PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه بارییس هییت موتورسواری استان اصفهان

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 05:24 بعد از ظهر
باسلام.دوستان میخاستم یه مصاحبه بارییس هییت موتورسواری استان اصفهان انجام بدم که قولش روازقبل گرفتم ازشون.ازدوستان خواهش میشه سوالاتشون رو بپرسن تا ما منتخباشو بپرسیم. من نظرم این سوالات شخصی نپرسیم وحالاکه این موقعیت پیش اومده حسابی سوالات ورزشی بپرسیم وازخبرهای پشت پرده باخبربشیم.

رضا استکی
06-11-1391, 05:41 بعد از ظهر
سلام محمدرضا جان
زحمت بکش بپرس موتور تریل هم میتونه توی یه دسته(مثل کراس و ریس) قرار بگیره تا بتونه زیر نظر فدراسیون باشه و از مزایایی نظیر پلاک فدراسیون و .... برخوردار بشه؟
اگه میشه چه مدارک و شرایطی لازم هست؟
ضمنا بابت زحمتی که قراره بکشی ممنون:clap:

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 06:04 بعد از ظهر
سلام محمدرضا جان
زحمت بکش بپرس موتور تریل هم میتونه توی یه دسته(مثل کراس و ریس) قرار بگیره تا بتونه زیر نظر فدراسیون باشه و از مزایایی نظیر پلاک فدراسیون و .... برخوردار بشه؟
اگه میشه چه مدارک و شرایطی لازم هست؟
ضمنا بابت زحمتی که قراره بکشی ممنون:clap: .خاهش.داداش یه بارپرسیدم گفت آره میتونه عضو هییت بشه ولی حالانمیدونم چه قوانینی هست وقانوناشون عوض شده یانه.اگه شدحتما میپرسم

saeid1346
06-11-1391, 06:12 بعد از ظهر
داداش چه موتورایی دقیقا میتونن عضو این هیت بشن ؟ و این قضیه جی پی اس بستن روی موتورای سنگین عضو چیه ؟

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 06:31 بعد از ظهر
داداش چه موتورایی دقیقا میتونن عضو این هیت بشن ؟ و این قضیه جی پی اس بستن روی موتورای سنگین عضو چیه ؟.مدلای کراس وریس واسکوتر چه سبک چه سنگین همه میتونن عضو فدراسیون بشن.جی پی اس رو خودشون ازطرف فدراسیون میان ومیبندن روموتورفقط روز های جمعه ازساعت11الی3بعدازظهر میتونن تردد کنن وزمان هایی که حکم تردد میگیرن برای مسابقات ورالی ها.بجزاین زمان موتور حتی اگه خاموش باشه وبه جای دیگه ای انتقال داده بشه متوجه میشن وسریع موتورو میبرن یگان ویژه تابعداز کلی دردسر دوباره آزاد بشه.اگرم جی پی اس رو قطع کنن سریع متوجه میشن ومیانو موتورو میبرن.وفقط روزهایی که میتونی تردد کنی باید ازمسیری که خودشون مشخص کردن عبور کنی اگر ازون مسیر خارج شی میان وموتورو میبرن دوباره.الانم که یه قانون جدید تصویب شده که فقط موتور های ریس رو میتونن بزارن توی وانت ببرن دم پیست بزارن پایین وبرای برگشت به خونه دوباره موتورو باوانت ببرن ودیگه خودشون حق نشستن پشت موتور توی شهر رو ندارن بجز رالی های خارج ازشهر

saeid1346
06-11-1391, 06:33 بعد از ظهر
دستشون درد نکنه حتما سلام منو به ریس هیت برسون !!! :d

راستی منم میتونم با 250 پلاک دارم عضو بشم ؟ سودی هم داره برام ؟

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 06:41 بعد از ظهر
دستشون درد نکنه حتما سلام منو به ریس هیت برسون !!! :d

راستی منم میتونم با 250 پلاک دارم عضو بشم ؟ سودی هم داره برام ؟.اره داداش گفتم که همه میتونن عضو بشن وبرای کلاس سبک گواهینامه لازم نداره اگه بدون گواهینامه هم بری میتونی عضو بشی وتنهاسودش این میتونی باهاشون بری توپیست وتومسابقات ورالی ها شرکت کنی که خودم از اول سال آینده میخام عضو بشم ایشاا...بامگلی میخام برم رو هرچی سنگین سواره کم کنم:4chsmu1::4chsmu1:

saeid1346
06-11-1391, 06:47 بعد از ظهر
.اره داداش گفتم که همه میتونن عضو بشن وبرای کلاس سبک گواهینامه لازم نداره اگه بدون گواهینامه هم بری میتونی عضو بشی وتنهاسودش این میتونی باهاشون بری توپیست وتومسابقات ورالی ها شرکت کنی که خودم از اول سال آینده میخام عضو بشم ایشاا...بامگلی میخام برم رو هرچی سنگین سواره کم کنم:4chsmu1::4chsmu1:

پس هیچی ولش کن فایده نداره ! فکر کردم کلاهی چیزی میدن به اعضا واسه هدیه :4chsmu1: درضمن داداش اون سنگین سوارا موتوراشون دنده یکش کم کمش 70 الی 110 تا رو میره ! حالا موتور من و شما دنده 1 رو چندتا پر میکنه فوووووووووووقش 30 یا 50 موتور من که به زور 30 تا رو پر میکنه !!! که بیشتر از این باشه به انجین اسیب میرسه حالا خود دانی با اینا کل کل نکن :4chsmu1:

شایسته فر
06-11-1391, 06:54 بعد از ظهر
چه سوال های جالب و قشنگی تو پست های بالا دیده میشه!!:s (9):

عضویت و استفاده از مواهب عضویت برای خانواده های شهدا و جانبازان گرامی به چه صورت هست و آیا براشون تسهیلاتی هم دارن در این پروسه؟

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 06:57 بعد از ظهر
چه سوال های جالب و قشنگی تو پست های بالا دیده میشه!!:s (9):

عضویت و استفاده از مواهب عضویت برای خانواده های شهدا و جانبازان گرامی به چه صورت هست و آیا براشون تسهیلاتی هم دارن در این پروسه؟.داداش شایسته سوالاتی که میپرسنو هرچیشو بلد باشم جواب میدم وهرچیشو بلد نبودم میپرسم از جمله سوال شما که باید حتما بپرسم

Ali.K
06-11-1391, 07:18 بعد از ظهر
میتونی محمد تو میتونی خودمو احسان هم میایم روشونو کم میکنیم مخصوصا احسانو میبریم با اگزوزش روی هرچی gsx رو کم کنه

afsane
06-11-1391, 08:09 بعد از ظهر
درباره عضویت وشرایط عضویت بانوان دراین رشته هم سوال کن.هم ریس وهم کراس واینکه بانوان برای تمرین کجا میتونن برن؟آیاپیست دراختیار اونها هم قرار میگیره؟

ali akbar
06-11-1391, 09:21 بعد از ظهر
سلام دادش محمد من که کم سعادت بودمو نتونستم ملاقات بکنم با شما اما من یه نظری دارم از اونجا که بچه ها و هم چنین خودت علاقه بسیار زیاد برای مسافرت دارییم یه سوالم راجع به این موضوع بپورسی....:28:i

محمد سوزوکی@
06-11-1391, 09:26 بعد از ظهر
سلام دادش محمد من که کم سعادت بودمو نتونستم ملاقات بکنم با شما اما من یه نظری دارم از اونجا که بچه ها و هم چنین خودت علاقه بسیار زیاد برای مسافرت دارییم یه سوالم راجع به این موضوع بپورسی....:28:i.سلام داداش.درباره چیش سوال بپرسم؟برای چه نوع موتورهایی منظورته؟اگه منظورت موتورای خودمونه که ایناهمشون مجازه وپلاک داره وفقط لازم مدارک داشته باشی همین

محمد سوزوکی@
07-11-1391, 12:43 قبل از ظهر
راستی دوستان نظرات وپیشنهاداتونم بگیدتاشاید تونسیم یکم روشون تاثیربزاریم وبه این ورزش بیشتراهمیت داده بشه

محمدفضل
07-11-1391, 05:09 قبل از ظهر
سلام محمدرضا جانزحمت بکش بپرس موتور تریل هم میتونه توی یه دسته(مثل کراس و ریس) قرار بگیره تا بتونه زیر نظر فدراسیون باشه و از مزایایی نظیر پلاک فدراسیون و .... برخوردار بشه؟اگه میشه چه مدارک و شرایطی لازم هست؟ضمنا بابت زحمتی که قراره بکشی ممنون:clap:سلام رضا جان. آقا زنگ بزن به این شماره: محسن عابدی-پیشکسوت باشگاه اصفهانی ها و آفرودیهاست 09139060020 . خودش همه چیو بهت میگه.بهم گفته بود که بیا باشگاه خودم کاراتو میکنم....محمدرضاجان ممنون که زحمت این مصاحبه رو میکشی و اینکه حتما حتما بپرس :(( چرا دیگه ریس رو عضو نمیکنید و پلاک بهش نمیدید و فقط به تریل و کراس بسنده کردید؟؟ ))

محمد سوزوکی@
07-11-1391, 02:15 بعد از ظهر
سلام رضا جان. آقا زنگ بزن به این شماره: محسن عابدی-پیشکسوت باشگاه اصفهانی ها و آفرودیهاست 09139060020 . خودش همه چیو بهت میگه.بهم گفته بود که بیا باشگاه خودم کاراتو میکنم....محمدرضاجان ممنون که زحمت این مصاحبه رو میکشی و اینکه حتما حتما بپرس :(( چرا دیگه ریس رو عضو نمیکنید و پلاک بهش نمیدید و فقط به تریل و کراس بسنده کردید؟؟ )) بله سوال بسیارخوبی هست

afsane
07-11-1391, 04:07 بعد از ظهر
یه پیشنهاد دارم/اینکه درایران شایدبانوان علاقه مند به ورزش موتورسواری کم باشد ولی مگه بقیه اونهایی که علاقه دارن آدم نیستن؟پیشنهاد میکنم که درسطح شهرودراینترنت تبلیغ کنند که بانوان علاقه مند به این ورزش بیان عضوبشن ویه روزای خاسی درپیست تمرین کنندودرآخر با گرفتن امتحان ازآنهابهشون یه مدرک بدن که اگرخاستن این ورزش رو ادامه بدن فقط باداشتن اون مدرک میتونن این کارو انجام بدن که هرکسی نتونه بیادوچهره ی این ورزش رو پیش مسیولین خراب کنه وافراد تایید شده توسط خودشون این ورزشو ادامه بدن. باتشکر

Ali.K
07-11-1391, 05:57 بعد از ظهر
محمد رضا ازشون بپرس شما که اینقد سختگیری میکنید تا موتورسوارا دست از پا خطا نکنن تا حالا چه کار مفیدی در جهت ارتقای فرهنگ موتور سواری کردن؟؟؟؟؟
اینا تا حالا چه کار مثبتی در جهت ارتقای کیفیت و کمیت موتور سواری و مسابقات موتور سواری کردن؟؟؟؟؟؟؟ ( مخصوصا در زمینه ریس )

نمیدونم محمدرضا یادته یا نه ، سه چهار ماه پیش یه مسابقه درگ 400 متر هم ماشین و هم موتور ریس گذاشتن توی قعله شور ، نمیدونم اومدی یا نه ولی دهن تماشا چیا سرویس شد مفت نمی ارزید اصلا نه نظمی بود نه هماهنگی
کیفیتو کمیت هم که برن درشو بذارن
پول این مردم کجا میره پس؟

بهش بگو شما اینجا نشستین تا یکی که عاشق موتور سواریه همه هزینه هارو خودش بکنه یه موتور چند ده میلیونی با هزار بدبختی بگیره یه پولی هم به شما بده که چی؟! که یه جمعه برسه موتور رو بذارن پشت وانت ببرن پیست تا روشنش بکنن باطریش نخوابه احیانا !
خنده داره بخدا

محمد سوزوکی@
08-11-1391, 11:54 قبل از ظهر
محمد رضا ازشون بپرس شما که اینقد سختگیری میکنید تا موتورسوارا دست از پا خطا نکنن تا حالا چه کار مفیدی در جهت ارتقای فرهنگ موتور سواری کردن؟؟؟؟؟
اینا تا حالا چه کار مثبتی در جهت ارتقای کیفیت و کمیت موتور سواری و مسابقات موتور سواری کردن؟؟؟؟؟؟؟ ( مخصوصا در زمینه ریس )

نمیدونم محمدرضا یادته یا نه ، سه چهار ماه پیش یه مسابقه درگ 400 متر هم ماشین و هم موتور ریس گذاشتن توی قعله شور ، نمیدونم اومدی یا نه ولی دهن تماشا چیا سرویس شد مفت نمی ارزید اصلا نه نظمی بود نه هماهنگی
کیفیتو کمیت هم که برن درشو بذارن
پول این مردم کجا میره پس؟

بهش بگو شما اینجا نشستین تا یکی که عاشق موتور سواریه همه هزینه هارو خودش بکنه یه موتور چند ده میلیونی با هزار بدبختی بگیره یه پولی هم به شما بده که چی؟! که یه جمعه برسه موتور رو بذارن پشت وانت ببرن پیست تا روشنش بکنن باطریش نخوابه احیانا !
خنده داره بخدا آره علی جون اتفاقا میخام دراین زمینه ومخصوصا درباره این سوال حسابی حالشو بگیرم چون خودمم اول قراربود موتور سنگین بخرم ولی بعدازاین اتفاقای اخیر حسابی ترسیدم واز موتور سنگین زده شدم

محمد سوزوکی@
09-11-1391, 12:16 قبل از ظهر
چند درصد از موتورسوارای پرشین موتور ریس سوار وچند درصد کراس سوار هستند؟(کراس وتریل باهم)

شایسته فر
09-11-1391, 12:19 قبل از ظهر
دادا قبلا یه تاپیک بود
تاپیک نظر سنجی در مورد همین موضوع
من چون وی پی ان ندارم نمی تونم سرچ کنم!!!!!!!!
شما بسرچ پیداش می کنی
ضمنا با این سوال 100% چندین صفحه الکی به تاپیکت اضافه می شه که آخرش خودت متوجه نمی شی چی شد!!!!!

محمد سوزوکی@
09-11-1391, 12:22 قبل از ظهر
دادا قبلا یه تاپیک بود
تاپیک نظر سنجی در مورد همین موضوع
من چون وی پی ان ندارم نمی تونم سرچ کنم!!!!!!!!
شما بسرچ پیداش می کنی
ضمنا با این سوال 100% چندین صفحه الکی به تاپیکت اضافه می شه که آخرش خودت متوجه نمی شی چی شد!!!!! اوکی داداش رفتم تگاه کردم 70%ریس 30%کراس وتریل

محمد سوزوکی@
09-11-1391, 10:56 بعد از ظهر
دوستان سوالات وانتقادات وپیشنهاداتتون رو بگیدتا هم اینکه مصاحبه برام آسون تر بشه هم اینکه همه دوستان حرفاشونو به مسؤلین گفته باشن

محمد سوزوکی@
13-11-1391, 08:45 بعد از ظهر
دوستان فردامیخام برم برامصاحبه اگر سوالی پیشنهادی انتقادی چیزی دارین بگید من خودم 20تاسوال آماده کردم که بپرسم اگه چیزه دیگه مونده بگید تابگم

محمد سوزوکی@
13-11-1391, 10:53 بعد از ظهر
باتوجه به سوالات دوستان وصحبت هایی که کردند بیشتر این مصاحبه درمورد موتورای ریس هس اگر دوستان کراس سوار هم سوالی پیشنهادی انتقادی دارند بگند.باتشکر