PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات آفرود | 29 دی | مشهد

Mohammad aghili
30-10-1391, 12:06 قبل از ظهر
سلام
جای همه دوستان خالی
امروز بعد از مدتها دوباره یه جمع آفرودی دور هم بودیم

ایشالله هفته های بعد ، مابقی دوستان هم اضافه شن و مث قبل ، پرچم بره آُسمون

اول از همه تبریک میگم به جواد بابت موتور جدیدش، دیگه غیبتش تو گروه داشت زیاد از حد میشد

27040
یه KAWASAKI KDX 200 خوشگل

27041

بگذریم

امروز علی هم تو جمعمون بود ، منتها بدون موتور ، یه سری خورده کاری داشت شوکا ، دیگه ایشالله قول داده هفته بعد پسرشو بیاره

صبح کنار کتری رفتیم صبجونه خوردیم

27043

اینم شوالیه ها

27042

خلاصه صبحونه رو زدیم و صحبت کردیم

27044
حرکت کردیم به سمت محل پاتوق
در مسیر
LEGEND *********
:D
27045

اینم شهاب جون
من چقدر کوله پشتیشو دوس دارم :D
27046اینم خودمو علی

27047
خلاصه رفتیم تو دل کوه و تپه و بعد از رسیدن به مقصد و صرف ناهار

27048

زدیم تو کار شیب میب و پرش جات ، خصوصا با موتور ژاپنی :pm1:

صاحبش27049
علی27050

خودش27051

بعد مدتها دور هم جمع شدیم و آفرود رفتیم
البته یه کم بی برنامگی شد
ایشالله هفته دیگه هوا هم گرمتره ، یه برنامه خوفناک بریزیم که حسابی عاقبت بخیر شیم

شرمنده دیگه از خستگی دارم میمیرم
فعلا
یاعلی

shahab rezaei
30-10-1391, 12:30 قبل از ظهر
کوله پشتیم رو باید آپدیت کنم ( دستگاه جوش _ پوست تخمه _ دستگاه ردیابی و جی پی اس واسه پیدا کردن موتورای گم شده و عقب مونده از گروه_ حتی اگه بشه لاستیک/انجین/سیلندر/کمک فنر و .....:icon_pf _52_: ). کوله پشتیه من به عنوان اصلیترین عنصر در برنامه های آفرود شناخته شده و فک کنم اگه نباشه آفرود باید تعطیل بشه یکی یکی بریم خونه هامون ( البته بدون موتور/ موتورا رو با وانت باید ببریم خونه :crazy:)

Mohammad aghili
30-10-1391, 12:46 قبل از ظهر
دهنت سرویس ، این هفته همه یه ترک میریم ، ببینم کی عقب میمونه ، باید شیرینی بده ، گلابی
تو فقط مسولیت پیچهای موتور منو بر عهده بگیر قول میدم همه چیت اوکی باشه خخخخخ

شایسته فر
30-10-1391, 01:07 قبل از ظهر
طبق معمول پرچم پایتخت آفورد تو آسموناست!!!!
تشکر ویژه از محمد عقیلی گل بابت عکسها و آفرودنامه های زیباش!!

shahab rezaei
30-10-1391, 03:15 قبل از ظهر
تو فقط مسولیت پیچهای موتور منو بر عهده بگیر قول میدم همه چیت اوکی باشه خخخخخ
مسئولیت پیچ های موتور تو از مسئولیت فرماندهی یه حمله تروریستیم سختره :25r30wi:

- - - Updated - - -

دهنت سرویس ، این هفته همه یه ترک میریم ، ببینم کی عقب میمونه ، باید شیرینی بده ،

نخیر این هفته نگا میکنیم ببینیم کی میسکالاش بیشتره. هرکی میسکالاش کمتر بود باید شیرینی بده :25r30wi: :98::29dz8zk: :crazy: :vardane::sumo:

nopo
30-10-1391, 09:02 قبل از ظهر
کوله پشتیم رو باید آپدیت کنم ( دستگاه جوش _ پوست تخمه _ دستگاه ردیابی و جی پی اس واسه پیدا کردن موتورای گم شده و عقب مونده از گروه_ حتی اگه بشه لاستیک/انجین/سیلندر/کمک فنر و .....:icon_pf _52_: ). کوله پشتیه من به عنوان اصلیترین عنصر در برنامه های آفرود شناخته شده و فک کنم اگه نباشه آفرود باید تعطیل بشه یکی یکی بریم خونه هامون ( البته بدون موتور/ موتورا رو با وانت باید ببریم خونه :crazy:)

يك آچار 10 توي كوله هست مال منه.ميام ميگيرم!!
اسم كوله رو گذاشتم:كيف جادويي!:2i8d4ao:

fazm
30-10-1391, 11:38 قبل از ظهر
اقا جواد موتور مبارک باشه داشم.شرنیاش کو پس؟؟؟تنها تنها زدید تو گوووشش؟؟؟؟هان؟؟؟:27:
کووووووووووووو شرنیاااااش پس؟؟؟؟

yasharazary
30-10-1391, 01:03 بعد از ظهر
اون یکی کاوازاکی مال کیه؟

monazzah
30-10-1391, 01:10 بعد از ظهر
به به بسلامتی نامردا تنهاییییییییییییییییییییی ی

Mohammad aghili
30-10-1391, 03:02 بعد از ظهر
اون یکی کاوازاکی مال کیه؟

رفیق جواد

nopo
30-10-1391, 03:30 بعد از ظهر
پرچم كاوازاكي بالاست!!!
موتور اول شيريني ميدن.نه من كه تا حالا 3تا موتور عوض كردم و چند ماه ديگه باز ميخوام عوض كنم

masoud rm
30-10-1391, 05:41 بعد از ظهر
جواد جان مبارکه به خوشی و سلامتی
چرخش بچرخه

nopo
30-10-1391, 10:14 بعد از ظهر
جواد جان مبارکه به خوشی و سلامتی
چرخش بچرخه

بيا مشهد مهندس جان يك آفرود(گل و برف رود)بر بدن بزنيم.خيلي دلم واست تنگ شده داداش:thanks:

soheilspeedart
01-11-1391, 09:12 قبل از ظهر
يك آچار 10 توي كوله هست مال منه.ميام ميگيرم!!
اسم كوله رو گذاشتم:كيف جادويي!:2i8d4ao:

اااا پس آچار مال تو بود؟ فکر می کردم آچار بکسم بچه کرده :دی یه دونه آچار تخت 10-11 توی کوله م پیدا شده، با دادن نشانی خونه تون بیاین تحویل بگیرین! و مژدگانی دریافت کنم!

در ضمن این بغل رو بخونید: نوع موتور :دی کی میاد با هم بریم از پارکینگ بیاریمش؟

nopo
01-11-1391, 10:09 قبل از ظهر
اااا

کی میاد با هم بریم از پارکینگ بیاریمش؟

جریان چیه؟

send from my galaxy duos ace dual

soheilspeedart
01-11-1391, 03:20 بعد از ظهر
هر چی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم، از طرفی هم جواد دیگه کلی اصرار کرد که بگم جریان چیه، بقیه رو هم از دلشون خبر دارم، باشه می گم همین جا :دی

یه شوکایی داشتیم ما که لاستیک رنجه کرد و پارسال زمستون آفرود زد بر تنه! اواخر فروردین از ما دزدیدنش و خلاصه جاویدالاثر شد!
حالا بعد از 9 ماه ظاهرا ثمر نشسته :دی و پیدا شده! :smilies(113): :flower4:

اما از اونجایی که ما یه نسبت دوری با آغوی همساده داریم، خلاصه خدا گر ز حکمت ببندد دری... :out:
27092
حالا بدبختی اینجاست که بگم؟ بگم؟ بگم؟ من موتور رو 25 فروردین اعلام سرقت کردم، موتور رو پاسگاه احمد آباد 27 فروردین (دو روز بعد) فرستاده پارکینگ! ولی پنچ شنبه هفته پیش گفتن که کشف شده!!! :hippie7: یعنی حال کنید شبکه ی شتابه لامصب! یعنی کپک زدم ها

خلاصه موتور بدبخت 9 ماه هم آفتاب دیده هم مهتاب، هم برف دیده هم بارون، دیگه شده گرگ بارون دیده!!!! توی برگه ی پارکینگ هم نوشته علت توقیف: تصادفی :icon_pf _99_: کلا یعنی یه وضعی ها یعنی داغونم آقو، له له

خلاصه چیزم پاره س :hanghead: (منظورم جیبم بود :دی )، یه 250 روز حدودا پول پارکینگ، یه بیمه مجرم (جریمه دار) حدود 100 تومن، یه لاشه ی موتور، فکر کنم یه وانت هم باید بگیرم جسدشو از پارکینگ منتقل کنیم بهشت رضا، وسایل ایاب و ذهاب هم مهیا نیست خواهشا یکی ما رو سوار کنه!

فمن یقرع فاتحه والاخلاص مع الصلواااااااااات

گفتن پارکینگ کرامت، ظاهرا دور و ورای همون سیدی می باشه! خلاصه گفتم یکی بیاد به ما تسلی خاطر بده، :consoling2: هرچی خاک شوکاست بقای فلات باشه :دی

حالا جدی، من الان چیکار کنم؟
می زارن قبل از ترخیص برم سر قبرش؟
شبی چنده پارکینگ؟ میگن 2 تومنه! اینجوری که 500 تومن فقط پول پارکینگشه:mypersianforum (531 اضافه کن 100 تومن بیمه رو، فلاپ و لاستیک و زین هم حتما پوسیده زیر گرمای دل انگیز تابستون 91، اگه تصادفی هم باشه که له شده احتمالا، یه وانت و... فکر کنم فلات رو بفروشم بتونم شوکا رو داشته باشم :14:

کسی دقیقا می دونه پارکینگ کرامت کجاشه؟ :28:
خلاصه یکی بیاد با من که جنازه ش رو دیدم پس افتادم آب قند بده دستم (بی منظور!)، یه تشییع جنازه بگیرم واسه ش حداقل :minzdr:

آخی یادش بخیر [Only registered and activated users can see links]

Mohammad aghili
01-11-1391, 03:30 بعد از ظهر
از این که موتورت پیدا شده ، به قدری خوشحال شدم ، که یعنی تلخ ترین ؛ وقـــیـــح ترین و زشت ترین لحظات عمرم رو سپری کردماآآآآ
داغونمآآآآآ :)))

ایشالله گوشیت هم همینجوری پیدا شه
کرامت کجاس دیگه؟

آمارشو بده با هم بریم

nopo
01-11-1391, 03:44 بعد از ظهر
گفتن پارکینگ کرامت، ظاهرا دور و ورای همون سیدی می باشه! خلاصه گفتم یکی بیاد به ما تسلی خاطر بده، هر خاک شوکاست بقای فلات باشه :دی

حالا جدی، من الان چیکار کنم؟
می زارن قبل از ترخیص برم سر قبرش؟
شبی چنده پارکینگ؟ میگن 2 تومنه! اینجوری که 500 تومن فقط پول پارکینگشه:mypersianforum (531

کسی دقیقا می دونه پارکینگ کرامت کجاشه؟ :28:
خلاصه یکی بیاد با من که جنازه ش رو دیدم پس افتادم آب قند بده دستم (بی منظور!)، یه تشییع جنازه بگیرم واسه ش حداقل :minzdr:

آخی یادش بخیر [Only registered and activated users can see links]

تابستون پاركينگ روزي 1100 تومن بود+7تومن كرايه حمل موتور
1100*250=275.000تومان+7=283تومن!!+بيم

كلا كمتر از 400 تومن خرج داري.

بيمه ها 50 درصد قيمتش كم شده.درضمن موتور چون توي پاركينگ بوده از پاسگاه يك نامه ميگيري بابت اين مدت جريمه بهش تعلق نميگيره.اگه جريمه بيمه بدي يعني گوش بلندي!!!.تازه اگه كوپن بيمه هم از بيمه باطل شده كنده نشده باشه تخفيف بيمه هم داره!!!!:retarded:

پاركينگ كرامت كه از خاطره خوبي ندارم.
آدرس :توي صد متري بلوار ميامي .بعد از جمعه بازار.يك كيلومتر پايين تر.كنارپل سمت چپ
پرداخت بوسيله عابر بانك در محل مهيا مي باشد!!!
پول نقدي نميگيرن فقط عابر بانك.

موتورت مدل چند بود ؟90؟

هرچي باشه موتورت 1.500 في ميخوره(درصورت تميز كاري كردن).

نخواستي نديد موتورت با همه خرجاش 300 مال من!!!:retarded::2i8d4ao:

- - - Updated - - -

تابستون پاركينگ روزي 1100 تومن بود+7تومن كرايه حمل موتور
1100*250=275.000تومان+7=283تومن!!+بيم

كلا كمتر از 400 تومن خرج داري.

بيمه ها 50 درصد قيمتش كم شده.درضمن موتور چون توي پاركينگ بوده از پاسگاه يك نامه ميگيري بابت اين مدت جريمه بهش تعلق نميگيره.اگه جريمه بيمه بدي يعني گوش بلندي!!!.تازه اگه كوپن بيمه هم از بيمه باطل شده كنده نشده باشه تخفيف بيمه هم داره!!!!:retarded:

آدرس :توي صد متري بلوار ميامي .بعد از جمعه بازار.يك كيلومتر پايين تر.كنارپل سمت چپ

موتورت مدل چند بود ؟90؟

نخواستي نديد موتورت با همه خرجاش 300 مال من!!!:retarded::2i8d4ao:

چرا ديده نميشه!!!
نقل ميكنم شايد ديده بشه!!!

- - - Updated - - -

يكي پستم رو نقل قول كنه تا ديده بشه!

soheilspeedart
01-11-1391, 05:04 بعد از ظهر
تابستون پارکینگ روزی 1100 تومن بود بعلاوه ی 7 تومن کرایه حمل موتور می کنه به عبارتی 283 تومن

بعلاوه ی بیمه کلا کمتر از 400 تومن خرج داری

بيمه ها 50 درصد قيمتش كم شده.درضمن موتور چون توي پاركينگ بوده از پاسگاه يك نامه ميگيري بابت اين مدت جريمه بهش تعلق نميگيره.اگه جريمه بيمه بدي يعني گوش بلندي!!!.تازه اگه كوپن بيمه هم از بيمه باطل شده كنده نشده باشه تخفيف بيمه هم داره!!!!

موتورت مدل چند بود ؟90؟

نخواستي نديد موتورت با همه خرجاش 300 مال من!!!
- - - Updated - - -
چرا ديده نميشه!!!
نقل ميكنم شايد ديده بشه!!!
- - - Updated - - -
يكي پستم رو نقل قول كنه تا ديده بشه!

یعنی جواد گوشی ت ندید 1256 می خرم ازت، هیچکدوم از پستات درست نمیاد، خجالت بکش یه سیستم ردیف کن دیگه، می خوای گل ریزون راه بندازیم یه سیستم واسه ت بگیریم؟ :دی

بیمه رو سوال کردم که گفتم، بدون جریمه 75 با جریمه 98 بیمه ایران
پارکینگ رو هم باز سوال کردم، گفتن روزی 2 تومن

به نظرت توی این مدت زیر آفتاب تابستون لاستیک هام به گاج که چه عرض کنم، به گاراج نرفته؟ فلاپ ها که حتما رفته!

- - - Updated - - -

فکر کنم سایت هم به گاراج رفته

nopo
01-11-1391, 06:13 بعد از ظهر
یعنی جواد گوشی ت ندید 1256 می خرم ازت، هیچکدوم از پستات درست نمیاد، خجالت بکش یه سیستم ردیف کن دیگه، می خوای گل ریزون راه بندازیم یه سیستم واسه ت بگیریم؟ :دی

بیمه رو سوال کردم که گفتم، بدون جریمه 75 با جریمه 98 بیمه ایران
پارکینگ رو هم باز سوال کردم، گفتن روزی 2 تومن

به نظرت توی این مدت زیر آفتاب تابستون لاستیک هام به گاج که چه عرض کنم، به گاراج نرفته؟ فلاپ ها که حتما رفته!

- - - Updated - - -

فکر کنم سایت هم به گاراج رفته

پست قبلی که دیده نمی شد با رایانه خونه بود نه گوشی!
هیج اتفاقی نیفتاده چون اونجا گرد وخاک زباده.طبیعتا روش خاک نشسته و کمتر آفتاب مستقیم خورده.لاستیکها هم لادش خالی شده.همین!

send from my galaxy duos ace dual

soheilspeedart
01-11-1391, 07:03 بعد از ظهر
پست قبلی که دیده نمی شد با رایانه خونه بود نه گوشی!
هیج اتفاقی نیفتاده چون اونجا گرد وخاک زباده.طبیعتا روش خاک نشسته و کمتر آفتاب مستقیم خورده.لاستیکها هم لادش خالی شده.همین!

Send from my galaxy duos ace dual

فهمیدم چرا دیده نمی شه

اینقدر سیخ زدم که فهمیدم

اگه اون ستاره ای که واسه ضرب 250 و 1100 رو گذاشتی پاکش کنی، پست دیده می شه!!! چه جالب انگیز

از این که موتورت پیدا شده ، به قدری خوشحال شدم ، که یعنی تلخ ترین ؛ وقـــیـــح ترین و زشت ترین لحظات عمرم رو سپری کردماآآآآ
داغونمآآآآآ :)))

ایشالله گوشیت هم همینجوری پیدا شه
کرامت کجاس دیگه؟

آمارشو بده با هم بریم

آها یعنی جوری پیدا شه که دو تا sl خرجش کنم! دست شما واقعا بی بلال، ایشالا بری...

آدرس کرامت هم که جواد جان فرمودن، صدمتری، یکم پایین تر دست چپ، یه در آبی، در که می زنی یه عابربانک میاد در رو باز می کنه که پشتش یه عالمه موتور پارک شده (دقت داشته باشید روی موتورها به قدری خاک نشسته که خورشید هیچ آسیبی بهش نمی رسونه، یه چیزی تو مایه های حفاظت کاتدیک!) :دی
اینجوری که جواد آدرس داد، فکر کنم می افته آخر طلاب اون طرف صد متری، چقدر هم دوره :(

ARSH
01-11-1391, 07:43 بعد از ظهر
nopo کا دی ایکس تبریک

مرسی عکس

L E G E N D
03-11-1391, 11:56 بعد از ظهر
1) من موتور رو 25 فروردین اعلام سرقت کردم، موتور رو پاسگاه احمد آباد 27 فروردین (دو روز بعد) فرستاده پارکینگ! ولی پنچ شنبه هفته پیش گفتن که کشف شده!!! :hippie7: یعنی حال کنید شبکه ی شتابه لامصب!

2) شبی چنده پارکینگ؟ میگن 2 تومنه! اینجوری که 500 تومن فقط پول پارکینگشه [Only registered and activated users can see links]

1) موتور من هم همینطوری شد.
دزدیدن یه هفته بعد پیدا شده بود بردن پارکینگ، یکسال و نیم بعد به من خبر دادن موتورت پیدا شده پارکینگ تو جاده شاندیز برو بگیر.:minzdr:
2) اگه مثل من شانس بیاری خورده باشه به ستاد فرامین امام، با 10 - 20 تومن (که خودشون میپرسن چقدر میتونی بدی:23:) میتونی درش بیاری. (من 10 تومن دادم:14:)
وگرنه پول پارکینگ حساب کنن همونجا نگهت میدارن، باهات خشکه حساب میکنن، میبینی باید یه موتور هم سر بدی:25r30wi: