PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تور یک روزه کویر خارا ونمکزار تالاب گاوخونی(اصفهان)91.12.11

مصطفی
30-11-1391, 12:14 قبل از ظهر
مشخصات منطقه:
کویر خارا (واژه صحیح بیابان خارا است) در 100 کلیومتری شرق اصفهان و 150 کیلومتری غرب یزد در استان اصفهان قرار دارد. این کویر از شرق به تالاب گاوخونی، از شمال به شهرستان ورزنه و زاینده رود، از جنوب به حسن آباد و از غرب به محور ارتباطی حسن آباد به ورزنه محدود میگردد. این منطقه پوشیده از ریگزار (تپه های ماسه ای یا رمل) است که گستره ای شمالی جنوبی دارد. طول آن از حاشیه زاینده رود و نقطه آغاز ریگزار تا انتهای آن واقع در جنوب غربی تالاب گاوخونی در حدود 45 کیلومتر و عرض آن در نواحی شمالی در حدود 35 کیلومتر است که این عرض در جهت جنوبی کاهش می یابد. در نواحی جنوبی این عرض به 500 متر میرسد. در قسمت شمالی بیابان شکلی شبیه به بیضی دارد که محیط این بیضی توسط تپه های ماسه ای بلند احاطه شده و در داخل بیضی ارتفاع تپه ها بشدت کاهش می یابد. بلندترین ارتفاع تپه های ماسه ای در حدود 100 متر است که در قسمت شمال شرقی این بیضی قرار دارد. ارتفاع متوسط ریگزار از سطح آبهای آزاد در حدود 1450 متر است. کویر در قسمت جنوبی به 2 دیواره ماسه ای جنوبی شمالی تبدیل میشود و مابین این 2 دیواره خاک های آهکی قلیایی قرار دارند. این دو دیواره در نزدیکی جنوب غربی تالاب گاوخونی به هم میپیوندند و تشکیل دیواره واحدی با جهتی شمالی جنوبی را میدهند. این تک دیواره ماشه ای در حدود 9 کیلومتر تا نزدیکی جنوب تالاب گاوخونی ادامه پیدا میکند پایان می یابد. در این منطقه با توجه به وزش بادهای متفاوت، اشکال مختلف تپه های ماسه ای از جمله تپه هاي ماسه ای طولی، تپه های ماسه ای هلالی و هرم های ماسه ای قابل مشاهده هستند که در نوع خود در کشور کم نظیر است. وسعت ریگزار در حدود 17000 هکتار است. پوشش گیاهی در قسمت ریگزار پوشش گیاهی عمدتا درختچه های تاغ و اسکمبیل است. همچنین بوته های نسی، تق تقو و سایر گیاهان ماسه پسند در نواحی ریگزار به وفور قابل مشاهده است. در نواحی کویری بوته های شور بیابانی و بندرت اشنان قابل مشاهده است. پوشش گیاهی منطقه بدلیل رطوبت یالای تالاب گاوخونی بسیار غنی است. در دیواره ماسه ای محیطی این ریگزار، پوشش گیاهی خاصی قابل مشاهده نیست. پوشش جانوری پوشش جانوری این منطقه در سالهای گذشته بسیار غنی و قابل توجه بوده است. ولی در سالهای اخیر بدلیل خشک شدن تالاب گاوخونی، شکار بی رویه و تخریب زیستگاه غنای خود را از دست داده است. در حال حاضر جانورانی همچون شغال، روباه شنی، جرد، پا مسواکی، شاهین، سارگپه بیابانی، گربه شنی، افعی شاخدار، مار جعفری، مار شتری، تیر مار، انواع عقرب، خرگوش و خار پشت بیابانی در منطقه قابل مشاهده است. وجه تسمیه کویر خارا نام خود را از روستایی در حاشیه جنوبی خود با نام خارا گرفته است. این منطقه در سالهای اخیر با این نام شناخته می شود. از دیگر نام های این منطقه میتوان به کویر ورزنه و کویر حسن آباد اشاره کرد. اتلاق نام کویر به این منطقه با توجه به آن که ریگزارها در زیر مجموعه مناطق بیابانی قرار میگیرند اشتباه است و بیابان خارا واژه صحیح است. دسترسی این ریگزار در حاشیه شرقی محور ارتباطی حسن آباد به ورزنه قرار دارد. از این رو از 5 کیلومتری جنوب ورزنه تا حسن آباد میتوان به نواحی غربی این ریگزار دسترسی پیدا کرد. برای دسترسی یه ریگزار شرقی میتوان به صورت آفرود از میان ماسه ها عبور کرد و یا از شهر ورزنه حاشیه جنوبی رودخانه زاینده رود را ادامه داد تا به حاشیه شرقی ریگزار رسید. این 2 مسیر فقط بوسیله خودروهای دو دیفرانسیل قابل دسترسی هستند. در صورتی که به منطقه آشنایی ندارید حتما از راهنمایان محلی استفاده کنید. مناطق گردشگری مناظر تالاب گاوخونی از فراز تپه های شرقی بسیار زیبا و بدیع است. نمکزار تالاب از طریق جاده خاکی حسن آباد به معدن نمک قابل دسترسی است. همچنین تپه های ماسه ای منطقه قابلیت مناسبی برای آفرود و کمپینگ دارند. گردشگری تالاب گاوخونی در بخش تالاب گاوخونی به تفصیل شرح داده شده است. عکسهای منطقه:
28681

تاریخ وزمان حرکت:
جمعه 11 اسفندماه ساعت 9 صبح روبروی شهربازی ابشار
توضیخات:
با سلام به دوستان عزیز

طبق برنامه های قبلی همراه داشتن کلاه ایمنی لازم و ضروریست.
دراین مسیر تا مقصد پلیس راه نیست
فاصله مقصد تا اصفهان حدود 100کیلومتر و رفت وبرگشت 200 کیلومتر میباشد
دوستان عزیزی که اولین باره تشریف میارن از سلامت موتور خودشون اطمینان حاصل کنن
از اصفهان تا مقصد حرکت به صورت انرود ودر مقصد به 2 گروه افرود و انرود تقسیم میشه برای ادامه مسیر
ناهار.زیرانداز.وسایل شخصی به عهده شخص میباشد
دوستان عزیز طبق سنتهای قبل هر کسی وسایل عیش و طرب وتنقلات و....که همه میدونید فراموش نشه

همونجور که مستحضر هستید قرار مختلطه و همه نوع موتوری ازاده.با توجه به این موضوع که دوستان گلم اکثرا ریس سوار هستن مسیر هم جوری انتخاب شده که تا منطقه موتور ریس هم میتونه بیاد.
اگر سئوالی هست در خدمتم. دوستان عزیزی که تشریف میارن اعلام کنن لطفا
افرادی که اعلام امادگی کردن
1.اقای رییسی
2.اقای علی اکبر
3.اقای کمانگیر
5.اقای علی یزدانی وهمراهانشون
6.اقای ماگما و همراهشون
7.اقای علی ک 50%

مصطفی
04-12-1391, 01:00 بعد از ظهر
این قرار روز دوشنبه نوشته شده و ارسال شده چرا باید امروز تایید بشه؟من نمیدونم قسمت قرار ملاقات 6 تا مدیر داره چرا باید 5 روز طول بکشه تا یه قرار تایید بشه؟

F.Shahgol
04-12-1391, 01:09 بعد از ظهر
مصطفی جان بزار برای هفته دیگه
کی بر میگردیم؟

Alireza
04-12-1391, 01:18 بعد از ظهر
متاسفانه قسمت اصفهان مدیر قرار ها نداره به زودی یکی از بچه های اصفهان رو مدیر میکنیم
شما اگه پی ام میدادین به مدیرا حتما تایید میشد اون روز بازم ببخشید

سایه
04-12-1391, 05:25 بعد از ظهر
سلام
تو این کویر که نمیشه با ریس امد اگه موتور پرشی تا اون موقع خریدم میام یه کاوا کامیکس زیر سر دارم .ممنون از دوستان .

omidco2003
04-12-1391, 05:37 بعد از ظهر
من امروز موتورم رو یه سرویس حسابی کردم
اگه برنامه هفته دیگه باشه میام

مصطفی
04-12-1391, 08:40 بعد از ظهر
[QUOTE=Alireza;166610]متاسفانه قسمت اصفهان مدیر قرار ها نداره به زودی یکی از بچه های اصفهان رو مدیر میکنیم
شما اگه پی ام میدادین به مدیرا حتما تایید میشد اون روز بازم ببخشید

سلام علی رضا جان.خواهش میکنم.من پخ دادم به یکی از مدیران همون دوشنبه ولی بازم نشد.در هر صورت جسارت نباشه ما انتقاد میکنیم برای بهتر شدن و پیشرفت سایت.

دوستان عزیز این قرار ملاقات به هفته اینده یعنی جمعه 91.4.11 تغییر پیدا کرد
دوستان عزیزی که تشریف میارن اعلام کنن.
همونجور که مستحضر هستید قرار مختلطه و همه نوع موتوری ازاده.با توجه به این موضوع که دوستان گلم اکثرا ریس سوار هستن مسیر هم جوری انتخاب شده که تا منطقه موتور ریس هم میتونه بیاد.
اگر سئوالی هست در خدمتم.

flower
04-12-1391, 08:55 بعد از ظهر
برنامه من پنجشنبه معلوم می شه اگر جمعه بیکار بودم 100 در صد می یام عاشق کویر و بیابون

مصطفی
04-12-1391, 09:03 بعد از ظهر
ایشالا درست میشه میای.حیفه نیایا از دستت میره

Gh.Reza
04-12-1391, 09:45 بعد از ظهر
سلام خدمت برو بچ گل اصفهان !!

مصطفی جان یه زمان حدودی برای رفت و همینطور امد میتونی بدی ؟؟

omidco2003
04-12-1391, 10:10 بعد از ظهر
برای ناهار و صبحانه برنامه خاصی داری مصطفی ؟

مصطفی
04-12-1391, 10:28 بعد از ظهر
سلام خدمت برو بچ گل اصفهان !!

مصطفی جان یه زمان حدودی برای رفت و همینطور امد میتونی بدی ؟؟
بله رفت که همونطور که زدیم ساعت 9 حرکت هست و برگشتم بعد از ناهار حدود 3 که نزدیکای 5 دیگه اصفهان هستیم

- - - Updated - - -

برای ناهار و صبحانه برنامه خاصی داری مصطفی ؟
نه امید جان برنامه خاصی نیست.صبحانه که میخوریم و میایم سر قرار.ناهار هم به عهده شخص هست.من که کنسرو میارم همیشه.هر کسی هر جور دوست داره

محمد سوزوکی@
04-12-1391, 11:08 بعد از ظهر
پلیس ملیس تو راه هست یانه؟میتونم بیام؟البته گواهینامه ندارم ومیترسم میخام اول ببینم وضعیت پلیساش چجوره.ممنون

omidco2003
04-12-1391, 11:12 بعد از ظهر
من هم گواهی نامه ندارم

محمد سوزوکی@
04-12-1391, 11:18 بعد از ظهر
من هم گواهی نامه ندارم
بالاخره داش امید شما به قیافت میخوره که سنت بالا باشه ولی من از قیافم معلومه هنوز بچه ام

Ali.K
05-12-1391, 12:08 قبل از ظهر
منم باید ببینم برنامم چطوره اگه اوکی شد میام
اگرم ریس ها باشن که چه بهتر

محمد سوزوکی@
05-12-1391, 12:17 قبل از ظهر
منم باید ببینم برنامم چطوره اگه اوکی شد میام
اگرم ریس ها باشن که چه بهتر ایول داداش من اصلا حواسم به تو نبود.خدایی بیا دوتایی با موتور من بریم.تو بشین پشت موتور منم ترکت.کاراتو جور کن بریم حیفه بخدا خیلی خوش میگذره من کارت موتور وکارت بیمه رو میارم تو فقط اون گواهینامه خوشکلتو بیارم که اگه پلیس گیر داد محکم بزنیم تو صورتش حال کنیم بخندیم:4chsmu1:

F.Shahgol
05-12-1391, 12:44 قبل از ظهر
من میام
من هم گواهی نامه ندارم

مصطفی
05-12-1391, 08:07 قبل از ظهر
پلیس ملیس تو راه هست یانه؟میتونم بیام؟البته گواهینامه ندارم ومیترسم میخام اول ببینم وضعیت پلیساش چجوره.ممنون
در قسمت توضیحات گفتم که پلیس نداره این مسیر.ماییم و جاده فقط.ن پلیس هست نه انسانی جز ما.فقط همیشه به خاطر داشته باشید کلاه ایمنی حتما بیارید.اگه کلاه ایمنی داشته باشید به هیچ کدوم مدارک گیر نمیدن.اگه کلاه نداشته باشی نمیذارن از جات تکون بخوری.
نمونشو تابستون داشتیم.10 تاموتور بودیم زرین شهر نیروی انتظامی گیر داد.از این 10 تا موتور فقط4تا مدارک داشتن.بقیه بچه ها هیچی نداشتن..چون همه کلاه داشتیم بیخیال مدارک شدوبه مسیر ادامه دادیم

omidco2003
05-12-1391, 11:16 بعد از ظهر
حالا امید به خدا

محمد سوزوکی@
05-12-1391, 11:21 بعد از ظهر
من حواسم نبود که جمعه ا صبح پیستم/خیلی دوست داشتم بیام ولی میخام برم پیست فدای همتون ایشاا...به سلامتی برین وبر گردین وخوش بگذره مواظب باشین ولوازم ایمنی فراموش نشه

kamangir
06-12-1391, 08:29 قبل از ظهر
:bighug:

:29:

:29:
فقط برای دوستان اصفهانی

آقا من عهدمو شکستم

قرار ملاقات از هر نوعش هستم

منم میام

البته با سی جی 125

Ali.K
06-12-1391, 09:28 قبل از ظهر
ایول داداش من اصلا حواسم به تو نبود.خدایی بیا دوتایی با موتور من بریم.تو بشین پشت موتور منم ترکت.کاراتو جور کن بریم حیفه بخدا خیلی خوش میگذره من کارت موتور وکارت بیمه رو میارم تو فقط اون گواهینامه خوشکلتو بیارم که اگه پلیس گیر داد محکم بزنیم تو صورتش حال کنیم بخندیم:4chsmu1:

داداش تو که باشی منم هستم دیگه اوکی ردیفش میکنم :image111:

- - - Updated - - -

من حواسم نبود که جمعه ا صبح پیستم/خیلی دوست داشتم بیام ولی میخام برم پیست فدای همتون ایشاا...به سلامتی برین وبر گردین وخوش بگذره مواظب باشین ولوازم ایمنی فراموش نشه

اشکال نداره محمدرضا ولی اگه میومدی با هم میرفتیم حالش بیشتر بودا :4chsmu1:
احتمالا منم میام پیست راستی عکساو فیلمارو بیار ازت بگیرم

F.Shahgol
06-12-1391, 01:06 بعد از ظهر
دوستان من میام
البته اگه کاری برام پیش نیاد

ali khoramian
06-12-1391, 05:10 بعد از ظهر
یک قرار نصفه روزه افرود تا زفره بزارین تا ما هم بتونیم بیایم

Magma
07-12-1391, 12:29 بعد از ظهر
تعداد کمه. اگه لا اقل 7-8تا بیان من و پسر عمم هم میایم

ali khoramian
07-12-1391, 12:55 بعد از ظهر
کجا کمه من خودم 4 تا تریل 250 به بالاییم

Magma
07-12-1391, 01:03 بعد از ظهر
آقای خرمیان شما 100در100 میاین؟

flower
07-12-1391, 03:39 بعد از ظهر
حالا تا اون موقع ببینیم موقیعت اب و هوا چطوره نه مثله امروز هم سرده هم باد می یاد .

- - - Updated - - -

اگر موقعیت خوب بود من یه همراه با خودم می یارم اسمش بهروزه با دایلیم می یاد.

محمد سوزوکی@
07-12-1391, 04:33 بعد از ظهر
یعنی چی مقصد 2گروه انرود وافرود میشیم؟یعنی از هم جدا میشیم یانه کنار همیم ولی افرودیا از کنار ما تو خاکی میان؟مگلی سطحش خیلی پایینه واونجا طوری نیست که کفش بگیره وفلاپا بشکنه؟

احسان
07-12-1391, 06:48 بعد از ظهر
سلام
آقا میشه با ماشین بیایم؟
لیدر نمیخواین؟:4chsmu1:

مصطفی
07-12-1391, 07:19 بعد از ظهر
یعنی چی مقصد 2گروه انرود وافرود میشیم؟یعنی از هم جدا میشیم یانه کنار همیم ولی افرودیا از کنار ما تو خاکی میان؟مگلی سطحش خیلی پایینه واونجا طوری نیست که کفش بگیره وفلاپا بشکنه؟[/quot

تا مقصد انرود هستش و هیچ مشکلی نیست.جاده اسفالت و اخرشم 2 کیلومتر خاکی.اونجا که رسیدیم همه اطراق میکنیم.اقایونی که قصد افرود و پرش واینجور حرفارا دارن تو منطقه میتونن یه چرخی رو رمل ها وبیابون و ... بزنن و دوباره بیاد محل اطراق پیش همه.

- - - Updated - - -

[QUOTE=احسان;167966]سلام
آقا میشه با ماشین بیایم؟
لیدر نمیخواین؟:4chsmu1:
بله میشه.چرا نشه

- - - Updated - - -

یک قرار نصفه روزه افرود تا زفره بزارین تا ما هم بتونیم بیایم

چشم علی اقا شما دستور بده.اخه بچه های افرودی اصفهان کم شدن.شما هر وقت خواستی زفره را من که پایم

- - - Updated - - -

حالا تا اون موقع ببینیم موقیعت اب و هوا چطوره نه مثله امروز هم سرده هم باد می یاد .

- - - Updated - - -

اگر موقعیت خوب بود من یه همراه با خودم می یارم اسمش بهروزه با دایلیم می یاد.

اره اقای رییسی امروز هوا منو نگران کرد.امیدوارم تا جمعه مساعد بشه.اقا بهروزم بیار خوب کاری میکنی

احسان
07-12-1391, 07:25 بعد از ظهر
فقط آقا مصطفی ما تعدادمون بالاست (تقریبا 4 الی 5 نفر) موشکلی نیست؟:297:

omidco2003
07-12-1391, 07:39 بعد از ظهر
مصطفی جان از نظر بنزین با یه باک پر میشه رفت و برگشت؟
من باکم 13 تایی هست
آقای خرمیان شما حتما میایین؟

مصطفی
07-12-1391, 07:49 بعد از ظهر
فقط آقا مصطفی ما تعدادمون بالاست (تقریبا 4 الی 5 نفر) موشکلی نیست؟:297:

نه اقا مشکلی نیست فقط هر موقع قطعی شد بگو تا بزنم تو لیست

- - - Updated - - -

مصطفی جان از نظر بنزین با یه باک پر میشه رفت و برگشت؟
من باکم 13 تایی هست
آقای خرمیان شما حتما میایین؟

بله امید جان مشکلی نداره اینجا پرش کن خیالت راحت.

F.Shahgol
07-12-1391, 07:55 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
سایت هواشناسی اصفهان

Magma
07-12-1391, 08:00 بعد از ظهر
آقا من هم به احتمال 80درصد با پسر عمم میام

مصطفی
07-12-1391, 08:13 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
سایت هواشناسی اصفهان

فرزاد خودت بررسی کن ببین چی میگه هواشناسی برا جمعه؟

F.Shahgol
07-12-1391, 08:15 بعد از ظهر
سرد نیست هوا ولی ابری هست

ali akbar
07-12-1391, 08:46 بعد از ظهر
سلام دوستان من رفتم اونجا خلی نرمه و موتور ها میتپن جنسش خیلی نرمه و خیلی کم میره... من 50٪ هستم ولی یه پیشنهاد .. من نظرم اینه بریم به سمت صادق ابادو پل زمان خان...که هم ریس باشه و هم افرودیا بیان قشنگ از حاشیه زاینده رود میریم... خیلی صفا داره.:297:

Magma
07-12-1391, 09:35 بعد از ظهر
سلام دوستان من رفتم اونجا خلی نرمه و موتور ها میتپن جنسش خیلی نرمه و خیلی کم میره... من 50٪ هستم ولی یه پیشنهاد .. من نظرم اینه بریم به سمت صادق ابادو پل زمان خان...که هم ریس باشه و هم افرودیا بیان قشنگ از حاشیه زاینده رود میریم... خیلی صفا داره.:297:

من با شما موافقم. پل زمان خان خیلی جای باحالیه

omidco2003
07-12-1391, 10:45 بعد از ظهر
امشب خیلی هوا سر بود من با موتور یه دوری توی شهر زدم
برنامه پل زمان خان رو بزارین ایشالا برای بعد از عید که هوا بهتر باشه اون طرافا الان واقعا خیلی سرده

Ali.K
07-12-1391, 11:17 بعد از ظهر
آقا منم به احتمال 50 درصد میام

اما در مورد پل زمان خان بگم به گفته ی آقا امید خیلی سرده راست میگن من سه هفته پیش با دوستام رفتیم ویلای یکی از بچه ها اون طرفا خیلی سرد بود شب هم برف اومد در حد سگ سرما شده بود،
حالا ما که جا نداریمو با موتور میریم اذیت میشیم، بازم خودتون میدونید هر طرف که قشنگ تره قرار رو بذارید هدف که لذت بردن از سفره و این سختیاشم خاطره میشه :)

ali khoramian
08-12-1391, 07:11 بعد از ظهر
من100کیلومتر با تریل بیام که سرویس میشم

Ali.K
08-12-1391, 07:29 بعد از ظهر
آقای خرمیان شما دلو بزنید به دریا سی بیو بیارید :gigglesmile:

afsane
08-12-1391, 09:30 بعد از ظهر
ایشاا...بهتون خوش بگذره.فقط عکسو فیلم یادتون نره.خیلی عکسو فیلم بگیرین تا ماهم لذت ببریم.مرسی

ali khoramian
09-12-1391, 12:13 بعد از ظهر
مشکلی نیست فقط اکه موتورو گرفتن پولشو بین بچه ها پیک میکنیم

Magma
09-12-1391, 08:37 بعد از ظهر
با عرض شرمندگی...دوستان میشه بخاطر من قرارو از 9 به 10تغییر بدین؟ من خیلی دوست دارم بیام ولی یه کار ضروری واسم پیش اومده....

مصطفی
09-12-1391, 11:53 بعد از ظهر
با عرض شرمندگی...دوستان میشه بخاطر من قرارو از 9 به 10تغییر بدین؟ من خیلی دوست دارم بیام ولی یه کار ضروری واسم پیش اومده....
جون قرار بیرون شهره و دیر میرسیم از اونطرفم دیر میشه و هوا سرد میشه ساعت قرارو نمیشه عوض کرد.ولی ما تا یواش یواش میایم حرکت کنیم و تو راهم استراحت میکنیم شما خودتا برسون به ما .در بین راه ما توقف میکنیم تا ما استراحت میکنیم شما هم برسی.با بچه ها در تماس باش که مسیرو باشون هماهنگ باشی

مصطفی
10-12-1391, 05:32 بعد از ظهر
اقایmagmaپس شما 100% شدید و بین راه به ما ملحق میشید.اقای ali.kشماهم لطفا حضورتون یا عدم حضورتونا قطعی کنید که برنامه را ببندیم

Gh.Reza
10-12-1391, 07:47 بعد از ظهر
سلام خدمت همشهریانه گلم ! اقا من موندم بیام یا نه ! از یه طرف تازه پیوستم به دوستان پرشین موتور و دوست دارم خاکی بودن را باهاشون تجربه کنم از یه طرف موتور که دایلیم هست یه طرف هم تجربه کیلومتر زیاد رفتن با موتور را ندارم ! نظره دوستانه گلم چیه ؟؟

مصطفی
10-12-1391, 09:38 بعد از ظهر
سلام خدمت همشهریانه گلم ! اقا من موندم بیام یا نه ! از یه طرف تازه پیوستم به دوستان پرشین موتور و دوست دارم خاکی بودن را باهاشون تجربه کنم از یه طرف موتور که دایلیم هست یه طرف هم تجربه کیلومتر زیاد رفتن با موتور را ندارم ! نظره دوستانه گلم چیه ؟؟

خوش اومدی.موتورت که خوبه مشکلی باش نیست.کیلومتر زیادم اخرش باید بیای یه بار تا تجربه کسب کنی.دیگه خودت میدونی.این نظر منه

مصطفی
11-12-1391, 07:02 بعد از ظهر
قرار با حضور اقایان
1.اقای کمانگیر
2.اقای علی اکبر و همراهانشون
3.اقای رییسی
و خودم به خوبی برگذار شد جای همه خالی