PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های 20 بهمن 1391 - سرخه حصار

Alireza
20-11-1391, 03:52 بعد از ظهر
مرسی از همه
[Only registered and activated users can see links]

Kami
20-11-1391, 04:25 بعد از ظهر
حرکت بسیار زیبا از فرید

zXgJx

آقا مهدی
20-11-1391, 05:08 بعد از ظهر
من هر هفته اونجام مینی کراس دوزمانه ((یتیکه سبز کامل ))شما اونجا ندیدی اون من بودم
من دیدم تعدادی موتور سنگینم اون بالای تپه بود بقل ماشین هایی که پارک کردن تعجب کردم این موتورا اینجا چیکار میکنه؟؟ شما برای اولین بار میای تاحالا موتور سنگین اونجا ندیده بودم
اگه دیده باشی یه ماشین شاسی بلندم اونجا از تپه های میرفت بالا

FAARID
20-11-1391, 05:12 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] خیلی ممنونم از بچه های گل علیرضا مهران شهروز حسین آیدین **** و میلاد دمتون گرم شرمنده یکم زود رفتم باید منو ببخشید

Kami
20-11-1391, 05:12 بعد از ظهر
من هر هفته اونجام مینی کراس دوزمانه ((یتیکه سبز کامل ))شما اونجا ندیدی اون من بودم
من دیدم تعدادی موتور سنگینم اون بالای تپه بود بقل ماشین هایی که پارک کردن تعجب کردم این موتورا اینجا چیکار میکنه؟؟ شما برای اولین بار میای تاحالا موتور سنگین اونجا ندیده بودم
اگه دیده باشی یه ماشین شاسی بلندم اونجا از تپه های میرفت بالا
موتور کراس ، تریال ، تریل و ... زیاد میومد میرفت
البته من دیدم
یه مینی کراس سبز هم بود که میرفت میومد کلاه هم نداشت تک میزد

آقا مهدی
20-11-1391, 05:47 بعد از ظهر
آره داداش خودمم داشتی حرکتوولی من تک نمیزدم موتور دست رفیقم بود تک میزد چون اون کلاه نمی زاره یه کراس بود صدا خر میداد
نفهمیدم موتور اسم چیه فکر کنم ktmبود

ر
چهار 5 نفر هم بودن که با هندا داشتن از تپه میرفتن بالا خیلی خندیدیم خدا کنه حلالمون کنن

اون بالای تپه بزرگه پر گوزنه و آهو طرف کوه کاشکی یه دید میزدید خیلی زیباست ولی باید مواظب باشید تیراندازی اونجا میکن

abolfazls
20-11-1391, 05:50 بعد از ظهر
عكسهاى جالبيه . انشاالله هميشه به دوستان پرشينى خوش بگذره......
راستى آقا مهدى ، ميگفتى موتورت پيشرو ٧٠cc هست .......
اينجا هم نوشتى مينى دو زمانه .....
چند تا موتور دارى ؟؟؟؟!!!!
اينيكه عكسشو گزاشتى چهار زمانه هست؟؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

آقا مهدی
20-11-1391, 06:03 بعد از ظهر
دوست عزیز این مینی کراس مشکی پیشرو چهار زمانه ایرانی ماله منه اون مینی کراس سبز دوزمانه که عکسشو ندارم آقا **** دیده خیلی موتور شاخیه
ماله رفیقمه
من کی نوشتم اون مینی مال منه:297:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عکسارو برداشتم عکس های لاتی از کل پیست سرخه حصار بعدا براتون میزارم حال کنید

eshgh_namordeh
20-11-1391, 06:54 بعد از ظهر
ممنون از همه دوستانی که اومدن خیلی خیلی خوش گذشت مهران ، فرید ،حسین **** میلاد و آیدین عزیز
شهروز جان زحمت کشید ناهار تهیه کرد ، میلاد و **** و آیدین جان هم اومدن خیلی خوش گذشت
جای همگی خالی

mehran
20-11-1391, 07:10 بعد از ظهر
مرسی از همه حیلی خوب بود.جای دوستان خالی(مخصوصا مخاطبان خاص :crazy:)

شایسته فر
20-11-1391, 10:31 بعد از ظهر
خب خدارو شکر به همه خوش گزشته
جای ما خالی
ممنون بابت عکسای زیبایی که گرفتین!!!
از قرارهای دیگه بیشتر عکس گرفتین:retarded:

matrixaidin
20-11-1391, 10:59 بعد از ظهر
مرسی از همه......
واقعا خوش گذشت...ما که نتونستیم بکس افرود باز و زیاد ببینیم(ولشون میکردی از در و دیوار و کوه میرفتن تو افق محو میشدن):2i8d4ao:
منم یا یه روان میخرم پا به پاتون میام بالا یا همین پالس و لاستیک افرود میندازم و تو شیب همتون و میگیرم:2i8d4ao:

K.I.A
21-11-1391, 12:33 قبل از ظهر
به به حال کردم خیلی هم خوب ....
اخر این هفته یه برنامه افرود بزارید من از سفر اومدم بریم /منتظرم

Amir 1986
21-11-1391, 01:37 قبل از ظهر
به به چه عجب بچه های تهران هم یه قرار گذاشتن !
دمتون گرم

آقا فریدم که حسابی گل کاشتن و آفرود سوار حرفه ای شدن

اون آیدین .... هم بی خبر میره و صداشم در نمیاد ، گرچه برنامه آفرودی بوده و اگه میومدیم هم زیاد حال نمیداد ، فقط باید میشستیم چای و قلیون میزدیم و آفرود بچه هارو میدیدیم
:24:

جانسون
21-11-1391, 01:50 قبل از ظهر
پاشید جم کنید باو =))(شوخی) نه باو بیاد پهن کنید میتیگو این سیری بیاد جاده اتشگاه پیست کرج ببرموتن کراس 250 450 ببینید چیکارا میکنن قول میدیم روتون نمیشه با روان برید افرود شیب بزنید....(منظوری ندارما بخاطره حریکتاشونو پرشاشون میگیم) میدونم برا موتور نیس جمع ما برا رفقتو این حرفاس ولی این سری بیاد منظورمو میگیرید اون سری که بکس رفته بودیم یپا روزین یچرخ پیچه جادرو میپیچید =)) جدی میگیم مثل خودم که یه سنکین از بغلم رد میشه روزه جمعه قفل میکنم ....

man_u
21-11-1391, 09:02 قبل از ظهر
آقا چند روز زودتر کلید میزدید من اینترنتم قطع بود گفتم بخاز 22 بهمن نمیذاری وگرنه من 100% بودم
دلم خیلی تنگ شده برای همه

yasharazary
21-11-1391, 11:45 قبل از ظهر
مثل خودم که یه سنکین از بغلم رد میشه روزه جمعه قفل میکنم ....

Nobahar
21-11-1391, 10:32 بعد از ظهر
بسیار عالی بود خیلی حال داد آفا فرید هم لطف کرد من بنزین نداشتم 4 لیتر بم داد. :دی بعد که اومدم دیدم نیست خیلی ناراحت شدم بنزین نداشت رفت :(
داداش خیلی شرمنده کردی خدایی اصا دلم شکست. یکاری نکنید ادم دیگه دفعه بعد روش نشه کمک بخواد .

خدایی بچه های نازنینی جمع شدن تو این سایت خیلی بهم حال دادن از اون اول.

اون هندا هم که میرفت بالا افغانی بودن همونا به داداش من که با دوچرخه داشت شیب میزد خورد زمین هر هر خندیدن یچیزی بهشون گفت که دون شان انجمنه اونا هم هنگیدن :دی منم یه حالی بهشون دادم با سرعت میرفتم از وسطشون رد میشدم پراکنده میشدن :دی
هز چی خندیدی حلاله داداش.

اون ماشین شاسی بنده هم ما یه یه ربعی بقلش بودیم داشتیم با موتور مهران ور میرفتیم ندیدی مارو؟

Mehdi-Honda
11-12-1391, 07:05 بعد از ظهر
29244