PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا رادیات موتور کراس...؟

سجاد gh
24-10-1391, 11:13 بعد از ظهر
1.دوستان چرا رادیات موتور کراس کارکرده ♦ زیاداز حد جوش میاره؟
2.دلیل خراب شدن کاسه نمد پمپ اب چیه؟
3.چه جوری باید درستش کرد؟

محمدفضل
25-10-1391, 11:30 قبل از ظهر
داداش سوالت سخت نیست فقط کاربرها تا ...load بشن یکم طول میکشه!!!!:gigglesmile:
.
.
.
من یه بار کراس داشتم ولی دوزمانه CR250، به این مشکل بر نخوردم.به نظرم زیاد به موتور فشار میاری و چون موتور کراس بازدهی بالا و استهلاک بالایی داره مزید بر علت میشه. قبلا کراس داشتی؟ به این مشکل بر نخوردی؟

سجاد gh
25-10-1391, 11:41 قبل از ظهر
داداش سوالت سخت نیست فقط کاربرها تا ...load بشن یکم طول میکشه!!!!:gigglesmile:
.
.
.
من یه بار کراس داشتم ولی دوزمانه CR250، به این مشکل بر نخوردم.به نظرم زیاد به موتور فشار میاری و چون موتور کراس بازدهی بالا و استهلاک بالایی داره مزید بر علت میشه. قبلا کراس داشتی؟ به این مشکل بر نخوردی؟

rmz250:wall3:
خیلی باهاش مشکل داشتم

alikian
25-10-1391, 11:02 بعد از ظهر
مشکل جوش اوردن به چنتا چیز بر میگرده چه ماشین چه موتور یا رادیات درست خنک نمیکنه یا اب درست گردش نمیکنه
ببین جنت های اب گرفتگی ندارن رادیات هم بده سیخ بزنن واتر پمپتم یه نگاهی بهش بنداز

سجاد gh
26-10-1391, 12:18 قبل از ظهر
مشکل جوش اوردن به چنتا چیز بر میگرده چه ماشین چه موتور یا رادیات درست خنک نمیکنه یا اب درست گردش نمیکنه
ببین جنت های اب گرفتگی ندارن رادیات هم بده سیخ بزنن واتر پمپتم یه نگاهی بهش بنداز

جایی که پروانه بسته میشه خوردگی داره باید چیکارش کنم منظورم اینه که خود واتر پمپ
انشا ا... متوجه شده باشی کجارو گفتم

alikian
26-10-1391, 04:28 بعد از ظهر
یه عکس ازش بنداز اینطوری فایده نداره

سجاد gh
26-10-1391, 04:43 بعد از ظهر
یه عکس ازش بنداز اینطوری فایده نداره

دمت گرم دادا درستش کردم بایه جوش کاربیت عالی وبعد هم تراشکاری فوق العاده تمیز دیگه اب نداد
درضمن فروختمش رفت پیش صاحبش
250 crf 2006 جفت منبع یا همون اگزوز 7.800میل
از تعمیر تا فروش همه این کارا تو 2روز انجام شد
البته مشتریش پشتش خابیده بود
موتورهم تمیز بود فقط مشکلش همین بود بس
ممنون از راهنمایی خوبتون

Babak
26-10-1391, 07:53 بعد از ظهر
بسته شد