PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویت سیلندر ارکاوی

F.Shahgol
29-11-1391, 08:30 بعد از ظهر
سلام دوستان
من میخام سیلندر بدم تراشکاری 250 کنه ویا با یه سیلندر 250 تعویضش کنم
نظرتون چیه

sorush
29-11-1391, 08:40 بعد از ظهر
کاریست بیهوده!!البته ناراحت نشو

stoncold
29-11-1391, 08:48 بعد از ظهر
پولتو وقتتو هدر نده مورچه چیه که کله پاچش باشه

Afshin007
30-11-1391, 06:21 قبل از ظهر
f.shahgolدوستان یه جورایی بد نمیگن کلی خرج داره اخرشم....... من پیشنهاد میکنم موتورتو تعویض کنی این کاره منطقی تریه ////بازم خودت میدونی

Magma
02-12-1391, 08:44 بعد از ظهر
کار ارزونی هست اتفاقا. نهایتا 100 خرج داره...البته بدون دست مزد تعمیرکار...
آقا فرزاد من بهت پیشنهاد میکنم اول از همه کاربراتور موتورتو عوض کن. ار کی وی خیلی خیلی موتور خوبی هست. بزرگترین عیبش فقط کاربراتشه که پمپ شتاب نداره. کاربراتتو که عوض کنی شتابش خیلی بیشتر میشه. بعدا اگه دیدی راضیت نمیکنه 250کن. البته من یه 2هفته دیگه اینکارو انجام میدم. مراحل کار هم اینجوریه که
اول سیلندر و سر سیلندرو باز میکنی
رینگ و پیستونتو باز میکنی. میبری پیش لوازم یدکی
یارو میبینه گژ و شماره پیستونت چنده. یه پیستون بزرگتر برای موتورت بهت میده.
سپس رینگ و پیستونو میبری پیش یک سیلندر تراش.
اینم بگم که تراشکارا همشون نمیتونن سیلندر بتراشنا...
هیچی دیگه....سیلندرو که تراشیدی رینگ و پیستونو جا میزنیو تموم.
1روز هم طول نمیکشه.
اسب بخار حدود 2تا زیاد میشه اما گشتاور به طرز قابل توجهی بالا میره

F.Shahgol
02-12-1391, 09:44 بعد از ظهر
ایول دمت گرم
از کجا میتونم کاربرات با پمپ شتاب دهنده پیدا کنم؟
حدود قیمت؟

Magma
03-12-1391, 12:43 قبل از ظهر
اصولا لوازم یدکی ها دارن. تو سروش از لوازم یدکی جوان بگیر. مارک keihin بنظرم خوب هست. البته باید سیم گازت رو هم عوض کنی و دوشاخه بندازی. متاسفانه گاز ارکیوی که خیلی خیلی نرمه یکم سفت میشه. قیمتشو نمیدونم اما اگه بخوام یه حدسی بزنم فک کنم 60-70...:297:
نصبش هم که دیگه خیلی اسونه... اما بعد از نصب اگه دیدی ریپ میزنه و زیاد حال نمیده حتما باید ببری تنظیم پیش یه ادم کار بلد. نمیدونم موتوضر منو یادته یا نه...چون تنظیم کاربراتش خوب بود تا 11هزار دور هم میرفت. البته یه پاژنگ دارم که حتی تا 12 هم میره.
بعد از انجام این تغییرات شتاب گیری لحظه ایت بسیار بهتر خواد شد

Afshin007
03-12-1391, 02:26 قبل از ظهر
داداش فلن همین قضیه کاربراتو که دوستمونmagmaگفت رو ببر جلو ایشالاه جواب میده اون برنامه دستکاری انجینو بیخیال شو جون گشاد کردن سیلندر یه سری دردسرا داره از جمله کوتاه سدن عمر موتور و....