PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عضویت رسمی

Alireza
24-10-1391, 11:15 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
راستش در مورد عضویت رسمی یا vip بعضی از دوستان یه سری پیشنهادات دادن
همونطور که میدونید پرشین موتور هیچ درامدی نداره و همه از جیب مدیر ها میره که البته منتی هم نیست ولی واسه پیشرفت پرشین موتور باید یه سری خرج ها کرد از جمله چاپ استیکر و کارت و ....
بر فرض مثال با دادن مبلغ ناچیزی که خرج سایت بشه یه سری امکانات به یوزر ها داده بشه از قبیل کارت باشگاه و استیکر و قرار های مربوط به این گروه و ....
حالا لطف کنید اگه ایده ای پیشنهادی انتقادی ....دارید بگید
اینم بگم یوزر های معمولی هیچ امکاناتیو از دست نمیدن فقط به یوزر های ویژه یه سری امکانات داده میشه

amir.cdi
24-10-1391, 11:22 بعد از ظهر
اگر مبلقی باشه خود بچه های پایه سایت مثل من و........... حاضریم کمک کنیم
خب اگر لایق بدونید ما هم جز برو بچ پرشینیم دیگه :hanghead:

شایسته فر
24-10-1391, 11:22 بعد از ظهر
آقا خیلی متشکرم از درست کردن این تاپیک
منم خودم به شخصه با همچین کاری موافقم
حیفه همچین سایت خوب و جالبی به خاطر یکسری کمبودها!!!!! چند وقتی بسته بمونه
منم نظرم بیشتر رو همین قرارهاست مثلا قرارهایی مختص اعضای رسمی سایت باشه
بعدا میشه تایم خاصی از پیست رو گرفت و به طور حرفه ای اموزش موتور سواری داد!!!!!(البته بسته به شرایط و افراد داوطلب و تعداد اعضا و......)
یا خیلی کارای دیگه

Alireza
24-10-1391, 11:26 بعد از ظهر
امیر جان فعلا مبلغ خاصی در نظرمون نیست هر چی جمع بشه خرج خود سایت میشه
البته این تاپیک واسه نظر سنجی و بحث در این مورده خود شما یوزر ها تعیین میکنید همچین چیزی راه بیفته یا نه

شایسته فر
24-10-1391, 11:31 بعد از ظهر
دادا باید یه تخمینی زده بشه و حق عضویت ثابت باشه

amir.cdi
24-10-1391, 11:37 بعد از ظهر
علیرضا داداش محمد حسین راست میگه یه مبلق مشخصی باشه خوبه .

Alireza
24-10-1391, 11:44 بعد از ظهر
خب دوستان نظرتون رو چه قدره؟

yasharazary
25-10-1391, 12:17 قبل از ظهر
سالی 15 تومن

شایسته فر
25-10-1391, 12:32 قبل از ظهر
آقا سالی 15 تومنو از کجا اوردی؟
باید دید که کارت عضویت
استیکر و مزایایی که داره چقدر تقربا هزینه برداره
تخمین زده بشه و بعدش مشخص شه

amo hosein
25-10-1391, 12:37 قبل از ظهر
یه مبلغی باشه کهمه بدن.یه مبلغ ناچیز.مثلا سالی 10 تومنیا 8تومن.که همه حتی بچه های تازه واردم تمایل داشته باشن بپردازن. با اینکه قرارایی باشه فقط مختص اعضایی که پول دادن عضو رسمی بشن کاملا مخالفم.این خیلی بده.
وقتی مبلغ پایین باشه همه میدن و نیازی به تعویض قاعل شدن نیست به جز اینکه پایین اسم طرف کاربر رسمی قید بشه.

شایسته فر
25-10-1391, 12:48 قبل از ظهر
خب طرف به خاطر یه نوشته پایین اسمش هیچ وقت حتی 5 تومنم نمیده!!!!
باید چیزی باشه که ترغیب بشن دوستان برای عضویت رسمی
ضمنا تبعیض قایل شدن بعضی وقتا خوبه!!!:4chsmu1:

amo hosein
25-10-1391, 12:53 قبل از ظهر
اصلا قبول ندارم حرفاتو.کسایی که میان اینجا بخاطر عشقشون میان.زیر اسمشونم ننویسن چیزی بازم میدن.:3ztzsjm:

ARSH
25-10-1391, 12:59 قبل از ظهر
من از اول کفتم واسه اعضای این سایت باید کارت صادر شه نمیگم چطور چون نمیدونم
آدم باید رک باشه
من سالی 15 تا 20 میدم به شرطی که کارت رسمی داشته باشه
بدون کارت 10 12 خوبه
در کل ولی من پایم خلاصه مدیر سایت گناه نکرده که نصف قرارای سایت رو که خودش نمیره بگیم حال میده بهش از جیبش میده قرار هارو میره
همین که باعث شده 10 نفر همیدگرو ببین برن دور دور خودش یه دنیاست

ولی این چریان صدور کارت و اینا خیلی خوبه آدم میتونه با افتخار هرجا بگه من عضوی باشگاه پرشین موتور هستم ! اینطوی میگی میگن کو کارت عضویت
کلا خیلی ردیف میشه اگ کارت باشه قشنگ تاریخ عضویت و مدت اعتبار کارت و ...
بعد خیلی هم حرفه ایه واقعا میتونه مکمل بقیه مدارک باشه مامور وقتی میگیره بخواد موتورو ببره به کثیفی شلواره خودت گیر میده موتور رو میبره اما مثلا همچین کارتی داشته باشی خودش یه اقتداره و میدونن که آقا شما حرفه ای هستی که این کارت رو داری تو فلان باشگاه با 4 نفر دیگه که کاربلدن هم صحبتی ...
خلاصه که چش و چال
من همه جوره پایم بی کارت و با کارت و نمیدونم هرکاری میکنید اسم مارم بنویسید

شایسته فر
25-10-1391, 01:04 قبل از ظهر
دادا اگه عشقه پس چرا با این تبعیض بین کاربر رسمی و کاربر عادی مخالفی!!
خب اونی که عاشقه و پول عضویتو میده دیگه نگران چیزی نیست که
اونیم که می خواد می تونه ازر فضای مجازی سایت استفاده کنه+بعضی قرارهایی که برای عموم آزاده
این جبهه گیریت با عقل جور در نمیاد
همیشه تفاوت و تبعیض بین افراد (البته اصولی و نه از روی تعصب!!)باعث پیشرفت میشه
مثلا فکر کن بین دوتا کارمند یکی با وجدان کاری و دیگری دزد!!!(کسی که از کارش میدزده) فرق نباشه ؛ اونی که وجدان داره هم بعد از جند وقت بی وجدان میشه!!!!
اینجا هم باید فرقی بین کاربر رسمی و غیر رسمی باشه تا دوستان ترغیب بشن به عضویت
یه تیکه استیکر و یه کارت و یا زیر اسم نوشتنوو.................................... ............کسی رو به پرداخت پول ترغیب نمی کنه!!!!
بهتره از دیدگاه بدون تعصب به قضیه نگاه کرد

- - - Updated - - -

دادا آرش اینی که میگی یعنی سو استفاده
ضمنا ممکنه برای باشگاه و سایت هم مشکل ساز بشه همچین سو استفاده هایی !!!!!!!
اگه قرار به صدور کارت باشه باید تمام جوانب سنجیده بشه
مثلا نوشته بشه باشگاه و بعدا از تعزیرات و یا اماکن صحتشو بخوان و بشه قوز بالا قوز که نمی شه
باید تحقیقات کاملی انجام بشه
مثلا روی کارتم باید نوشته بشه که این کارت فقط برای شناسایی اعضا هست و هیچ کاربرد دیگه نداره تا از سوئ استفاده های احتمالی و ضرر ها ی بعدیش جلوگیری بشه

ARSH
25-10-1391, 01:07 قبل از ظهر
اها به این فکر نکرده بودم آقا راست میگیا
جو گرفت منو یه چی گفتم
عذر خواهی میکنم

پس هرکاری میکنیداسم مارو بنویسید ( بدون کارت :دی )

محمدفضل
25-10-1391, 01:11 قبل از ظهر
من نظر خودمو میگم : این قضیه فقط واسه بچه های تو تهران خوبه به نظر من هیچ فایده ای واسه شهرستانی ها نداره. مگه اینکه بخواین واسه استفاده ی مجازی ای که از سایت میکنیم پول بگیرین که اگه واقعا استفاده کردن مجازی ما از سایت، هزینه برای مدیران دربرداره من حاضرم هزینه شو بدم.

amo hosein
25-10-1391, 01:12 قبل از ظهر
حرفت اصلا منطقی نیست.من میگم اگه برا صدور کارت باشه فقط هزینه کارت رو بگیریم. یه نظر دیگه پول دادن به باشگاه جهت پیشرفت باشگاه دل به خواهی باشه.در ضمن هنوز سایت رسمی نشده که بشه کارت عضویت صادر کرد.باید حمایت بشه تا اول سایت مجوز بگیره بعد کارت و اینا.به خاطر مجوز و تبلیغات هم یه شماره حساب بده علی رضا هر کی هر مبلغی خواست بریزه به حساب.

شایسته فر
25-10-1391, 01:20 قبل از ظهر
دادا اگه دل بخواهی باشه
انصافا خودت یقرون میدی ؟
من که نمی دم !!!!
تا مزیتی برای شخص نداشته باشه کسی عضو نمی شه !!

ضمنا اگه قرار باشه هزینه کارت سرریز بشه بین اعضای داوطلب
اونوقت چه سودی برای سایت داره !؟:s (9):

amo hosein
25-10-1391, 01:23 قبل از ظهر
مردونه من میدم.تو که میگی خونه دومته مزیت تازه ای برات نداشته باشه نمیدی.پس خونه دومت نیست و شعار میدی.

علیرضا برای خرید و فروش موتور 5تومن در نظر بگیر.هر کی خرید یا فروخت 5تومن بریزه به حساب باشگاه.این ایده خوبیه.

شایسته فر
25-10-1391, 01:35 قبل از ظهر
با این ایده ی هزینه آگهی موافقم
این هزینه در اول باید گرفته بشه
ولی نه 5 تومن
چون خیلی از سایتها مثل ایستگاه و............... رایگان هستن و تعداد بازدید روزانه (بازدید های موثر یعنی به عنوان خریدار)از این سایت بیشتره
باید مبلغی باشه که اعضا حاضر به پرداختش باشن
ضمنا این که میگی شعار بوده درست نیست
من همین الانشم برای سایت تلاش می کنم
شما اگه فقط تو چندتا قرار اومدی
من..................... نمی گم چون نگن کسی ازت نخواسته بود و یا منت نزاشته باشم!!!
اونایی که می دونم؛ خب می دونن
در ضمن اگه عشقی باشه در کل حساب کن
شاید تهش 10-20 یا شایدم30 نفر پول بدن
اونم هرچقدر دوست داشته باشن
این منطقیه به نظرت
به نظر من که نیست
دلیلتم برای اینکه بعضی قرارها مختص اعضای رسمی نباشه بگو

amo hosein
25-10-1391, 01:44 قبل از ظهر
شایسته جان خودت میگی اگه برام امتیازی نداشته باشه پول نمیدم.من که نگفتم.اگه عشقت پرشین باشه لازم نیست کسی بفهمه که تو کمک کنی .پس شعار میدی چون به خاطر خواسته و امتیازایی که بهت بدن فقط می خوای هزینه کنی نه عشق به پرشین.
دلیل اینکه میگم تو قرارا همه شرکت کنن به این دلیل هست که تبعیض قاعل شدن درست نیست و همه حتی بچه هایی که تازه ثبت نام کردن بتونن بیان و با محیط گرم پرشین از نزدیک آشنا بشن.و تو همه قرارا اگه خواستن بیان.حالا تو خیلی بیکار بودی بیشتر قرارا رو امدی.این اصلا دلیلی نمیشه.:24:

- - - Updated - - -

هزینه آگهی هم خوبه 5تومن.چون اینجا در موردش بحث میشه.ایستگاه که یه توزیح داده در موردش همین.اونم پول وقتی پرداخت بشه که وسیله خریداری یا فروخته بشه.برای وصول شدنشم 1000تا راه هست.مثل بن تا پول به حساب ریخته شه.

شایسته فر
25-10-1391, 01:56 قبل از ظهر
خود می دونی این راهکاری که می گی عملی نیست
مثلا خیلیا یه بار ثبت نام می کنن تا وسیلشونو بفروشن!!!!
اونا چی؟
5 تومنم خیلی زیاده
مثلا 1 تومن موقع ایجاد تاپیک خوبه
این کار فایده ای که داره ؛ علاوه به درامد زایی؛ از اگهی های قلابی و بی پایه و اثر جلو گیری می کنه

بابا عاشق
تو که عاشقی بگو چی کار کردی:waiting:
خ.شم میاد یکی بی طرف بیاد و نوشته های هر دوتامونو بخونه ببینیم چی قضاوت می کنه
ضمنا قرار نیست کلا قرار ها معطوف اعضای رسمی بشه(اصلا فعلا هیچ قراری نیست!!)
فقط بعضی از ثرارها مختص اعضای رسمی میشه
شما که عاشقی چه مشکلی داری

راستی یه چیزم یادم رفتم بگم!!!!
شما خیلی کار داری
دمت گرم
بچسب به کارا تا در نرن!!

شما که مدیری باید متوجه باشی که تبعیض و تشویق راه پیشرفت هست!!!!(تنها راه نیست!!!!!الکی گیر بنی اسرائیلی ندین!!)

amo hosein
25-10-1391, 02:08 قبل از ظهر
کل حرفات به خاطر اینه که رو حرفت وایسی.تمامش قلط قلوطه.اگه کسی نداد رفت من پولشو میدم.خودتو ناراحت نکن.در ضمن ما الان داریم پیشنهاد میدیم.تصمیم گیرنده نیستیم که.یکم به خوددت بیا پسر.با کی کار داری؟زنگ بغلی رو بزن:24:

شایسته فر
25-10-1391, 02:14 قبل از ظهر
غلط!!!!
کجاش غلطه؟
اگه منظورت نوشتاریه که این مشکل همه هست حتی خودت!!
بی خیال
ولی اینو خود علیرضا هم گفته
اگه مذیتی برای کاربر نداشته باشه؛ کسی حاضر به پرداخت هزینه نیست و داره حالشو می کنه
شاید یکی دوتا عاشق(نه اصلا 500 تا!!!!)پیدا بشه که بازم هرچقدر کرمش هست پول بده که به هیچ وجه درست نیست
یهو یه صندوق درست کنین تو قرار بچرخونین و عاشقان پرشین موتور پول بدن و روشم بنویسن کمک به پرشین!!!خوبه؟؟
یه چی بگو عقلانی باشه

amo hosein
25-10-1391, 02:18 قبل از ظهر
باعث خنده منی.از لحاظ نوشتاری نمیگم عزیزم.الان شما پیشنهادت رو دادی بنده و جمعی دیگه هم نظرشونو دادن.بزار بقیه هم نظر بدن.در آخر مدیریت سایت نتیجه گیری میکنه.خودشو ناراحت نکن.

شایسته فر
25-10-1391, 02:20 قبل از ظهر
بخند عزیزم
:4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chs mu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1:: 4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsm u1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4 chsmu1:
:spam:

محمدفضل
25-10-1391, 02:25 قبل از ظهر
غلط!!!!
کجاش غلطه؟
مذیت = مزیت !

خوشم میاد تو همچین بحث هایی آدم میاد تند و تند غلط املایی میگیره ها !
.
.
.
درکل تو فروم هایی که تو بیشتر جاها من دیدم و عضوش شدم چه تو ایران (مثل TT )و تو دنیا (مثل yamaha owner club ) ندیدم که واسه استفاده مجازی پول بگیرن ولی اگه مزایای دیگه ای رو قراره واسه اعضا بزارن و واسه مدیران خرج در برداره پولشو بگیرن هرکی خواست بده هرکی خواست هم نده.

Alireza
25-10-1391, 03:36 قبل از ظهر
دوستان با هم خوب صحبت کنید اینجا نه دشمن همیم نه قراره با هم کل کل کنیم پس خواهشا رعایت کنید
من تو پست اول هم گفتم هیچ یک از امکانات واسه کاربرا کم نمیشه در واقع محیط مجازی سایت واسه همس و همینطور هم میمونه
عضو ویژه باید یه سری امکانات خارج از محیط مجازی داشته باشه و یا یه سری امکانات بیشتر تو محیط مجازی
در مورد کارت واسه اعضا امکان سو استفاده و یا به مشکل خوردن ما وجود داره پس فعلا عملی نیست تا وقتی که باشگاه رسمی بشه
اگه نظری دارید برای این موضوع و پیشرفت پرشین موتور بگید تا تصمیم بگیریم
خیلی از مدیر ها مخالف این کار بودن ولی فقط به خاطر خودتون این تاپیک زده شده و جز زحمت بیشتر واسه مدیرا خداییش نفع مادی ای براشون نداره همه این کار ها فقط واسه پیشرفت پرشین موتوره که بعد از فصل سرما با قدرت شروع کنیم پس هر چی ایده خوب به نظرتون میرسه حتما بگید که تا 1 2 روز دیگه تصمیم بگیریم برای اینکار

amo hosein
25-10-1391, 03:44 قبل از ظهر
من میگم یه حساب برای کمک های بچه ها به سایت بزاریم.دلبخواهی هر کی خواست سالیانه یا ماهیانه یه مبلغی بریزه.
مثلا بگیم فلان چیز رو برا سایت میخواییم پیاده کنیم.هزینش حدود200تومن میشه.هر کی تمایل داره بریزه تا اجراش کنیم.و نتیجه کار رو اعلام کنیم که اعضا ببینن پیشرفتی حاصل شده.

عابدی
25-10-1391, 04:22 قبل از ظهر
من میگم یه حساب برای کمک های بچه ها به سایت بزاریم.دلبخواهی هر کی خواست سالیانه یا ماهیانه یه مبلغی بریزه.
مثلا بگیم فلان چیز رو برا سایت میخواییم پیاده کنیم.هزینش حدود200تومن میشه.هر کی تمایل داره بریزه تا اجراش کنیم.و نتیجه کار رو اعلام کنیم که اعضا ببینن پیشرفتی حاصل شده.
هیچکی نمیریزه داش حسین همه خودشونو میزنن به اون راه

- - - Updated - - -

به نظر من
1-یه سیستمی طراحی کنید که هر کاربری که میخاد ثبت نام کنه مثلا تا یه هفته بتونه از سایت استفاده کنه بعد یه هفته اگه مایل بود به استفاده از سایت و از سایت خوشش اومد یه حق عضویت بپردازه.اونم به این صورت که پولی رو (زیر 5 تومن)بریزه به حساب وشما هم یه پسورد ورود به سایت بهش بدین.(به ایمیلش)

amo hosein
25-10-1391, 04:28 قبل از ظهر
آخه داداش دیگه کسی گیر 5تومن یا پایین تر نیست که.خودشه و مرامش.نمیدونم من نظرمو دادم امید جان

عابدی
25-10-1391, 04:37 قبل از ظهر
اگه از 5000 تا عضوای سایت 2000 تاشون پول بدن میشه
2000*5000=10000000 ده میلیوووووووون .
به نظرم اگه اجباری باشه میدن ولی اگه مثلا بگیم هر کی دوست داره بده هیچکی نمیده همه میزنن کوچه علیچپ :gigglesmile:
مثلا بگیم هر سه ماه 5 تومن

monazzah
25-10-1391, 07:12 قبل از ظهر
ای ول منم پایه ام:crazy:

Mohammad aghili
25-10-1391, 08:43 قبل از ظهر
حرکت جالبیه
بحثهایی شد که بنظرم بیشترش جنبه کل کل داشت تا کاربردی

راهکارهای زیادی هست ، از جمله مثل انجمن and-roid.ir مثلا یه پروژه ای رو برای سایت میخوان پیاده سازی کنن و فلان قدر هزینش میشه ، بعد یه شماره حساب اعلام میشه و با یه نمایشگر آنلاین نشون داده میشه تو سایت که چقدر تابحال جمع شده و چقدر دیگه باید جمع بشه تا فلان پروژه اجرایی بشه ، این یه پیشنهاده ؛ یه نظر شخصی
یا مثلا قسمت قرار ملاقات ها و مقالات سایت فقط واس کاربر های وی آی پی باز باشه ، حالا هر کاربر با یه هزینه سالیانه ناچیز ، مثلا 5 تومن ، میتونه به بخش قرار ملاقات ها و مقالات دسترسی پیدا کنه
بنظرم حرکت کاربردی میتونه باشه

mehran
25-10-1391, 09:31 قبل از ظهر
دوستان همه پيشنهاداتي كه داديد درست ولي به نظر من مهم ترين هدف اين سايت اينه كه اشخاصي كه مثل من از موتور هيچ سر رشته اي ندارن بيان اطلاعات بگيرن و بتونن از موتور سواري لذت ببرن.پس به نظر من اخذ هر گونه مبلغ از يوزراي جديد بي معنيه.من خودم به شخصه روز اول كه داشتم سرچ ميكردم با چنتا سايت ديگه ام آشنا شدم.حالا فكر كنيد اون موقع از من درخواست يه مبلغ كوچيك ميشد.مطمئن باشيد جذب يه سايت ديگه ميشدم.

من هميشه گفتم كه اگه اين سايت و بچه هاش نبودن شايد خيلي وقت پيش موتورمو فروخته بودم.من چنتا از بهترين دوستام و خيلي از لحظات خوش زندگيمو كه پشت موتور بودم مديون اين سايت و تك تك يوزراشم.
پس كاري ندارم كه مديراي محترم ميخوان vip كنن يا نكنن.مهم برام وجود اين سايته.من وقتي ميبينم ميشه با پرداخت يه هزينه كوچيك در ماه به پيشرفت اين مجموعه كمك كنم مطمئن باشيد دريغ نميكنم.

به نظر من بهترين كمك اينه كه يه تاپيك جدا باز بشه توش يه شماره حساب و يا كارت اعلام كنيد هركي خواست جهت پيشرفت باشگاه كمك كنه پول واريز كنه.بعدم بدون ذكر مبلغ تو همون تاپيك ازش تشكر بشه.
بازم ممنون از همه مديران

amir.cdi
25-10-1391, 09:55 قبل از ظهر
بزار این بحث تموم کنیم هر چی کش بدیم باز بحث هست.

کیا با ماهی 5000 تومن موافق هستن ؟
کیا با دو ماهی 5000 تومن موافق هستن؟

من خودم با 2 ماهی 5000 تومن موافقم رای گیری میکنیم نه اونقدر زیاده که کاربرای تازه نتونن بدن
نه اونقدر کمه که مدیران نتونن با هاش کارای سایت انجام بدن.
همین 100 تا عضو پایه سایت هم بدن میشه
ماهی یا دوماهی 500000 هزار تومن که بنظر من برا پیشرفت سایت خیلی عالی چون از هیچ برسه به 500000 تومن عالیه .

هر کس موافقف بگه این بحث تموم بشه یه شمار حساب گذاشته بشه همین الان با کارت واریز میکنیم.:pm:

محمدفضل
25-10-1391, 11:47 قبل از ظهر
دوستان با هم خوب صحبت کنید اینجا نه دشمن همیم نه قراره با هم کل کل کنیم پس خواهشا رعایت کنید
من تو پست اول هم گفتم هیچ یک از امکانات واسه کاربرا کم نمیشه در واقع محیط مجازی سایت واسه همس و همینطور هم میمونه
عضو ویژه باید یه سری امکانات خارج از محیط مجازی داشته باشه و یا یه سری امکانات بیشتر تو محیط مجازی
در مورد کارت واسه اعضا امکان سو استفاده و یا به مشکل خوردن ما وجود داره پس فعلا عملی نیست تا وقتی که باشگاه رسمی بشه
اگه نظری دارید برای این موضوع و پیشرفت پرشین موتور بگید تا تصمیم بگیریم
خیلی از مدیر ها مخالف این کار بودن ولی فقط به خاطر خودتون این تاپیک زده شده و جز زحمت بیشتر واسه مدیرا خداییش نفع مادی ای براشون نداره همه این کار ها فقط واسه پیشرفت پرشین موتوره که بعد از فصل سرما با قدرت شروع کنیم پس هر چی ایده خوب به نظرتون میرسه حتما بگید که تا 1 2 روز دیگه تصمیم بگیریم برای اینکار

من با این نظر موافقم. یعنی اگه پولی دریافت میشه واسه امکاناتی باشه که بیرون از سایت به کاربرها ارائه میشه.

- - - Updated - - -

بزار این بحث تموم کنیم هر چی کش بدیم باز بحث هست.

کیا با ماهی 5000 تومن موافق هستن ؟
کیا با دو ماهی 5000 تومن موافق هستن؟

من خودم با 2 ماهی 5000 تومن موافقم رای گیری میکنیم نه اونقدر زیاده که کاربرای تازه نتونن بدن
نه اونقدر کمه که مدیران نتونن با هاش کارای سایت انجام بدن.
همین 100 تا عضو پایه سایت هم بدن میشه
ماهی یا دوماهی 500000 هزار تومن که بنظر من برا پیشرفت سایت خیلی عالی چون از هیچ برسه به 500000 تومن عالیه .

هر کس موافقف بگه این بحث تموم بشه یه شمار حساب گذاشته بشه همین الان با کارت واریز میکنیم.:pm:

قبول کنیم که سایت پرشین موتور هنوز اونقدرها بزرگ نشده که کاربرها بخوان واسه استفاده از سایت مبلغی که میگید مثلا 5000 تومن یا 2500 رو بدن. شاید ناچیز به نظر برسه ولی خیلی از کاربرهای تازه ورود هستن که واسشون سخته و مسئله دیگه اینکه هنوز باشگاه رسمی نشده که بگیم ارزش پرداختشو داشته باشه.(اینو از چشم کاربری میگم که تازه میخواد عضو بشه وگرنه منی که وابسته به این سایت و باشگاه شدم پرداخت میکنم) مصداقش هم سایتهای معروف تو ایران و خارج از کشور هستن که واسه ثبت نام و استفاده از سایت و فروم مبلغی رو نمیگیرن.

- - - Updated - - -

مدیران بیان بگن که آیا استفاده ی مجازی ما از سایت و باشگاه هزینه ای داره یا نه؟

Kenji
25-10-1391, 11:59 قبل از ظهر
مدیران بیان بگن که آیا استفاده ی مجازی ما از سایت و باشگاه هزینه ای داره یا نه؟

مشخصن هزینه داره... اما اگه منظورت این باشه که هزینه ای از یوزر گرفته می شه، خیر به هیچ وقت در هیچ زمان.

محمدفضل
25-10-1391, 12:19 بعد از ظهر
مشخصن هزینه داره... اما اگه منظورت این باشه که هزینه ای از یوزر گرفته می شه، خیر به هیچ وقت در هیچ زمان.
دم شما و همه ی مدیران عزیز گرم که زحمت میکشید و کمک میکنید به سایت. ولی اگه هزینه های جاری سایت به حدی هست که شرایط واستون سخته خب بگید تا اعضا پول بدن و کمک به سایت بشه.شما تاپیک کمک به سایت رو ایجاد کنید حالا هرکی خواست میده هرکی هم نخواست نمیده. مطمئنا کاربرهای دائمی سایت و باشگاه کمک میکنن.

Kenji
25-10-1391, 12:23 بعد از ظهر
دم شما و همه ی مدیران عزیز گرم که زحمت میکشید و کمک میکنید به سایت. ولی اگه هزینه های جاری سایت به حدی هست که شرایط واستون سخته خب بگید تا اعضا پول بدن و کمک به سایت بشه.شما تاپیک کمک به سایت رو ایجاد کنید حالا هرکی خواست میده هرکی هم نخواست نمیده. مطمئنا کاربرهای دائمی سایت و باشگاه کمک میکنن.

مرسی از این پیشنهاد. بررسی می کنیم همه ی این پیشنهادهایی که دوستان دادن و خواهند داد.

اما در مورد این سیستم دونیت، سال 2006 در تک دانلود تست کردیم که موفق نبود

سجاد gh
25-10-1391, 12:58 بعد از ظهر
روک و...
:mad_majidonline:
تا وقتی که رسمی نشده نباید پولی پردااااااااااااااااااخت بشه /
به هیچ وج

شایسته فر
25-10-1391, 03:47 بعد از ظهر
برای عضویت که فکر نمی کنم درست باشه پولی گرفته بشه(به صورت مجازی؛ البته اینو خد علیرضا هم گفت!!)

M@hy@r
25-10-1391, 04:24 بعد از ظهر
اصلا قبول ندارم حرفاتو.کسایی که میان اینجا بخاطر عشقشون میان.زیر اسمشونم ننویسن چیزی بازم میدن.
نه دادا اشتباه میکنی
یه سری ها دوست دارن زیر اسمشون بنویسن کاربر خوب یا کاربر برتر یا ...
خلاصه تو هر جمعی چندتا هست دیگه
.
.
.
علیرضا من فکر کنم اگه رودربایستی رو کتار بزاری و حق عضویتی که مد نظرت هست رو بگی دیگه بحثی سر قیمت نمیمونه ، هرکی بخواد میپردازه هرکی هم نخواد نمیده
چون من تا اینچا که دیدم بچه ها میگفتن فلان قدر فلان قدر ، ولی قبلش باید حساب کنی هزیته هاستینگ و دامنه سایت و قرار ها تقریبی چقدر میشه ، بعد میشه تعیین کرد نفری چقدر حق عضویت میفته
یه چیز دیگه الان ما 6 هزار تا کاربر داریم ولی کاربرای فعال به 200-300 نفر هم نمیرسن پس حساب کردن این که اگه از 6 هزار نفر n نفر پول بدن کاملا اشتباهه
باید حساب کرد از 200-300 تا کاربر فعال چند نفر از این طرح پشتیبانی میکنن

سجاد gh
25-10-1391, 05:12 بعد از ظهر
فقط بابت خرید و فروش باید پول گرفت بس نه اونقدر زیاد! مثلا 5 تومن از هر دو طرف همین:icon_pf (95):

دیگه واسه عضویت یا چیزای دیگه نداریم :7tir:

شایسته فر
25-10-1391, 07:42 بعد از ظهر
به نظر من بهترین گزینه تا به اینجا همین پولی بودن آگهی هست!!:bunnyearsmiley:

mra680
25-10-1391, 08:14 بعد از ظهر
سلام و درود . . .
:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile:
حق اشتراک برای همه کاربرها که اصلا جواب نمیده . . .
یعنی من جایی ندیدم . . .
با حرف دوستانی که میگن حق اشتراک برای اعضای ویژه بیشتر موافقم . . .ولی جوره نشه که طرف ادعای مالکیت پیدا کنه بگه سایت مال منه . . .من پول میدم . . .
همون مدیران سایت باشن کافیه . . .
چنتا هستن؟؟؟10 تا بیشتر که نیستن . . .همینا حق اشتراک بدن . . .
یه عضو رسمی باشگاه هم بزارین هرکی دوست داشت شرکت کنه . . .هرکدوم هم مدیر یه بخش باشن یا ناظر انجمن بشن

شایسته فر
25-10-1391, 09:35 بعد از ظهر
اینم درست نیست که هرکی پول بده انتظار مدیریت و مقامی رو داشته باشه!!!!!!!!
عضویت رسمی طبق گفته ی علیرضا برای فضایی غیر از فضای مجازیه!!

سجاد gh
25-10-1391, 09:58 بعد از ظهر
روک و...
:mad_majidonline:هرکی تو رو دروایسی هستش بگه ...

خدایی نکرده مجبورشون نکنی پول بدن که خیلی واسه سایت بد میشه:out:

M@hy@r
25-10-1391, 10:37 بعد از ظهر
روک و...
هرکی تو رو دروایسی هستش بگه ...

خدایی نکرده مجبورشون نکنی پول بدن که خیلی واسه سایت بد میشه
بابا حالا کی خواست مجبور کنه شما انقدر جوش آوردی
تو پست اول هم گفته شده اونایی که علاقمند هستن
.
.
.
با محمدرضای گل هم کاملا موافقم یه جوری باید باشه که طرف فکر نکنه یه قرون دوزار داده حالا مدیر سایت شده

amir.cdi
25-10-1391, 11:01 بعد از ظهر
سجاد جان هر وقت کسی از شما پول خاست شما روک بگو نمیدم
ما چون 24 ساعت اینجایم دوست نداریم دوباره 1 ماه سایت تعطیل بشه برا همین از بین روفقای ثابت هم پول جمع کنیم هیچ وقت به قریبه رو نمیندازیم
یا علی

M@hy@r
26-10-1391, 01:45 بعد از ظهر
سجاد جان هر وقت کسی از شما پول خاست شما روک بگو نمیدم
ما چون 24 ساعت اینجایم دوست نداریم دوباره 1 ماه سایت تعطیل بشه برا همین از بین روفقای ثابت هم پول جمع کنیم هیچ وقت به قریبه رو نمیندازیم
یا علی
والا با این نون هاشون !

alichy
26-10-1391, 02:22 بعد از ظهر
حالا زوده برای پولی کردن سایت 6000 تا که چیزی نیست
بخش بازارچه هم باید رایگان باشه تا استقبال بیشتر شه به نفع خودمونه
سیستم موبایلستان رو دیدید :هرکی مقدار تعین شده پول بده تا یه مدتی امتیازاتی داره ، مثلا اواتارش بزرگ تر میشه و ...
یا دونیت میزارن اگه از یه تایپکی خوشتون اومد به دلخواه مبلغی میریزی به حساب طرف:bighug:

سجاد gh
26-10-1391, 02:33 بعد از ظهر
والا با این نون هاشون !

امیدوارم موفق بشید

شایسته فر
26-10-1391, 03:19 بعد از ظهر
حالا بزرگتر شدت آواتار چه سودی داره؟

alibk
26-10-1391, 03:40 بعد از ظهر
آقا به نظرم من vip بودن کاربرای پولی خوبه که یه سری مریت های مجازی و مزیتهای بیرون از سایت داشته باشن خوبه :icon_pf _15_:
به نظره من یه شماره حساب دیگه هم برای کمک به پیشرفت پرشین موتور باشه هر کی هر چقدر خواست کمک کنه :4chsmu1:
کار vip به نظر من حوبه:pm1:
:pm:

- - - Updated - - -

آقا به نظرم من vip بودن کاربرای پولی خوبه که یه سری مریت های مجازی و مزیتهای بیرون از سایت داشته باشن خوبه :icon_pf _15_:
به نظره من یه شماره حساب دیگه هم برای کمک به پیشرفت پرشین موتور باشه هر کی هر چقدر خواست کمک کنه :4chsmu1:
کار vip به نظر من حوبه:pm1:
:pm:

شایسته فر
26-10-1391, 03:43 بعد از ظهر
دادا اعضای vip چه مزیتی به نظرت داشته باشن تو سایت؟
خب نظر که میدی بیا یه توضیحم بده دیگه!!

02109002
26-10-1391, 04:02 بعد از ظهر
دوستان عزیز
چند نکته مد نظرتون باشه :

پست های بی محتوا و نامربوط ارسال نکنید
بیشتر روی مبحث اصلی متمرکز بشین
نظرات خودتون رو در رابطه با ایجاد یا عدم ایجاد بخش vip مطرح کنین
امکاناتی رو که دوست دارین در بخش vip داشته باشین ( فقط منطقی باشه )

این تاپیک فقط برای اطلاع از نظر کاربران ایجاد شده پس هر کس نظر خودش رو اعلام کنه و تصمیم گیری رو به مدیران بسپاره

خلاصه این انجمن برای شما است و دوست داریم نظرات خودتون رو راجع به انجمن بدونیم

موفق باشید

hessam412
26-10-1391, 06:57 بعد از ظهر
تموم سایت های بزرگ هزینه هایی رو از اعضای خود میگیرن که مقدار پول وابسته به مزیت های گذاشته شده در درون و بیرون سایت هست که بی شک و یقین سایت پرشین موتور هم باید برای ارتقا و ایجاد تحول حق عضویت خود رو به صورت شش ماهه و یک ساله به فروش برسونه این حق اشتراک عمومی برای کلیه کاربران از ابتدا باید لحاظ بشه و شامل 80 درصد حق استفاده کاربران از سایت بشه ولی مبلغ رو با رابطه هزینه های کلی سایت باید مرتبط دونست که این رو باید خود مدیران سایت حساب و به منظر فروش برسونن . در مورد آگهی ها هم تموم سایت از جمله ایستگاه علاوه بر آگهی رایگان ، آگهی ویژه هم به فروش میرسونه که سالیانه مبلغی رو به حساب سایت میاره اما در مورد 20 درصد هزینه های سایت که میتونه در زمینه های قرار ملاقات ها باشه که مبلغی رو اعضا به عنوان حق اشتراک دریافت و طی یک سال اعضای ویژه رو دور هم جمع کنه که میتونه مربوط به هر استان یا شهر باشه که تا اونجایی که دیدم در اصفهان و شیراز و چند جایی قرار ملاقات ترتیب داده میشه و صد درصد هزینه بردار هست. البته طرح های دیگه ای هم برای درآمدزایی وجود داره و امیدوارم دوستان لطف کنن و یکمی صبر داشته باشن تا پیشرفت روز افزون پرشین موتور رو ببینیم. (تمام نوشته های بالا تنها در حد نظر است .)

سجاد gh
26-10-1391, 07:13 بعد از ظهر
تموم سایت های بزرگ هزینه هایی رو از اعضای خود میگیرن که مقدار پول وابسته به مزیت های گذاشته شده در درون و بیرون سایت هست که بی شک و یقین سایت پرشین موتور هم باید برای ارتقا و ایجاد تحول حق عضویت خود رو به صورت شش ماهه و یک ساله به فروش برسونه این حق اشتراک عمومی برای کلیه کاربران از ابتدا باید لحاظ بشه و شامل 80 درصد حق استفاده کاربران از سایت بشه ولی مبلغ رو با رابطه هزینه های کلی سایت باید مرتبط دونست که این رو باید خود مدیران سایت حساب و به منظر فروش برسونن . در مورد آگهی ها هم تموم سایت از جمله ایستگاه علاوه بر آگهی رایگان ، آگهی ویژه هم به فروش میرسونه که سالیانه مبلغی رو به حساب سایت میاره اما در مورد 20 درصد هزینه های سایت که میتونه در زمینه های قرار ملاقات ها باشه که مبلغی رو اعضا به عنوان حق اشتراک دریافت و طی یک سال اعضای ویژه رو دور هم جمع کنه که میتونه مربوط به هر استان یا شهر باشه که تا اونجایی که دیدم در اصفهان و شیراز و چند جایی قرار ملاقات ترتیب داده میشه و صد درصد هزینه بردار هست. البته طرح های دیگه ای هم برای درآمدزایی وجود داره و امیدوارم دوستان لطف کنن و یکمی صبر داشته باشن تا پیشرفت روز افزون پرشین موتور رو ببینیم. (تمام نوشته های بالا تنها در حد نظر است .)

چقدر عضو وبازدید کننده داره؟

hessam412
26-10-1391, 07:26 بعد از ظهر
منظورت چیه سجاد جان؟

سجاد gh
26-10-1391, 07:29 بعد از ظهر
منظورت چیه سجاد جان؟

اسم سایت که گفتی منظورم بود چه قدر بازدید کننده داره و عضو:riz481:

ایلیا
26-10-1391, 08:01 بعد از ظهر
به نظر من سایت هنوز به جایی نرسیده که بخوایم اینطوری اعضای رسمی داشته باشیم.
اگه منظور جمع‌آوری کمک برای ساختن یه سایت حرفه‌ایه و از این حرفا، به نظر من باید یه تاپیک جداگانه زده بشه.
باز تا ببینیم نظر بچه‌ها چیه.

سجاد gh
26-10-1391, 08:20 بعد از ظهر
به نظر من سایت هنوز به جایی نرسیده که بخوایم اینطوری اعضای رسمی داشته باشیم.
اگه منظور جمع‌آوری کمک برای ساختن یه سایت حرفه‌ایه و از این حرفا، به نظر من باید یه تاپیک جداگانه زده بشه.
باز تا ببینیم نظر بچه‌ها چیه.

خب پس این تایپک چیه؟واسه چی زدن؟

شایسته فر
26-10-1391, 09:09 بعد از ظهر
داداش حسن
قطعا اگه بخواد کل سایت و قرار ها پولی بشه؛ افت شدیدی تو بازدید ها و اعضا داریم
در مورد قرار ها هم بگم که فکر نمی کنم هزینه ای بای سایت داشته باشه!!
فقط ساعت و محل قرار تو سایت ثبت میشه و داوطلبا میان سر قرار و هرکس با هزینه ی خودش هر چزیزی که بخواد سفارش و هرکاری که بخواد انجام میده!!
ولی اگه قراری مخصوص اعضای رسمی منظورتون هست که قضیش جداست

سجاد gh
26-10-1391, 09:16 بعد از ظهر
داداش حسن
قطعا اگه بخواد کل سایت و قرار ها پولی بشه؛ افت شدیدی تو بازدید ها و اعضا داریم
در مورد قرار ها هم بگم که فکر نمی کنم هزینه ای بای سایت داشته باشه!!
فقط ساعت و محل قرار تو سایت ثبت میشه و داوطلبا میان سر قرار و هرکس با هزینه ی خودش هر چزیزی که بخواد سفارش و هرکاری که بخواد انجام میده!!
ولی اگه قراری مخصوص اعضای رسمی منظورتون هست که قضیش جداست

شایسته فر جون ایول خوب اومدی :icon_pf _101_:

alichy
26-10-1391, 09:17 بعد از ظهر
فقط اواتار نیست برای کروه ویژه vip
1-کم شدن آگهی ها
2-محدود شدن بعضی بخش ها فقط برای vip ها مثل آموزشات مهم ( البته باید روش بحث شه )
3-محدودیت دادن به دانلود سنتر و دادن امتیاز دانلود با لینک مستقیم به vip ها ( مثل رپیدشیر )
4-قرعه کشی بین vip در هر مدت زمانی خاص مثلا هر 6 ماه
گروهVIP Bronze حداقل ارسال 120 پست و اعتبار بیشتر از 18 .تومن مثلا
گروه VIP Silver حداقل ارسال 400 پست و اعتبار بیشتر از 50 .
گروه VIP Gold حداقل ارسال 800 پست و اعتبار بیشتر از 90 .
بايد امكاناتي نظر مستقيم كردن لينك براي اين گروه
درخواست اسمايل و ايكن بازم براي اين گروه در تمامي بخش ها
امكان دانلود برنامه هاي پولي
در اولویت قرار گرفتن سوالات و درخواست ها
حذف موضوع های خود
تغییر رای در نظر سنجی
فعلا همينا بنظرم رسيد
ویرایش پست های قدیمی خودمون
- امکان حذف پست های ارسال شده خودمون
- افزایش حجم فضای آپلود
البته بگم که اینا مال سایت هایه که 500000 نفر عضو دارن 6000 که چیزی نیست

M@hy@r
26-10-1391, 09:21 بعد از ظهر
محدودیت گذاشتن برای بقیه اعضا ته نامردی هست
خدا رو شکر سایت هم که تبلیغات نداره که برای وی آی پی حذف کنه
پس چیکار کنیم؟ آهاه ... برای غیر وی آی پی ها تبلیغات پاپ آپ بزارید :دی
شوخی بود
ولی خدایی تصمیم گیری خیلی سخته از چند نظر
چون مدیران با بیشتر بچه ها رفیق هستن
از یه نظر دیگه هم سایت لینک دانلود بالای 10-20 مگ خیلی کم داره که بخوان محدودیت دانلود بزارن

Alireza
26-10-1391, 09:41 بعد از ظهر
جناب سجاد شما چرا انقدر خودتو ناراحت میکنی؟ من همون اول هم گفتم سایت همینی که هست میمونه پس کسی که نمیخواد ویژه بشه هیچ امکاناتی رو از دست نمیده
6000 عضو درسته کمه ولی سایت ما یه سایت تخصصیه که نسبت به تخصصی که داره بسیار رتبه خوبی داریم
چند درصد جامعه مجازی موتور دارن ؟
سایت رو با سایت هایی مثل موبایلستان و غیره مقایسه نکنید من خودم سایت موبایل داشتم (موبکده) دور و بر 150 هزار تا عضو داشت چون سایت همه پسند بود نه تخصصی

hessam412
26-10-1391, 10:05 بعد از ظهر
به نظرم بحث تموم بشه بهتره خیلی ها نظرشون رو گفتن و مطمئنا کسایی که باید جمع بندی میکردن وقتشه چون زیادی کل کل باعث از بین رفتن حرمت میشه .یا حداقل یه نظر سنجی با بله و خیر تکلیف معلوم میکنه . همگی خوش و موفق باشید.

شایسته فر
26-10-1391, 10:32 بعد از ظهر
خب اگه طبق رای گیری تصمیمی برای در آمد سایت اتخاذ نشه؛ اونوقت دوتا علیرضا چه گناهی کردن که برای اینکه ما دور هم جمع بشیم از جیبشون خرج کنن؟

سجاد gh
26-10-1391, 10:40 بعد از ظهر
خب اگه طبق رای گیری تصمیمی برای در آمد سایت اتخاذ نشه؛ اونوقت دوتا علیرضا چه گناهی کردن که برای اینکه ما دور هم جمع بشیم از جیبشون خرج کنن؟

شایسته فر جان چه خرجی واسشون داره بیشتر توضیح بده؟!

شایسته فر
26-10-1391, 10:48 بعد از ظهر
خرج دامین+هاست+هزار تا خرج دیگه که من زیاد در جریانش نیستم!!!!

سجاد gh
26-10-1391, 10:55 بعد از ظهر
خرج دامین+هاست+هزار تا خرج دیگه که من زیاد در جریانش نیستم!!!!

:mad_majidonline:ok

کاوه
26-10-1391, 11:03 بعد از ظهر
یه نظر سنجی بذارید که با بله و خیر باشه به نظرم به جواب میرسیم :afro:

شایسته فر
26-10-1391, 11:56 بعد از ظهر
سوال نظر سنجی هم باید مشخص باشه
نه اینکه با عضویت رسمی موافق هستید یا نه!!!!

سجاد gh
27-10-1391, 12:09 قبل از ظهر
امیدوارم کمک کوچکی بشه واسه سایت ([Only registered and activated users can see links])

Alireza
27-10-1391, 12:10 قبل از ظهر
قفل میشه تا بعد