PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza KTM
08-01-1390, 01:06 قبل از ظهر
میخواستم از مدیران سایت بپرسم چرا بعضی از پست ها رو میبندید؟
درسته بحث سیاسی باعث میشه سایت رو فیلتر کنند و دردسر های خودشو داره ولی به نظر من درست نیست خودمون رو انقدر محدود کنیم
من عاشق موتورم ولی برای اینکه به این عشقم برسم باید بعضی حرف ها رو گفت باید جامعه درست شه باید تفکرات درست شه باید در مورد خیلی چیزها مثل پست پروژ هارپ و ظهور صحبت شه تا جامعه سالم شه قوانین درست شه و طبق قانون بشه به عشقت که موتور سواری یا هر چیز دیگه هست رسید
لااقل کلمات جایگزین برای بعضی از کلمات سیاسی پیدا کنیم که با مشکل فیلترینگ مواجه نشیم
من نمیدونم غیر از فیلترینگ دلیل دیگه ای هم برای بستن پست ها هست؟

mohamad javad
08-01-1390, 01:31 قبل از ظهر
اینایی که گفتی چه ربطی به موتورداره؟ظهور و رابطه ایران و آمریکا چه ربطی به فرهنگ موتورسواری داره؟ این سایت موتوره جای بحث دینی وسیاسی نیس

reza KTM
08-01-1390, 01:41 قبل از ظهر
اینایی که گفتی چه ربطی به موتورداره؟ظهور و رابطه ایران و آمریکا چه ربطی به فرهنگ موتورسواری داره؟ این سایت موتوره جای بحث دینی وسیاسی نیس

یه جا خوندم اغلب فکر میکنیم چون گرفتاریم به خدا نمیرسیم ولی چون به خدا نمیرسیم گرفتاریم
عزیزم ربطش به اینه که ما اصل رو ول کردیم و به فرع چسبیدیم
اگه مملکت درست شه اون موقع با حسرت نمیریم پیست و موتور 1000 بچه های پیست رو ببینیم مملکت که درست شه خودمون میریم میخریم بدون محدودیت سوار میشیم
اگه رابطمون با دنیا (که نصف دنیا آمریکاست) درست شه تو نمایشگاه موتورمون که تو فرهنگسرای رازی برگزار شد به جای دیدن غرفه تکتاز و جهان رو میریم غرفه دوکاتی و هندا رو میبینیم
بازم فکر میکنی ربطی نداره؟؟؟؟؟
در ضمن این تاپیک گفتگوی آزاد هست به موقع موتور و موتور سواری و به موقع گفتگوی آزاد

mohamad javad
08-01-1390, 02:13 قبل از ظهر
اینایی که شما میگی یعنی پیشرفت همه جانبه مملکت یعنی جبران چند ده سال عقب موندگی؛کسی بدش نمیاد؛

---------- Post added at 03:06 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

من میگم اینجا جای بحث نیست؛
حیفه که این سایت با این همه زحمت درست شده و میچرخه به خاطر بحث های سیاسی ودینی فیلتر بشه؛ شما میتونی برای درست ک

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:06 AM ----------

درست کردن افکار و روشن شدن خیلی چیزا یه سایت درست کنی که همین الانم تعداد اینجور سایت ها کم نیست و توش هر چی میخای بگی؛از فرهنگ موتور

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 03:08 AM ----------

گرفته تا بحث های سیاسی ومذهبی؛ اولین نفری هم که بیاد و بحث کنه خوده منم؛
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم

---------- Post added at 03:13 AM ---------- Previous post was at 03:11 AM ----------

البته هنوزم میگم اینایی که شما میگی ربطی به هم نداره؛موضوعات مختلفی هست که در کنارهم اون جامعه آرمانی هست که همه میخایم

Amir
08-01-1390, 10:16 قبل از ظهر
میخواستم از مدیران سایت بپرسم چرا بعضی از پست ها رو میبندید؟
درسته بحث سیاسی باعث میشه سایت رو فیلتر کنند و دردسر های خودشو داره ولی به نظر من درست نیست خودمون رو انقدر محدود کنیم
من عاشق موتورم ولی برای اینکه به این عشقم برسم باید بعضی حرف ها رو گفت باید جامعه درست شه باید تفکرات درست شه باید در مورد خیلی چیزها مثل پست پروژ هارپ و ظهور صحبت شه تا جامعه سالم شه قوانین درست شه و طبق قانون بشه به عشقت که موتور سواری یا هر چیز دیگه هست رسید
لااقل کلمات جایگزین برای بعضی از کلمات سیاسی پیدا کنیم که با مشکل فیلترینگ مواجه نشیم
من نمیدونم غیر از فیلترینگ دلیل دیگه ای هم برای بستن پست ها هست؟

لطفا بحث رو همین جا نگه دارید

قبلا هم راجع بهش بحث شده که چرا بعضی تاپیک ها بسته میشه

وضع فیلترینگ رو که خودتون می بینید هر روز چندتا سایت میرن تو لیست پس بحثی نمیشه راجع به سختگیریش کرد

و مورد بعدی اینکه این انجمن , انجمن موتور سواری هست و اولویت با بخش های اصلی سایت هست تا گفت و گوی آزاد , پس وقتی گفت و گوی آزاد موجب فیلترینگ بشه بخض های دیگه هم به تَبَع همون از کار می افتن

پس با این نتیجه زحمت های بچه ها بخاطر یه بحث جزئی تو یه انجمن متفرقه به باد میره

و مطمئنا انجمن موتورسواری فیلترشده هیچ بازدید کننده ای نخواهد داشت

reza KTM
08-01-1390, 11:34 قبل از ظهر
من قبول دارم
چشم سعی میکنم این بحث ها رو ادامه ندم
فکر میکنم تو ایران این دومین یا سومین سایت راجع به موتور سیکلت هست که فقط و فقط در این موضوع صحبت میشه و واقعا حیف هست که فیلتر بشه

Kenji
08-01-1390, 02:05 بعد از ظهر
خدا رو شکر فروم ما اولین فروم تخصصی موتور هست.

ایشالا که با رعایت کاربرا هیچ اتفاقی برای فروم نمی افته
ما تابع قوانین جمهوری اسلامی هستیم.