PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تریل چینی یا تریل ایرانی

آقا مهدی
24-10-1391, 06:56 بعد از ظهر
سلام
با توجه به عنوان کدوم یک از این نوع تریل بهتره ؟؟؟ اصلا یا فرقی هم با هم دارند؟؟؟؟

stoncold
24-10-1391, 07:21 بعد از ظهر
نه عموجان هیچ فرقی ندارن

رضا استکی
24-10-1391, 07:43 بعد از ظهر
نه عموجان هیچ فرقی ندارن
چرا خیلی فرق دارند اون چینی ها که روی اسمشون هست چین(مالی نیستند) البته به روانی ها برنخوره هااااا:icon_pf (3):
آما ایرانی هاااااا.ایرانی ها فقط انجین و تنه و سیستم برق و سوخت و ... ماله چینه باقیش ایرانیه(احتمالا دسته کلاچش):happy4:

عابدی
24-10-1391, 08:34 بعد از ظهر
جفتشو بخرری پشیمونی.ژاپنی سند دار بخر یه عمر حالشو ببر

nopo
24-10-1391, 10:32 بعد از ظهر
[QUOTE=امید عابدی;15288.ژاپنی سند دار بخر یه عمر حالشو ببر[/QUOTE]

واسه مزاح وخنده گفتی مگه نه؟

send from my galaxy duos ace dual

شایسته فر
24-10-1391, 11:16 بعد از ظهر
موتور ایرانی نداریم که!!!1
موتور ایرانی همون موتور چینیه فقط تو ایران مونتاژ شده
البته اون چینی هم که میگیر همینطوره و دقیقا یکی هستن1!!!!

عابدی
25-10-1391, 04:49 قبل از ظهر
واسه مزاح وخنده گفتی مگه نه؟

نه کاملا جدی گفتم.یه تریل با برگه تملیکی یا مزایده یا سند دار ژاپنی بگیری بهتره یا تریل چینی و ایرانی؟:297: کجاش شبیه مزاح بود دادا؟مگه ما با کسی مزاح داریم؟

آقا مهدی
25-10-1391, 07:55 قبل از ظهر
ممنون از همه بچه ها :flower4:یعنی این تریل های ایرانی روان. رادیسون. کویر.فلات و....... همه مونتاژ چینی ها هستند ؟؟؟:297:
البته اینم بگم چینی جنس خوبم داره

- - - Updated - - -

ممنون از همه بچه ها :flower4:یعنی این تریل های ایرانی روان. رادیسون. کویر.فلات و....... همه مونتاژ چینی ها هستند ؟؟؟:297:

- - - Updated - - -

Mohammad aghili
25-10-1391, 08:29 قبل از ظهر
یه 65 بار دیگه همینو مینوشتی دیگه کاملا قضیه حل میشد :دی

نه داداش گل ، اینایی که اسم بردی همه مونتاژ یا اسمبل ایرانه ،.قطعات از چین میاد
چین هم جنس خوب داره ، درش شکی نیس
منتها هنو از اون خوباش ندیدیم تو ایران
کینکی و شاینری دوتا برند خوب موتور ساز چینی هستن که موتوراشون بدک نیست البته اونا هم کاملا کپی برداری میکنن و اصولا چیزی جدیدی خلق نمیشه

آقا مهدی
25-10-1391, 08:41 قبل از ظهر
قطعات که تایوان هم ازش میزنه

stoncold
25-10-1391, 11:47 قبل از ظهر
ممنون از همه بچه ها
:flower4:یعنی این تریل های ایرانی روان. رادیسون. کویر.فلات و....... همه مونتاژ چینی ها هستند ؟؟؟:297:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

کلا متور سازا ایرانی دو سه تا انجین و دو سه تا گیر بکس واسه تریل هاشون دارن فلاپم که الا ماشالله اینارو ترکیب میکنن باهم موتورا جدید میدن بیرون

نه کاملا جدی گفتم.یه تریل با برگه تملیکی یا مزایده یا سند دار ژاپنی بگیری بهتره یا تریل چینی و ایرانی؟:297: کجاش شبیه مزاح بود دادا؟مگه ما با کسی مزاح داریم؟
از این نظر شبیه مزاح بود که شما باید بری پول یه پزو پارسو بدی که همچین موتوری سوار شی عزیزم نه با دو سه میلیون

عابدی
25-10-1391, 12:30 بعد از ظهر
از این نظر شبیه مزاح بود که شما باید بری پول یه پزو پارسو بدی که همچین موتوری سوار شی عزیزم نه با دو سه میلیون
عزیزم پژو پارس اونجا 5 - 6 یا نهایت 10 تومنه؟؟؟؟؟؟
الان یه لانزا مدارک چنده؟
wr برگ تملیکی چنده؟
سوزوکی rmx که تاپیک فروشش هست پلاک فدیمه چنده؟
kdx پلاک قدیم چنده؟
crm برگه دار چنده؟
سوزوکی dijebel که تو ایستگاه آگهی کرده چنده؟
tdr سند دار چنده؟
tdr برگه تملیک چنده؟
ktm 2005 برگه تملیک چنده؟
دو تا tdr و ktm و rmx و kdx پلاک قدیمو همین الان تومغازه داریم خاستی قیمت بدم
من هر روز تو مغازه ول نشستم اونوقت نمیدونم قیمت تریلای ژاپنی کارکرده چنده؟؟؟؟؟؟بی خیال دادا

stoncold
25-10-1391, 01:29 بعد از ظهر
عزیزم پژو پارس اونجا 5 - 6 یا نهایت 10 تومنه؟؟؟؟؟؟الان یه لانزا مدارک چنده؟wr برگ تملیکی چنده؟سوزوکی rmx که تاپیک فروشش هست پلاک فدیمه چنده؟kdx پلاک قدیم چنده؟crm برگه دار چنده؟سوزوکی dijebel که تو ایستگاه آگهی کرده چنده؟tdr سند دار چنده؟tdr برگه تملیک چنده؟ktm 2005 برگه تملیک چنده؟دو تا tdr و ktm و rmx و kdx پلاک قدیمو همین الان تومغازه داریم خاستی قیمت بدممن هر روز تو مغازه ول نشستم اونوقت نمیدونم قیمت تریلای ژاپنی کارکرده چنده؟؟؟؟؟؟بی خیال دادامشکل تو همینه دیکه عزیز دل برادر تو میخوای بری یه موتوری بخری که هر بار درش میاری بیرون از ترس پلیس یا اینکه سیلندرش بیوفته کف خیابون بلرزی به خودت که دیکه اسم اون موتور سواری نیست محض اطلاع کی تی ام 250 = 25 میلیون کا ال اکس 250 = 25 میلیون درضمن همه برنهایی که بالا کفتی زاپنی نیست

عابدی
25-10-1391, 02:01 بعد از ظهر
مشکل تو همینه دیکه عزیز دل برادر تو میخوای بری یه موتوری بخری که هر بار درش میاری بیرون از ترس پلیس یا اینکه سیلندرش بیوفته کف خیابون بلرزی به خودت که دیکه اسم اون موتور سواری نیست محض اطلاع کی تی ام 250 = 25 میلیون کا ال اکس 250 = 25 میلیون درضمن همه برنهایی که بالا کفتی زاپنی نیست
ktm , klx 2013 هستن عزیزم
crm تو انجینش افتاده کف خیابون؟؟؟
اتفاقا اگه موتورت تریل چینی باشه پلیس میگیرتت یه کلاهی چیزی سرت نباشه بهت گیر بدن میتونی با تریل چینی ***زی در بری؟ - اگه ژاپنی(غیر ایرانی و چینی ) باشه در میری و حتی اگه بگیرنت درمیاری چون مدارک داری
اگه پلیس با موتورای تملیکی و سند کار داشت میومد دکون ما رو خالی میکرد میبرد
یه نفر دوست داره چینی سوار شه
یه نفر دوست داره با 2-3 تومن بیشتر ژاپنی سوار شه
دیگه عاقلان دانند که تریل ژاپنی میشه واسه آدم موتور یا تریل ایرانی آب تفاله ای

- - - Updated - - -

منم اون اول که شروع کردم موتور سواری گول ظاهر قشنگه چینیو خوردم.ولی وقتی سر چهار راه یه سی جی 125 قورت میده آدمو به این نتیجه میرسی که تریل چینیتو آتیش بزنی

- - - Updated - - -

دادا یه سوال:ما بحثمون به این شد که:
1-یا تریل ژاپنی
2-یا تریل چینی و ایرانی
تو الان بلخره 1 رو انتخاب میکنی یا 2؟یا بحث با منو؟:4chsmu1:

nopo
25-10-1391, 03:13 بعد از ظهر

سی آر ام واسه خودم قیمت گرفتم 5به بالا
انجین طلا با برگ مزایده7به بالا

sorush
25-10-1391, 03:31 بعد از ظهر
برادرا توی شهرشماقیمت فرق میکنه چون اینجا قیمت ها 2الی 1تومان فرق میکنه خواستید بیایید شهرما مامعرفی کنیم برید بخرید یه عمرمارودعاکنید
داداش مالاف گو نیستیم

stoncold
25-10-1391, 03:38 بعد از ظهر
ktm , klx 2013 هستن عزیزمcrm تو انجینش افتاده کف خیابون؟؟؟اتفاقا اگه موتورت تریل چینی باشه پلیس میگیرتت یه کلاهی چیزی سرت نباشه بهت گیر بدن میتونی با تریل چینی ***زی در بری؟ - اگه ژاپنی(غیر ایرانی و چینی ) باشه در میری و حتی اگه بگیرنت درمیاری چون مدارک داریاگه پلیس با موتورای تملیکی و سند کار داشت میومد دکون ما رو خالی میکرد میبردیه نفر دوست داره چینی سوار شهیه نفر دوست داره با 2-3 تومن بیشتر ژاپنی سوار شهدیگه عاقلان دانند که تریل ژاپنی میشه واسه آدم موتور یا تریل ایرانی آب تفاله ای- - - Updated - - -منم اون اول که شروع کردم موتور سواری گول ظاهر قشنگه چینیو خوردم.ولی وقتی سر چهار راه یه سی جی 125 قورت میده آدمو به این نتیجه میرسی که تریل چینیتو آتیش بزنی- - - Updated - - -دادا یه سوال:ما بحثمون به این شد که:1-یا تریل ژاپنی2-یا تریل چینی و ایرانیتو الان بلخره 1 رو انتخاب میکنی یا 2؟یا بحث با منو؟:4chsmu1:هرچیزی رو واسه کاری ساخت نمن تو شهر ترجیح میدم همون تریل چینی اشغالو سوار شم با با خیالت راحت راهمو برم تا اینکه اماراتی سوار شمو همش حواسم به اینطرفو اونطرف باشه چون پول موتور سواری زاپنی بی درده سرو ندارم اینکه سی ار امم من بالاخره یروزی انجینش یا یچیز دیکش واسه من یه خرج بزرکی میزاره که یه مدت بندازمش کوشه خونه شکی توش نیست اکه موتور سوار باشی با هرموتوری میتونی بکازی در بری این تریل چینی که من دارم خدا خیرش بده از 125 راحت با یه کاز در میره تو این مملکت خیلی کارارو عاقلان میدانند درسته و انجام نمیدن چون ترجیح میدن بدون دقدقه زندکی کنن من خراب سی ار امو تریلا اماراتی ام ولی ترجیح میدم تو شهر نیارمشون به دودلیل وجود پلیس عقده ای و ادمایی که میدونن موتورتو بدزدن دستت بجایی بند نیست درضمن اینم بکمت که موتور تو بنکاه تا وقتی گیر نمیدن که برگه تملیکی و برگ مزایده و همچین چیزا داشته باشه منتظرن فقط پاشون از تو بنگاه به بیرون واشه یه هندل بزنی اونقت ببین دنیا دست کیه

sorush
25-10-1391, 03:46 بعد از ظهر
برای کسی خوبه که 5دقیقه بعدش توی افرودباشه اطراف شهر نه کسی که وسط شهرزندگی میکنه توی ترافیک که نمیشه گازداد به نظرمن کسی که هم میخوادتوی شهربره وهم توی افرودباید2موتورداشته باشه وگرنه بایدپول زیادی بابت موتورمدل بالای پلاک دار بده یااینکه پارتی کلفت داشته باشه حالا چرااینقدر باهم بحث میکنید

stoncold
25-10-1391, 03:58 بعد از ظهر
برای کسی خوبه که 5دقیقه بعدش توی افرودباشه اطراف شهر نه کسی که وسط شهرزندگی میکنه توی ترافیک که نمیشه گازداد به نظرمن کسی که هم میخوادتوی شهربره وهم توی افرودباید2موتورداشته باشه وگرنه بایدپول زیادی بابت موتورمدل بالای پلاک دار بده یااینکه پارتی کلفت داشته باشه حالا چرااینقدر باهم بحث میکنیدناکس کپی بردای پیگرد قانونی دارد حواست باشه دقیقا حرف حساب جواب نداره دوتا موتور داشته باشی یه سی ار ام که با گاز سرش سیخ شه یه تریل چینی هم واسه شهر

sorush
25-10-1391, 04:01 بعد از ظهر
امیرمن چیرو کپی برداری کردم خوب من میگم اگه پول زیادنداری 2بایدداشته باشی
نکنه این تیکه کلام خودته؟!

رضا استکی
25-10-1391, 07:35 بعد از ظهر
کات
خوب دوستان 3 دقیقه استراحت کنید راند بعدی پس از اعلان کمیته داوران شروع میشه:23:
اگه هم مسابقات به نتیجه نرسید 2 دسته میشیم 1بچه های شرق 2بچه های غرب:42kmoig: :vardane::vahidrk:

(مسابقات موتور سواران تنومند شرق و غرب . انتخابی تیم ملی):happy4::happy4::25r30wi::25r30wi:

منم اون اول که شروع کردم موتور سواری گول ظاهر قشنگه چینیو خوردم.ولی وقتی سر چهار راه یه سی جی 125 قورت میده آدمو به این نتیجه میرسی که تریل چینیتو آتیش بزنی

ولی خداییش این حرف امید رو خیلی قبول دارم چون خودم یه همچین قورتی داده شدم توسط سی جی:wow:

عابدی
25-10-1391, 07:46 بعد از ظهر
بهنظر من واسه تو شهر یه آپاچی یا یه کاب خیلی بهتر از تریله
وقتی تریل خریدی یعنی باید باهاش بری کوه و کمر.که این امر فقط با تریل ژاپنی میسر میباشد :gigglesmile:

رضا استکی
25-10-1391, 07:56 بعد از ظهر
وقتی تریل خریدی یعنی باید باهاش بری کوه و کمر.که این امر فقط با تریل ژاپنی میسر میباشد
دقیقا

بهنظر من واسه تو شهر یه آپاچی یا یه کاب خیلی بهتر از تریله
ولی به نظرت اپاچی حدود 4500 می ارزه اصلا ادم نگاش کنه؟؟
اگه واسه تو شهر باشه فقط سی جی(چون حد اقل قیمتش پایین تره)
ولی خوب این دوستمون سوالش در باره ی تریل بود:2gwb921:

sorush
25-10-1391, 08:35 بعد از ظهر
موضوع منحرف شد داوران سعی درجداسازی داشته باشید الانه که بیرون ازرینگ مسابقات ادامه داشته باشه خیلی خطرناکه میگم اگه بحث های علمی به جایی نکشید یه دوره فایت بزاریم تابچه ها قضیرو حل فصل کنن تابه نتیجه ای برسیم
پس نتیجه میگیرم تریل چینی وبه گفته دوستمون ایرانی به هیچ یک ازدردهادوانمیکنه چینی با من زاده شده بقیشو خودتون قافیه بزارید
همین جااعلام میکنم که بی خیال ایرانی وچینی شوید ودوست عزیزی که تاپیکو بناکرده خواهشا قفلش کنید تابه فایت نکشیده

Mohammad aghili
26-10-1391, 12:19 قبل از ظهر
دیگه شورشو در آوردید

همچی میگی تریل چینی تریل چینی ، هرکی ندونه میگی ، یه چی هست که با کاب میان از روش رد میشن :|

اسمش تریله
پ ینی واس کوهه ، خیلی هم خوبه ، پلاک هم داره ، تو شهر هم سی جی رو رنده میکنم
حرفی بود؟

این چه طرزشه؟
خوبه این تریپی بحث کنیم؟

دوست عزیز
اینجا اگه قرار بود هرکی بیاد حرف خودشو بزنه که دو دیقه ای کار به جاهای باریک میکشید که

حرفی داری ، منطقی و با ادبیات مربوط بیا و بیان کن ، حالا یا درسته یا نادرست ، اینکه کل کل کنی و این کارا ، جاش اینجا نیس

تریل چینی میگی بده؟
کسی که تریل سوار شه ، نمیتونه چیز دیگه ای سوار شه

گرفتی؟
تریل سوار نمیتونه واس تو شهرش مگلی بگیره

پ تا زمانی که 25 تومن نداری بدی به یه ژاپنیه پلاک خور ملس ؛ همین آشه و همین کاسه

واس کوه خیلی دنبال پرش و نیش گاز تک زدن و زور میگردی ، پول بده موتور ژاپنی قاچاق بخر ، و الا همین چینی که میگی ، راحت میکشه ، دیگه فک میکنم اونقدرا تجربه شو داشته باشم

بحث بخواد باز همونجوری ادامه پیدا کنه ، تاپیک قفل میشه

جانسون
26-10-1391, 12:34 قبل از ظهر
محمد جزبت تو دریچه اووورده قلبو داداش ار وی تو چینیا جوابشو پس داده

Mohammad aghili
26-10-1391, 01:45 قبل از ظهر
نه حاجی ، بحث روان موان نیس
همین تعصبات بیجا کارو خراب کرده

یه زمان جوگیر بودیم ، حالا سر شوخی و کل کل میگفتیم فقط روان ، الان دیگه کار از این حرفا گذشته
من بشخصه با روان دانشگاه میرم ، نونوایی میرم ، آفرود میرم ، مسافرت میرم ، وحشی بازی در میارم ، پیست هم میرم
موشکلی ام نداریم ، بسته به توانایی باید ازش انتظار داشته باشی دیگه

عابدی
26-10-1391, 04:30 قبل از ظهر
ما با هم بحث کردیم ولی نه بی احترامی کردیم نه توهین.انجمنم جای بحثه.چون آدما نظرا و تجربیاته متفاوتی دارن حالا چون حرف ما که میگیم تریل چینی به درد نمیخوره به روان شما برخورد شورشو دراوردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و الا منم فلات دارم بگم همه چینیا بدن فلات یه چیز دیگس؟عجبا......

- - - Updated - - -

ضمنا اینم بگم بحث از اونجا شروع شد که nopo گفت من مزاح کردم....مگه من با کسی شوخی دارم.؟؟؟؟
نظرمو دادم.منم برای دفاع از حرفم با ذکر اون موتورا که تو همدان قیمتشو داریم از خودم دفاع کردم.
درسته ما دیرتر از شما اومدیم تو سایت و از شماها چیزایی یاد گرفتیم ولی دلیل نمیشه بعضیها فک کنن ما تو همه ی پستامون داریم چیز شر میگیم.به آدم برمیخوره
درخت هر چی پر بار تر سنگین تر.نه اینکه وقتی من هر پستی میذارم فلانی که از من بیشتر تو سایت بووده بیاد منو مسخره کنه
به هر حال اینا گله بود و اسپم.
ما مخلص همتونم هستیم

آقا مهدی
26-10-1391, 12:34 بعد از ظهر
:297:

رضا استکی
26-10-1391, 12:53 بعد از ظهر
ما مخلص همتونم هستیم
اینو میگن مراااااام قابل توجه دوستان
امید بعد از این همه بحث اخرش اینو گفت ولی کم معرفت هایی مثل من همینو هم نگفتن:s (9):

the blizzard
12-11-1391, 01:54 قبل از ظهر
مگه میشه با موتور ژاپنی دو زمانه بدون پلاک راست راس تو خیابون رفت؟؟ با مدارک هم گیر میدن جدیدا؟؟؟فقط شده پلاک ملی؟؟

yasharazary
12-11-1391, 12:42 بعد از ظهر
تو این مملکت خیلی کارارو عاقلان میدانند درسته و انجام نمیدن چون ترجیح میدن بدون دقدقه زندکی کنن

جانا سخن از درد دل ما میگویی !!!!!!!

این تیکه از کلامت شدیدا منو گرفت.