PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک جهت خرید TvS RockZ 125cc

pierre
27-10-1391, 06:53 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
خیلی خیلی خوشحالم که سایتی به کاملی سایت شمارو پیدا کردم

از داداشای گلم کمک میخواستم
بنده میخوام یه موتور
TvS RockZ 125ccبخرم ولی هیچی از موتور حالیم نیست موتور سوار شدم و روندم این موتورو به خاطره مدل و کارکرد و ظاهرش خوشم اومده کارکردشو تو سایت شما خوندم و نظرمو جذب خودش کرد
داداشای گرامی به نظرتون این موتور ارزششو داره؟؟

شایسته فر
27-10-1391, 07:09 بعد از ظهر
ارزش داشتنو که داره دادا
فقط باید دید شما چه کاری می خوای ازش بکشی!!
از لحاظ کیفیت و نرمی و همینطور سرعت خوبه و راضی کننده هست
ولی با توجه به گفته هاتون تو تاپیک تی وی اس!! به شخصه فکر نمی کنم به درد پیک موتوری بخوره!!!
اخه تو پیک یه موتور می خوان که خر کار باشه و مثل وانت بشه روش بار زد+ارزون باشه
هم خودش و هم قطعاتش
هر جایی بهش دست بزنن ؛ یعنی هر جا خراب شد لنگ نمونی و کسی باشه تعمیرش کنه و قطعاتش باشه
با توجه با تفاصیر بالا
برای پیک فقط و فقط یابوی خودمون می مونه
یعنی همون سی جی!!

pierre
27-10-1391, 07:24 بعد از ظهر
ارزش داشتنو که داره دادا
فقط باید دید شما چه کاری می خوای ازش بکشی!!
از لحاظ کیفیت و نرمی و همینطور سرعت خوبه و راضی کننده هست
ولی با توجه به گفته هاتون تو تاپیک تی وی اس!! به شخصه فکر نمی کنم به درد پیک موتوری بخوره!!!
اخه تو پیک یه موتور می خوان که خر کار باشه و مثل وانت بشه روش بار زد+ارزون باشه
هم خودش و هم قطعاتش
هر جایی بهش دست بزنن ؛ یعنی هر جا خراب شد لنگ نمونی و کسی باشه تعمیرش کنه و قطعاتش باشه
با توجه با تفاصیر بالا
برای پیک فقط و فقط یابوی خودمون می مونه
یعنی همون سی جی!!

دادا پیک موتوری رو گفتم که نگین این یارو پول تو جیبش اضافی شده میخواد الکی یه چی بخره
پیک موتوری هم که گفتم نه اون پیکا که از 4 عصر تا 9 شب یه رستوران ماله رفیقه رفیقمه میگفت یکیو میخواد
این کارم میخوام برم که خرجش دربیاد و بتونم پول بنزینشو از خودش دربیارم
بیشتر برا چرخیدن تو محدوده های کوچیک میخوامش

شایسته فر
27-10-1391, 08:52 بعد از ظهر
در مورد خرید کردن اونم با پول اضافی که خب پول شماست
می خوای 100000000 تا موتور یا چیز دیگه ای بخری به کسی هم مربوط نیست
این طوری که متوجه شدم شما گواهی نامه هم نداری و موتور کاب رو به خاطر نداشتن کلاچ و سهولت در استفاده انتخواب کردی
درسته؟

pierre
28-10-1391, 02:01 بعد از ظهر
در مورد خرید کردن اونم با پول اضافی که خب پول شماست
می خوای 100000000 تا موتور یا چیز دیگه ای بخری به کسی هم مربوط نیست
این طوری که متوجه شدم شما گواهی نامه هم نداری و موتور کاب رو به خاطر نداشتن کلاچ و سهولت در استفاده انتخواب کردی
درسته؟

دقیقا:gigglesmile::gigglesmile:

پشت موتور نشستم ولی تا به امرو یک ثانیه هم نیافتادم دنباله گرفتن گواهینامه چون موتوریاز خودم نداشتم که باهاش کمی اینور و اونور برم تا بتونم جراتشو پیدا کنم برم شهرک آزمایش رفیقم که خیلی ساله پشت موتور نشسته و واقعا خیلی حالیشه از موتور نتونست گواهینامه بگیره
هنوزم همون جوریه؟؟
میخام برم قم گواهینامه بگیرم هنو میشه رفت شهرستان گواهینامه گرفت؟؟
نداشتن کلاج کمی مزیته ولی من بیشتر دنباله موتور تو این قیافه ها بودم
موتورای زیادی دیدیم ولی هیچ کدومشون مثه این تیپ موتورا نظرمو جذب نکرده
من اهل تند رفتن یا گاز دادن نیستم با ماشین بابام تا به امروز بیشتر از 140نرفتم درصورتی که ماشینه هاره کمی گازش بدی راحت میره
بیشتر راحتی موتور روون بودنش کم صدا بودنش مهمه
به رفیقم گفتم اینو میخام بخرم گفت حاجی این موتور خیلی خرج داره گفت بدنه اش پلاستیکیه بخوری زمین راحت 300 پیاده میشی درست میگه؟؟

شایسته فر
28-10-1391, 02:07 بعد از ظهر
خب موتور های فلاپ دار همینه
اگه بخوری زمین و فلاپا بشکنه خرج داره و مثل موتور های دیگه که استریت و نیکد هستن نیست
ضمنا از نظر کیفیت خیالتو راحت کنم که موتور خوبی رو پسندیدی
در مورد گواهی نامه هم باید بگم که خیر
بنده خودم سر همین ترسوندنای الکی که موتوراشون خرابه و ایین نامه فضاییه و ................ چند وقتی بدون گواهی نامه سوار شدم و وقتی که اتفاقی برای یکی از دوستام افتاد که قضیش طولانیه .... سریعا برای گرفتن گواهی نامه رفتم شهرک و یه ضرب بدون مشکلی قبول و گواهی نامه رو گرفتم
اصلا سخت نیست
موتوراشونم اصلا خراب نیست
و.........
در مورد گواهی نماه هم سوالی داشتی تو تاپیک خودش مطرح کن
من سرچم خرابه وگرنه لینکشو میزاشتم برات

pierre
28-10-1391, 02:30 بعد از ظهر
خب موتور های فلاپ دار همینه
اگه بخوری زمین و فلاپا بشکنه خرج داره و مثل موتور های دیگه که استریت و نیکد هستن نیست
ضمنا از نظر کیفیت خیالتو راحت کنم که موتور خوبی رو پسندیدی
در مورد گواهی نامه هم باید بگم که خیر
بنده خودم سر همین ترسوندنای الکی که موتوراشون خرابه و ایین نامه فضاییه و ................ چند وقتی بدون گواهی نامه سوار شدم و وقتی که اتفاقی برای یکی از دوستام افتاد که قضیش طولانیه .... سریعا برای گرفتن گواهی نامه رفتم شهرک و یه ضرب بدون مشکلی قبول و گواهی نامه رو گرفتم
اصلا سخت نیست
موتوراشونم اصلا خراب نیست
و.........
در مورد گواهی نماه هم سوالی داشتی تو تاپیک خودش مطرح کن
من سرچم خرابه وگرنه لینکشو میزاشتم برات

چشم دادا
گواهی نامه رو چشمم
میدونم دوچرخه و موتور از خیلی جهات باهم فرق دارن ولی من وقتی پشت موتور میشینم انگار سوار دوچرخه شدم چون چندین سال با دوچرخه مسیرای خیلی طولانی رو رفتم و برگشتم و مشکلتی تو این زمینه ندارم
دوستام موتور دارن میخام ازشون قرض بگیرم خودشونم کمکم کنن کمی موتور روندن دستم بیاد و اون ریزه کاری هاشو یاد بگیرم بعد برم سراغ گواهینامه
برا گواهینامه ماشین شهری مشکل خوردم اون سره این بود که دانشجو بودم و نرسیدم آزمون بدم یکم طول کشید تا گواهینامه گرفتم ولی خداروشکر تا به امروز تصادف و جریمه با ماشین نداشتم با اینکه خیلی با ماشین اینورر و اونور میرم