PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Alpina 125 ...... alpina 150

ham ham
07-01-1390, 03:31 بعد از ظهر
Alpina تریل, کپی دیگری از هیوسانگ ۱۲۵ کره است
ولی* با قیمتی جالب ....
۱۲۵ سی* سی*...................۱،۰۵۰،۰۰۰
۱۵۰ سی* سی*...................۱،۲۵۰،۰۰۰
که شامل همهٔ هزینه*ها و بیمه میباشد
دوستانی که اطلاعات دارند راهنمایی کنند ،، ارزش خرید دارد یا نه ؟

ham ham
07-01-1390, 03:41 بعد از ظهر
10551054

ham ham
07-01-1390, 03:46 بعد از ظهر
105810571056

ham ham
07-01-1390, 06:07 بعد از ظهر
کمک...........
لوازمش(انجین) گیر میاد ؟؟؟؟؟؟؟
فردا میخوام یکی* بخرم 150cc
کمک..........
:297::297::297::297::26::26::26::26:

soshiant
07-01-1390, 07:37 بعد از ظهر
سلام . انجین این موتور همین انجین موتورهای سی جی هست و قطعات آن در هر بقالی موجود است ! :gigglesmile:

در کل نوع انجین و کمک های جلو نا امید کننده است .

در ضمن گول مارک گالکسی را نخورید . من توی گمرک موتور سی جی هم با انجین گالکسی دیدم . بعید میدونم این انجین مال شرکت گالکسی باشه !

Alireza
07-01-1390, 08:25 بعد از ظهر
به نظر منم نگیر تو عکس ها که جالب نی
انجینشم رضا گفت داد میزنه چیه

ASHKAN
28-05-1390, 10:32 بعد از ظهر
کسی این موتورو داشته؟
فکر نمیکنم با این قیمت چیز خوبی باشه
اگه کسی خریده لطفا یکم اطلاعات به ما بده :دی

شفیع
28-05-1390, 11:08 بعد از ظهر
قصد ندارم فقط بدی ها رو بگم، به نظرم باید ببینی نیازت در چه حدیه !؟ بر اساس نیازت خرید کن

اگر من بودم، با توجه به بعضی از نیاز هام، این موتور رو نمی گرفتم
گوش شیطون کر، این موتور حتی سینی و محافظ زیر انجین نداره، دستک ترمز عقبش از قست پایین محور چرخ رد شده، کاربراتورش طرح سی جی، خار عقبشم که همون هوندا 125
یک موتور داخل شهری، و فقط فرق نسبت به هوندا 125 اینه که یه سر و گردن بالاتره (شاسی بلنده) اگر نیازت در حد هوندا 125 داخل شهریه، به نظرم این موتور انتخاب خوبیه.
از لحاظ قطعات هم نگران نباش، این موتور یه موتور کپی شده از چندین موتوره قطعاتش به وفور یافت می شه، در نگاه اول فکر کردم تریل معروف شرکت تلاش، ولی خوب دقت کردم دیدم خیلی جاهاش دستکاری شده و اصلا اون نیست، پس از لحاظ فلاپ و قطعات ظاهری توی بازار مشکلی نباید داشته باشه.

ASHKAN
01-06-1390, 12:07 قبل از ظهر
این انجینش چون مثل انجین سی جی هست نخریم بهتره آدم بخواد تا شمال بره باهاش خدا میدونه چی میشه

ARSH
01-06-1390, 12:17 بعد از ظهر
داداش از من شنیدی نخر اینو ! طرح ویو بخری از این بهتره !
انجین سی جی هستش یعنی مثله یه سری بدنساز ها که فقط گوله هیکلشونو میخورن اینم همونه !
یه طرح xl داشتیم همینطوری بود وضعیتش یعنی شاسی بالا اما انجین سی جی
انجین با شاسی و بدنه هماهنگ نیست !
یعنی شما گوله هیکل رو میخوری میخوای با انجین سی جی افرود بری ! حتی اگه آنرود هم بری بازم این موتور مشکل ایجاد میکنه به خاطره نحوه نشستنش که واسه آنرود نیست و بازم این مشکل که انجین و شاسی هماهنگ نیستن بازم استحلاک رو بالا میبره
ببین انجینش بد نیستا ! همین انجین رو سی جی 10 سال کار میکنه شایدم بیشتر اما این انجین رو این شاسی 1 سال آخرشه چون تجربه داشتم دارم بت میگم اصلا سمتش نرو...
یه روان کارکرده یه چی تو این مایه ها اگه میخوای بگیر اما اینو نگیر..
اگرم دوست داشتی بگیر به من چه ؟

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

کمترین چیزی که میشه بهش اشاره کرد لرزش فرا بیش از حد هست ! دیگه خودت تا تهش برو...

nopo
01-06-1390, 05:08 بعد از ظهر
اگه پولت کمه یک موتور کار کرده مثل فلات یا روان یا هیوسونگ بگیری خیلی خیلی بهتره:98:

Duran
01-06-1390, 06:43 بعد از ظهر
اصلا فکر این یه قلم رو نکن نه تنه درست حسابی داره نه کمک نه اینجین مناسب . اینا بدجور رو دست فروشنده ها مونده بود 2 سال پیش .

nopo
02-06-1390, 01:07 قبل از ظهر
اصلا فکر این یه قلم رو نکن نه تنه درست حسابی داره نه کمک نه اینجین مناسب . اینا بدجور رو دست فروشنده ها مونده بود 2 سال پیش .

پیشرو هم همین موتور آلپینا رو زده بود
با یک آرم دیگه هم دیدم
فقط همین بس که خیلی آشغاله:wall3:

kamangir
27-02-1391, 04:55 بعد از ظهر
فعلا بیشتر موتورهایی که چینیه قیمت پایینی داره

اگه عاشق موتور تریل هستی و بودجت کم هستش برو اینو بخر منظورم بودجه کم زیر یک ملیون هستش

ولی اگه حدود 1/5 پول داری سراغ روان بری بهتره

البته من خودم همین موتور رو خریدم 700 تومان ولی خوب من بودجم بیش از این نبود

یک بهرو داشتم فروختم یک مقدارم گذاشتم و این موتور رو خریدم .حالام دارم دنبال فلاپ هاش آرواره میشم

تو اصفهان گیر نمیاد ،قابهاش با موتورای دیگه فرق داره

hamid reza
28-02-1391, 12:20 قبل از ظهر
واقعا با دیدن این به رادیسون امیدوار شدم فکر  میکردم بدترین تریل ایران اونه 

محمدرضا دبیرزاده
28-02-1391, 01:09 قبل از ظهر
آشغال ... آشغال ... آشغال ...:icon_pf _99_:
کشته مورده ی گلگیر جلوش ...
همیشه به ای فکر باش که ..... دوساعت دیگه میخوای بفروشیش .... و ..... آیا مشتری داره ... ردش کنی؟!
این موتورا زمان معامله به شدت میخوره تو سر قیمتش ...

vahidshah
28-02-1391, 01:22 قبل از ظهر
مزیتش قیمتشه.با اون قیمت یه تریل دست خریداره که واسه باغ رفتن و سرعت کم خوبه و مناسبتر از سی جی هس .انجین ساده سیجی هم میتونه مزیت باشه واسه پیداشدن لوازم اما کیفیت بدنه و فلاپاو فنر و...پایینه یبار با افرود سنگینه بین روستاها میرفتیم دوستم با این موتورا اومد .هم تو راه ضعیف بود که واسه حجم انجینه که معقوله و هم شاسی تق و لق که تو افرود عذابه و برگشتنی شاسیش از دوجا شکسته بود کنار جاچای راننده و یکم اونور ش.تو راه با سرعت رفتیم یه مسیر رو یجا تو دست انداز باطریش هم افتاد!!

kamangir
05-03-1391, 03:18 بعد از ظهر
دوستان اگه کسی فلاپهای این موتور رو سراغ داره یک خبری بده

رنگ سبز میخوام

رویه باک و بقل و فلاپ پشتی

kamangir
12-03-1391, 07:18 بعد از ظهر
یعنی کسی فلاپ این آشغالو نداره ، فلاپ هیوسانگم بهش میخوره ،فلاپ احسان مدل قدیم هم بهش میخوره

یکی بیاد یک آدرس اصفهان بده تا من فلاپ بخرم ردش کنم بره اینو ،به خدا آدم سوار سی جی بشه سوار این نشه

فقط صدا داره ،مصرف حدودا صدی 7 شد ، از ماشین سمند پر مصرف تر هستش یکی بیاد کمک

:icon_pf _99_::i'm ok::10:

Sadegh.galaxy
05-04-1391, 06:24 بعد از ظهر
بابام 10 سال یه cdiباانجین گالکسی داره.تازه انجین روباز کرده.حسابی هم موتور دویده.اماهنوز هیچcdi حریفش نشده توسرعت وشتاب.اگه این موتورهم کیفیت این انجین گالکسی روداشته باشه،حرف نداره.