PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای تکرو 200 سی سی

moradi
07-11-1391, 11:20 بعد از ظهر
سلام دوستان یکی از بچه ها یه تکرو 200 سی سی اسپرت ریسینگ داره فقط یه مقدار فلاپاش شکسته و صدا میده و کیلومترش خرابه و مدل 83 هست. بیمه و کارت سوخت و پلاک ملی داره میخوام ازش 800 بردارم به نظر دوستان با توجه به مدلش این قیمت می ارزه در ضمن تازه تعمیر شده موتور پلمپ نیست. قیافش تقریبا مثل وینر 200 سی سی فقط رنگش مشکی و قرمزه راستی درب باکش هم خرابه. لطف کنید نظراتتون رو بدید.

Magma
07-11-1391, 11:38 بعد از ظهر
الکی واسه خودت شر نخر. به چه درد میخوره؟ قیافه داره؟ راه میره؟ واسه ریس خوبه؟... به هیچ دردی نمیخوره.

CGL
07-11-1391, 11:42 بعد از ظهر
دوسته عزيز آپاچو بيخيال شدي ميخواي سواره تكرو بشي؟؟؟!!!! :42kmoig:
من 3 سال پيش داشتم يه خط درميون تعميرگاه بود اون موقع آشه دهن سوزي نبود چه برسه به الان كه پيره مردي شده.......
من كه خاطره خوبي ازش ندارم

:au:

moradi
08-11-1391, 03:20 بعد از ظهر
دوسته عزيز آپاچو بيخيال شدي ميخواي سواره تكرو بشي؟؟؟!!!! :42kmoig:
من 3 سال پيش داشتم يه خط درميون تعميرگاه بود اون موقع آشه دهن سوزي نبود چه برسه به الان كه پيره مردي شده.......
من كه خاطره خوبي ازش ندارم

:au:

من پشیمون شدم موتورش 358 تومن خلافی داره. الان موتورش رو داره 300 هزار تومن قولنامه ای میفروشه اینجوری به درد من نمیخوره اگه کسی میخواد بره ازش برداره راستی موتور سند سبز داره و پلاک ملی و کارت سوخت داره خدایی هم تمیزه از وینر خیلی بهتره. سیم کشی هم کامل شده و موتور چراغ ها و برقش ردیفه. اگه کسی خواستش سند بزنه 650 میتونه ازش برداره و بره تعویض پلاک اگه کسی میخواد زود بجنبه چون طرف پول لازمه. استارتش هم ردیفه
09398753353
اسمش ستار بچه باحالی 18 سالشه