PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه تریل روان و جترو طرح روان

alichy
26-10-1391, 06:50 بعد از ظهر
سلام دوستان
در این تایپک میخوایم این دو موتور را از نظرفنی و هم بدنه و شاسی و چه از نظر کارشناسیو... مورد ارز یابی قرار بدیم
لطفآ اطلاعات و تجروبیات خود را در اختیار دوستان خودتون قرار بدید
این عکس یه روان

[Only registered and activated users can see links]
اینم جترو

چون اکثرآ روان دارن میدونم همه از اون تعریف میکنن لطفآ تعریفات رو بذارید کنار و کارشناسی بحث کنید تا مثل تایپک فلات و روان نشه خیلی ببخشید:i'm sorry:

Mohammad aghili
26-10-1391, 07:51 بعد از ظهر
متاسفانه تابحال جترو طرح روان رو زیاد سعادت نداشتم در خدمتش باشم
ولی
از دوستان و آشنایان که پرس و جو کردیم ، تابحال که بدی نشنیدیم ازش

تاحدودی میشه گفت همون روانه
حالا بازم باید دید یه مدت بگذره ببینیم از امتحان چجوری بیرون میاد

بهش نمیخوره موتور بدی باشه

alichy
26-10-1391, 08:11 بعد از ظهر
رادیات روغن نداره اما روان rv داره تو خونک شدن خیلی تاثیر داره؟

sorush
26-10-1391, 08:20 بعد از ظهر
داداش خنکی زیادبدردنمیخوره

omidco2003
26-10-1391, 08:46 بعد از ظهر
به غیر از رادیات روغن که روان داره دیگه هیچ فرقی نداره
شرکت چینی سازنده جترو Qlink هست که این مدل جترو رو به اسم XF 200 تولید میکنه و از سال 2009 داره میسازه یکی از سایت های معروف یه مقایسه ای با هندا CRF 230 انجام داده که لینکش رو میتونی توی تاپیک جترو ببینی
توی اون مقایسه گفته شده قدرتش 13 اسب هست و قدرت هندا 15 و کلا هیچی از هندا کم نداشته بغیر از کیفیت که نمره منفی گرفته ولی از نظر قیمت ارزون تر از هندا بوده
با توجه به بازار که صفر روان وجود نداره به نظر من بهترین انتخاب هست البته برای کسی که صفر بخواد

alichy
26-10-1391, 09:27 بعد از ظهر
به غیر از رادیات روغن که روان داره دیگه هیچ فرقی نداره
شرکت چینی سازنده جترو Qlink هست که این مدل جترو رو به اسم XF 200 تولید میکنه و از سال 2009 داره میسازه یکی از سایت های معروف یه مقایسه ای با هندا CRF 230 انجام داده که لینکش رو میتونی توی تاپیک جترو ببینی
توی اون مقایسه گفته شده قدرتش 13 اسب هست و قدرت هندا 15 و کلا هیچی از هندا کم نداشته بغیر از کیفیت که نمره منفی گرفته ولی از نظر قیمت ارزون تر از هندا بوده
با توجه به بازار که صفر روان وجود نداره به نظر من بهترین انتخاب هست البته برای کسی که صفر بخواد
خوب همون کیفیت مهمه
کیفیت بدنه ، شاسی ، قطعات
لطفآ نسبت به روان بسنجید

- - - Updated - - -

رادیات بدرد نمیخورد که نمیذاشتند
کسی که میخواد بره باهاش کوه های بیرون شهر به دردش میخوره

stoncold
26-10-1391, 09:52 بعد از ظهر
داداش حالا اینجا اینطور میگی جاها دیگه بگی واست میخندن که موتور چینی 13 اسب بخاریرو با سی ار اف مقایسه میکنی

Mohammad aghili
26-10-1391, 10:38 بعد از ظهر
سی آر اف 230 15 اسبه؟
عجب !!!

نمیدونستم

رادیات روغن روی این موتور ها چندان تاثیری نداره

کلا رادیات روغن چندان تاثیری نداره ، یه چیز من درآوردیه
واسه دل خوشکنک

ARSH
26-10-1391, 11:31 بعد از ظهر
درباره قیافش نظر میدم روان بهتره ! بقیه چیزاشو تجربه نداشتم هیچکدومشونو

omidco2003
27-10-1391, 12:05 قبل از ظهر
این عکسایی شرکت سازنده جترو

این هم لینک مقایسه ای هست که گفتم البته باید از ف ی ل ت ر شکن استفاده بکنید
ببخشید من اشتباه کردم هندا رو 14 اسب گفته و جترو رو 12 اسب
نمودار قدرت و گشتاور هم داره این مقاله

این هم کلا جترو ( اصل چینی ش ) رو یه بررسی کرده

alichy
27-10-1391, 02:34 بعد از ظهر
یکی از بچه ها میگفت که گیربکس جترو قوی تره :hanghead:
درسته؟

sorush
27-10-1391, 02:57 بعد از ظهر
داداش اونوهمون جوری گذاشتن وگرنه خنک شدن هیچ کمکی نمیکنه بلکه ازقدرت موتورهم کم میکنه
اصلا فرض کن رادیات باشه خنک کنه سوخت نیمسوزمیادبیرون گل پسر چون موتورتک سیلندر دورش تا12هزارمیزنه فرصت نداره سوخت کامل بسوزه

stoncold
27-10-1391, 03:18 بعد از ظهر
داداش اونوهمون جوری گذاشتن وگرنه خنک شدن هیچ کمکی نمیکنه بلکه ازقدرت موتورهم کم میکنه اصلا فرض کن رادیات باشه خنک کنه سوخت نیمسوزمیادبیرون گل پسر چون موتورتک سیلندر دورش تا12هزارمیزنه فرصت نداره سوخت کامل بسوزهعمو سوروش موتور تک سیلندر تریل 6 تا هشت هزار بیشتر فک نکنم بره دوازده کجا بود

K.I.A
27-10-1391, 03:20 بعد از ظهر
من یدونه روان 8 ماه پیش سفید صفر گرفتم 10 روز بعدش انقدر اذیتم کرد دادم رفت البته دلیل اصلا بر بد بودن روان نیست اما شانس من بد از اب در اومد....
الانم هم روان هم جترو تو دستمه از بعضی جهت ها مقایسشون میکنم:
انجین و گیربکس و کاربرات کاملا یکی هست البته به نظرم سوزن کاربراتشون فرق داشته باشه/
ترمزها و فنر بندی یکیه اما تو روان نرمتر هست....
جترو فاقد رادیات هست که میتوان با صرف زمان و هزینه اونو به رادیات مجهز کرد
اگر هردو رو سوار بشید متوجه میشید که رادیات کاملا لازمه چون موتور که داغ میشه از راندمانش کاهش پیدا میکنه و کلاچ رد میکنه مخصوصا تو ترفیک شهر..
حرارت تولیدی انجین روان کمتر از جترو هست بخاطر رادیات...
زین جترو کیفیت بهتری نسبت به روان داره
لاستیکای فابریک جترو از لاستیکای فابریک روان کاملا بدتره و روان بهتر
گلگیر جلوی روان چون بلندتر هست به خوبی گل و اب و خاک و ....جلوشو میگیره اما تو جترو کوچیک تره و پاشش گل بیشتر
نور دهی چراغ روان جلو کمی بهتر از جترو هست
با اینکه روان کارکرده و جترو در حد هست اما کاملا روان بهتر از جترو راه میره حدود 10 درصد عملکرد بهتری داره
با اینکه من جترو دوست دارم اما روان هم منو اذیت کرد اما بازم به روان رای میدم
اگه سوالی بود در خدمتم

sorush
27-10-1391, 03:28 بعد از ظهر
داشم میره قشنگم میره ببین ازدوره 7الی8به بالا دیگه سوخت فرصت نداره بسوزه کامل نتیجه دورمیره بالا ولی گشتاور توی محدوده بخصوصی هست توی دورپایین
یعنی هرچی گازبدی گشتاورنمیره بالا چون خاصیت یه موتوربنزینی اینه
موتوردیزل نیست که

- - - Updated - - -

اگه بخواییم توی شهراستفاده کنیم معلومه چون رادیات روغن توی حرکت خنک میشه فن باید خودت بزاری تادرحالت درجا خنک بشه

- - - Updated - - -

داش امیر خودت میدونستی احسان12هزارمیزنه وقتی موتورداغ میکنه عین موشک حرکت میکنه چون سوخت کاملا داره میسوزه ومیشه گفت ازتمام سوخت انرژی دریافت میکنی

mehran
27-10-1391, 04:33 بعد از ظهر
من يه دونه جترو تو سوهانك ديدم
تنها فرق مهمي كه من ديدم اين بود كه جترو پره هاي خنك كن سر سيلندرش بزرگتر بود همين:afro:

alikk
27-10-1391, 05:17 بعد از ظهر
سلام
کیفیت فلاپای روان از جترو بهتر
صدای اگزوز جترو قشنگتر از روان qm روان rvو نمیدونم و ندیدم
راستی من یادمه اولا یکی از موتور فروشیای شهرمون دو نمونه تریل جترو می اورد یکی همینی که شبیه روانه البته برچسباش فرق میکرد یه نمونه دیگشم بود که یه مقدار ضمخت تر بود و بلندتر و با همین انجین ولی سیاه رنگ و 200 cccقیمتشم فکر کنم 100تومنی بالاتر بود از یه تعمیر کاری پرسیدم گفت این انجین سیاهاش بهتره.

alichy
27-10-1391, 09:13 بعد از ظهر
این شکلی بود ؟
مطمعنی ؟
منکه ندبدم اینم خارجیه باید مال چین باشه
خیلی بهتره

- - - Updated - - -

کیا. شما تو افرود تست کردی جترو به پا روان میرسه؟

stoncold
27-10-1391, 10:50 بعد از ظهر
این شکلی بود ؟[Only registered and activated users can see links]مطمعنی ؟منکه ندبدم اینم خارجیه باید مال چین باشهخیلی بهتره- - - Updated - - -کیا. شما تو افرود تست کردی جترو به پا روان میرسه؟ روان دو یا سه اسب بخار قویتره

K.I.A
27-10-1391, 11:14 بعد از ظهر
کیفیت فلاپای روان از جترو بهتر
صدای اگزوز جترو قشنگتر از روان qm روان rvو نمیدونم و ندیدم
کیفیت فلاپاشون یکیه اما به نظر پلاستیکای روان نرمتر هست
صدای هر2 یکیه چون همه چیشون یکیه/
من با جترو افرود نرفتم اما با روان چند بار رفتم کلا کاور تر بودن چرخ جلو و نرمتر بودن و کمی قدرت بیشتر و لاستیکای بهتر و رادیات داشتن روانو به جترو ترجیح میدم نه اینکه جترو بد باشه روان بهتره

alichy
27-10-1391, 11:20 بعد از ظهر
روان دو یا سه اسب بخار قویتره

کمی قدرت بیشتر و لاستیکای بهتر و رادیات داشتن روانو به جترو ترجیح میدم نه اینکه جترو بد باشه روان بهتره
چجوری وقتی همه چیشون یکیه این قوی تره؟

Mohammad aghili
27-10-1391, 11:47 بعد از ظهر
جالبه تو سایت هندا به هزار مصیبت یه ذره اطلاعات از این مدل هست ، که آخرین مدلش هم مال سال 2009 هه

من هرچی گشتم هم قدرت hp ازش ندیدم
من فکر میکردم منظورتون از سی آر اف : CRF -F یا CRF -L باشه

انصافا CRF -M نشنیده بودم تابحال :au:

K.I.A
27-10-1391, 11:58 بعد از ظهر
چجوری وقتی همه چیشون یکیه این قوی تره؟
دقیقا گیربکس یکیه با ضریب دندهاشون/
کاربرات یکیه اما سوزنشون فرق داره
تو جترو چون رادیات نیست پره های هیتسینگش بزرگ تره پس معلومه سر سیلندر کمی تغییر کرده

stoncold
28-10-1391, 12:53 قبل از ظهر
چجوری وقتی همه چیشون یکیه این قوی تره؟ والله بچه ها میگفتم قدرت روان 15 اسبه و جترو 13 یا 12

omidco2003
28-10-1391, 09:45 قبل از ظهر
من قدرت جترو رو از روی این لینک هایی که گذاشتم میگم بعد وقتی موتور و گیریبکس هیچ فرقی با روان نداره چطوری روان قوی تره؟
رادیات روغن یعنی 2 تا 3 اسب قدرت میده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! پس حتما من معنی اسب بخار رو نمیدونم

stoncold
28-10-1391, 11:56 قبل از ظهر
من قدرت جترو رو از روی این لینک هایی که گذاشتم میگم بعد وقتی موتور و گیریبکس هیچ فرقی با روان نداره چطوری روان قوی تره؟
رادیات روغن یعنی 2 تا 3 اسب قدرت میده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! پس حتما من معنی اسب بخار رو نمیدونم

عزیز من شما از داخل انجینو قطر پیستونا خبر داری از طرفی اونایی هردوتارو سوار شدن تفاوتش اینقده که قابل احساسه

alichy
28-10-1391, 01:21 بعد از ظهر
دوستان روان رو میدونم 115 تا میره تقویت کنی بیشترم میره
اما میخوام بدونم جترو چقدر تاپ اسپید داره ؟

omidco2003
28-10-1391, 01:28 بعد از ظهر
من باش 100 تا رفتم بیشتر میترسیدم برم اخه لاستیک ش گل کراسی هست
فردا یه مقایسه میکنیم نتیجه رو اعلام میکنیم
برای خودم هم واقعا جالبه بدونم نتیجه کار چی هست

stoncold
28-10-1391, 06:01 بعد از ظهر
دوستان روان رو میدونم 115 تا میره تقویت کنی بیشترم میره
اما میخوام بدونم جترو چقدر تاپ اسپید داره ؟ روان تو شیب ملایم با خورشیدی 33 یا 36 صدو سی تا هم رفتن

alikk
28-10-1391, 07:24 بعد از ظهر
این شکلی بود ؟
مطمعنی ؟
منکه ندبدم اینم خارجیه باید مال چین باشه
خیلی بهتره

- - - Updated - - -

کیا. شما تو افرود تست کردی جترو به پا روان میرسه؟

نه این شکلی نبود یادمه یه چیزی زیرای کله چراغشم داشت که میومد تاروی گلگیر جلو که من تو بعضی موتورای خارجی دیدم این موتوریم که میگم همون اولا که قیمتشونم فکر کنم بین 1800تا 2و چیزی بود بعدم دیگه ازون مدلاش نیاوردن دیروزم رفتم پیش همسایمون که یه چارماهی این موتورو داشت و بعدا فروخت میخواستم ببینم عکسی چیزی داره ازش که نداشت اگه تونستم حتما عکسی چیزی ازش پیدا میکنم میزارم

alichy
28-10-1391, 08:23 بعد از ظهر
نه این شکلی نبود یادمه یه چیزی زیرای کله چراغشم داشت که میومد تاروی گلگیر جلو که من تو بعضی موتورای خارجی دیدم این موتوریم که میگم همون اولا که قیمتشونم فکر کنم بین 1800تا 2و چیزی بود بعدم دیگه ازون مدلاش نیاوردن دیروزم رفتم پیش همسایمون که یه چارماهی این موتورو داشت و بعدا فروخت میخواستم ببینم عکسی چیزی داره ازش که نداشت اگه تونستم حتما عکسی چیزی ازش پیدا میکنم میزارم
من رفتم پرسیدم گفتن اون موتور مدل قبلی این بوده این همونه فقط ایراداتش برترف شده اون به دلیل ایراداتی که داشت دیگه تولید نمیشه

K.I.A
28-10-1391, 10:07 بعد از ظهر
من رفتم پرسیدم گفتن اون موتور مدل قبلی این بوده این همونه فقط ایراداتش برترف شده اون به دلیل ایراداتی که داشت دیگه تولید نمیشه

کاملا مشخصه اون شخص هیچ اطلاعاتی نداشته...
بعد از فروش خوب روان شرکتای دیگه سعی کردن تا موتوری مشابه تولید و وارد کنن معمولا هم چینی! تا جایگزین و ادامه فروش خوب براشون بشه /
اما بیشتریا نا موفق بودن /بعد از دادن امتیاز فروش از روان موتوری با همون مشخصات اما شیک تر برای فروش اوردن تا مشتری هارو از دست ندن /
کلا خیلی طولانیه این خلاصش بود

alichy
28-10-1391, 11:14 بعد از ظهر
کاملا مشخصه اون شخص هیچ اطلاعاتی نداشته...
بعد از فروش خوب روان شرکتای دیگه سعی کردن تا موتوری مشابه تولید و وارد کنن معمولا هم چینی! تا جایگزین و ادامه فروش خوب براشون بشه /
اما بیشتریا نا موفق بودن /بعد از دادن امتیاز فروش از روان موتوری با همون مشخصات اما شیک تر برای فروش اوردن تا مشتری هارو از دست ندن /
کلا خیلی طولانیه این خلاصش بود
داداش سوعتفاهم نشه من جترو انجین سیاه رو میگفتم ببخشید
ممنون از پاسخ که دادی:afro:

stoncold
28-10-1391, 11:16 بعد از ظهر
داداش سوعتفاهم نشه من جترو انجین سیاه رو میگفتم ببخشید
ممنون از پاسخ که دادی:afro: ولی حرف کیا کاملا تایید میشه طرف خیلی ناشی بوده تو دنیای موتور سواری و تریل یه دونه انجین مشکلی داریم اونم سی ار ام 250

honda1000
29-10-1391, 09:45 بعد از ظهر
اگه تو ایران یک تریل تقریبا شیک و خوب باشه اونم روان هست.که اون هم کمیاب شده

hamed zoro
17-11-1391, 10:10 قبل از ظهر
دوستان تعصب بیخودی نشون ندن این دو مدل جترو و روان برای یک کارخانه و سازنده تو چین هست و شرکت چینچی (qingqi) که ما بهش میگیم کیونکی و اصلا سیاست فروشش اینه که این موتور به شرکت های مختلف میده و اجازه میده با مارک خودشون بفروشه من کامل تحقیق کردم این تریل 200 چهار تا مدل داره که تفاوتشون توی اگزوز و لاستیک و رادیات روغن و طلق چراغ جلو همینطور ترمزهاشه و ظاهرا هر چی جدید تر شده مدل تکامل یافته اش که ترمز ها دیسکی و استارتی هندلی و با چراغ مثلثی آخرین مدلشه که همین جترو و روان rv تو کشور های
آمریکا QLINK XF200 - در برزیل STX 200 Motard Sundown -
درانگلستان QM200GY Sinnis Apache و Superbyke RMR200 –
در آرژانتین 200 Beta Motard درشیلی 200 GXT Euromot –
در فیلیپین Sinski Motard 200R – در پروگوئه Genesis GXT200 B –
در ترکیه Ramzey QM200GY - در چک 200 cc YUKI
در آلمان - Kreidler 200 در مالزی KTN 200 - در سوئد TMS 200
در اکراین SkyMoto Dragon-200
هم به فروش میرسه پس فرقی باهم نداره فقط مثل کارخونه های خودمون هر کدوم از قطعاتش چند تولید کننده داره و از هر کدوم تموم میشه بعدی را نصب میکنن اصولا اینا همش بازیهای کارخانهاست برای فروش من شغلم خریده و 14 ساله تو این ضمینه کار میکنم اگه تاریخچه و آدرس شرکت چینیش را هم بخواین بهتون میدم تا این حد بگم که تو چین هم آدم فرستادم تو شهر جینان دیده این کارخونه را و اصلا این چینچی که با سوزوکی ژاپن همکاری داره و طراحی همین موتوری که سوار میشید برای سوزوکیه اولین موتور تو خود چین را سال 1985 ساخته که یک مدل بنام mulan 50 cc بوده و بعدها هم سوزوکی gs125 را مونتاژو ساخت و فروش بالایی کرد که با این موفقیت و فروش سهامش به یک گروه چینی که از حمایت مستقیم دولت چین برخوردار بود تونست تو هند کارخانه بسازه و بعد از آسیا فروشش را بین المللی کنه و تبدیل به یک شرکت چند میلیتی شد که با شرکتهای بزرگی شراکت داره بطور مثال برای طراحی شرکت R&D که ایتالیایی - آلمانیه و تقویت موتورهاش us mercury آمریکا سیستم سوخت زیمنس آلمان و همچنین پژو فرانسه و arctic cat us با این سیاست تونست بجز تولید 800000 دستگاه موتور از حجم 50 سی سی تا 350 و 1000000 دستگاه انجین از 50 تا 700سی سی برسه در ضمن کارخانه pioneer هم برای همین گروه است پس الکی وقتتون را با مقایسه الکی و تعصب بیخودی حدر ندید تنها تفاوت روان و جترو یا متین در تجربه مونتاژ شرکت روان سیکلت که چون قدیمی تر بالاتر بود که اون هم دیگه امتیازشو ظاهرا واگذار کرده موفق و کامروا باشید دوستان و بجای این مقایسه ها بیاید ازشون استفاده کنید و لذت سواریش را ببرید .

Babak
17-11-1391, 01:25 بعد از ظهر
از نظره فنی یکیه
ولی از نظره قیافه من روان رو بیشتر می پسندم با ابهت تره:98:

K.I.A
22-11-1391, 12:33 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

هر 3 موتور تست و مقایسه شدن

ali_n
22-11-1391, 07:22 بعد از ظهر
سلام
آقا كيا ممكنه مقايسه رو بنويسين؟
من قصد خريد دارم جترو مدل 90و روان مدل 90 كيو ام راديات دار هر دو هم در يك حد...
و يه قيمت..
ممنون

K.I.A
23-11-1391, 12:00 قبل از ظهر
تاپیک گویا هست اگه متوجه نشدید بپرسید

alikk
24-11-1391, 06:54 بعد از ظهر
این همون جتروی هست که میگفتم
عکسشو از تو همین سایت برداشتم اینم لینک صفحش [Only registered and activated users can see links]
از اینا دیگه تولید نمیشه؟

Babak
29-11-1391, 01:32 بعد از ظهر
طبق آخرین برسی ومطالعات انجام شده در لابراتوار انجمن زیره نظره مهندس کامرو.
جترو و روان کاملا مورد بررسی و موشکافی قرار گرفت و طبق تایید خوده مهندس کامرو هیچ گونه فرقی در شکل ظاهری شاسی انجین و حتی کوچکترین قطعات نبود.
تنها تفاوت در گلگیره جلو و چراغ جلو می باشد.

eshgh_namordeh
29-11-1391, 01:53 بعد از ظهر
اما روان قرمز از همه بهتره

امیر41
29-11-1391, 07:20 بعد از ظهر
من يه دونه جترو تو سوهانك ديدم
تنها فرق مهمي كه من ديدم اين بود كه جترو پره هاي خنك كن سر سيلندرش بزرگتر بود همين:afro:
سلام من ازجترو راضیم شکر خدا سوهانکم مدام می رم... تا الانم الحمدلله مشکلی نداشته تا شمالم باهاش رفتم و اومدم.. دیگه چی بگم؟تو اواتارم نگاه کنی می بینی اینجا بالاترین نقطه شهرانه.. دیگه کراسم از اون بالاتر نمی رفت..

K.I.A
30-11-1391, 12:21 قبل از ظهر
البته:1- فرق داشتن زین
2-لاستیکها
3-فنر بندی سفت تر
4-نداشتن رادیاتور روغن

- - - Updated - - -

طبق آخرین برسی ومطالعات انجام شده در لابراتوار انجمن زیره نظره مهندس کامرو.
جترو و روان کاملا مورد بررسی و موشکافی قرار گرفت و طبق تایید خوده مهندس کامرو هیچ گونه فرقی در شکل ظاهری شاسی انجین و حتی کوچکترین قطعات نبود.
تنها تفاوت در گلگیره جلو و چراغ جلو می باشد.
5- توان کمتر انجین به دلیل نامعلوم که به اصطلاح فنی انجین سفت جمع شده
6-......

Babak
30-11-1391, 12:44 قبل از ظهر
توان هاشون رو چطور میگی فرق داره؟

K.I.A
30-11-1391, 12:49 قبل از ظهر
سوار شدیم همه مدلو /شهروز هم دادم سوار شد/میثم هم سوار شد / علی هم سوار شد /وووو
نظر ها یکی بود

Babak
30-11-1391, 12:56 قبل از ظهر
منظورت کدوم هست حالا؟

MOHAMMAD_VIOLIN
30-11-1391, 02:38 بعد از ظهر
روان بی رادیات روغن که من داشتم تو آفرود سنگین منو جا میداشت تو تابستون داغ... بعد 4 ساعت کلاج تعطیل میشد ! اما با رادیاتش خیلی سگ جون تره..

این تحلیل که میکنید تاثیر نداره رو نمیدونم...ما عملا تو آفرود تاثیر شدیدش رو دیدیم

کیفیت فلاپ های جترو رو ضعیف تر دیدم..از لحاظ رخ ظاهری نه هاااااااا..از لحاظ منعطف یود و نشکستن.

از نظر ظاهری هم یک قضیه شخصی هست.. اما به نظر من .. جترو نه تنها از نمای جانبی زشت هست ! بلکه زشت تر از این موتور ندیدم تا حالا !! عین بچه خوک خوک شده از نمای جانبی چراغش خیلی پایینه !

Babak
30-11-1391, 02:51 بعد از ظهر
کیفیت فلاپ های جترو رو ضعیف تر دیدم..از لحاظ رخ ظاهری نه هاااااااا..از لحاظ منعطف یود و نشکستن.
فلاپ هاشون دقیقا یکیه فقط استیکر روشون فرق می کنه ها:crazy:

soroush adventure
30-11-1391, 03:18 بعد از ظهر
من همین 1 ساعت پیش یک جترو رو تست کردم قدرت و شتابش بسیار رضایت بخش بود و برای افرود تاییدش میکنم
فقط امیدوارم با این تعریف ها فردا قیمتش 2برابر نشه

mehran
30-11-1391, 08:54 بعد از ظهر
کیا من اگه بگم جتروی بابک از اون روان مشکیه بیشر و بهتر گار میخوره چی میگی؟؟؟یه جتروی زردم بود تو گمرک اونم همینطور از روان بهتر گاز میخورد.

K.I.A
30-11-1391, 09:07 بعد از ظهر
کیا من اگه بگم جتروی بابک از اون روان مشکیه بیشر و بهتر گار میخوره چی میگی؟؟؟یه جتروی زردم بود تو گمرک اونم همینطور از روان بهتر گاز میخورد.
من چی بگم شاید این جترو ما خوب نبوده/اخه من یکی دیگه هم نشستم همین طوری بوده
بدتر نباشه بهتر نیست نهایت عینه روان گاز بخوره

Babak
01-12-1391, 01:33 قبل از ظهر
عاقا مثله همه من الان خورشیدی عقب رو 42 تایی انداختم شده مثله نیسان با دنده 2 راه می افته یه کم هم کلاجو بی رحمانه ول کنی تک هم میزنه ولی تهش 100 تا میره:minzdr:

MOHAMMAD_VIOLIN
01-12-1391, 11:40 قبل از ظهر
فلاپ هاشون دقیقا یکیه فقط استیکر روشون فرق می کنه ها:crazy:
خوب از ديد شما يكيه...من تفاوت كيفيت رو متوجه شدم

soroush adventure
01-12-1391, 03:47 بعد از ظهر
من چی بگم شاید این جترو ما خوب نبوده/اخه من یکی دیگه هم نشستم همین طوری بوده
بدتر نباشه بهتر نیست نهایت عینه روان گاز بخوره

مهران رو تایید میکنم بیشتر گاز میخوره

- - - Updated - - -

عاقا مثله همه من الان خورشیدی عقب رو 42 تایی انداختم شده مثله نیسان با دنده 2 راه می افته یه کم هم کلاجو بی رحمانه ول کنی تک هم میزنه ولی تهش 100 تا میره:minzdr:

اشباه میکنید با این کار
1- هنگام معکوس کشیدن به کیربکس فشار میاد. بارها دیدم گیربکس کسایی که اینکارو کردن خورد شده
2- سرعت موتور کم میشه و تو یکسری از شیب ها که نیاز به دور گرفتن دارید موتور کم میاره
3- قدرت و سرعتش با خورشیدی فابریکش عالیه و نیازی به این کار نیست

من 48 تایی هم انداختم ولی بعدا به این نتایج رسیدم

omidco2003
01-12-1391, 07:06 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

هر 3 موتور تست و مقایسه شدن

توی این تصویر لاستیک های جترو مثل روان هست ولی از من لاستیک هام گل کراسی اند
همه این جترو هایی که توی اصفهان هستن گل کراسی اند

- - - Updated - - -

دوست عزیز این جترویی که بچه ها دارن در موردش حرف میزنن دقیقا مثل روان هست
شاید شما با مدل های دیگه جترو اشتباه گرفتی
جترو چندین مدل شاسی بلند داره ها منظور ما اینی هست که عکسش رو کیا در کنار روان گذاشته

- - - Updated - - -

دوست عزیز این جترویی که بچه ها دارن در موردش حرف میزنن دقیقا مثل روان هست
شاید شما با مدل های دیگه جترو اشتباه گرفتی
جترو چندین مدل شاسی بلند داره ها منظور ما اینی هست که عکسش رو کیا در کنار روان گذاشته

stoncold
01-12-1391, 07:23 بعد از ظهر
موتورایی که قدرتشون ده یا تا پونزده اسب بخاره تفاوت قدرتشون بیشتر تو سرعت های بالا مشخص میشه تو شرایط مساوی بهتره ببینین کدوم بیشتر تاپ اسپید میزنه یا کدوم زودتر از شصت کیلومتر میرسه به صد یا صدو بیست

شهروز
01-12-1391, 10:46 بعد از ظهر
ولی تهش 100 تا میره:minzdr:

همون حرفی که من زدم...تهش 100 تاست... اما تا 80 راحت میره

K.I.A
01-12-1391, 10:50 بعد از ظهر
توی این تصویر لاستیک های جترو مثل روان هست ولی از من لاستیک هام گل کراسی اند
همه این جترو هایی که توی اصفهان هستن گل کراسی اند
خیر لاستیک فابریک جترو خوب نیست با نوع روان ایران یاسا تعویض شده

eshgh_namordeh
02-12-1391, 04:42 بعد از ظهر
لطفا بحث را ادامه ندین ، فلاپ 15 هزار تومانی خوب یا بد ارزش مقایسه نداره ، امروز جمعه آفرود مشخص میشه .
مطالب اضافی حذف میشه

ali_n
06-12-1391, 11:54 بعد از ظهر
سلام
براي استفاده 90 درصد آفرود كدوم بهتره؟
روان200 كيو ام راديات دار مدل 90كاركرد 11.000قيمت2400
جترو200مدل 90 كاركرد 6000 قيمت 2450
بيمه هر كدوم 4-5 ماه دارن
ممنون

ali_n
10-12-1391, 12:28 بعد از ظهر
كسي هست راهنمايي كنه؟

soroush adventure
10-12-1391, 02:48 بعد از ظهر
از نظر افرود هردو کارتونو را میندازه. جفتشون در یک سطح هستن

alichy
17-12-1391, 03:16 بعد از ظهر
اقا موضوع تایپک مقایسه روان و جترو طرح روان هست که عکسش رو اول تایپک زدم ، این موتور جترو که شما میگید فرق میکنه طرح این مثل رادیسون هست

keyvanjj
17-12-1391, 03:21 بعد از ظهر
اسم جترویی که طرح روانه چیه
اسم اون یکی جترو که طرح رادیسونه چیه؟

- - - Updated - - -

اسم جترویی که طرح روانه چیه
اسم اون یکی جترو که طرح رادیسونه چیه؟

شایسته فر
18-12-1391, 10:17 قبل از ظهر
اسم خاصی مدارن!!
تو بازارم می ری می گی جترو طرح روان!!!! خودشون هم اینطوری می گن

hamed1358
22-01-1392, 12:52 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیزمن تا به حال غیر از جترو 200 موتور تریل دیگه ای رو امتحان نکردم از این موتور در آفرود های کم شیب استفاده میکنم خیلی راضی هستم به نظرم تمام تریل های زیر 5 میلیون تفاوت چندانی با هم ندارن به عنوان مثال اگه فلات 250 بسیار
پر قدرت هست اما بجاش روان و جترو سبک تر و نرم تر هستن یا اگه فلات از یه بابتایی زیباتره اما بجاش با روان و جترو راحت تر میشه پرش های کوتاه زد پس می بینیم که موتور های زیر 5 میلیون تومن در مجموع یکی هستن و در صورت مدارا کردن میتونن لذت بخش باشن

امیدوارم نه فقط موتور بلکه همه چیز اونقدر ارزون بشه که همه بتونن براحتی بهترین کیفیت هارو بخرن و از زندگی شون لذت ببرن
راستی یه انتقادم از جترو : می تونستن سپر و چراغ جلوی این موتور و یکم بهتر از این طراحی کنن
اینم یه عکس از جترو 200 خودم در طبیعت زیبای لواسان
ممنون

31790

آوش
15-04-1393, 09:04 بعد از ظهر
سلام دوستان .
یه سوال داشتم ترمز عقب موتورسیکلت روان به چه صورتی هواگیری میشه .هرکاری کردم نتونستم هواگیریش کنم:s (9):
:s (9):

Sooli
10-05-1393, 11:18 بعد از ظهر
تو تاپیک روان سوالتون رو مطرح کنید

Gladiator
11-05-1393, 08:21 قبل از ظهر
در مورد کبیر طرح روان کسی نظری نداره ؟انجینش پایونیره و بنظر من شتابش از روان بیشتره

yasharazary
11-05-1393, 11:25 قبل از ظهر
شتابش رو سی بارتست کردیم،از روان کمتره!
درحالی ک خورشیدی عقبش بزرگترهم هست!

Gladiator
11-05-1393, 08:01 بعد از ظهر
من تست نزدم یاشار ولی خودم یدونشو خریدم مدل 88 خیلی کندش زیاده ، هر کدوم از دوستامم سوار شدن همینو میگن ، خیلی وقته روان سوار نشدم ولی این کبیره بدک نیست ، فقط تو دور بالا لرزشش زیاده :wall3:

Gladiator
18-05-1393, 12:53 قبل از ظهر
به جرات میگم کبیر از روان خیلی بهتره ، هم گیر بکسش با این همه فشاری که تو آفرود بهش آوردم آخ نگفت ، هم کمکاش از روان بهتره ، هم گازخورش از روان بیشتره ، تنها ایرادش اینه که خیلی داغ میکنه و وقتی داغ میشه زورش کم میشه ، فلاپاشم فکر کنم کیفیتشون از روان کمتره ، تازه این کبیری که من خریدم به معنای واقعی ترکیدست و خیلی صاحبان قبلیش کشیدنش ، منم هرچی میکشمش که قشنگ بترکه آخ نمیگه لامصب ، پررو تر ازین حرفاست :27:
امروز بردمش چهار باغ ( یه منطقه ای توی کوهه ) مسیرش شیب زیادی داره و اونجا تو تپه مپه ها حسابی گازوندمش ، از جاهایی بردمش بالا که دیگه به سختی تونستم برش گردونم پایین ، ولی انگار نه انگار میتازید

پرسه
18-05-1393, 06:37 قبل از ظهر
سلام میشه گلادیاتور جان عکس موتور رو بزاری به نظر من داشتن رادیات روغن خیلی در دنده یک ودو باعث پایین اوردن اصطلاک میشه ولی نصبت به قیمت فکر کنم جترو گزینه مناسب تری باشه تا روان تا نظر دوستان چی باشه

Gladiator
18-05-1393, 08:14 قبل از ظهر
همه چیش عین روانه ولی خدایی خیلی سگ جونتر از روانه