PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکسهای با تاخیر سفر به مازندران سال 91

apache
20-11-1391, 12:24 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])امامزاده هاشم جاده هراز

شایسته فر
20-11-1391, 12:04 بعد از ظهر
منتظر سفر نامه بسیار زیبات هستیم
انصافا خیلی خوب و با عکس های جالب توضیح میدی

erfan k
20-11-1391, 12:42 بعد از ظهر
داداش عکسای بیشتری بزار...:29dz8zk:

amin lj
20-11-1391, 01:17 بعد از ظهر
داداش عکس بیشتری بذار ایول داره کارت دمت گرم

apache
21-11-1391, 11:13 بعد از ظهر
مرسی از لطفتون من عکسهای بیشتری گذاشته بودم با توضیح نمیدونم چی شدن

محمد سوزوکی@
21-11-1391, 11:14 بعد از ظهر
توراه پلیس گیرنمیده؟مدارک تاحالاازتون گرفته چک کنه؟

apache
21-11-1391, 11:31 بعد از ظهر
نه تا حالا گیر ندادن مدارکم نخواستن

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

پلور جاده هراز

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
بعد از عبور از جاده هراز و توقف در امامزاده هاشم و خوردن آش حرکت کردیم و از جاده اصلی حرکت کردیم.نزدیکای آب اسک جاده رو بسته بودن تا کوه رو بتراشن مام از لای ماشینا رفتیم اون جلوی جلو دیدیم پلیس وایساده پلیسم اومد کنار ما ایستاد و با دست اشاره کرد که نرید من گفتم الان گیر میده ام هیچ کاری باهامون نداشت و وقتی لودر رفت کنار اشاره کرد که برید. بعد از رسیدن به آمل رفتیم به سمت چالوس
چالوس عباس آباد

afsane
21-11-1391, 11:35 بعد از ظهر
عکسای بیشتری ندارید؟

apache
22-11-1391, 12:19 قبل از ظهر

موقع برگشت تصمیم گرفتیم تا به نور و رویان بریم و ار جاده آب پری بیایم به سمت بلده و از بلده وارده جاده هراز بشیم و سری هم به یوش زادگاه نیما یوشیج بزنیم. راه افتادیم و اوایل جاده یه دیزی سنگی زدیمو از این جاده بسیار زیبا که از پایین میره بالا ی کوه و دوباره به سمت پایین سرازیر میشه عبور کردیم حدود 60 کیلومتری رفتیم که ناگهان دیدیم برف رو جاده رو پوشونده مام که فقط 10 کیلومتر از مسیرمون تا بلده مونده بود با پر رویی به راهمون ادامه دادیم .جاده دوباره خوب شد ولی چند کیلومت جلوتر بهمن کل جاده رو بسته بود

- - - Updated - - -

این همونجایی که جاده برف اومده بودو ما با پررویی رفتیم.

---------- Post added at ۰۹:۴۹ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۹:۲۶ قبل از ظهر ----------

اینم عکس از بهمن و عبور ما با مشکل از روی بهمن. جالب اینجاست 1 کیلومتر جلوتر جاده کلا برف بود و اصلا نمیشد رفت مام برگشتیمو عبور از برف و بهمن و ...... دوباره تکرار شد اما منکه دیگه دوست نداشتم کل مسیرو تا رویان برگردم تا دوباره بریم آمل و ........هراز چند کیلومتر که برگشتیم جی پی اس زدم و تو نقشه یه مسیر پیدا کردم که حتی بعضی محلیای اونجام این راهو نمیشناختن سرتونو درد نیارم منکه به جی پی اس ایمان داشتمو دکتر میگفت همچین راهی نیست اما طبق نقشه حرکت کردیم..............
بزودی ادامه سفرو براتون تعریف میکنم

apache
22-11-1391, 11:08 قبل از ظهر
بعد از عبور از بهمن و برف که انصافا سخت ولی لذت بخش بووودد افتادیم توی این مسیر جدید ناگفته نمونه چند بار توی برف خوردیم زمین اما برف زیاد بود و انگار میوفتیم رو تشک به همین خاطر چنه خودمون چیزیمون میشد نه موتورامووون.به راهمون ادامه دادیم و به یک روستای بسیار زیبا رسیدیم یکی از محلیارو دیدیم و ازش درباره مسیر سوال کردیم گفت همچین مسیری هست اما کاملا جنگلیه و کسی تو راه نیست خودتونید و خودتون و امیتم کمه اما اگر الان برید به شب نمیخورید و اگه به شب نخورید مشکلی نیست.مام سریع راه افتادیم . مسیر فوق العاده ای بود جنگلهای انبوه و ما وااقعا خودمون بودیم تنها و چون مسیر خاکی بود و یه جاهایی پر شیب نمیشد خیلی تند رفت اما خیلی جالب بود. البته ما از این جاده ها و بدتر از این ها هم که مختص آفرودیاس رو با همین آپاچی رفته بودیم و نگرانیه خاصی نداشتیم از این موضوع.

- - - Updated - - -

اینم عکس از بخشی از مسیر.
چند روز قبل از سفر من لاستیک موتورمو عوض کرده بودم و یه لاستیک تایلندی آی آر سی خوب انداخته بودم اما متاسفانه چندروز بعد یه آهن رفت تو لاستیکمو پاره شد و با پنچری تیوبلس به زور گرفته شد چون بزرگ بوود و من تنها نگرانیم این بود که تو این جاده خاکی اون به مشکل بخوره البته نا گفته نمونه ما تو سفرهامون .تلمبه کوچک - لوازم پنچری تیوبلس - چسب پنچری تیوپی - یدونه تیوب زاپاس - و تایلیور کوچک همراهمون داریم.
چون موتور دوستم 160 هست و تیوبلس نیست و مال منم اگه لاستیکم پاره بشه میتونم موقتی با تیوب راهش بندازم که حد اقل گیر نکنیم

---------- Post added at ۰۸:۲۳ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۸:۰۶ بعد از ظهر ----------

بعد از گذز از این جاده زیبا بکر و پر پیچ و خم و بسیار جالب که البته نا گفته نمونه به یک گله گوسفندم بر خوردیم که جاده رو بسته بودن و موقع عبور سگهاشون دنبالمون کردن و با بدبختی تونستیم از وسطشون فرار کنیمو کم مونده بووود پاچمونو بگیرن یعنی واقعا چیزی نمونده بوووود.
رفتیم تا رسیدیم به روستای لاویج که فکر کنم دوستان اسمشو شنیده باشن عسلهای لاویج معروف .اونجا توقف کوچیکی داشتیم و بعد از اون از جاده لاویج به چمستان که جاده بسیار زیبای داره رفتیم به چمستان و برگشت به تهران .
جای همه دوستان خالی امیدوارم بتونیم با بچه های پرشین موتور از این برنامه ها بزاریم.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

لاویج

- - - Updated - - -

apache
22-11-1391, 10:52 بعد از ظهر
منتظر نظرات وپیشنهادهای شما دوستان هستم

محمد سوزوکی@
22-11-1391, 10:55 بعد از ظهر
منتظر نظرات وپیشنهادهای شما دوستان هستم منکه خیلی خوشم اومد دمتون گرم.ایشاا...گواهینامه بگیرم یه لحظه اصفهان نمیمونم همش میرم سافرت چون من عاشق مسافرت باموتورم اونم کجا؟فقط شمال.بسیار عالی بود ایشاا...موفق باشید وسفرهای بیشتروخوبی داشته باشید

شایسته فر
23-11-1391, 12:04 قبل از ظهر
دادا سفرنامه هات واقعا عالی و تکه
خیلی ممنون بابت وقتی که میزاری و به این زیبایی مینویسیشون

apache
23-11-1391, 09:46 بعد از ظهر
ما مخلصیم چشماتون قشنگ میبینه.
وظیفمه کار خاصی نکردم

معمار
23-06-1392, 09:09 قبل از ظهر
حیف شد خیلی از عکس ها به فنا رفتن