PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید موتورسیکلت شهری

nima360
22-11-1391, 03:29 بعد از ظهر
اول از همه سلام خدمت دوستان عزیز....من میخام واسه استفاده شخصی و رفت و امد روزانه توی سطح شهر یه موتور مناسب بخرم اما نمیدونم چی بگیرم...
میخاستم دوستان و اساتید بزرگوار رهنماییم بفرماین که انتخاب خوبی داشته باشم......
اول از همه ایمنی موتور واسم خیلی مهمه حداقلش میخام که ترمز جلوش دیسکی باشه اگرم عقبش هم دیسکی باشه که دیگه بهتر....
کیفیت موتور هم میخام که درحد مطلوبی باشه
مصرفش واسم زیاد مهم نیس......میخام موتور کم خرجی باشه البته خودم و داداشم دستمون به تعمیر موتور اشناس اما نمیخام همیشه اچار به دست دور موتور بچرخم.......
سرعتش واسم اصلا مهم نیس همین که باهاش بتونم 90 یا 100تا راحت برم کافیه.....قدرتش میخام خوب باشه چون مسیر سربالایی زیاد رفت و امد دارم
حتما میخام که کلاچ داشته باشه یعنی کاب و اسکوتر نمیخام.....حجمش هم زیر 200 cc باشه.....قیافش هم خوب باشه تقریبا
قیمتش هم خیلی واسم مهمه چون نمیخام بیشتر از 2/5میلیون پول به موتور بدم البته میخام دست دوم بخرما....
و اخرین چیز اینکه میخام تیوبلس باشه....
از همه دوستان ممنونم
خاهشا مورد های پیشنهادیتون رو با قیمت ذکر بفرمایین و اینکه مال کدوم شرکت هست که بتونم برم سایتش و موتور بررسی کنم..
ممنون و متشکر

شایسته فر
22-11-1391, 05:38 بعد از ظهر
با توجه به توضیحاتتون و انتظاراتتون گزینه ی مطلوب فقط آپاچی می مونه اونم 89-88!!!!

nima360
23-11-1391, 10:22 قبل از ظهر
از راهنماییتون ممنونم....فقط اینکه اپاچی مدل 88 89 رو میتونم به همون قیمتی که گفتم (نهایت 2/5 میلیون) گیر بیارم البته تمیز باشه ها؟؟؟؟
و یه خواهش کوچولو من چه فاکتوری رو به شرایطم اضافه کنم که گزینه های بیشتری واسه انتخاب پیش روم باشه ممنون میشم راهنماییم بفرمایین

شایسته فر
23-11-1391, 10:32 قبل از ظهر
مهمترین فاکتور همون بودجه هست!!!
در مورد آپاچ هم شما یه همشهری بگیر موارد خوبی از توش در میاد
من گمرکم رفتم یه نگاهی میندازم برات اگه چیز خوبی به پستم خورد اطلاع میدم

monazzah
23-11-1391, 10:35 قبل از ظهر
منم با اقای شایسته فر موافقم واسه تو شهر فقط آپاچی اونم 160 بخر نه 180

شایسته فر
23-11-1391, 10:37 قبل از ظهر
پالس 180 هم می تونی بگیری من به خاطر ترمز عقب دیسکی گفتم آپاچی(بنده فکر کردم میگی ترمز عقبم دیسکی باشه که بعد از دوباره خوندن پست اول به اشتباهم پی بردم)
پالس 135 هم می تونه یکی از بهرتین گزینه ها باشه
5-6 روز پیش برا رفیقم خریدم موتور خیلی خوب و با کیفیت و پرشتاب و همینطور کم مصرفی هست
دوستانی که دارن تو تاپیکش توضیح دادن
موتور نرم و راحتی هم هست و میشه به راحتی بین ماشین ها عبور کرد
همینطور خیلی خر کاره و میشه برای کارهای روز مره و حتی کار کردن ازش استفاده کرد

nima360
23-11-1391, 10:52 قبل از ظهر
پالس 180 هم می تونی بگیری من به خاطر ترمز عقب دیسکی گفتم آپاچی(بنده فکر کردم میگی ترمز عقبم دیسکی باشه که بعد از دوباره خوندن پست اول به اشتباهم پی بردم)
پالس 135 هم می تونه یکی از بهرتین گزینه ها باشه
5-6 روز پیش برا رفیقم خریدم موتور خیلی خوب و با کیفیت و پرشتاب و همینطور کم مصرفی هست
دوستانی که دارن تو تاپیکش توضیح دادن
موتور نرم و راحتی هم هست و میشه به راحتی بین ماشین ها عبور کرد
همینطور خیلی خر کاره و میشه برای کارهای روز مره و حتی کار کردن ازش استفاده کرد
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
واقعا از کمکتون ممنونم اقای شایسته فر....تنها مشکل من همین بودجه کمی هست که دارم....
پس به گفته شما و تحقیقاتی که قبلا خودم انجام دادم میرم سراغ پالس 135
راستی بابت جوابتون توی پست اپاچی 180 هم ممنون که راهنمایی فرمودین.....
فقط یه چیز دیگه اینکه این پالس 135 قیمت وسایل مصرفیش؟؟؟مناسبه یا غوغا میکنه؟

شایسته فر
23-11-1391, 03:32 بعد از ظهر
تا اونجایی که می دونم هم وسایلش موجوده هم قیمتش مناسبه
من خودم برای خرید 135 که برا رفیقم ورداشتیم رفتم پیش roma چند دوری با موتورشون زدم و ایشونم خیلی لطف کردن توضیحات لازمو دادن
مصرف بنزینش هم تقریبا 100/1.7 هست
شتابشم خداییش خوبه
شما قبل خرید حتما پشت موتور یکی از دوستان بشین؛ شاید اصلا از استایلش خوشت نیومد

amir.cdi
23-11-1391, 04:42 بعد از ظهر
اونقدر هم پالس 135 بد نیست در کل از موتور های چینی خیلی بهتر هست
استایلشم اونقدر بد نیست ولی بشینی پشتش بهتره

nima360
23-11-1391, 05:03 بعد از ظهر
از همه دوستان ممنون..حتما یه دوری میزنم باهاش ولی اینجور که شنیدم موتور خوبیه...
بازم ممنون...
به نظرم دیگه نیازی نیست که این پست باز بمونه پس اگه امکانش باشه ببندمش
خیلی از همگی دوستان ممنونم..
یا حق