PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کراس

ehsan23
29-11-1391, 02:01 بعد از ظهر
سلام،یه کراس میخوام بدون مدارک،بدون پلاک،از سر کوچه هم دزدیده بودن عیب نداره:d فقط از نظر قدرت کم نیاره،حجم بالا نباشه،مصرفش خوب باشه،قطعاتش پیدا بشه و قیافه خیلی ... نباشه،(ژاپنیا اکثرا از نظر من قیافه ندارن) و اجرکم عند الله،میخوام تا اخر هفته بخرم لطفا راهنمایی کنید مدل و محدوده قیمت،برا من تا سه تومن خوبه
شاسیش هم از وسط دوتا نشه

محمد سوزوکی@
29-11-1391, 02:04 بعد از ظهر
crf250

ehsan23
29-11-1391, 02:25 بعد از ظهر
crf250

قیمتش با شرایطی ک گفتم چنده،لطفا از خوبیاش بگو

Gladiator
29-11-1391, 02:49 بعد از ظهر
سلام،یه کراس میخوام بدون مدارک،بدون پلاک،از سر کوچه هم دزدیده بودن عیب نداره:d فقط از نظر قدرت کم نیاره،حجم بالا نباشه،مصرفش خوب باشه،قطعاتش پیدا بشه و قیافه خیلی ت خمی نباشه،(ژاپنیا اکثرا از نظر من قیافه ندارن) و اجرکم عند الله،میخوام تا اخر هفته بخرم لطفا راهنمایی کنید مدل و محدوده قیمت،برا من تا سه تومن خوبه
شاسیش هم از وسط دوتا نشه

داداش با سه تومن نمیتونی کراس بخری ، حداقل 5 تومن باید داشته باشی تا بتونی یه مدل پایین بخری ، تازه با 5 تومن crf نمیتونی بخری

ehsan23
29-11-1391, 02:56 بعد از ظهر
با کراس میشه رفت کوه و بیابون یا فقط مال پیسته؟؟ دو منظوره بی پدر مادر چی؟ سه تومن گیر میاد؟ من هر جمعه میرم یه روستایی ک چهل کیلومتر با مشهد فاصله داره

Gladiator
29-11-1391, 03:24 بعد از ظهر
با کراس میشه رفت کوه و بیابون یا فقط مال پیسته؟؟ دو منظوره بی پدر مادر چی؟ سه تومن گیر میاد؟ من هر جمعه میرم یه روستایی ک چهل کیلومتر با مشهد فاصله داره

آره با سه تومن میتونی یه روان 200 تمیز بخری ، کراس مخصوص پیسته داداش ، نه چراغ داره ، نه کیلومتر ، روان بگیر خیال خودتو راحت کن

hosin suzuki
29-11-1391, 03:29 بعد از ظهر
سلام نه داداش چرا روان بگیره اینهمه موتور ژاپنی با پول ایشون پیدا میشه که خیلی از روان بهتره!مثل سوزوکی185یا هوندا دگری و...

sorush
29-11-1391, 03:49 بعد از ظهر
همه اینایی که دوستامون پیشنهاد دادن ژاپنی هستن فقط میمونه کی تی ام که اونم پولت نمیرسه
شمااحیانا کراس با تریل اشتباه نگرفتی اخه کراس ها همه ازلحاظ قیافه شبیه به هم هستن

ehsan23
29-11-1391, 06:00 بعد از ظهر
تا حالا ی تریل جهانرو طرح هیوسانگ داشتم که انجینش ضعیف بود و تنش دو بار شکست ی فلات هم خریدم از یکی از بچه های اینجا ک چهار روز بعد بعلت مصرف بالا و شکستگی زیر چک و محل اتصال اگزوز ب تنه زود فروختم،اینبار فقط ژاپنی میخوام اما یه ترجیحا خشگلش و فقط برای کوه و دشت و جاده ،تو شهر اصلا نمیبرم ی سی جی یابو دارم

ehsan23
29-11-1391, 06:02 بعد از ظهر
این چیه؟ مثه این چند پیدا میشه؟ کجا میشه قسطی پیدا کرد اگه قیمتش بیشتر از بودجه ی منه؟
لطفا ی لینک یا عکس از هندا دگری و سوزوکی ۱۸۵ بزارین برام

Gladiator
29-11-1391, 06:12 بعد از ظهر
اگه موتور بی مدرک میخوای برو سراغ ژاپنی ها ، honda xl , yamaha ttr یا موتورای دو زمانه yamaha dt , kawasaki kmx و ...

ولی فکر نمیکنم اینا رو هم در حدشو بتونی با 3 تومن بخری ، رو 4 تومن حساب کن

- - - Updated - - -

این چیه؟ مثه این چند پیدا میشه؟ کجا میشه قسطی پیدا کرد اگه قیمتش بیشتر از بودجه ی منه؟
لطفا ی لینک یا عکس از هندا دگری و سوزوکی ۱۸۵ بزارین برام

داداش این honda crf هستش ، این موتور کراسه ، اینا رو بعید میدونم زیر 8 تومن بتونی بخری ، تازه مدل پایینشو ، برای شما تریل مناسبه

ehsan23
29-11-1391, 06:20 بعد از ظهر
کراس اصلا ب درد گردش اخر هفته نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟ هندا دگری سرحالش بی مدارک چند؟ بازم میگم چون کسی چیزی نگفته تا حالا،این ژاپنیا شاسی از وسط نمیشکنه؟؟؟؟؟؟

ehsan23
29-11-1391, 06:23 بعد از ظهر
اگه موتور بی مدرک میخوای برو سراغ ژاپنی ها ، honda xl , yamaha ttr یا موتورای دو زمانه yamaha dt , kawasaki kmx و ...

ولی فکر نمیکنم اینا رو هم در حدشو بتونی با 3 تومن بخری ، رو 4 تومن حساب کن

- - - Updated - - -

داداش این honda crf هستش ، این موتور کراسه ، اینا رو بعید میدونم زیر 8 تومن بتونی بخری ، تازه مدل پایینشو ، برای شما تریل مناسبه

من یه چیزی با قیافه ی این میخوام

Gladiator
29-11-1391, 07:11 بعد از ظهر
من یه چیزی با قیافه ی این میخوام

این موتور کراسه ، به درد آسفالت نمیخوره که 40 کیلومتر برداری ببریش سمت روستا ، این موتور مخصوص پرشه ، در ضمن موتورای کراس چون چراغ ندارن اگه به شب بخوری اذیت میشی ، در ضمن هزینه هاشونم بالاست ، تریل بخر ، تریلای ژاپنی شاسی شون نمیشکنه نترس ، سه چهار تومن بده یه تریل تر تمیز بخر حالشو ببر

ehsan23
29-11-1391, 08:14 بعد از ظهر
الان با کاربر نوپو مشورت میکردم ایشون میگه ژاپنی نگیر زوده برات،میگه روان یا فلات بگیر من واقعا موندم چه کنم اما ی چیزو شک ندارم و اونم عشق ب افروده

yasharazary
30-11-1391, 12:31 قبل از ظهر
نه داداش از اول بزن تو کار ژاپنی --- به کار تو ایکس ال و دگری و زین دوشاخ بهتره

رضا استکی
30-11-1391, 08:46 قبل از ظهر
یه هفته باهاش باشی قلقش میاد دستت ولی اگه برای بیابون ایرانی بگیری وقتی میری توی کوه همچین به دلت نمیچسبه ممکنه حالت تهوع هم بگیری!!:i'm ok:
البته با توجه به این که میگی پلاک برات مهم نیست وگرنه باید میزدی تو کار ایرانی:29:

yasharazary
30-11-1391, 10:28 قبل از ظهر
این رضا استکی هم فک کرده همه مثلخودش میتونن کاوازا ژاپنی داشته باشن -- نفسش از جای گرم بلند میشه!!!رضا یه نگاهی به دور برت بنداز !!!!!!!!!!!!!

آنتی اسپم : کاوازاکی klr و klx هم خوبه

رضا استکی
30-11-1391, 10:39 قبل از ظهر
یاشار جان قابل شما و دوستانو نداره(تعارف گلپایگانی):4chsmu1:
ولی خوب این دوستمون میخواد سه چار تومن پول بده
بابا یه نگاااااااهی به بودجش بندازین!!!! میتونه یه ژاپنی نسبتا خوب بخره:icon_pf (3):
با این وضع گرونی هنوز توی بعضی شهر ها قیمت مناسب پیدا میشه

yasharazary
30-11-1391, 10:44 قبل از ظهر
رضا یه نگاهی به پیشنهادهای من بنداز!!!!
ببین غیر ژاپنی چیز دیگه ای گفتم؟؟؟؟؟

ehsan23
01-12-1391, 12:28 قبل از ظهر
نه داداش از اول بزن تو کار ژاپنی --- به کار تو ایکس ال و دگری و زین دوشاخ بهتره

اینایی ک گفتی چهار زمانه ان؟

Gladiator
01-12-1391, 02:53 قبل از ظهر
اینایی ک گفتی چهار زمانه ان؟

داداش الان بیشتر موتورها چهار زمانه هستن ، موتورهای دو زمانه سوپاپ ندارن و دود میکنن و باید بنزینو با روغن قاطی کنی بریزی تو باکشون
موتورهای دو زمانه ژاپنی : Yamaha dt 125 , yamaha dt 175 , yamaha dt 200 wr , yamaha dt 225 lanza , yamaha tdr 250 , honda crm 250 , kawasaki kmx , kawasaki kdx و ...
موتورهای چهار زمانه ژاپنی : Honda xl 125 , honda xl 250 , honda xl 250 degree , yamaha ttr 250 , suzuki dr 200 , kawasaki klx و ...
تمام این ها تریل های ژاپنی هستن ، اگه با شتاب و نرمی حال میکنی و برای کوه و کمر موتورو میخوای و زیاد تو جاده نمیری دو زمانه بگیر ، موتورای دو زمانه خیلی وحشی هستن ، ولی اگه میخوای مسیر های طولانی رو هم باهاش طی کنی چهار زمانه بگیر

ehsan23
01-12-1391, 11:48 قبل از ظهر
rm 250 کراس دو زمانست
یکی پیدا کردم میگه ۴/۵ صاحبش میگه برای کوه خبه مسیر طولانی رو هم تخت گاز نری چیزی نمیشه،نظر بکس چیه؟ لازم ب ذکره طرف خودش هر هفته میره کوه باهاش بدون مدارکه

محمد سوزوکی@
01-12-1391, 11:54 قبل از ظهر
قیمتش با شرایطی ک گفتم چنده،لطفا از خوبیاش بگو توپیست اصفهان 40%از بچه هاcrfدارن/از شاسیه خوبی برخورداره،مصرف متوسطی داره،خیلیییییییی نرمه(خودم سوارش شدم)،شتاب خوبی داره،سرعتش خوبه،برای آفرود هم گزینه خوبی هست/حالاجمعه که رفتم پیست درمورد قیمت برات تحقیق میکنم ببینم درچه حد

سیاوش
01-12-1391, 12:26 بعد از ظهر
rm 250 کراس دو زمانست
یکی پیدا کردم میگه ۴/۵ صاحبش میگه برای کوه خبه مسیر طولانی رو هم تخت گاز نری چیزی نمیشه،نظر بکس چیه؟ لازم ب ذکره طرف خودش هر هفته میره کوه باهاش بدون مدارکه
عزیز اصولا برای آفرود اگه کراس میخوای 250 4زمانه بهتره.چون کنترل روی گازت بیشتره. اون rm250 که میگیو اگه سالم و کرم باشه نمیتونی تو ک.ه مخصوصا تو شیب باهاش کنار بیای.تو مسابقاتم 250 2زمانه با 450 4زمانه مسابقه میده. اگه کراس سوار نشدی بهت میگم برای کوه اصلا مناسبت نیست چون این موتور با دنده 4 هم سرش با گاز بالا میاد.
توی کراسها 250 4زمانه بهتره واست. اینم بگم کراسو باید هر چند دقیقه یه استراحت بهش بدی مخصوصا 2زمانه.
برای کوه و بیابونم اندرو بهتره واست. بهترین گزینه هام به نظرم سی ار ام mk یا لانزا و ایناست. اصطحلاکشم از کراس خیلی پایینتره.

ehsan23
01-12-1391, 12:35 بعد از ظهر
عزیز اصولا برای آفرود اگه کراس میخوای 250 4زمانه بهتره.چون کنترل روی گازت بیشتره. اون rm250 که میگیو اگه سالم و کرم باشه نمیتونی تو ک.ه مخصوصا تو شیب باهاش کنار بیای.تو مسابقاتم 250 2زمانه با 450 4زمانه مسابقه میده. اگه کراس سوار نشدی بهت میگم برای کوه اصلا مناسبت نیست چون این موتور با دنده 4 هم سرش با گاز بالا میاد..
جواد نوپو هم همینو میگفت دقیقا

Gladiator
01-12-1391, 12:37 بعد از ظهر
دادا کراسو بیخیال شو ، تریل بخر خلاص

سیاوش
01-12-1391, 12:42 بعد از ظهر
چون واقعیت امر همینه. اگه کراس سوار نشدی بهت میگم اصلا سراغ 250 نری. کراس قضیش با اندرو فرق داره مثلا 125 2زمانه کراس 40.5 اسب بخار قدرت داره. هندا سی ار امم با اینکه 250 2زمانست 40 اسب قدرت داره. فرقشون همین اندرو و کراسه. من خودم با 125 کراس سی ار امو تا سرعت 110 تا راحت گرفتم.اما ازونجایی که سی ار ام سرعتم میتونه بره بعد از 110 اون جلو افتاد.
اندرو بگیر کم کم دستت پر شه اینجوری کوه و بیابونم میری. کراس ماله عشقه پیستو پرشهاشه. باید عاشقش باشی تا دلزده و خستت نکنه.
برای یه سی ار ام تمیز هم از نوع روغن تنه حدود6 7 تومن باید هزینه کنی.

yasharazary
01-12-1391, 02:27 بعد از ظهر
.بهترین گزینه هام به نظرم سی ار ام mk یا لانزا و ایناست. اصطحلاکشم از کراس خیلی پایینتره.

آقا میدونم این سوال جاش اینجا نیست ولی کل ذهن منو درگیر کرده: honda mhr با honda crm چه فرقی داره ؟؟

راستی crm mk چیه؟

رضا استکی
01-12-1391, 10:28 بعد از ظهر
کراس که این قدر اسطحلاک داره که نمیشه ازش توی کوه استفاده کرد و دوستمون اقا سیاوش درست میگه که باید بهش استراحت بدی و استراحت دادن به موتور توی کوه و بیابون یه کار خنده دار هستش:25r30wi:
ضمنا کراس چهار زمانه شاید از 2زمانه واسه مسافت بهتر باشه ولی در کل واسه بیابون بدرد نمیخوره

دادا کراسو بیخیال شو ، تریل بخر خلاص
فقط این سخن گران بهای دوستمونو دریاب و بس:fingersmiley:

L E G E N D
03-12-1391, 11:56 بعد از ظهر
رضا klx 250 چنده؟
الان موتورت همینه دیگه؟

رضا استکی
04-12-1391, 09:46 قبل از ظهر
بله لگند جان(اسمتونو نمیدونم) موتورم همینه
قیمت دقیق ندارم ولی 250 باید تو مایه های 4و5و 6 باشه و 450 تو مایه های 10تا15 که یدونه قزوینی ها زدند توی ایستگاه 450 مدل 2008 گفته 14تومن!:wow:
من قبلا میخواستم موتورمو بفروشم 450 بخرم ولی با قیمتای الان اگه اختلاص 3هزار میلیاردی هم بکنم نمیتونم 450بخرم:vardane:

ehsan23
05-12-1391, 10:56 قبل از ظهر
خب رفقا تریل چی بخرم خوبه؟با پول من بی مدارک چی هست؟چهرزمانه ژاپنی؟

yasharazary
05-12-1391, 10:59 قبل از ظهر
الان ما تو این چهار صفحه داشتیم گل لگد میکردیم؟؟؟؟

رضا استکی
05-12-1391, 11:39 قبل از ظهر
یاشار عسل مالی نشو:wall3:اخ ببخشید اشتب شد عصبانی نشو

خب رفقا تریل چی بخرم خوبه؟با پول من بی مدارک چی هست؟چهارزمانه ژاپنی؟
توی رنج 3 تومن تا 3/5 میتونی دی تی بخری البته باید بگردی تا تمیزش گیرت بیاد قیمتا خیلی رفته بالا باید خوب بچرخی
چهار زمانه هم نمیشه خرید با این مبلغ
البته سی ار ام هم میشه خرید ولی زیاد تروتمیز گیر نمیاد
کادیکس 200 تمیز هم میتونه گزینه خوبی باشه چون از لحاظ قدرت به هیچ وجه کم نمیاره(البته به شرط تمیز بودن)
اگه کادیکس 250 هم گیر بیاری(پر قدرت ترین تریل 250 دنیا) که دیگه وااااااااویلا ولی خوب مبلغش بالاتره

L E G E N D
05-12-1391, 12:23 بعد از ظهر
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:وواقعا که چه گلی لقد کردیم ولی طفلی حق داره اینقدر اسپم زدن بعضیا که گیج شده.:4chsmu1:

ehsan23
13-12-1391, 10:51 بعد از ظهر
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:وواقعا که چه گلی لقد کردیم ولی طفلی حق داره اینقدر اسپم زدن بعضیا که گیج شده.:4chsmu1:

خیلی گیج شدم،این ژاپنیا هم همشون اسمو قیافشون شبیه همه،زین دو شاخ چطوره؟ یکی هست میگه ۳/۵؟

رضا استکی
14-12-1391, 03:49 بعد از ظهر
ژاپنیا هم همشون اسمو قیافشون شبیه
ژاپنیا خودشون شکل هم هستند ولی موتوراشون که شبیه هم نیستند!:happy4:
زین دوشاخ خوب موتوریه ولی به شرطها و شروطها
قیمتش بنج و سیصد یا سه و پونصد؟

honda1000
14-12-1391, 06:49 بعد از ظهر
البته سی ار ام هم میشه خرید ولی زیاد تروتمیز گیر نمیاد
کادیکس 200 تمیز هم میتونه گزینه خوبی باشه چون از لحاظ قدرت به هیچ وجه کم نمیاره(البته به شرط تمیز بودن)
اگه کادیکس 250 هم گیر بیاری(پر قدرت ترین تریل 250 دنیا) که دیگه وااااااااویلا ولی خوب مبلغش بالاتره

:wow: اقا رضا کادیکس 250 از سی ارام 250 قویتره؟؟مطمئنی؟؟:wow:

L E G E N D
14-12-1391, 09:34 بعد از ظهر
ژاپنیا خودشون شکل هم هستند ولی موتوراشون که شبیه هم نیستند!:happy4:
زین دوشاخ خوب موتوریه ولی به شرطها و شروطها
قیمتش بنج و سیصد یا سه و پونصد؟

رضا جان همون سه و پونصد میگه دیگه داداش!

- - - Updated - - -

خیلی گیج شدم،این ژاپنیا هم همشون اسمو قیافشون شبیه همه،زین دو شاخ چطوره؟ یکی هست میگه ۳/۵؟

داداش فقط یه تعمیرکار خوب و مطمئن یا یه دوستی آشنایی که وارد باشه و موتور ژاپنی سوار شده باشه میخواد که موتور رو بهش نشون بدی تا برات بگه موتور ایرادی چیزی داره یا نه.
تمیز باشه قیمتش خوبه.

ehsan23
16-12-1391, 03:20 بعد از ظهر
سه و نیم میلیون درسته،شرط و شروطهاش چیه رفقا؟؟ ممنون از همتونهمتون

L E G E N D
17-12-1391, 12:25 قبل از ظهر
بله لگند جان(اسمتونو نمیدونم) موتورم همینه

دادا تلفظ اسم یوزرم لِـــجــِــند هست نه لِگِند یعنی افسانه این اسم رو گذاشتم چون تو اکثر سایتایی که عضو شدم با همین نام بوده و خواستم یوزرام رو اشتباه نکنم.:4chsmu1:
اسم خودم هم محمدرضا ست که اگه رو اسمم کلیک میکردی و میرفتی مشخصاتم رو میخوندی اونجا نوشتم:s (9):

- - - Updated - - -

شرط و شروط چی چیه
بابا مارو گرفتی!:waiting:
یه دور کامل و دقیق دوباره تاپیکت رو بخون ببین چیزی کم و کسر داره بگو بگیم.:s (9):

keyvanjj
17-12-1391, 02:28 بعد از ظهر
سلام
آقا من هیچ اطلاعاتی در مورد موتور آفرودی ندارم
تاحالا هم نداشتم
خوب و بدشم نمیدونم.
اگه الان بخوام در کنار موتور فعلیم یه موتور فقط مختص کوه و بیابون و گردش بگیرم با قیمت حدود 3 تومن البته مدل 90 اینا و کم خرج باشه یعنی هزینه نگهداریش یا خرابیش زیاد نباشه. چی پیشنهاد میکنید.

yasharazary
17-12-1391, 04:42 بعد از ظهر
Rvan qm 200

Gladiator
17-12-1391, 08:14 بعد از ظهر
دادا اگه پول داری ژاپنی بخر ، البته اگه تاحالا تریل سوار نشدی فرقشو نمیفهمی ، ولی یه بار ژاپنی سوار شی بعد بشینی پشت این ایرانیا اون موقع میفهمی عمق فاجعه در چه حده ، یه چهار زمانه مدرک دار بخر Honda xl degree ,YAMAHA TTR,SUZUKI DR البته هوندا راحتتر پیدا میشه

keyvanjj
17-12-1391, 08:22 بعد از ظهر
دادا اگه پول داری ژاپنی بخر ، البته اگه تاحالا تریل سوار نشدی فرقشو نمیفهمی ، ولی یه بار ژاپنی سوار شی بعد بشینی پشت این ایرانیا اون موقع میفهمی عمق فاجعه در چه حده ، یه چهار زمانه مدرک دار بخر Honda degree ,YAMAHA TTR,SUZUKI DR البته هوندا راحتتر پیدا میشه
اینا که میگی چندن؟
من 2-3 بیشتر ندارم . واسه همین گفتم مدل 90 و اینا

- - - Updated - - -

دادا اگه پول داری ژاپنی بخر ، البته اگه تاحالا تریل سوار نشدی فرقشو نمیفهمی ، ولی یه بار ژاپنی سوار شی بعد بشینی پشت این ایرانیا اون موقع میفهمی عمق فاجعه در چه حده ، یه چهار زمانه مدرک دار بخر Honda degree ,YAMAHA TTR,SUZUKI DR البته هوندا راحتتر پیدا میشه
اینا که میگی چندن؟
من 2-3 بیشتر ندارم . واسه همین گفتم مدل 90 و اینا

L E G E N D
17-12-1391, 08:32 بعد از ظهر
خلاصه بگم اگه میتونی تا 4 تومن جور کنی برو یه wr بخر که هم اتحلاکش کمه هم ژاپنیه هم سواریش خوبه
اگر هم همین 3 تومن نهایت پولته صاف برو سراغ دست دوم روان 200 یا فلات 250 که هم پلاک دارن و هم مدرک و تو شهر راحت میتونی تردد کنی.
بیشتر از این هم خودتو علاف کن تو این تاپیکا.
اگر اطلاعات راجع به موتورا میخوای هم تو همین سایت بگردی به راحتی کلی اطلاعات میاد دستت.
هر چقدر هم بپرسی با میرسی به حرف م تو همین 2 خط اول این پست.
فقط تصمیم بگیر.
موفق باشی.
یا علی

Gladiator
17-12-1391, 08:33 بعد از ظهر
تو این آشفته بازار قیمت هر کی هرچی بگه هست ، این موتورایی که خدمت شما عرض کردم بستگی به تمیزی و مدلش داره ، از 3 تومن آغاز میشه تا 5 تومن بی مدرکش ، مدرک دارشم باز بستگی داره ممکنه بتونی با 3 تومن برگه سبز دار بگیری ، اگه پلاک برات مهم نیست حتما ژاپنی بخر و طرف ایرانی نرو ، ولی اگه پلاکدار میخوای و اینقدر پول داری نمیتونی ژاپنی پلاکدار بخری رفیق ، باید بی مدرکشو بگیری ، ولی واقعا ژاپنی با ایرانی فرقشون زمین تا زیر زمینه

L E G E N D
17-12-1391, 09:47 بعد از ظهر
ولی واقعا ژاپنی با ایرانی فرقشون زمین تا زیر زمینه
:14:
اصل مطلب همینه.
ولی پول پول پول

honda1000
17-12-1391, 09:56 بعد از ظهر
ایرانی فقط روان ژاپنی هرچی گیرت امد.
با 3-4 میتونی tsr200با پلاک بخری
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

ایرانی فقط روان ژاپنی هرچی گیرت امد.

keyvanjj
17-12-1391, 10:11 بعد از ظهر
از همه ممنون
با توجه به اینکه حتما" پلاک دار میخوام و حوصله درد سر ندارم و پول هم زیاد ندارم فکر کنم باید یکی از گزینه های روان 200-جترو 200- یا اون فلات که گفتید رو مد نظر قرار بدم! این فلات اصلا" نمیدونم چیه کدومه!
بدبختی اینجاست اصلا" حدود قیمت مدل -91-90 این موتورا رو هم نمیدونم

- - - Updated - - -

[QUOTE=honda1000;172755]ایرانی فقط روان ژاپنی هرچی گیرت امد.

[QUOTE=honda1000;172755]

آخه این tsr سوزوکی مشکل کمبود قطعات داره!
فکر کنم 4-5 ساله هم باشه!
تو عکس هم پلاک نداره!

L E G E N D
17-12-1391, 10:30 بعد از ظهر
فلات250 که همین موتور منه
تو سایت هم دربارش نوشتن
هم فلات هم روان
برو تاپیکاشون رو بخون

sorush
17-12-1391, 10:39 بعد از ظهر
داداش کی گفته tsr 200 قطعه هاش پیدانمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!خیلی هم دلت بخواد تی اس ار سوارشی چنان گفتی قطعه که یه مورد دیگه برداشت کردم تمام ژاپنی قطعاتشون کم پیدامیشه مگه گمرک ایران ازاده که براحتی واردبشه همین قطعات ایرانی هاش نیست حالا یعنی شمامیگی توی سبزی فروشی قطعات موتورهای ژاپنی دیگه هم هست بجز تی اس ار؟؟؟؟؟؟فقط برای قشنگی چینی برداردرضمن این موتورایی که پلاک داره اصلا ایرانی نیستن فقط مونتاژایران هستن نام مهندسان ایرانی زیر سوال نبریدالکی

keyvanjj
17-12-1391, 11:25 بعد از ظهر
داداش کی گفته tsr 200 قطعه هاش پیدانمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!خیلی هم دلت بخواد تی اس ار سوارشی چنان گفتی قطعه که یه مورد دیگه برداشت کردم تمام ژاپنی قطعاتشون کم پیدامیشه مگه گمرک ایران ازاده که براحتی واردبشه همین قطعات ایرانی هاش نیست حالا یعنی شمامیگی توی سبزی فروشی قطعات موتورهای ژاپنی دیگه هم هست بجز تی اس ار؟؟؟؟؟؟فقط برای قشنگی چینی برداردرضمن این موتورایی که پلاک داره اصلا ایرانی نیستن فقط مونتاژایران هستن نام مهندسان ایرانی زیر سوال نبریدالکی

حالا چرا قاطی کردی شما!!!؟

الان این که آگهیش رو گذاشتی شما سوزوکی اصلیه؟

اگه این قیمتشه چه کاریه پس ملت 4 تومن پول فلات و روان و اینا میدن؟

Gladiator
18-12-1391, 01:09 قبل از ظهر
حالا چرا قاطی کردی شما!!!؟

الان این که آگهیش رو گذاشتی شما سوزوکی اصلیه؟

اگه این قیمتشه چه کاریه پس ملت 4 تومن پول فلات و روان و اینا میدن؟

بخاطر اینکه این موتور دو زمانست ، و پلاک قدیمه ، اگه پلاک ملی باشه که باید همینو بخری 10 تومن داداش من

رضا استکی
18-12-1391, 09:34 قبل از ظهر
اقا رضا کادیکس 250 از سی ارام 250 قویتره؟؟مطمئنی؟؟
بله میلاد جان کادیکس پرقدرت ترین موتور بوده و همه افرود سوارا هم اینو تایید میکنند حتی میشه گفت کادیکس 200 و220 هم از 250 های برند های دیگه توی قدرت کم نمیارند

ام ای جان شرطهاش اینه که مثلا سیلندر کروم باشه.صدای اضافه مثل صدای رینگ یا شاتون نداشته باشه.پیچیدگی تنه نداشته باشه(11نباشه) و......
خلاصه اینکه اگه تمیز باشه خوبه

اسم خودم هم محمدرضا ست که اگه رو اسمم کلیک میکردی و میرفتی مشخصاتم رو میخوندی اونجا نوشتم

من مخلصتم محمدرضا جان

مونتاژایران هستن نام مهندسان ایرانی زیر سوال نبریدالکی
باباااااا مهندس ما دوستت داریم

ehsan23
21-12-1391, 11:26 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] این چطوره ؟ قیمتشم ب پول من میخوره من تصمیم گرفتم موتورو ببرم روستا فقط اونجا سوار شم برای شهر یه سی جی بگیرم البته بنظرم ظاهرش زشته.اون tsr قیمتش مناسبه؟