PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استثنایی ترین رایکا 125 (فوری فروشی)

moradi
06-11-1391, 01:31 بعد از ظهر
سلام یه رایکا 125 مدل 88 آبی رنگ دارم از همه نظر روش تضمین میدم هم موتوری هم بدنه و کیفیت. بیشتر از دو سال و نیم خوابیده بوده که چند وقتش پیش خیلس سرحالش کردم که از صفرش هم بهتر شده و خیلی بهش رسیدم دوستان شاید اطلاع داشته باشن که من چجوری موتورامو نگه میدارم. این موتور فوق العاده سالم و سلامت و برای مصرف کننده بهترین سواری رو بدون خرج میده مشخصات کاملش رو پایین میذارم. عکس ها رو هم میذارم خودتون قضاوت کنید آیا این موتور از صفرش تمیز تر و سلامت تر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشخصات:
بیمه 126 میلیونی بیمه ایران
پلاک ملی سری 122
کارت سوخت
باک و قاب بغل نو و تعویض شده
باتری اتمی flash
کاربراتور ژاپنی رو موتور انداختم
کیلومتر ضد آب ماکسیم رو موتور اندختم که الان قیمتش بیشتر از 20 تومنه
دزد گیر راپیدو با 2 ریموت کنترل
شمع پایه بلند راپیدو
درب برق و درب کلاج نو
شمع ngk ژاپن زاپاس و آچار شمع
استپ ترمز نو k.h
شفت کلاج نو k.h
لامپ های led یخی دور کیلومتر (فوق العاده زیبا)
روکش زین پفکی(حجیم و نرم و راحت)
گارد جلو نو
سردسته طرح فلز ترئینی
سر پیچ های آبی تزئینی
لنت عقب و جلو نو
آبرویی چراغ جلو
راهنما های رفلکتور دار
سری سوئیچ نو k.h
ترکبند نو الماس (بهترین مارک)
قاب زنجیر نو
خطر عقب فلزی نو
چراخ جلو دو کنتاک نو
یه لامپ زیبا و تزئینی زیر موتور
شفت ترمز نو
قاب پلاک
طوقه های حدید
لاستیک جلو یاسا و لاستیک عقب انرژی دور سفید(بهترین لاستیک)

به خدا اگه پول لازم نبودم موتور به این ماهی رو صد سال دیگه هم نمی فروختم بیشتر از 850 تومن باسه خودم خرج برداشته ولی قیمتش رو گذاشتم 750 به خدا آگه بخوایید خودتون همچین موتوری جمع کنید بالای 1500 خرج داره
تو کل تهران نمونش رو نمیتونید پیدا کنید
شماره تماس : 09383063501
09109140941

قیمت : 750 هزار تومان

moradi
14-11-1391, 11:02 قبل از ظهر
یه صفحه کلاج آکبند انرژی طلایی(بهترین مارک) هم روش میدم که 25 تومن پولشه

saeid223
15-11-1391, 04:17 بعد از ظهر
داداش ما یه ماه پیش له له میزدیم هیشکی موتور 125 نمی فروخت حالا که خریدیم موتورتو رو کردی؟ اگه نخریده بودم حتما ازت برمیداشتم

- - - Updated - - -

داداش عکسات خیلی خیلی خیلی سنگینه
تو رو قرآن درستش کن
کسی نمی تونه به راحتی بازشون کنه
اینو بخون درستش کن:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

moradi
15-11-1391, 09:42 بعد از ظهر
من از بچه گی شانس نداشتمو .حالا بهتر شده

یاسر
16-11-1391, 04:02 بعد از ظهر
آقا سر سیلندر موتور شما ظاهرا عوض شده
آیا تعمیر موتور ی داشته؟

سینلدرت بوشه؟

آیا تصادف شدید داشتی که همه چیزشو عوض کردی یا حال کردی خرجش کنی؟

- - - Updated - - -

moradi
16-11-1391, 11:03 بعد از ظهر
نه عزیز موتور چون نزدیک 2 ماه تو هوای باز بوده بوده تغریبا تمام قطعات خارجی( به جز سیلندر) زنگ زده بود بخاطر آفتاب تغییر رنگ داده بود و چون خودم قبلا قصد فروش نداشتم برای خودم سالم و سلامتش کردم تا استفاده کنم که نشد و چون آپاچی داشتم خیلی کم سوارش شدم. سر سیلندر هم عوض شده و از بهترین مارک استفاده کردم. در ضمن موتور سیکلت از همه لحاظ سلامته و هنگام خرید ضمانت کتبی میدم و خدتون هم خواستید میتونید برید به هرتعمیر کاری دوست دارید نشون بدید تا مطمئن بشید. فقط فرمون یه ذره کجه اونم چون میلش رو نداشتم نتونستم صاف کنم. کجیش هم همون تو که تو عکسا میبینید خیلیییییییییی جزئی و هر کسی متوجش نمیشه. تنها چیزی که این موتور نیاز داره یه صفحه کلاج بود تا موقع استفاده خیلی نرم تر باشه که اونو هم دارم بهترین مارکشو تقدیم میکنم (صفحه کلاج کامل با آهن) که هر کی دوست داشت عوضش کنه.
در ضمن خودم هم تو گمرک تو لوازم فروشی کار میکنم هر چیزی خواستید به قیمت عمده میتونم باستون حساب کنم.(پاساز بهمن،صنف عمده فروشان)

moradi
19-11-1391, 02:29 بعد از ظهر
یه گیژ روغن آکبند کوکما و بوش توپی ضمانتی آکبند هم امروز گرفتم البته نیاز نداره ولی هرکی خواست رو موتور بهش میدم

psp2
30-11-1391, 08:42 قبل از ظهر
سلام یه رایکا 125 مدل 88 آبی رنگ دارم از همه نظر روش تضمین میدم هم موتوری هم بدنه و کیفیت. بیشتر از دو سال و نیم خوابیده بوده که چند وقتش پیش خیلس سرحالش کردم که از صفرش هم بهتر شده و خیلی بهش رسیدم دوستان شاید اطلاع داشته باشن که من چجوری موتورامو نگه میدارم. این موتور فوق العاده سالم و سلامت و برای مصرف کننده بهترین سواری رو بدون خرج میده مشخصات کاملش رو پایین میذارم. عکس ها رو هم میذارم خودتون قضاوت کنید آیا این موتور از صفرش تمیز تر و سلامت تر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشخصات:
بیمه 126 میلیونی بیمه ایران
پلاک ملی سری 122
کارت سوخت
باک و قاب بغل نو و تعویض شده
باتری اتمی flash
کاربراتور ژاپنی رو موتور انداختم
کیلومتر ضد آب ماکسیم رو موتور اندختم که الان قیمتش بیشتر از 20 تومنه
دزد گیر راپیدو با 2 ریموت کنترل
شمع پایه بلند راپیدو
درب برق و درب کلاج نو
شمع ngk ژاپن زاپاس و آچار شمع
استپ ترمز نو k.h
شفت کلاج نو k.h
لامپ های led یخی دور کیلومتر (فوق العاده زیبا)
روکش زین پفکی(حجیم و نرم و راحت)
گارد جلو نو
سردسته طرح فلز ترئینی
سر پیچ های آبی تزئینی
لنت عقب و جلو نو
آبرویی چراغ جلو
راهنما های رفلکتور دار
سری سوئیچ نو k.h
ترکبند نو الماس (بهترین مارک)
قاب زنجیر نو
خطر عقب فلزی نو
چراخ جلو دو کنتاک نو
یه لامپ زیبا و تزئینی زیر موتور
شفت ترمز نو
قاب پلاک
طوقه های حدید
لاستیک جلو یاسا و لاستیک عقب انرژی دور سفید(بهترین لاستیک)

به خدا اگه پول لازم نبودم موتور به این ماهی رو صد سال دیگه هم نمی فروختم بیشتر از 850 تومن باسه خودم خرج برداشته ولی قیمتش رو گذاشتم 750 به خدا آگه بخوایید خودتون همچین موتوری جمع کنید بالای 1500 خرج داره
تو کل تهران نمونش رو نمیتونید پیدا کنید
شماره تماس : 09383063501
09109140941

قیمت : 750 هزار تومان

700 فوری خریدارم اگه بیمه بالای 6 ماه داره 720 پیشنهاد تا آخر هفته

moradi
30-11-1391, 09:30 بعد از ظهر
نه عزیز. 750 یک کلام بیمه تا 15/2/92 چون بیمش کمه تو کارت 52 تا بنزین داره که بهش میدم. بیمش هم یه سال تخفیف داره