PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مینی آفرود 6 بهمن 91

mehran
06-11-1391, 08:10 بعد از ظهر
خوب بعد از کلی تمرین دارم یواش یواش یه چیزایی یاد میگیرم
دیروز بعد از هماهنگی با علی رضا و حسین نوبهار تصمیم گرفتیم بریم سوهانک تا همگی تمرین کنیم

27402

منو علی سر قرار منتظر بودیم که حسین با تاخیر خودشو رسوند.ماهام عین آدمای ساده خیال کردیم تاخیرش برای این بوده که رفته شیریرنیه موتورشو بگیره که دیدیم نع.از این خبرا نیست.:waiting:

خلاصه راه افتادیم شروع کردیم به بالا پائین کردن تا کامرو با چند نفر از دوستانش اومدن پیش ما و هر سه تامونو با ناهار سوپرایز کردن

27404

كامروي عزيز درحال همبرگر پزی(دمت گرم خیلی خوب شده بود)

27410

27411

حالا میریم سر مهمترین مطلب آفرود این هفته
هفته پیش که با علی رضا رفتیم خوب طبیعتن با نینجا نیومده بود و با سی جی بودش و شیبارو راحت نمیومد.
ولی این هفته با تعویض خورشیدی باید میدید چه کارا که نمیکرد

27412

تو فیلمای زیر میتونید هنر نمایی سی جی و روانو ببینید

[Only registered and activated users can see links] - Stabilized.mp4

[Only registered and activated users can see links] - Stabilized.mp4

در آخر کارم سر من بی کلاه موند که هیچکیی نبود ازم فیلم یا عکس بگیره:mad_majidonline:

به امید قرارای بهتر

afsane
06-11-1391, 08:12 بعد از ظهر
چرانمیشه فیلمارو نگاه کنی؟

شایسته فر
06-11-1391, 10:47 بعد از ظهر
ایشالا به همتون خوش گزشته باشه
نخ سوزن داداش کامرو گل
حسین اولین آفرودت اونم با اساتید فن چطور بود؟

Nobahar
07-11-1391, 11:59 قبل از ظهر
بسیااااااار عالی و لذت بخش از همین الان دارم لحظه شماری میکنم برای جمعه بعدی :دی

دو تا اتفاق بد افتاد یکی وقتی رسیدم خونه دیدم پایه کیلومترم شکسته فکر کنم بخاطر پرشی که داشتم بود :دی یکی هم فرمون وقتی خوردم زمین کج شد کامرو عزیز صافش کرد و گفت پیچ های بست کمک ها رو سفت کن منم سفت کردم شکست :( موندم چه غلطی کنم. حالا بعد ظهر میام گمرک ببینم قیمتش چنده تعویضش هم خیلی دردسر داره جلو بندی از شاسی باید باز شه فکر کنم :( (عجب غلطی کردم )

این دوستمون علی رضا بود فکر کنم اسمش (کلا حافظم تو حفظ اسم ضعیفه) هم با سی دی ای اومده بود کلا حرکات مارو زیر سؤال میبرد هر جا ما میرفتیم اینم با اون موتورش میومد :|

- - - Updated - - -

مهران جان تو اون شیب تنده که کوتاه بود از بالای شیب فیلم گرفت ازت بگیر ازش! من یادمه دوربین دستش بود

شایسته فر
07-11-1391, 12:13 بعد از ظهر
علیرضا هستن(عشق نمرده!!)
دادا همون اول بسم الله با کسایی رفتی آفرود که کلا معنی آفرودو به حد اعلا رسوندن!!!!
داداش کامرو که خدای آفرود و موتوره!!
ولی با گنده های می پری زود پیشرفت می کنی:20:

SAEED
07-11-1391, 12:32 بعد از ظهر
به به میبینم ک همه کم کم دارن off roadi میشن :دیی

Nobahar
07-11-1391, 12:40 بعد از ظهر
به به اوستا :دی

پیر افرود. بیا از تجربیاتت استفاده کنیم.

SAEED
07-11-1391, 12:55 بعد از ظهر
ممنون حسین جان
انشاا... تو meeting های بعدی میام

mehran
07-11-1391, 03:52 بعد از ظهر
چرانمیشه فیلمارو نگاه کنی؟
بريد به اين لينكها فيلم رو دانلود كنيد و ببينيد

eshgh_namordeh
07-11-1391, 05:33 بعد از ظهر
خیلی خوش گذشت جای دوستان خالی ، ممنون از دوستان همراهی کردن و لطفی که داشتن ، ما هم تازه کاریم حیف فرصت نشد از سروش بیشتر استفاده کنیم
کامرو عزیز هم هست بیشتر از تجربیاتش باید استفاده کرد ، زحمت ناهار هم کامرو و دوستانش کشیدن خیلی خوش گذشت .

Babak
17-09-1392, 02:41 قبل از ظهر
مهران بگم خدا چکارت کنه همینجا بود که مثله زامبی ها همه رو آفرودی کردی

Sent from my ST26i using Tapatalk