تپه, کوه , بیایان.
انشاالله فرصت پیش بیاد همه دوستان آفرودی و آنرودی با هم بریم اونجا. خوراک کمپ زدن و شب موندن هست

nopo
19-03-1391, 11:21 قبل از ظهر
16239[Only registered and activated users can see links]

MR.K
19-03-1391, 11:51 قبل از ظهر
دشت لار

MR.K
19-03-1391, 09:52 بعد از ظهر
دیدم تاپیک داره جون میگیره چنتا عکس دیگه هم برای دوستان قرار میدم :icon_pf _15_:

Mohammad aghili
19-03-1391, 10:09 بعد از ظهر
آقا کیوان !
آخه این چه کاریه؟

نمیدونید من چند هفته س که آفرود نرفتم....

اونوقت اینهمه عکس رو یهو میریزید بیرون؟
نمیگید کار دست آدم میده ؟:icon_pf (95):
آخه چرا منو تو این شرایط قرار میدید؟

ایشالله هفته دیگه خودم میریم ، وقتی برگشتم میترکونم این تاپیکو

فقط 2 تا نکته:
عکس آخر فالوده شیرازی ریخته رو زمین؟
ادیت عکس ماسه زار تو لوزالمعده ام !:pm1:

اینم 2تا عکس که پستم اسپم تلقی نشه :29:

MOHAMMAD_VIOLIN
19-03-1391, 11:41 بعد از ظهر
امروز بعد از پیست...

دوباره با روان رفتیم کوه و آفرود با رفیقم.جاتون خالی...

این مسیر در زمستان محل عبور آب حاصل از برف هست که تابستون میشه ازش گذشت .

و آن زمان که خداوند به روان بیش از حد فشار آورد !!!

رنگ و رویش سرخ شد و گفت :

شرمنده ! کمک های من تا** ناموس** خوابید !!!!

بفرمایید سیب !

البته کلی تمشک هم خوردیم...از چشمه ای هم که بود 10 لیتر آب یخ خوردیم !

به علت بیش از حد لیز بودن شاخه ها و وجود جلبک دوستم اینجا افتاد....

من هم افتادم اما عکسی ندارم ازش.

و در پایان :

هرکی مرام داشت ... اگه حال کرد ... **تشکر*** کنه که ما هم حال کنیم !

gilanian_1000
20-03-1391, 01:01 قبل از ظهر
محمد جان میشه نام مسیری که رفتی رو بگی

MR.K
20-03-1391, 08:18 قبل از ظهر
آقا کیوان !
آخه این چه کاریه؟

نمیدونید من چند هفته س که آفرود نرفتم....

اونوقت اینهمه عکس رو یهو میریزید بیرون؟
نمیگید کار دست آدم میده ؟:icon_pf (95):
آخه چرا منو تو این شرایط قرار میدید؟

ایشالله هفته دیگه خودم میریم ، وقتی برگشتم میترکونم این تاپیکو

فقط 2 تا نکته:
عکس آخر فالوده شیرازی ریخته رو زمین؟
ادیت عکس ماسه زار تو لوزالمعده ام !:pm1:

آقا ممد دارم یک کارایی میکنم که دیگه روانتو از دست ندی و حتی بری 450 هم بخری :2gwb921:

از روز اول که روانی شدی کنار بچه های پرشین موتور بودی. حالا که یه زمین خوردی :icon_pf _15_: وظیفه بچه های پرشین موتوره که نزارن زمین گیر بشی :999: عجب حرفی زدم خودم داغون شدم. دی :icon_pf _99_:

در برابر ادیت عکس های شما, عکسهای ما که چیزی نیست. اون عکس کریستال های نمک هست که در مرز دریاچه و خشکی تشکیل میشدن. خوراک خودته که عکاسی کنی. :4chsmu1:

اینم آنتی اسپم. دی

1630216303

Mohammad aghili
20-03-1391, 11:45 قبل از ظهر
از روز اول که روانی شدی کنار بچه های پرشین موتور بودی. حالا که یه زمین خوردی وظیفه بچه های پرشین موتوره که نزارن زمین گیر بشی

پووووووووف
مارو گیریفت :25r30wi:

داداش شما پرچمتون بالاس... با این حرفاتون بیشتر شرمنده میکنی مارو :pm1:

در برابر ادیت عکس های شما, عکسهای ما که چیزی نیست. اون عکس کریستال های نمک هست که در مرز دریاچه و خشکی تشکیل میشدن. خوراک خودته که عکاسی کنی.

نه باو
این چه حرفیه

به جون یه دونه بچم ، تمامی عکسهای آفرودی من الهام گرفته از عکسهای شما و دوستان روانی پیشکسوت دیگر هست

ایشالله میایم...عکس میگیریم

اینم آنتی اسپم. دی

البته

بازم از این کارا بکنید
خوشحال میشیم

MR.K
20-03-1391, 12:27 بعد از ظهر
داداش شما پرچمتون بالاس... با این حرفاتون بیشتر شرمنده میکنی مارو :pm1:

این چه حرفیه

به جون یه دونه بچم ، تمامی عکسهای آفرودی من الهام گرفته از عکسهای شما و دوستان روانی پیشکسوت دیگر هست

ما که خیلی وقت نیست روانی شدیم ولی به جون هر چی روانیه تو از همه روانی تری . داداش پرچمت بالاست :pm1:

1633416335

MOHAMMAD_VIOLIN
23-03-1391, 10:24 بعد از ظهر
محمد جان میشه نام مسیری که رفتی رو بگی

یکی از مسیر های عطا کوه هست که مسر ورودیش از diveshal هستش

دمه دوستان واسه 23 تا تشکر گرم ! خیلی دلگرمی میدین واسه آپلود عکس ! آخه واسم گذاشتنش وقت میگیره...
اینم واسه تشکر از شما
یه عکس دیگه از مسر عبور آب:sleep: