PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** خبر مهم *** نصب پلاک در جلوی موتورسیلکت *** قدمی برای طرح ترافیک موتورسکلت ها***

کوروش
23-11-1391, 07:31 قبل از ظهر
در این هفته ریس پلیس راهور تهران با اعلام اینکه باید جلوی موتور سیکلت ها پلاک تعبیه شود گفت : پیشنهاد دادیم به علت اینکه برخی موتور سوار ها پلاک موتورسیکلت خودشون رو مختوش ویا با ترک بند و یا زنجیر مخفی میکنن و ثبت پلاک انها سخت شده پلاک جلو موتور ها تهیه و نصب می شود !
وی در مورد طرح ترافیک موتورسیکلت ها گفت : بسترهای لازم برای این طرح فراهم نیست
بهترین شناسه موتور سیکلت ها پلاکشان هستش که متسفانه برخی از موتور سوار ها با زنجیر و قفل می پوشانند که با این طرح پلاک جلو این مسله هم حل میشود !!!

خوبه دیگه از فردا پلاک جلو هم یه بامبول جدید
فکر کن رویه هیو پلاک ببندی هی بلرزه هی صدا بده / زشت میشه خنده دار و در واقع گریه داره / یه عده مختوش کردن ما باید چوبشو بخوریم

monazzah
23-11-1391, 07:43 قبل از ظهر
همینو کم داشتیم

چوب مسخره بازی دیگران و باید بخوریم

saeed55d
23-11-1391, 08:16 قبل از ظهر
من فکر کنم چند وقت دیگه اعلام میکنن کلهم اجمعین تردد موتورسیکلت توی تهران ممنوعه
اینجوری خیال همه راحت میشه
:icon_pf _96_:

شایسته فر
23-11-1391, 09:29 قبل از ظهر
آقا اونی که پلاکو میپوشونه ؛ پلاک جلورم می پوشونه
این که چیز مهمی نیست !!!!!!یعنی شما 10.000 تا پلاک تو همه جای موتور نصب کن؛ همچین ملت همه رو بپوشونن که خودشونم نفهمن پلاک اصلا چی بوده!!!!
اینا یه بازی واسه گیر دادن و در ادامه در آمد زایی هست نه طرح ترافیک و خدمت رسانی!!!!

محمد سوزوکی@
23-11-1391, 10:23 قبل از ظهر
اه منکه اصلا دلم نمیخاد جلوی مگول خوشکلم پلاک بزنم واقعا زشتش میکنه

شایسته فر
23-11-1391, 10:30 قبل از ظهر
هرگونه حرکت هایی که منجر به در آمد زایی میشه (بهتر بگم چاپیدن مردم و پر کردن جیب.....) مورد استقبال خیلی زیادی قرار میگیره
انصافا پلاک جلو بازرن من هر جفتشو می پوشونم
ایرانی می تواند؛ بعدش پلاک بغل یا حتی جی پی اسم نصب کنن یه راهی برای دور زدن و پیچوندنشون پیدا میشه
نگران نباشید دوستان

عابدی
23-11-1391, 11:23 قبل از ظهر
برن بمیرن بابا من پلاک عقبمم دراوردم :acigar: میتونم پلاک عقبمو بزنم جلو .خیلیم عااااالی موشکول ندرم من:crazy:

abolfazls
23-11-1391, 11:42 قبل از ظهر
من اگر بخواهم رو هيوسانگم پلاك جلو نسب كنم، ترجيح ميدم بفروشمش ، يه امارات سنگين غير مجاز سوار شم !!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Kami
23-11-1391, 12:02 بعد از ظهر
هیو با پلاک جلو
ایران بخواد پلاک جلو بزنه احتمالا مثل پلاک عقب گندس
تصورشم مسخرس
[Only registered and activated users can see links]

جانسون
23-11-1391, 05:20 بعد از ظهر
نه دیگه **** کنده مثل عقب بزنه ریده میشه به چراقو روشنایش باو....

amir.cdi
23-11-1391, 05:25 بعد از ظهر
حالا 125 میگیم جلوش یه جا پیچ میکنیم خدای کجای هیو .نینجا میشه پاک به اون گندگی نصب کرد؟
من که نمیدونم .

شاید شبرنگی درست کنن بچسبونن جلوی موتور :s (9):

Nobahar
23-11-1391, 05:25 بعد از ظهر
مگه این چیزا حالیشونه؟ همین پلاک ملی برای خیلی از ماشین ها جواب نمیداد خیلی ها مجبور شدن جا پلاکی عوض کنن خیلی ها تا کردن. خیلی ها یجا های عجیب غریب چسبوندن. اینم بخوان میکنن هیچکس هم هیچی نمیتونه بگه.

abolfazls
23-11-1391, 05:27 بعد از ظهر
نه دیگه **** کنده مثل عقب بزنه ریده میشه به چراقو روشنایش باو....

آخه اينجا ايرانه ......
موقع طراحى يه وسيله جديد فقط فكر يه مدل كه تو جامعه قالب هستو ميكنن كه در رابطه با موتور ميشه CG125 !!!!!!!!
و cg هم كه جلوش زير چراغ جا داره!!!!!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

hamed510
23-11-1391, 07:21 بعد از ظهر
دلشون خوشه هاااا پلاک عقب رو ملت درمیارن! اونوقت میگن جلوی موتور هم بزارین!!!!
واقعا خنده داره همینی که داداش شایسته فر گفت فقط واسه خودشونه میخوان درآمدزایی کنن!!!

sorush
23-11-1391, 07:32 بعد از ظهر
به قول داش **** حالا وقتشه نباید سرخم کنی
ماخودمون پلاک مزدا جایی زدیم که یارو بزور بخونه اصلا بگن کی گوش میده!!!!!!!این همه گفتن پشت کلاه کاسکت شماره موتور بزنید کی گوش داد من خودم نزدم خیلی وقته که میرمو میام هیچ ..... نخوردن البته ببخشید ازالفاظ بدی استفاده میکنم ولی حقیقت داره

ایلیا
23-11-1391, 08:27 بعد از ظهر
یه چرتی پروندن ببینن چقدر میگیره

farshad 54
23-11-1391, 08:48 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز

من که عمرا پلاک ملاک جلو موتورم نمیبندم ، مشکلی ندارما ولی نمیبندم ببینم کی میخواد منو بگیره :icon_pf (94):

Kami
23-11-1391, 09:44 بعد از ظهر
برخی پست ها پاک شد
برخی هم ادیت
رعایت کنید
اخه قیمت گوشت چه ربطی به پلاک داره:2i8d4ao:

sorush
23-11-1391, 09:49 بعد از ظهر

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::riz481::r iz481::riz481::riz481::riz481:وای وای پسربریدیم ازخنده ای دلم دردگرفت واقعا هم ربطی داره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
دوستان اینا برای خودشون یه چیزی گفتن تا بینن میتونن اجرایی بکنن یانه!

u know me or saw me
23-11-1391, 10:04 بعد از ظهر
برخی پست ها پاک شد
برخی هم ادیت
رعایت کنید

:wall3:چشم:2i8d4ao:
اقا من فردا پیشاپیش رو انحینمم پلاک میندازم {محظ احتیاط}
شاید از 2روز دیکه اونم الزامی شه:mad_majidonline:

s.mm
23-11-1391, 11:17 بعد از ظهر
یه عده مختوش کردن ما باید چوبشو بخوریم

بیش از 65 تا 70 درصد موتور ها پلاکشون به نوعی مخدوش محسوب میشه! که اینا شامل همه موتور ها میشن ولی اکثرا همین سی جی ها هستن !
یکی گل می ماله
یکی میره کارواش میگه پلاکشو نشور
یکی ترکبند میندازه روش
یکی قفل زنجیر میندازه روش
یکی کش می بنده
یکی دندونه های عدد ها رو می کوبه تا صاف بشه! 3 رو می گنه 2!
یکی روی دندونه ها آدامس می چسبونه
یکی گوشه پلاکشو خم می کنه
یکی هم یه شورت هفتی صورتی می کشه رو پلاکش! (اینو با چشم خودم دیدم!)

اما در مورد طرح ترافیک:
این طرح رو در مورد موتور ها هم می شه انجام داد و خیلی هم سخت نیست، علمش هم ( متاسفانه!) در ایران موجوده
اما خدا رو شکر فکر نکنم فکرشون به اون جاها برسه ولی اگه اعلام تقاضا کنن حتما کلی شرکت خصوصی هستند که می تونن این کار رو انجام بدن
اما چجوری؟

با استفاده از فناوری rfid یعنی radio frequency identification یعنی شناسایی(هویت یابی) از طریق امواج رادیویی

این سامانه در واقع یک مدار الکترونیکی هست(که برخیشون دارای منبع تغذیه هستند و برخی نیستند) که در قالب یک تگ یا برچسب و یا به صورت کارت و غیره... ساخته میشن و می تونن اطلاعاتی رو داخلشون ذخیره کنند و وقتی نزدیک به ریدر های مربوطه میشن اطلاعاتشون منتقل میشه و میشه چیزی رو به وسیله اون ها ثبت کرد.
برای نمونه این پرداخت الکترونیکی عوارض اتوبان ها که می بینید ماشین فقط از گیت رد میشه به وسیله rfid هست.

حالا میشه همین سیستم rfid رو روی ورودی مناطق طرح ترافیک نصب کرد و بعد موتور های مجاز رو از غیر اون تشخیص داد و جریمه مقرره رو برای صاحب پلاک ثبت کرد.

همین کار رو میشد برای ماشین هم کرد فکر کنم از قرائت چشمی با دوربین و این همه کابل کشی و کارمند که انلاین شماره پلاک ها رو نگاه و بررسی کنند خیلی بهتر میشد

L E G E N D
23-11-1391, 11:44 بعد از ظهر
یه یارو نشسته پای ماهواره یه لحظه دیده یکی تو فیلم جلو موتورش پلاک زده با خودش فته آخ جون راش پیدا شد
درآمد زایی جدید؛ تشویقی جدید؛ درجه جدید
بعد اومده پیشنهاد داده به رئیس اونم خوشش اومده تصویب کرده
خدا عاقبت ما رو بخیر کنه
ما که نه اهل خلافیم نه پلاک پوشوندن
خیلی هم احترام این بنده های خدا مامورا رو نگه داشتم تا حالا
ولی دیگه این چیزا زیادی مسخره بازی شده
فقط فکر گیر دادن و اذیت کردن و کسب درآمدن انگار بعضیا
یه بار موتورم رو نگه اشت همه چی تکمیل بود داشتم میرفتم یهو گفت وایستا
گفتم چی شده
گفت گلگیرت کجه، راهنمات چرخیده، موتورت خاکیه اصلا بیا پایین اینطوری نمیشه موتورت ایراد فنی داره
حالا ما که دنبال یه لقمه نونیم چقدر باید تو شهر استرس این چیزا رو بعلاوه استرس های کاری داشته باشیم.
یعنی خطر مامور از تصادف بیشتره
خب وقتی اینقدر گیر دادنا زیاد باشه معلومه که سر پیچی از قانون هم زیاد میشه حتی برای دهن کجی کردن.
وقتی یه فنر رو هی فشار بدی و فشردش کنی باید انتظار داشته باشی که بالاخره به شدت باز میشه و میپره.

sorush
23-11-1391, 11:44 بعد از ظهر
به حق چیز های ندیده نشنیده دوست من دوربین ها بیشترشون قضیش فرق میکنه اصلا مال راهنمایی رانندگی نیستند!!

شایسته فر
23-11-1391, 11:50 بعد از ظهر
انصافا یه بار سر نواب آزادی موتورمو گرفتن همه چی کامل بود و هیچ ایرادینداشت
طرف برگشته میگه موتورت چرا کثیفه؛ منم لنگو در آوردم گفتم دمت گرم بشورش!!!!!!اونم منو ول کرد!!
آخه این چه وضعیه؟؟؟
همه چی کامل باشه هم طرف تنش میخاره

s.mm
24-11-1391, 12:03 قبل از ظهر
به حق چیز های ندیده نشنیده دوست من دوربین ها بیشترشون قضیش فرق میکنه اصلا مال راهنمایی رانندگی نیستند!!

مال کجان؟

البته من منظورم دوربین های ورودی طرح ترافیک بود:

28379

28380

به هر حال خدا به هممون رحم کنه 90 درصد کسایی که موتور می خرن به خاطر همین طرح ترافیک و زوج و فرد هست
یا اینکه به خاطر شلوغی این طرح ترافیک و زوج و فرد چون محل کارشون اون منطقه هست و فقط موتور راه میده!

gilanian_1000
24-11-1391, 12:05 قبل از ظهر
آقا من میگم چطوره چهار طرف موتور پلاک نصب کنن شاید مشکلشون حل بشه........اینا که عادت دارن میگن چون نمیتونیم موتور سورا رو کنترل کنیم بالای 250 سی سی رو غیر قانونیش کردن............

mohammad reza 23
24-11-1391, 07:32 قبل از ظهر
بحث اینا نیست.................بحث اینه که خانه از پای بست ویران است............/
چیم که گفتم
:pm1:

amo hosein
24-11-1391, 03:53 بعد از ظهر
این فقط یه نظر از سوی ریس رانمایی رانندگی ب.ده.از این نظرات زیاده.خیالتون راحت اجرا نمیشه.

m-s-d
24-11-1391, 04:34 بعد از ظهر
:icon_pf _99_:

Amir 1986
24-11-1391, 05:08 بعد از ظهر
چه قانون مسخره ای !

همه جا پیشرفت میکنن ، ما پس رفت
غیر هند همه جا پلاک جلوی موتور منسوخ شده !

ما باید قانون رو اجرا کنیم ، چرا نباید حقی تو وضع قانون و اظهار نظر داشته باشیم ؟!
مگه ما برده ایم ؟!

یعنی اینقدر قدرت نداریم که هیچ کدوم برای این طرح اقدام نکنیم ؟!
این همه دوست موتور سوار داریم ، یعنی نمیتونیم هماهنگ بشیم و هیچ کدوم نریم ؟!
تا کی باید مثه احمقا بزنن تو سرمون و ما هم بگیم چشم ؟!

ماشین میخری با قیمت نجومی ، صامون در نمیاد ، بعد میگن حق نداری ماشینتو بیاری بیرون ، بازم صدامون در نمیاد
وقتی مجبوری ماشینو بیاری بیرون ، یا جریمه میشی یا ماشینو میبرن پارکینگ ، بازم صدامون در نمیاد

میگن از طرف خدا اومدن و حق دارن هر بلایی سر مردم بیارن
از زندگی کردن محروممون کردن و با افکار مسخره و دروغی ذهن مردمو شست و شو دادن

این قانونشون دیگه خیلی مسخرست

تا خودمون نخواییم هیچ کاری نمیتونن بکنن
بیایید یه بار در کنار هم باشیم نه مقابل هم
اگه کسی برای گرفتن پلاک اقدام نکنه هیچ کاری نمیتونن بکنن
این یه قانون واسه محدود کردن موتورسوارا
تنها تفریحمونو دارن ازمون میگیرن
میخوان جوونا فقط یه تفریح داشته باشن " اعتیاد "

همین طوری با این قیمتای عجیب و غریب خیلیا آرزوی موتورسواریو دارن ، محدودیت حجمی واسمون گذاشتن ، بعد گفتن 2 زمانه ممنوع ، بعد گفتن فقط 4 زمانه و زیر 249 سی سی ، بعد گفتن موتور باید تک سیلندر باشه ، اما اونایی که پارتی دارن همه ی این قانون هارو دور میزنن و این قانون ها فقط واسه مردم عادی هستش

به خدا ما برده نیستیم ، همه حق زندگی دارن و لذت بردن از زندگیو میفهمن ، فرقیم نداره لهجت کجایی باشه یا دینت چی باشه

ARSH
24-11-1391, 05:47 بعد از ظهر
ما که از اول بی پلاک سوار شدیم و میشیم اگه دوست داشتن دو تا هم بدن راکب بندازه گردن خودش و ترکش :دی

دایورت

flower
24-11-1391, 08:33 بعد از ظهر
جناب امیر حرف دل ما زدی .

farshad 54
13-12-1391, 09:29 قبل از ظهر
چه قانون مسخره ای !

همه جا پیشرفت میکنن ، ما پس رفت
غیر هند همه جا پلاک جلوی موتور منسوخ شده !

ما باید قانون رو اجرا کنیم ، چرا نباید حقی تو وضع قانون و اظهار نظر داشته باشیم ؟!
مگه ما برده ایم ؟!

یعنی اینقدر قدرت نداریم که هیچ کدوم برای این طرح اقدام نکنیم ؟!
این همه دوست موتور سوار داریم ، یعنی نمیتونیم هماهنگ بشیم و هیچ کدوم نریم ؟!
تا کی باید مثه احمقا بزنن تو سرمون و ما هم بگیم چشم ؟!

ماشین میخری با قیمت نجومی ، صامون در نمیاد ، بعد میگن حق نداری ماشینتو بیاری بیرون ، بازم صدامون در نمیاد
وقتی مجبوری ماشینو بیاری بیرون ، یا جریمه میشی یا ماشینو میبرن پارکینگ ، بازم صدامون در نمیاد

میگن از طرف خدا اومدن و حق دارن هر بلایی سر مردم بیارن
از زندگی کردن محروممون کردن و با افکار مسخره و دروغی ذهن مردمو شست و شو دادن

این قانونشون دیگه خیلی مسخرست

تا خودمون نخواییم هیچ کاری نمیتونن بکنن
بیایید یه بار در کنار هم باشیم نه مقابل هم
اگه کسی برای گرفتن پلاک اقدام نکنه هیچ کاری نمیتونن بکنن
این یه قانون واسه محدود کردن موتورسوارا
تنها تفریحمونو دارن ازمون میگیرن
میخوان جوونا فقط یه تفریح داشته باشن " اعتیاد "

همین طوری با این قیمتای عجیب و غریب خیلیا آرزوی موتورسواریو دارن ، محدودیت حجمی واسمون گذاشتن ، بعد گفتن 2 زمانه ممنوع ، بعد گفتن فقط 4 زمانه و زیر 249 سی سی ، بعد گفتن موتور باید تک سیلندر باشه ، اما اونایی که پارتی دارن همه ی این قانون هارو دور میزنن و این قانون ها فقط واسه مردم عادی هستش

به خدا ما برده نیستیم ، همه حق زندگی دارن و لذت بردن از زندگیو میفهمن ، فرقیم نداره لهجت کجایی باشه یا دینت چی باشه

:5:درود

Gladiator
13-12-1391, 12:53 بعد از ظهر
وضع خیلی خرابتر از این حرفاست ، از ماست که بر ماست ، ولی اگه طرحو اجرا کنن ماهم روش هایی برای حالگیری اونا داریم ، چیزی که عوض داره گله نداره ، آزادی که نداریم ، پول که نداریم ، هر روز هم باید برای طرحای مسخرشون ملتو بچاپن ، این قضیه سری دراز داره دادا ، از پول گرفتن برای امتحانای استخدامی فرمالیته بگیر تا هوشمند کردن کارت پایان خدمتو گواهینامه و کارت ملی هوشمند و پاسپورت هوشمند ، اینجا دیگه یه اتحاد محکم میخواد و مقاومت

masoud.te
13-12-1391, 01:05 بعد از ظهر
فک کنم ایا همش بهونه باشه .

فکرشو بکنید همیشه یه گیری واسه موتور ایجاد میکنن که ملت توی مشتشون باشن.

اول پلاک بود بعد بیمه بود بعد کارت سوخت بود بعد پلاک ملی بود بعد پلاک جلو و ................

arminkrr
13-12-1391, 08:39 بعد از ظهر
چقدر خنده داره بخدا فک کن رو مگلی پلاک جلو بندازی حتما پرچ میکنن رو بادگیر پلاکم اگه بخواد به اون کوچیکی تو عکس باشه که واسه اینا فایده نداره چون معلوم نیست یکم خاکی باشه که بدتر.بالاخره هزینه صدور پلاک برایه این همه موتور سیکلت در امد خوبی میتونه باشه بعد از طرح تعویض پلاکایه قدیم چند وقتیه که یه حال اساسی به جیباشون داده نشده.کم مونده دیگه موتور با نصب این پلاک قیافش شبیه اسکلا بشه.البته این طرح از 2 جهت در امد زایی داره یکی هزینه صدور پلاکها یکی دیگه هم چون میدونن خیلیا نمیتونن رو موتورشون بزارن و یا میتونن اما نمیزارن بهانه ای میشه برای توقیف موتورها و هزینه ترخیص موتورو خلافیو در نهایت پر شدن جیباشون

Mohammad62
14-12-1391, 10:28 قبل از ظهر
پلاکی که نصب میشه باید با پلاک عقب فرق کنه. :icon_pf _96_:
اگه پلاک جلو مثل عقب باشه، تو اولین دست انداز یا سرعت گیر، پلاک فرو میره تو گلگیر جلو. جا برای بازی کردن نداره که!
اصلا نمیشه پلاک زد جلو، مگر اینکه به باریکی همون آهن جا پلاکی باشه. حداقل تو پالس که اینجوریه :bunnyearsmiley:

محمد سوزوکی@
14-12-1391, 01:21 بعد از ظهر
منکه میگم اینا یه تز دادن ول میشه میره واصلا عملی نمیکنن

shahriar
14-12-1391, 08:19 بعد از ظهر
اگه واقعا عملی بشه موتور رو میفروشم میرم اماراتی سوار میشم پلاک جلو چ مسخره بازیه ریخته موتور بهم میریزه.
اگه هم گرلفتن کوفتشون بشه:vardane::mad_majidonline:

Amir 1986
15-12-1391, 01:49 قبل از ظهر
پلاکی که نصب میشه باید با پلاک عقب فرق کنه. :icon_pf _96_:
اگه پلاک جلو مثل عقب باشه، تو اولین دست انداز یا سرعت گیر، پلاک فرو میره تو گلگیر جلو. جا برای بازی کردن نداره که!
اصلا نمیشه پلاک زد جلو، مگر اینکه به باریکی همون آهن جا پلاکی باشه. حداقل تو پالس که اینجوریه :bunnyearsmiley:

داداش پلاک جلو با عقب فرق میکنه

تو هند همه موتورا پلاک جلو دارن ، یه سرچ بزن ، همه مدلای هیو و نینجا و مگلی و ... با پلاک جلو هست

پلاک رو فلاپ جلو نصب میشه

اما اگه هیشکی نره ، یا حداقل اکثر موتورسوارا نرن ، هیچ کاری نمیتونن انجام بدن

dariush
15-12-1391, 04:05 قبل از ظهر
یعنی اومدن از هندیا تقلید کردن ؟!!

keyvanjj
15-12-1391, 04:32 قبل از ظهر
تا حالا به محل نصب پلاک تو پالس و آپاچی ........ دقت نکرده بودید؟
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

-

Amir 1986
15-12-1391, 06:06 قبل از ظهر
یعنی اومدن از هندیا تقلید کردن ؟!!

پ ن پ از آمـریـکـایـیـا تقلید کردن ! :|

در هند و چندتا کشور جنوب شرق آسیا این قوانین وجود داره !

29527
29528
29529
29530

dariush
15-12-1391, 03:14 بعد از ظهر

29528

از کشور های مثه امریکا که تقلید نمیکنن از این هندیا هم باید کپی بزنن:4chsmu1:
اینجا جایه پلاک که جلو پالس هستش رو میان led روش میزارن :25r30wi:

keyvanjj
15-12-1391, 04:22 بعد از ظهر
جالب میشه همون سایز پلاک عقب رو بزارن واسه جلو! آی میخندیمممم

- - - Updated - - -

جالب میشه همون سایز پلاک عقب رو بزارن واسه جلو! آی میخندیمممم

saeid1346
16-12-1391, 01:08 قبل از ظهر
اون اشخاصی که میگن نمیریم اونوقتی که موتورت خوابید هم همین حرفو میزنی ؟ :4chsmu1:

محمد سوزوکی@
16-12-1391, 01:10 قبل از ظهر
اون اشخاصی که میگن نمیریم اونوقتی که موتورت خوابید هم همین حرفو میزنی ؟ :4chsmu1: ما فوقش برچسب میزنیم

saeid1346
16-12-1391, 01:13 قبل از ظهر
دیدی داری کنار میایی با قضیه :4chsmu1:

از ریشه مشکل داره این حرفای اینجا هم تقریبا بی فایده اس ! من الان تو فکرم که روی موتورای بی کلاج کجاش نصب میشه جایی نداره اخه !!!

محمد سوزوکی@
16-12-1391, 01:19 قبل از ظهر
دیدی داری کنار میایی با قضیه :4chsmu1:

از ریشه مشکل داره این حرفای اینجا هم تقریبا بی فایده اس ! من الان تو فکرم که روی موتورای بی کلاج کجاش نصب میشه جایی نداره اخه !!! خوب من چون دوس دارم مگول خوشملم به دست برادران زحمت کش نیوفته مجبورم کنار بیام بااین قضیه

Gladiator
16-12-1391, 01:22 قبل از ظهر
:vardane::vardane::vardane::vardane::vardane::vard ane::vardane::vardane::vardane::vardane:
اگه واقعا همچین چیزی بشه موتورمو میشورم ، میبرم تو اتاقم یه گوشه میذارمش و میشم دوچرخه سوار
:9::9::9::9::9::9::9::9::9::9::9::9:
اگرم بخوام موتور سوار شم تفریحی یه بی پلاک سنگین سوار میشم ببینم کی میخواد منو بگیره:icon_pf (3):

Amir 1986
16-12-1391, 01:24 قبل از ظهر
اون اشخاصی که میگن نمیریم اونوقتی که موتورت خوابید هم همین حرفو میزنی ؟ :4chsmu1:

داداش ما نمیزاریم موتورو بخوابونن

در ضمن ، وقتی همه نرن و طرح شکلست بخوره بیخیال میشن ، مثه این همه سال که خبری از این طرحا نبوده

اما بخوای از اول به این فکر کنی که چه مشکلاتی ممکنه واست پیش بیاد ، هیچ کاری نمیکنی و به هر قانونی تن در میدی !

در ضمن اگه موتورو بگیرن ، فوقش میگن خلافیتو بده و برو واسه پلاک اقدام کن ، آدمو اعدام که نمیکنن

saeid1346
16-12-1391, 01:27 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

میگم که عزیزم همتون کنار میایین با این قضیه همتون بلا استثنا ! فقط امیدوارم یه پلاک قشنگ و کوچیک و تر و تمیز باشه نه مثل پلاک عقب که کل هیکل موتور ... شده بهش !

- - - Updated - - -

Amir 1986 ([Only registered and activated users can see links])

اول این که موتورای صفر این قانون براشون اجرا میشه صد در صد ( البته وقتی اجرا بشه قانون ) و بعدشم تو یه دوره تذکر میدن و میگن اقا بیا پلاکو نصب کن مثل بچه ادم :4chsmu1: بعد یه مدتم که دیدن امثال مثل شما سر سخت هستن ، میگن اینایی که پلاک جلو ندارن از ترددشون جلوگیری میشه و موتورشون به پارکینگ منتقل میشه ! میگی نه نگاه کن ! من حدس میزنم جریان اینطوریا باشه !

Gladiator
16-12-1391, 01:31 قبل از ظهر
یه دست صدا نداره ، باید همه متحد بشن و به این طرح اعتراض کنن و اصلا پیگیر نشن ، آقا تو انگلیس شیرو یه ذره گرون کردن مردم سه روز شیر نخوردن ، هیچکس شیر نخورد تا اینکه مجبور شدن روز چهارم برش گردونن قیمت پیشین ، به این میگن اتحاد و یکدست بودن ، نه اینکه اینجا مردم شدن بازیچه دست یه مشت بی سواد

saeid1346
16-12-1391, 01:35 قبل از ظهر
Gladiator ([Only registered and activated users can see links])

داداش حرفت درست ولی این قضیه یکم با شیر متفاوته ها !!! پست بالایی رو مطالعه کن چی گفتم !

محمد سوزوکی@
16-12-1391, 01:36 قبل از ظهر
داداش ما نمیزاریم موتورو بخوابونن

در ضمن ، وقتی همه نرن و طرح شکلست بخوره بیخیال میشن ، مثه این همه سال که خبری از این طرحا نبوده

اما بخوای از اول به این فکر کنی که چه مشکلاتی ممکنه واست پیش بیاد ، هیچ کاری نمیکنی و به هر قانونی تن در میدی !

در ضمن اگه موتورو بگیرن ، فوقش میگن خلافیتو بده و برو واسه پلاک اقدام کن ، آدمو اعدام که نمیکنن
آخه داداش همه که مثل شما پول دار نیسن هی بخوان موتورشون بخوابه براشون عادی باشه هی برن خداتومن پول بدن آزادش کنن باید یکم فکر جیبتم بکنی عزیز

Amir 1986
16-12-1391, 09:52 بعد از ظهر
بحث پولداری نیست ، من بچه پایین شهرم

بحث اینه یکم واسه خودمون ارزش قائل باشیم و بدونیم ما که قراره قانون رو اجرا کنیم ، حق نداریم در موردش اظهار نظر کنیم ؟

تا کی باید به بردگی تن در بدیم ؟!

وقتی یکی تصمیم بگیره و ما بگیم چشم میشه بردگی ، حتما که نباید شلاق دستشون بگیرن و تو خیابون بیافتن به جون مردم ! ( البته به موقش این کارو هم کردن )

من و شمایی که داریم تو این کشور زندگی مکینم باید قانونشو تنظیم کنیم
یعنی این همه آدم دارن اشتباه فکر میکنن ، اونوقت یه نفر شب خوابیده ، بیدار شده یه قانون وضع کرده درست میگه ؟

بیاییم یکم به خودمون احترام بزاریم

Mohammad62
16-12-1391, 09:58 بعد از ظهر

29527
29528
29529
29530

امیر؟!!!! چقدر زشت میشه موتور با این پلاکا.

Gladiator
16-12-1391, 11:52 بعد از ظهر
Gladiator ([Only registered and activated users can see links])

داداش حرفت درست ولی این قضیه یکم با شیر متفاوته ها !!! پست بالایی رو مطالعه کن چی گفتم !

هر چیزی بهایی داره داش من ، بهاش هم اینه که کسی موتور صفر نخره ، بهاش اینه که همه متحد بشن و جلوی قانونای غیر معقول و مسخره وایسیم ، کار نشد نداره ، اگه بخوایم میشه ، بجای اینکه اینکارو بکنن بیان سر چار راهها مامور بذارن موتورای پلاک مخدوش و پوشیده رو ببرن پارکینگ ، من و شمام یاد میگیریم که به قوانین باید احترام گذاشت ، این میشه راه حل مسالمت آمیز

Ali.K
17-12-1391, 01:10 قبل از ظهر
هر چیزی بهایی داره داش من ، بهاش هم اینه که کسی موتور صفر نخره ، بهاش اینه که همه متحد بشن و جلوی قانونای غیر معقول و مسخره وایسیم ، کار نشد نداره ، اگه بخوایم میشه ، بجای اینکه اینکارو بکنن بیان سر چار راهها مامور بذارن موتورای پلاک مخدوش و پوشیده رو ببرن پارکینگ ، من و شمام یاد میگیریم که به قوانین باید احترام گذاشت ، این میشه راه حل مسالمت آمیز

حرفتو قبول دارم ولی تاریخ نشون داده حکومت های ما مثل اروپا نیست که با اعتراض حل شه، بدتر میشه

امیر41
17-12-1391, 10:29 بعد از ظهر
امیرخان چاکریم ها... خبری ازت نیست؟

yasharazary
17-12-1391, 10:40 بعد از ظهر
من که همین عقبی رو هم باز کردم !!! چه برسه بخوام جلوش هم پلاک نصب کنم!!!بیخیال بابا !!

اگرم جدی باشه که بی برو برگرد میرم سراغ اماراتی!!!!!اگه اجرا نشه بازم میریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d

!NAVID!
17-12-1391, 11:00 بعد از ظهر
اگه این طرح رو اجرا کنن من ترجیح میدم اما را تی سوار بشم تا اینکه جلوی موتورمم پلاک نصب کنم