PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترکوندن پالس

Parandak
06-11-1391, 07:10 بعد از ظهر
سلام به ههمگی دوستان من به تازگی اومدم بین شما.یکی از دوستان یه پالس 180 چراغ گرد داره که میخواد از لحاظ موتوری و تقویت سرعت و شتاب منفجرش کنه.لطفا دوستان راهنمایی کامل کنید که چه مراحل و چه کارایی باید انجام شه.اگر پستم تکراری بود شرمنده.بازم از همتون ممنونم

نیما نادری
06-11-1391, 08:23 بعد از ظهر
پیشنهاد میکنم بفروشن یک موتور قویتر بخرن

پالس به اندازه خودش قوی هست

Magma
06-11-1391, 09:35 بعد از ظهر
میتونم واست یه توربو شارژر جور کنم. اما اون موقع دیگه واقعا میترکه!

شایسته فر
06-11-1391, 10:37 بعد از ظهر
توربو بدن تغییرات==پکیدن!!!
برای قدم اول می تونی موتورو سرویس کنی و به حالت استاندارد برسونیش
بعد شمع رو با نوع مرغوب تر عوض کنی
بعد فیلتر هوارو می تونی با فیلتر اسپرت بتعویضی
اگزوزو عوض کنی
و.....

Parandak
06-11-1391, 10:42 بعد از ظهر
واقعا دوستان با پاسخ هایی که میدید شرمنده میکنید....مرسی از همتون

mra680
06-11-1391, 10:47 بعد از ظهر
سلام و درود دوست من
هروسیله ای یه ظرفیتی داره . . .
این موتور ها ظرفیت تقویت و تیون بالایی ندارن . . .
همونطور که دوست عزیز نیما نادری اشاره کردن یا به فکر موتور بهتر باشین . . .
یا به فکر تغییرات جزئی باشین که دوست عزیز شایسته فر اشاره کردن . . .
برای تقویت موتوری اصلا ظرفیت نداره . . .چون نسبت به هزینه ای که میشه چیز درست و حسابی در نمیاد . . .
من به جایی نرسیدم تو این مورد . . .شاید شما بتونی . . .
موفق باشی

amo hosein
06-11-1391, 10:59 بعد از ظهر
1 تعویض شمع با مدل ژاپنی سوزنی
2 تعویض خورشیدی های عقب و جلو
3 پیستون بزرگ تر بخورونی بهش.یعنی سیلندر و ببری تراشکاری و سیلندر با سی سی بالاتر براش بندازی.
4 برو حالشو ببر

Mr.Reza
06-11-1391, 11:45 بعد از ظهر
شایسته داد این فیلتر هوا که میگی کجا پیدا میشه ؟ چنده؟

شایسته فر
06-11-1391, 11:54 بعد از ظهر
دنبالش نبودم
برا ماشینو می دونم ولی موتورو نه!!!!

Mr.Reza
07-11-1391, 12:05 قبل از ظهر
اره ماله ماشین هست اما اکثرا بزرگه و بدرد موتور نمیخوره

kourosh_bandit2
22-11-1391, 05:24 بعد از ظهر
کلا این کار کار اشتباهی اصلا دست تو موتور نبرید چون دوست من تهران موتور پالس 200 برده تقویت به اصطلاح همین کارا که یارو 2 روزه تعمیر کار شده میخواد اوساگی کنه برداشته رینگ وپیستون و اینارو عوض کرده و تراشکاریو 1 تومن از طرف پول گرفته اخر کارم تو اوتوبان موتور جام کرده راکب و سرنشین هردو الان دارن تو گچ اب میوه میل میکنن. من نمیدونم پالس 180 باید حتما 200 تا بره تا راضی بشن دوستان؟ اقا 180 سی سی تک سیلندر 1800 سی سی 6 سیلندر که نیست. همه این شمع و اینارم که هزینه کنی در نهایت فقط کمک میکنی تا موتورت زود تر صفحه تموم کنه به خرج بیفوته همین. لطفا کسانی که از این کارا میخوان بکنن ازشون خواهش دارم با جون خودشون و اطرافیان بازی نکنن. تو همون اتفاق یک موتور سیکلت دیگه عقب این بنده خدا بوده خورده زمین و زنش هم پشتش نشسته بوده. الان 4 نفر برای بی فکری یک نفر دستشون بند شده. نکنید دوستان به فکر سلامتی خودتون باشید:icon_pf _99_:

ایلیا
22-11-1391, 05:43 بعد از ظهر
ببینید دوست عزیز
قبل از تیونینگ این مسائلم در نظر بگیرین :
1- چون تو کشور ما کسی به فکر تقویت انجین موتور نیست، پس تعداد مکانیکایی که این کارو حرفه‌ای و علمی انجام میدن خیلی خیلی کمه ( یه جورایی همچین آدمی نداریم ).
2- شما داری رو یه موتور هندی سرمایه گذاری میکنی که کیفیتش به نسبت رقبای اروپایی و آسیاییش پایین‌تره ( آفتابه خرج لحیم ).
3- ژیانو با 5 میلیون تقویت میکنی سرعتش از 80 کیلومتر میرسه به 100 کیلومتر، کامارو رو تقویتش میکنی با 3 تومن، سرعتش از 140 میرسه به 240 .
حکایت پالس دوستتونم همینه. این موتور ظرفیت های-تیونینگ نداره.
به قول شایسته میتونین با بهسازی قطعات گلوگاهی انجین کمی کارکرد موتورو بهتر کنین.
یا اینکه انجینو فلش کنین تا به حالت کارخونه‌ای برسه. این وضعیت بهترین وضعین واسه موتور دوستتونه.

kiavash-gh
28-06-1394, 07:13 بعد از ظهر
واسه پالس 180 سوپر شارژ یا توربو شارژ هست؟
واسه ان اس 200 چطور؟
ممنون اگه راهنماییم کنین

VAHID
28-06-1394, 07:45 بعد از ظهر
واسه پالس 180 سوپر شارژ یا توربو شارژ هست؟
واسه ان اس 200 چطور؟
ممنون اگه راهنماییم کنین

خیر نیست.برای موتور کلا توربو تو بازار خیلی نیست و نصبش هم به این سادگیا نیست.

تاپیک توربو شارژر رو مطالعه کنید

shahriarr
28-06-1394, 09:50 بعد از ظهر
4 تا مهندس 4 تا تکنسین 4 تا طراح ده سال پیش نشستن یه موتور صد درصد استاندارد درست کردند که به هر نحوی(اصولی-غیر اصولی) این رو توش تغییرات بدی موتور دیگه سواریش بهم میخوره
نهایت بشه رو این موتورا یه اگزوز بست خوش صدا بشه
مثلا از پالس میخوایم هیوسانگ در بیاریم که این همه وقت و هزینه الکی روش کنیم:
همین پالسو بفروشید+هزینه تیون هم بزارید روش اونقوقت میشه یه چیز بهتر خرید با کمی پول بیشتر

- - - Updated - - -

4 تا مهندس 4 تا تکنسین 4 تا طراح ده سال پیش نشستن یه موتور صد درصد استاندارد درست کردند که به هر نحوی(اصولی-غیر اصولی) این رو توش تغییرات بدی موتور دیگه سواریش بهم میخوره
نهایت بشه رو این موتورا یه اگزوز بست خوش صدا بشه
مثلا از پالس میخوایم هیوسانگ در بیاریم که این همه وقت و هزینه الکی روش کنیم:
همین پالسو بفروشید+هزینه تیون هم بزارید روش اونقوقت میشه یه چیز بهتر خرید با کمی پول بیشتر

hoossein
28-06-1394, 10:32 بعد از ظهر
دوستان تقویت پالس 180 وجود داره بدون اینکه از حالت استاندارد خارج بشه /// رفیق من با پالس 180 کاری کرده که ns رو میگیره البته تا سرعت 110 ... چیز غیر ممکنی نیست ...

kiavash-gh
31-06-1394, 07:40 بعد از ظهر
دوستان تقویت پالس 180 وجود داره بدون اینکه از حالت استاندارد خارج بشه /// رفیق من با پالس 180 کاری کرده که ns رو میگیره البته تا سرعت 110 ... چیز غیر ممکنی نیست ...

میشه توضیح بدین چیکار کرده؟

hamid123
01-07-1394, 05:44 بعد از ظهر

چقد جالب من هیوسانگمو بیارم پیش دوستتون شاید cbr 600 تا 110 گرفتم دوست عزیزخواهشا از واقعیت صحبت کنید انجمن به مسخره نگیرید.