PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویت اگزوز مگلی250

محمد سوزوکی@
02-12-1391, 01:51 بعد از ظهر
باسلام به دوستان/میخام اگزوز موتورمو بازکنمو از نظر صدا وسرعت تقویت کنم.اولا میخام سرعت موتور تغییر کنه وبیشتر بشه حالا زیادم نشده طوری نیس فقط بیشتر بشه دوما میخام صدای بم بگیرم ازش چون صدای خودش خیلی تنده ومثل کراس هست.میخام صداش بم بشه ودیگه تیز نباشه وبه دل بشینه اینجوری آزار دهندست.خودم میخام تو انباری رو پر پشم شیشه کنم ودور منبع اگزوز رو پشم شیشه بپیچم یکی از دوستان همینکارو کرده بود خیییییییللللللییییییییی صدای خفنی میداد،البته سوراخ های منبع رو درشت تر کرده بود ولی من کاری به منبع ندارم میخام فقط تو انباری رو پر پشم شیشه کنم بنظر شما آسیبی به موتور نمیرسونه؟اگر راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید

!NAVID!
02-12-1391, 03:39 بعد از ظهر
سلام
از استادان اهل فن عزر میخوام که در بحث فنی نظر میدم.
اگه این کاری رو که میخوای بکنی جلوی خروجی دود رو بگیره هم به موتور اسیب میرسونه هم سرعت رو کم میکنه چون دود بهتر تخلیه نمیشه
یه پیشنهاد دارم
بورو از این توری ها که جولو پنجره نصب میکنن که مگس نیاد توبگیر یکم زیاد
ته اگزوز یه چیزی هست که به وسیله یه پیچ (اگه اشتباه نکنم یکی هست)به اگزوز وصله رو باز کن
توری رو به اندازه ته اگزوز ببر ۲ لایش کن بزار ته اگزوز بعد اون (حالا بگیم قاب :دی) رو ببند تقریبا صداش تغییر میکنه
اگه خوشت نیومد اگزوزی که شرکت کویر برای موتور مگلی اورده رو بگیر:دی

محمد سوزوکی@
02-12-1391, 03:50 بعد از ظهر
مرسی نوید جان.اون چیزی که شما گفتی سایلنسر هست که اونو میخام درست کنم براش.اگزوزیم که گفتی شرکت آورده gprهست که حدود200تومن پولشه که من اینقدراپول ندارم.پشم شیشه که بکنم تو منبع ومنبعو پر کنم جلوی دود رو نمیگیره چون دود داره از مجرای اصلی خارج میشه واین پشم شیشه فقط سوراخارو پرمیکنه که صدای موتور بم بشه واصلا کاری به خروجی دود نداره

امیرحسین
02-12-1391, 08:40 بعد از ظهر
سرعتو با دستکاری اگزوز نمیتونی زیاد تغییر بدی ولی شتاب ممکنه تغییر کنه
بهترین راه واسه تغییر صدا تعویض منبع عقبه

محمد سوزوکی@
03-12-1391, 01:40 قبل از ظهر
میشه منبع دست ساز بندازی؟

محمد سوزوکی@
03-12-1391, 10:09 بعد از ظهر
یه اگزوز ارزون قیمت چی خوبه؟

جانسون
04-12-1391, 12:58 بعد از ظهر
محمد داداشی این کاری میگی میخوای بکنی اصلا با عقل نداشتهی من جور دار نمیاد انجام بده ما هم یاد بگیریم اشالا که اکی شه...اگزوز چینی درجه 2 3 زیره 300 ت نیس ... کوری چه اگزوزی برا مگلی اورده میگه 200 ت ؟؟؟

کاوه
04-12-1391, 01:14 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

محمد سوزوکی@
04-12-1391, 04:31 بعد از ظهر
مرسی کاوه جان از عکس خوشکلت.داداش جانسون کویر اگزوز gprآورده عزیز/الان میخام برم اگزوز موتورمو باز کنم

محمد سوزوکی@
04-12-1391, 11:26 بعد از ظهر
آقا من رفتم پیچای اگزوز که به بدنه(زیر زین)متصل بود رو باز کردم سمت راست بقل رکاب لوله اگزوز دوتیکه هیت هرچی زور زدم وبا چکش ضربه زدم باز نشد ولوله ها از هم باز نشدن حالا چیکارکنم؟ داداش کیااااااااااااااا کمککککککککککک فوررررررررییییییییی

K.I.A
04-12-1391, 11:44 بعد از ظهر
3 تا پیچ اگزوزو که بالای منبع هستو باز کن /لوله اگزوزو کمی تکون بده شل کنه
چون 2 تا لولخ تو هم دیگه رفتن و همش تو حرارت زیاد بودن بهم جفت شدن کمی تکون میشه
و یه پیچ گوشتی 2 سو قوی ضربه خور بزار روی اون لبه ی 2 تیکه لوله و با چکش بهش تقه بزن رو به عقب موتور اگزوزو هدایت کن حدود 5 سانت تو هم هستن

محمد سوزوکی@
04-12-1391, 11:48 بعد از ظهر
داداش جنس اون بست های منبع که پیچ شده به بدنه چیه؟دوتاش شکسته اخه میخام برم جوش بدم میخام ببینم باید چه جوشی بدم که بگیره؟/امروز باچکش هرچی ضربه زدم درنیومد اگه اگزوزو داغ کنم راحت تر در نمیاد؟

K.I.A
04-12-1391, 11:54 بعد از ظهر
الومینیومه/
با ضربه به راحتی در میاد
از روان کننده استفاده کن.

محمد سوزوکی@
04-12-1391, 11:55 بعد از ظهر
مرسی داداش گلم.میرم باروغن خوب چربش میکنم بعد باپیچ گوشتی دو سو وچکش میوفتم به جونش.راستی این دوتا بستاکه شکسته رو باچه جوشی جوش بدم؟میترسم اون یکیم بشکنه اگزوز خودشو ول کنه

K.I.A
05-12-1391, 12:01 قبل از ظهر
جوش الومینیوم

- - - Updated - - -

جوش الومینیوم

Ali.K
05-12-1391, 12:01 قبل از ظهر
محمدرضا اون جنسش آلومینیومه همون طور که کیا جان گفتن
جوش هم باید جوش آلومینیوم بدی، جوشکاریشم کار خودت نیست، اگه اشتباه نکنم باید بری پیش جوشکارایی که با جوش co2 و جوش آرگون کار میکنن اونا بهتر میتونن کمکت کنن

محمد سوزوکی@
05-12-1391, 12:05 قبل از ظهر
محمدرضا اون جنسش آلومینیومه همون طور که کیا جان گفتن
جوش هم باید جوش آلومینیوم بدی، جوشکاریشم کار خودت نیست، اگه اشتباه نکنم باید بری پیش جوشکارایی که با جوش co2 و جوش آرگون کار میکنن اونا بهتر میتونن کمکت کنن مرسی داش علییییییییی گل

- - - Updated - - -

فدای تو داداش کیااااااا مرسی از راهنماییت

Ali.K
05-12-1391, 12:12 قبل از ظهر
قربونت داشم

محمد سوزوکی@
06-12-1391, 10:43 بعد از ظهر
من خودمو کشتم ولی اگزوز باز نشد،اونجا که لوله دو تیکه میشه جام کرده وهیچجوری لوله ها از هم باز نمیشه/نمیشه از یه جای دیگه باز کنم؟نمیشه فقط منبعو باز کنم واصلا کاری به لوله دوتیکه نداشته باشم؟چون من فقط با منبع کار دارم/فقط فوریه ممنون میشم زود جواب بدین

amo hosein
06-12-1391, 10:48 بعد از ظهر
من خودمو کشتم ولی اگزوز باز نشد،اونجا که لوله دو تیکه میشه جام کرده وهیچجوری لوله ها از هم باز نمیشه/نمیشه از یه جای دیگه باز کنم؟نمیشه فقط منبعو باز کنم واصلا کاری به لوله دوتیکه نداشته باشم؟چون من فقط با منبع کار دارم/فقط فوریه ممنون میشم زود جواب بدین
:riz481::riz481:منبع که باز نمیشه پسر خوب.باید انقدر بپیچونی و بازی بدی تا در بیاد.من وقتی در اوردم شاسی عقب رو کلا باز کردم که با پیچ چسبیده بود به منبع اگزوز.نمیدونم چطوری با اینکه شاسی عقب هست باز میشه ولی میگی قفل کرده یا جام کرده با ضربه و بازی بازی کردن در میاد.وقتی در میاری فایر میزنه.عجب صدایی میشه.شیشه ها میلرزه.lol

محمد سوزوکی@
06-12-1391, 10:52 بعد از ظهر
اخه عمو میخام داخل منبعو پشم شیشه بکنم. میخاسم همونجورکه رو کار هست سر اگزوز رو باز کنم وپشم شیشه بکنم توش ولی مشکلم اینه سر اگزوز رو که باز میکنم جایی نداره که پشم شیشه بکنم توش باید منبع باز بشه.منبع چجوری باز میشه؟

K.I.A
06-12-1391, 10:56 بعد از ظهر
پی ام شد

محمد سوزوکی@
06-12-1391, 11:01 بعد از ظهر
پی ام شد مرسی فقط یه چند تا سوال دارم که پی ام کردم حالا میخایین اینجا جواب بدین اگرم دوس دارین تو تاپیک جواب بدین مرسی

amo hosein
06-12-1391, 11:21 بعد از ظهر
منم نتونستم توشو باز کنم.ولی کلی با تایید و فشار قوی آب توشو شستم صداش باز و قشنگ تر شد.موتور هم نفسش بیشتر شد.ولی تا یه هفه گاز میدادم ملت میگفتند بوی تایید میاد.:gigglesmile:

محمد سوزوکی@
06-12-1391, 11:23 بعد از ظهر
منم نتونستم توشو باز کنم.ولی کلی با تایید و فشار قوی آب توشو شستم صداش باز و قشنگ تر شد.موتور هم نفسش بیشتر شد.ولی تا یه هفه گاز میدادم ملت میگفتند بوی تایید میاد.:gigglesmile:
اهان،مرسی عمو

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 01:01 قبل از ظهر
راستی میتونم از انجین باز کنم؟راحته؟بعدش خودم راحت میتونم جا بزنم؟وببندمش؟

Magma
08-12-1391, 01:26 قبل از ظهر
نه محمد جان. از اینجین باز نکن داش. اونجوری باید فلاپاتو هم باز کنی. فک نکنم باز کردن منبع کار سختی باشه. قلق داره. قبل از اینکه دست بکار بشی باید روش فکر کنی حسابی. میخوای یه روز بیام کمکت باهم ردیفش کنیم؟

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 01:50 قبل از ظهر
احسان جان فلاپاکه راحت باز میشه هیچی.من مشکلم اینه اگزوز که دوتیکه شده تو هم گیر کرده جام کرده باز نمیشه میخام از انجین باز کنم قشنگ یه چیز اساسی درست کنم.اگه زحمتت نیس میتونی یه روز بیای؟

- - - Updated - - -

اینم از اگزوزgprبرای مگلی29146

!NAVID!
08-12-1391, 02:59 بعد از ظهر
این gpr هم چیز جالبی هست!!
گفتی چند در میاد؟

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 03:29 بعد از ظهر
بین200تا250در میاد قیمتش

!NAVID!
08-12-1391, 03:39 بعد از ظهر
صداش چطوره؟

امیرحسین
08-12-1391, 05:39 بعد از ظهر
احسان جان فلاپاکه راحت باز میشه هیچی.من مشکلم اینه اگزوز که دوتیکه شده تو هم گیر کرده جام کرده باز نمیشه میخام از انجین باز کنم قشنگ یه چیز اساسی درست کنم.اگه زحمتت نیس میتونی یه روز بیای؟

- - - Updated - - -

اینم از اگزوزgprبرای مگلی29146

این موتور منه پیش آقای عمرانی تست صدا گرفتیم
صداش خیلی فرقی نداشت و منم از خریدش منصرف شدم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 08:35 بعد از ظهر
این موتور منه پیش آقای عمرانی تست صدا گرفتیم
صداش خیلی فرقی نداشت و منم از خریدش منصرف شدم

Sent from my iPad using Tapatalk HD خوب پس خیلی عالی شد/داداش یکم توضیح میدی درباره صداش وقیمتش چجوریاس؟ممنون میشم

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 10:28 بعد از ظهر
ایشاا...فردا اگزوز رو میخاییم با دوتا از دوستان باز کنیم وعکساشو هم میزارم حتما/میخام صداشو بترکونم یه کلیپ هم از صداش میزارم

!NAVID!
08-12-1391, 10:35 بعد از ظهر
داداش فقط صداشو زیاد نکنی ها گیر میدن!!!!!!

- - - Updated - - -

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 10:39 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

داداش فقط صداشو زیاد نکنی ها گیر میدن!!!!!!نه بابا میخام صداشو بم کنم.خیلی قشنگ میشه

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 11:18 بعد از ظهر
احسان اگه فردا محمدرضا حاجت روا نشه کتکرو خوردیم :wall3: به چه نکته خوبی اشاره کردی داداش علی:27::27::27::27::27::27::27:(شوخی)

- - - Updated - - -

اینم یه نمونه کار برای دوستان2915929160اگزوز پرایده البته این

Ali.K
08-12-1391, 11:18 بعد از ظهر
به چه نکته خوبی اشاره کردی داداش علی:27::27::27::27::27::27::27:(شوخی)

من که میزنم به چاک، دیگه خودتیو احسان :gigglesmile:
ولی یه اگزوزی بشه که خودت اصلا یه برند بزنی با صدایی جدید :)

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 11:20 بعد از ظهر
حالا ایشاا...که خوب بشه

Ali.K
08-12-1391, 11:20 بعد از ظهر
به چه نکته خوبی اشاره کردی داداش علی:27::27::27::27::27::27::27:(شوخی)

- - - Updated - - -

اینم یه نمونه کار برای دوستان2915929160اگزوز پرایده البته این

مطمئنی که این اگزوز پرایده؟ والا منبعش که این شکلی نیست

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 11:21 بعد از ظهر
منبعش دست سازه

Magma
08-12-1391, 11:24 بعد از ظهر
مهمترین ضعف اگزوز مگلی اینه که طول مافلر کم هست

F.Shahgol
08-12-1391, 11:25 بعد از ظهر
علی اقا بیا تا با هم این حرکت را رو ارکاوی بزنیم

Ali.K
08-12-1391, 11:25 بعد از ظهر
چی در اومده فکر کنم صداش خوف باشه، نامردا گیر میدن وگرنه منم منبع قهرمانی میگرفتم

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 11:27 بعد از ظهر
مهمترین ضعف اگزوز مگلی اینه که طول مافلر کم هست احسان جون اگزوز مگلی کلش مشکل هست بنظرمن:gigglesmile:چون اخه صدا نداره فقط قیافش خوشکله.اگزوز صداش مهمه نه قیافش پس نتیجه میگیریم اگزوز مگلی خودش مهمترین ضعفه

Ali.K
08-12-1391, 11:28 بعد از ظهر
علی اقا بیا تا با هم این حرکت را رو ارکاوی بزنیم

آره فرزاد من که خیلی دلم میخواد اگزوز آرکاوی رو موشک کنم

F.Shahgol
08-12-1391, 11:31 بعد از ظهر
حالا صبر کن ببینیم از محمد رضا چطور میشه

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 11:33 بعد از ظهر
حالا صبر کن ببینیم از محمد رضا چطور میشهآره فرزاد اول صبر کن ببین موتور من چجوری میشه بعداقدام کن.بچه ها من برم دیگه فردا منتظرتونم

Magma
08-12-1391, 11:34 بعد از ظهر
البته من تضمین نمیکنم 100در100 جواب بده. حالا ببینیم چی میشه. شاید یه قطعه اضافی لازم داشته باشه

Ali.K
08-12-1391, 11:38 بعد از ظهر
آره فرزاد اول صبر کن ببین موتور من چجوری میشه بعداقدام کن.بچه ها من برم دیگه فردا منتظرتونم

اوکی داداش فردا خبرت میکنم

- - - Updated - - -

حالا صبر کن ببینیم از محمد رضا چطور میشه

فرزاد آرکاوی مشکلش اینه که اگزوزش صدا نداره، باید توشو دربیاریم همینکاری که احسان کرده انجام بدیم ، به قول خودت صبر کن ببینیم نتیجه مگول محمد چی میشه

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 11:46 بعد از ظهر
البته من تضمین نمیکنم 100در100 جواب بده. حالا ببینیم چی میشه. شاید یه قطعه اضافی لازم داشته باشهچه قطعه ای؟

!NAVID!
09-12-1391, 12:01 قبل از ظهر
داداش علی ؟؟؟؟؟؟؟ اگزوز ار کی وی صدا نداره؟؟؟؟؟؟؟من میخوام سایلنتر بسازم !!!!!!! بزار صداشو میزارم میشنوی :دی

محمد سوزوکی@
09-12-1391, 12:17 قبل از ظهر
داداش علی ؟؟؟؟؟؟؟ اگزوز ار کی وی صدا نداره؟؟؟؟؟؟؟من میخوام سایلنتر بسازم !!!!!!! بزار صداشو میزارم میشنوی :دی آره نوید جان rkv صدانداره اصلا حق با داداش علیه

جانسون
09-12-1391, 03:59 قبل از ظهر
محمد این حریکتی تو منبع پراید کرده پشمه شیشه گزاشته تو مبع و دوره توریاش پیچیده جواب میده ..... ولی ببین منبع فابریکه مگول مو توشو دیدیم توری نداره که بخوای ایجوری دورش بپیچی صداش بم شه 2تا لوله داره که از وسطه منبع هفتی میشه لولس توری نییییییییییییییییس چند بار بگم؟؟؟؟

محمد سوزوکی@
09-12-1391, 11:16 قبل از ظهر
محمد این حریکتی تو منبع پراید کرده پشمه شیشه گزاشته تو مبع و دوره توریاش پیچیده جواب میده ..... ولی ببین منبع فابریکه مگول مو توشو دیدیم توری نداره که بخوای ایجوری دورش بپیچی صداش بم شه 2تا لوله داره که از وسطه منبع هفتی میشه لولس توری نییییییییییییییییس چند بار بگم؟؟؟؟ چرا داداشم خودم دیدم.اون دوتا لولهای که میگی هفتی شده حالت توری داره چون سوراخ سوراخه.بزار درستش میکنم نشونت میدم فقط دعا کن خوشکل بشه

Magma
11-12-1391, 07:44 بعد از ظهر
دیروز تصمیم گرفتم بعد از 4ماه دوباره اگزوز دست ساز خودمو باز کنم که هم تجدید میثاق بکنم با ارمان های اگزوز و هم یه سرویسیش بکنم. نتیجه خیلی عالی بود. صدای اگزوزم باز هم بهتر شد. این دفعه یاد گرفتم که چجوری بهتر پرش کنم. مقادیر عظیمی از پشم و شیشه اون تو جا دادام که توی عکس مشخصه. محمد اون لوله ای هم که درست کردمو میتونی تو عکسا ببینی. و همچنین پشم و شیشه های قدیمی که دوده گرفته. البته من خیلی خیلی به موتور فشار اوردم و اگه با احتیاط بودم و کمتر گاز میدادم و بهتر پرش میکردم حالا حالا ها نیاز به سرویس نداشت. یاد منبع خدا بیامرزم بخیر. دادم ضایعاتی بردش...:acigar:
.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Ali.K
11-12-1391, 08:07 بعد از ظهر
خیلی عالیه احسان جان اینکه میگی صداش بهتر شد بخاطر تراکم بیشتر پشم شیشه هاست یا اینکه عوضشون کردی بهتر شده؟
راستی به نظرت این ترفند روی آرکاوی جواب میده؟

محمد سوزوکی@
13-12-1391, 02:34 قبل از ظهر
خیلی عالیه احسان جان اینکه میگی صداش بهتر شد بخاطر تراکم بیشتر پشم شیشه هاست یا اینکه عوضشون کردی بهتر شده؟
راستی به نظرت این ترفند روی آرکاوی جواب میده؟ داداش علی صبر کن ببینم رو مگلی جواب میده یانه بعد برو تو کار آر کا وی

monazzah
13-12-1391, 08:43 قبل از ظهر
محمد جان من الان نزدیک 20 ماه که اگزوز موتورمو عوض کردم شتابش صداش واقعا عالی شده جون می ده واسه دور دور اما دادا جرات نمی کنم از خونه زیاد بیارمش بیرون می ترسم بگیرنش اول خوب فکراتو بکن بعد دست بهش بزن

محمد سوزوکی@
13-12-1391, 09:11 بعد از ظهر
محمد جان من الان نزدیک 20 ماه که اگزوز موتورمو عوض کردم شتابش صداش واقعا عالی شده جون می ده واسه دور دور اما دادا جرات نمی کنم از خونه زیاد بیارمش بیرون می ترسم بگیرنش اول خوب فکراتو بکن بعد دست بهش بزنمرسی داداش اما من صداشو میخام بم کنم یعنی جوری نمیشه که زننده بشه صداش بلکه بهتراز حالا وصدای فابریکش میشه

monazzah
14-12-1391, 07:33 قبل از ظهر
مرسی داداش اما من صداشو میخام بم کنم یعنی جوری نمیشه که زننده بشه صداش بلکه بهتراز حالا وصدای فابریکش میشه

الان صدای موتور منم بمه خود دانی

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 12:40 بعد از ظهر
الان صدای موتور منم بمه خود دانی مگما اگزوز احسان200 رو که مثل کثیرهست مثل من کرده.تو صفحه های قبل عکس از اگزوزش گزاشته وقتی باهم رفتیم بیرون صدای موتورش خیلی ناز بود وفقط وقتی میرفتی نزدیکش صداموتور میومد وقتی 3 4 متر فاصله داشته باشی باموتور صداش نمیاد

mra680
14-12-1391, 02:31 بعد از ظهر
درود . . .
دوتا قیف فلزی پیدا کنید که قطر دهانه بزرگ قیف به اندازه منبع اگزوز باشه
دوتا قیف رو از انتها(قطر کمتر)به هم جوش بدین . . .
بعد قطر بزرگ رو به دیواره منبع جوش بدین . . .
از صداش لذت ببرین . . .
خیلی از اشکال هندسی به این صورت میتونید درست کنید . . .
یکمی تجسم و قطعه شناسی میخواد و وقت زیاد و کار کردن
موفق باشین

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 02:36 بعد از ظهر
درود . . .
دوتا قیف فلزی پیدا کنید که قطر دهانه بزرگ قیف به اندازه منبع اگزوز باشه
دوتا قیف رو از انتها(قطر کمتر)به هم جوش بدین . . .
بعد قطر بزرگ رو به دیواره منبع جوش بدین . . .
از صداش لذت ببرین . . .
خیلی از اشکال هندسی به این صورت میتونید درست کنید . . .
یکمی تجسم و قطعه شناسی میخواد و وقت زیاد و کار کردن
موفق باشین یه چیزی تومایه های اگزوزrr///من تواگزوز rrرونگاه کردم همینجور بود تقریبا وواقعا صدی وحشیانه ای داشت.البته اینکارا برای موتور های چهار سیلندر خوبه برای موتور های ما بیشتر صداش نزدیک به صدای کراس میشه

جانسون
14-12-1391, 05:52 بعد از ظهر
محمد دادا اینو یکم تو ضیخ میدی ؟؟ با عکس من هوچی نفهمیدیم راستی کی هماهنگ کنیم بیام توریه که گفتم دارمو بزارم تو منبع دست سازه خودم؟؟؟

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 05:57 بعد از ظهر
محمد دادا اینو یکم تو ضیخ میدی ؟؟ با عکس من هوچی نفهمیدیم راستی کی هماهنگ کنیم بیام توریه که گفتم دارمو بزارم تو منبع دست سازه خودم؟؟؟ بامن هستی آیا؟؟؟؟

mra680
14-12-1391, 08:22 بعد از ظهر
محمد دادا اینو یکم تو ضیخ میدی ؟؟ با عکس من هوچی نفهمیدیم راستی کی هماهنگ کنیم بیام توریه که گفتم دارمو بزارم تو منبع دست سازه خودم؟؟؟
درود
آره عزیزم . . .
مسیرت خورد اینوری بهت توضیح میدم . . .

بامن هستی آیا؟؟؟؟
درود . . .
با من بود محمد رضا جان

محمد سوزوکی@
16-12-1391, 12:36 قبل از ظهر
امروز موتورو هرجا بردم هیچکس نتونست اگزوز موتورو بازکنه.دوتالوله جام کرده توهم منم فعلا بیخیالش شدم

r66225
16-12-1391, 01:19 قبل از ظهر
سلام به همه جوونای ایرونی
من این پاراگراف رو از تو پست قبلیم میزارم واسه اون دسته از داداشای گلم که ندیدن

سلام به بروبچ
بالاخره پروژه منم تموم شد و اگزوزمو خودم طرحی کردم . شد دیوانه .
فیلم ازش گرفتم و واستون می زارم . فقط واسه اینکه بدونین یه ایرونی میتونه .
از دیروز صبح الافش بودم تا امروز ظهر که تقریبن به ثمر رسید . مونده یه مقدار تزئیات ظاهری و پرداخت و رنگ کوره ای .

مخصوصن بروبچ RKV سوار . امروزم دادم واسه پرداخت و جوش CO2 و فردا هم واسه رنگ کوره ای .
اینم لینک فیلمش . فعلن که تو شهر همه تو کف عربده هاش شدن .

[Only registered and activated users can see links]

محمد سوزوکی@
16-12-1391, 01:27 قبل از ظهر
صداش قشنگ شده داداش.اما من امروز بد زد حالی خوردم.فکر کنم باید لوله رو ببرم

kamangir
16-12-1391, 07:56 قبل از ظهر
محمد رضا نکن این کارو

بیا در مغازه تا همفکری کنیم

شاید با هم تونستیم یک کاری صورت بدیم

محمد سوزوکی@
18-12-1391, 09:10 بعد از ظهر
بالاخره با کلی درد سر که موتورو بردم پیش موتوری نتونستن اگزوزمو باز کنن بابام خیلی راحت برام باز کرد

Ali.K
18-12-1391, 09:26 بعد از ظهر
محمد اون طرحتو روش پیاده کن ببینیم صداش چییییییییییییییی میشه

محمد سوزوکی@
18-12-1391, 09:29 بعد از ظهر
محمد اون طرحتو روش پیاده کن ببینیم صداش چییییییییییییییی میشه باشه چشم حتما/فرداصبح که میخام برم دنبال کارا گواهینامم از بعدازظهر دست به کارمیشم عکساشم اخر کار بافیلم میزارم

محمد سوزوکی@
23-12-1391, 12:24 قبل از ظهر
امشب بالاخره اگزوز رو درست کردم فردا عکس وفیلم میزارم از صداش ایشاا...خوب شده باشه

محمد سوزوکی@
23-12-1391, 11:21 قبل از ظهر
فردا عکس ها را میزارم

محمد سوزوکی@
27-12-1391, 12:32 قبل از ظهر
لازم به ذکر هست که منبع فابریک خودش را انداختم رفت

- - - Updated - - -

اگزوز رو وصل کردم.صداش خیلی خوب شده.منکه خوشم اومد.صدای فابریکش با چیزی که درست کردم قاطی شده ویه صدای خیلی نازی میده.این هم عکس با تو ضیحات:فایل پیوست 30288 ([Only registered and activated users can see links])ابتدا اگزوز رو با برش از لوله اصلی جدا کردم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])سپس منبع را از لوله جدا کردم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])بعدبوسیله دوتازانو ویک لوله که مال گاز بودیه همچین شکلی درست کردم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])بعداز آن دوتا لوله را سوراخ سوراخ کردم وداخلش قرار دادم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])این شکل درست شده رو داخل منبع قرار دادم ومنبع را پر از پشم شیشه کردم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])ودر آخر درب آن را بستم وروی موتور وصل کردم وحالا دارم با صداش حال میکنم

---------- Post added at ۱۰:۰۲ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۹:۳۴ قبل از ظهر ----------

فقط نمیدونم قدرت موتور کم شده یانه فردا میخام تست کنم بهتون میگم اگه دوست داشتین اگزوز موتورتون رو مثل من بکنین

شایسته فر
27-12-1391, 12:49 قبل از ظهر
داداش محمد رضا عکس ها دیده نمیشن
ممنون میشم رسیدگی کنی

!NAVID!
27-12-1391, 01:05 قبل از ظهر
من عکسارو میبینم
شایدم منم یه همچین حرکتی رو ار کی وی زدم
خسته نباشی

- - - Updated - - -

داداش تو که اینقدر به صدا علاقه داری اگزوز cbr بگیر :دی
درسته که صداش مثل اونا نمیشه اما جالب میشه :دییییییییییییییییی

شایسته فر
27-12-1391, 01:06 قبل از ظهر
اروری که برای من میده!!!!!!
مشکل می تونه از سمت من باشه با این ارور؟
پیام سیستماین فایل پیوست وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از موجودیت این لینک مطمئن هستید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت ([Only registered and activated users can see links]) تماس بگیرید.

!NAVID!
27-12-1391, 01:11 قبل از ظهر
اولین عکس اونجوریه اما بقیش درسته

محمد سوزوکی@
27-12-1391, 01:37 قبل از ظهر
303093031030311303123031330314

شایسته فر
27-12-1391, 01:43 قبل از ظهر
دمت گرم داداش محمد رضا
حالا شد

محمد سوزوکی@
27-12-1391, 01:46 قبل از ظهر
دمت گرم داداش محمد رضا
حالا شد فدای تو داداش محمدحسین.ولی انصافا صداش خیلی خوشکل شده

شایسته فر
27-12-1391, 01:52 قبل از ظهر
پس صداش چی شد؟
قرار بود آپ کنی

!NAVID!
27-12-1391, 01:31 بعد از ظهر
صداشو میخوام یالا!!!!!!! صداشو میخوام یالا!!!!! صداشو میخوام یالا!!!!!

محمد سوزوکی@
27-12-1391, 01:39 بعد از ظهر
دوستان صداش عالی شده اما تو فیلم هیچ فرقی با صدای فابریکش نمیکنه وقتی از نزدیک گوش میکنی صداشس معلومه که فرق کرده متاسفانه ویه خبر بد اینکه قدرت وشتاب موتور دقیقا نصف شده وپیشنهاد میکنم اینکارو نکنین منم میخام منبع فابریکشو بزارم رو موتور

Magma
27-12-1391, 10:23 بعد از ظهر
محمد جان اشتباهه مهلکی انجام دادی ... واسه اگزوز خشتکی درست کردی و دولولش کردی. واسه همینه قدرتش کم شده. بهت گفتم. همونروز که باید تک لوله باشه.

- - - Updated - - -

در ضمن هروقت اگزوز دستکاری میشه تنظیمات کاربراتور باید یه مقدار عوض بشه

جانسون
28-12-1391, 12:37 بعد از ظهر
محمد بهت گفتم کله منبعرو خالی کن... این لوله چیه دیگه؟؟؟ یه پشمه شیشه نسوز بزار داخلش بعدش توریه درو پنجره 2 3 دور بزار بعدشم یه توره اگزوز مثل توریه من که دیدی کردم تو اگزوز اونجور از فلتر هوایه ماشین سنگینا گیرت میاد اونجوری بیضض کن بزار تو منبع بعدش در اخرشو بزار صداش تو مایه هایه صدا اگزوز من در میاد یکم بم تر ....تفکیک تر.... ولی به پری صدا هیو نمیره اونم بخاطره سیلندرشه

- - - Updated - - -

محمد بهت گفتم کله منبعرو خالی کن... این لوله چیه دیگه؟؟؟ یه پشمه شیشه نسوز بزار داخلش بعدش توریه درو پنجره 2 3 دور بزار بعدشم یه توره اگزوز مثل توریه من که دیدی کردم تو اگزوز اونجور از فلتر هوایه ماشین سنگینا گیرت میاد اونجوری بیضض کن بزار تو منبع بعدش در اخرشو بزار صداش تو مایه هایه صدا اگزوز من در میاد یکم بم تر ....تفکیک تر.... ولی به پری صدا هیو نمیره اونم بخاطره سیلندرشه