PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متن مصاحبه با مدیر عامل کار خانه " جهان همتا سیکلت بناب " (فلات)

yasharazary
28-10-1391, 05:50 بعد از ظهر
1- خودتان را برای مخاطبین پرشین موتور معرفی کنید و بگید چند ساله هستید ؟ میزان تحصیلات و رشته تحصیلی خودتان را هم بیان کنید.

-- بنده بهزاد خیالی - متولد 1366 بناب هستم --مدرک تحصیلیم هم فوق دیپلم کامپیوتر هست.

2- خودتان هم در رشته موتور سواری فعالیت میکنید؟ چه سبک و چه کلاسی؟

-- بله -- موتور کراس ---کلاس 250 سی سی.

3- از چند سالگی این رشته ورزشی را دنبال میکنید؟

-- تقریبا از یازده سالگی.

4- تا کنون چه موتورهایی را داشتید؟؟

-- اکثر محصولات شرکت خودمون رو استفاده کردم مثلا کراس فلات 250 -- تریل GY 250 -- سوزوکی بندیت 250-- الان هم KX450F دارم.

5- چه اتفاقی افتاد که شما به فکر تاسیس کارخانه موتور سیکلت سازی افتادید؟؟

-- -- ما ( برادران خیالی )قبلا به طور وسیع در سطح شمال غرب کشور اقدام به پخش موتور سیکلت به صورت عمده بودیم و با اکثر کارخانجات موتور سیکلت سازی آن زمان ( تقریبا 20 شرکت) همکاری میکردیم --بعدا با توجه به تقاضا یبیشتر و پتانسیل شهر بناب با وجود شهرک صنعتی کم کم به فکر احداث کارخانه و واردات موتور سیکلت به صورت مستقل شدیم که سرانجام این کارخانه احداث شد.

6- کارخانه در چه سالی شروع به احداث و در چه سالی به بهره برداری رسید؟؟

-- در سال 81 توسط برادران خیالی شروع به احداث و در همان سال به بهره برداری رسید.

7- تا چه اندازه به مساله خدمات پس از فروش ـــ گارانتی محصولات و نمایندگی مجاز در شهرهای مختلف اهمیت داده میشود؟؟

-- در مورد خدمات پس از فروش , هر نمایندگی که اقدام به خرید محصول از شرکت میکند موظف است به همان مقدار لوازم جانبی نیز خریداری نماید و نمایندگی هایی که فروش قطعات را بر عهده نمیگیرند باید یک نفر را به شرکت معرفی کنند و متعهد شوند که آن شخص به همان اندازه که او موتور خریداری کرده , لوازم جانبی خریداری خواهد کرد تا مشکلی بابت لوازم مورد نیاز در آن شهر پیش نیاید.
گارانتی محصولات هم از طریق نمایندگی ها قابل پیگیری است منوط بر اینکه خرابی یا نقص از سوی کارخانه باشد در این صورت ما عهده دار تعویض قطعه معیوب با نمونه سالم و نو هستیم.
حتی مواردی بوده که نمایندگی جوابگو نبوده و مشتری به صورت مستقیم با دفتر مرکزی تماس گرفته و ما اقدام به حل مشکل آنها کرده ایم.
تعداد نمایندگی های مجاز در حال افزایش است وتعمیر کار مجاز در شهرستان ها در دستور کار ما میباشد.

8- کارخانه جهان همتا سیکلت باعث چه میزان اشتغال زایی شده است؟؟؟

-- 150 نفر به صورت مستقیم و 400 نفر غیر مستقیم که اعم از نمایندگی - راننده و ... میباشد.

9- آیا تاکنون هیچگونه ارتباطی با مشتریان برای اطلاع از مشکلات محصولات از دیدگاه مصرف کنندگان صورت داده اید؟؟ چرا؟

-- بله - این ارتباط از طریق نمایندگی ها و قسمت پشتیبانی فنی کارخانه صورت میگرد.

10-سازمان کنترل کیفیت و سازمان حفاظت از محیط زیست چه سختگیری هایی تا کنون اعمال داشته است؟؟؟

-- سازمان کنترل کیفیت هرساله به طور اتفاقی از هر محصول ده نمونه را انتخاب کرده و نسبت به بررسی آنها اقدام میکند.
بابت سازمان حفاظت از محیط زیست هم تا کنون مشکلی نداشته ایم.

11- آیا محصولات قبل از عرضه به بازار از لحاظ کیفیت مونتاژ و بقیه مسائل کنترل میشوند؟؟ تا چه اندازه ؟؟؟

-- صد در صد --همانطور که گفته شد این کنترل هم توسط سازمان کنترل کیفیت انجام میشود و هم توسط تیم تست کارخانه.
که تست توسط کارخانه در دو مرحله انجام میشود : در مرحله اول همه آزمایش ها روی نمونه اصلی ارسالی از چین - تایوان و ... صورت میگیرد.که این تست شامل مواردی زیادی همچون مقاومت قطعات در مقابل برف و باران- مقاومت زیر نور شدید آفتاب و....میشود که هم از طریق همکاران در کارخانه به صورت دستی و هم از طریق دستگاه های پیشرفته صورت میگیرد.
و در مرحله دوم تست روی نمونه های تولید داخل انجام گرفته سپس به بازار عرضه میشود.

12-چرا تاکنون با کارخانجات بزرگ و معتبری همچون شرکت های ژاپنی همکاری نکرده اید؟؟و موتورهایی با کیفیت بالا را عرضه نکرده اید؟

-- به دلایلی همچون : عدم کشش بازار با توجه به قیمت بالای این نوع محصولات--تحریم ها علیه ایران--عدم تطابق حجم موتور های تولید , با قوانین ایران -- فروش بسیار کم و طبعا عدم سود سود آوری مناسب و .... .
که یکبار از یک شرکت ایتالیایی دعوت به همکاری کردیم که به دلیل تحریم نپذیرفتند.
یکبار دیگر هم اقدام به واردات و تولید یک موتور ریس 250 از یک کارخانه کره ای کردیم که پروژه تولید این محصول با کیفیت به دلیل عدم استقبال متوقف شد.

13-چرا حداقل این این همکاری حتی به صورت واردات محصولات آماده نیز انجام نگرفته است؟

-- به همان دلایلی که گفته شد. در اصل واردات به صورت محصول آماده یا وارد کردن قطعات و مونتاژ در داخل کشور تفاوتی ندارد.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
محصولات :
1- کارخانه جهان همتا سیکلت قبلا یک موتورسیکلت تریل آب خنک با کیفیت نسبتا بالاتر نیز تولید کرده است— چرا تولید این محصول متوقف شد؟

-- این توقف به دلیل توقف خط تولید این محصول در کارخانه لیفان چین صورت گرفت.

2- پرفروش ترین و سود آورترین محصول تولیدی این کارخانه در سال 91 – کدام محصول بوده است؟

--اکثر محصولات فروش نسبتا خوبی داشتند ولی نسبت فروش هر محصول در شهرهای مختلف متغییر بود. که نمونه های پر فروش شامل این موارد میشوند : CG125----تریل GY250--- همتاز شکاری و طرح ویو.

3- چند در صد فلات تریل GY250 تولید داخل و چند در صد آن مونتاژ میباشد؟ و آیا واقعا 250 کامل میباشد؟

-- نه تنها این محصول بلکه تمامی محصولات ما مونتاژ 100% هستند.
بله - عبارت 249cm2 هم روی انجین نوشته شده و هم از اندازه سیلندر و پیستون میتوان فهمید که 250 هست .

4- چرا تاکنون اقداماتی جهت برطرف کردن ایرادات این محصول (تریل GY250) پرفروش و محبوب نشده است؟؟؟ برای مثال سنگینی این موتور از قدرت آن می کاهد و یا شاسی ضعیف آن ما را از خرید این موتور منصرف میکند— اشکال دیگر اینکه زنجیر آن بسیار ضعیف میباشد وطی این سالها به این مساله توجهی نشده است!!

-- سنگین بودن این محصول با توجه به سایز بزرگتر تایر ها -- کمک فنر های جلو و درشت بودن هیکل موتور نسبت به موتور تریل روان منطقی به نظر میرسد.
بابت شاسی هم باید بگم کیفیت قابل قبولی دارد. اما در مورد زنجیر تا کنون شکایتی نداشته ایم ولی با این وجود حتما در دستور کار قرار میگیرد که سفارش بدیم زنجیر بهتری رو بفرستن.

5- آیا محصول جدیدی جهت عرضه به بازار برای سال 92 تدارک دیده اید؟؟؟

-- بله محصولاتی همچون :طرح ویو با طراحی جدید--- CGL200 با ترمز دیسکی --- همتاز شکاری طرح جدید --- و یک محصول کاملا جدید با حجم 250cc برای استفاده شهری و در آخر محصول محبوب شما GY250 با update جدید که در اون : فرمان -- پدال ترمز -- جا پایی -- هندل -- کرپی جلو -- و راهنما ها تعویض و با مدل جدیدی جایگزین شده اند و کیفیت انجین هم بهتر شده.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ
پیشنهادات کاربران پرشین موتور :
1- ایجاد فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی و ارسال پستی و یا بوسیله باربری.

-- پیشنهاد جالبیه و قابل اجرا هم هست..

2- دادن امکان افزودن آپشن های اضافی بر روی محصول سفارش و انتخاب برای خریدار.

-- با توجه به عدم تولید این محصول در داخل کشور واینکه طرح اصلی در دست کارخانه چینی میباشد این امر امکان پذیر نیست.

3- تاسیس تیم و یا باشگاه موتور کراس با توجه به وجود پیست و پتانسیل های موجود در جوانان شهر و سرمایه گذاری در رشته موتور کراس.

-- با توجه به قیمت نجومی موتورکراس و نبود سرمایه لازم جهت تاسیس تیم و یا باشگاه و حمایت از آنها فعلا امکان پذیر نیست ولی اگر تیم بدین صورت تشکیل شود که هر یک از اعضا موتور خود را تهیه نماید ما میتوانیم تهیه لباس کامل موتور کراس اعضای تیم رو به عهده بگیریم.حمایت مالی هم بابت اعزام به مسابقات هم میتونه انجام بشه.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
تشکر بابت خوش رویی و پاسخگویی نمایندگی های طهران و مشهد با مراجعه کنندگان.
تشکر بابت در اختیار گذاشتن وقت خودتان برای پاسخگویی به سوالات کاربران پرشین موتور.

من هم از توجه شما به کارخانه جهان همتا سیکلت ممنون و متشکر هستم.

02109002
28-10-1391, 05:58 بعد از ظهر
عالی بود یاشار عزیز

مرسی از زحمات گرانبهای شما

شایسته فر
28-10-1391, 06:00 بعد از ظهر
ممنون از همه زحماتی که کشیدی یاشار جان
خسته نباشی:flower4::smilies(182):

lion2
28-10-1391, 06:56 بعد از ظهر
آقا یاشار از شما بسیار ممنون ایم که زحمت کشیدن و زحمت تهیه گزارش از کارخانه موتور را به عهده گرفتن

M@hy@r
28-10-1391, 07:00 بعد از ظهر
مرسی یاشار جان خیلی کامل بود، ولی سوال منو نپرسیدی

رضا استکی
28-10-1391, 07:20 بعد از ظهر
بوففففف
دمت گرم داش یاشار الحق والانصاف خیلی زحمت کشیدی ولی خوشم اومد اون رئیس کارخونه هه را همچینش کردی که 1ماه مرخصی استعلاجی بگیره
تمام بدنش کوفته شده بعد از این مصاحبه:interview:
البته مصاحبه که نه یه چیزی تو مایه های این شکلکه:27:

Alireza
28-10-1391, 07:22 بعد از ظهر
بسیار عالی
واقعا لذت بردم
مرسی یاشار عزیز

yasharazary
28-10-1391, 08:07 بعد از ظهر
مرسی یاشار جان خیلی کامل بود، ولی سوال منو نپرسیدی

واقعا شرمندم---شما هم سوالت رو دیر فرستادی هم قرار بود منتخب سوال هارو بپرسم---باز ببخشید

- - - Updated - - -

مدیران ---****---babak---کنجی و .... از شما انتظار داشتم بیشتر استقبال کنید و یا حد اقل نظرتون رو بگید

alibk
28-10-1391, 08:23 بعد از ظهر
ساق اول یاشار جان یورل میاسان
واقعا عالی ببود ممنونم ازت

abolfazls
28-10-1391, 08:31 بعد از ظهر
داداش ياشار دمت گرم، تو بايد با رييس هوندا مصاحبه كنى و اونو ببرى زير تيغ.
ممنون و خسته نباشى قارداش.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Kami
28-10-1391, 08:35 بعد از ظهر
مدیران ---****---babak---کنجی و .... از شما انتظار داشتم بیشتر استقبال کنید و یا حد اقل نظرتون رو بگید

الان کامل خوندم
واقعا کارت خوب بود که هم وقت گذاشتی تایپ کردی هم مصاحبه کردی
اگه میشد 100 بار پست رو تشکر کنم حتما میکردم:image111:

yasharazary
28-10-1391, 09:33 بعد از ظهر
ساق اول یاشار جان یورل میاسان
واقعا عالی ببود ممنونم ازت

یاشاسین اردبیل جیرانی---قابیلی یوخوردی قارداش---

- - - Updated - - -

الان کامل خوندم
واقعا کارت خوب بود که هم وقت گذاشتی تایپ کردی هم مصاحبه کردی
اگه میشد 100 بار پست رو تشکر کنم حتما میکردم:image111:

ممنون

آخر مصاحبه هم ایشون رو پرشینی کردم (الان عضو هستن)---و اینکه قول گرفتم اگه مدیران هماهنگ کنن فصل تابستون یه بازدید از خط تولید این کارخانه داشته باشیم.
باشد که رستگار شویم-

Alireza
28-10-1391, 11:05 بعد از ظهر
شنبه میره صفحه اول سایت

Afshin007
29-10-1391, 08:50 قبل از ظهر
ممنون از یاشار عزیز که این مصاحبه رو انجام دادن ولی بزار اینو بگم که وقتی این مصاحبه رو میخوندم حس کردم یه خبرگزاری دولتی داره این سوالات رو میپرسه یاشارخان محافظه کاری فایده نداره ای کاش سوالات رو رک تر و با صراحت بیشتری میپرسیدی به عنوان نمونه دلالیلی که ایشون واسه عدم همکاری با شرکتای جاپنی اوردن واسه من قابل پذیرش نیست حالا چرا چونکه میتونن با سعی بیشتر و رایزنی با مهندسین جاپنی حداقل از تکنولوزی و علم اونا بهره ببرن و از تکنولوزی دسته چندم کشورای دیگه دست بکشن///بازم سپاس بابت مصاحبت یاشارجان امیدوام دوستان دیگه هم از این کارا بکنن///

nopo
29-10-1391, 07:30 بعد از ظهر
بسيار عالي
حتما خيلي وقتت رو گرفته
فقط عكس كم داشت!!!

Kenji
30-10-1391, 08:43 قبل از ظهر
عالی بود. مرسی از زحمتی که کشیدی

به صفحه اول اضافه شد

[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
30-10-1391, 09:03 قبل از ظهر
من الان کامل خوندم واقعا عالی شده مرسی از زحمات شما ...
کاش میشد با مسئولای کشور هم این مصاحبه هارو کرد و همینطور فدراسیون برای بهتر شدن وضعیت.

soheilspeedart
30-10-1391, 09:35 قبل از ظهر
مرسی عالی بود، ولی کاش یکم چالشی تر بود (به قول مشهدی ها سرسیخش می کردی)، خوبیش اینه که اگه بشه با این حرکات دیپلماتیک :دی کاری کرد که «سرسیخ» شن، شاید بقیه هم یکم به خودشون بجنبن و به قول یارو گفتنی تریپ رقابت و اینا بردارن، شاید یکم وضعیت بهترشه، الان یه جورایی هر کسی یه تیکه از بازار رو برای خودش برداشته و دلی دلی (de ley تلفظ می شه!) کار خودشو می کنه نه کار داره مشتری چی می گه نه اینکه محصولش چه مشکلی داره یا چیکار کنه بهتر شه!

ولی دمش گرم چقدر مدیرش جوونه، من برم خودکشی کنم الان میام

حیف آخرشم انتقادا رو قبول نکردش، اصفهانی ها شما هم یه حرکت اینجوری بزنید ولی با خشانت بیشتر :دی

Mohammad aghili
30-10-1391, 10:25 قبل از ظهر
مرسی یاشــــــــــار
:flower4:

من تازه دیدم این تاپیکو
عالی بود پسر

سوالات پخته و به زیبایی طراحی شده بود
خیلی زحمت کشیدی

تشکرات فراوان
زنگ میزدی بیام عکس بگیرم که بشه یه مصاحبه تمام عیار :2i8d4ao:

yasharazary
30-10-1391, 01:14 بعد از ظهر