PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید روان rv

Nobahar
23-10-1391, 02:31 قبل از ظهر
سلام دوستان قصد دارم یه روان بخرم تر و تمیز میخوام لوازم اضافه هم داشته باشه چه بهتر. چند تا اگهی دیدم یکی هم تو همین فروم هست ولی اینو دیدم خیلی برام قیمتش جالب بود خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.

[Only registered and activated users can see links]

اینیکی هم برای یکی از بچه های همین انجمن هست.

yasharazary
23-10-1391, 04:18 قبل از ظهر
اولی قیمتش مناسبه -----ولی موقع خرید یکم از پولشو نگه دار تمتم مدارک که اومد اونموقع پولو بده(تجربه شخصی در مورد موتور سند سفید)

Mohammad aghili
23-10-1391, 04:24 قبل از ظهر
شب بخیر
اولی فروش رفته
تاریخ آگهی رو یه نگا بنداز

Nobahar
23-10-1391, 04:32 قبل از ظهر
آره تماس گرفتم فروخته بود. :دی

دومی چطوره؟! احتمالا شنبه یکشنبه برم برا بازدید. راه دوره نرم کنف شم!
زنگ زدم فروش نرفته هنوز

yasharazary
23-10-1391, 06:42 قبل از ظهر
برو سایت ایستگاه یه سرچ بزن یکی تو کرج هست قرمزه لوازم هم داره 3 تومن----یکی هم طهران که طهرانی به نظرم بهتر باشه--2.5

- - - Updated - - -

خودم پیدا کردم---بفرما اینم لینک--البته دومی قیمتش 2.7 هس:

yasharazary
27-10-1391, 11:45 بعد از ظهر
چی شد به اونی که تو طهران بود زنگ زدی؟

Nobahar
27-10-1391, 11:53 بعد از ظهر
آره ولی شرایطش و قیمتش مناسب نیست. منم کلا دو تومنم نقده اون کرجیه قبول نکرد چک اینم دیدم قیمتش خوب نیست خیلی امار نگرفتم. احتمالا شنبه برم دنبال همون بنده خدا که لاهیجانه. عکساش رو توی تاپیک عکس افرودی دیدم یکم گرخیدم. تو یه عکس کمک خوابیده تا ته. یکی دو تا هم پرش خفن داشته. مشکل براش پیش نمیاد شاسی ماسیش مورد پیش نیاد؟!

ممنون که پیگیر هستی داداش

yasharazary
28-10-1391, 01:59 قبل از ظهر
شاسی فک نکنم ولی کاسه نمد کمک هارو چک کن ---اون موتوری هم که لاهیجانه فک کنم مال یکی از بچه های همین فروم باشه-----راستی مال خودم رو هم میخوام بفروشم---خواستی پ خ کن-----من بچه بنابم----فاصله تا طهران :500km

Nobahar
28-10-1391, 12:37 بعد از ظهر
شاسی فک نکنم ولی کاسه نمد کمک هارو چک کن ---اون موتوری هم که لاهیجانه فک کنم مال یکی از بچه های همین فروم باشه-----راستی مال خودم رو هم میخوام بفروشم---خواستی پ خ کن-----من بچه بنابم----فاصله تا طهران :500km

آره بچه های همین انجمنه شما قدیمی ها حتما میشناسینش منم همینجا عکس های افرودش رو دیدم بذا یه چند تاش رو میذارم. البته خیلی هم مهم نیست ها خودمم میخوام همینکارارو باش بکنم. فقط میخوام بم بگین که چیزیو از قلم نندازم

دوستمون اینجا بوده که به روان رحم نکرده.[Only registered and activated users can see links] :دی

مخصوصا اونجا که رنگ و روش سرخ شده

yasharazary
28-10-1391, 12:59 بعد از ظهر
بهتره یه 10-20 تومن بدی به یه تعمیرکار اون چک کنه-----
فاصله لاهیجان تا طهران چقدره؟

Nobahar
28-10-1391, 01:21 بعد از ظهر
بهتره یه 10-20 تومن بدی به یه تعمیرکار اون چک کنه-----
فاصله لاهیجان تا طهران چقدره؟

همین حدود 500 هست دقیق نمیدونم

yasharazary
28-10-1391, 04:27 بعد از ظهر
خواستی بیا اینجا هم یه روز در خدمت باشیم----هم موتور رو یه بررسی کن---خوشت اومد مال تو خوشت نیومد میدیم اوراق کنن!!!!!:d

عکسش هم تو تاپیک موتور اعضا گذاشتم

Nobahar
28-10-1391, 04:40 بعد از ظهر
چند میدی شرایطش رو کامل برام پی ام کن به یه قیمت قطعی که دیگه چونه نزنم. اگر اون بنده خدا اوکی نشد و مشکل پیش اومد مزاحم شما هم میشیم. البته انشا الله که مشکلی پیش نیاد من نه قصد الکی مزاحم ایشون بشم نه قصد دارم یه روز خودمو از کار و زندگی سر هیچی بندازم

yasharazary
28-10-1391, 04:50 بعد از ظهر
قیمت میمت رو ولش موتور مال خودته---

شرایطش : مدل 89--زرد مشکی---بیمه تا مهر 92---سالم بدون عیب---تایر عقب نو یک ماهه که انداختم---تایر جلو 60%---تنها عیبش یه سیم کیلومتر هس---لنت عقب جلو دوروزه عوض کردم نو انداختم---از وقتی هم که خریدمش(مهر ماه 91) حداکثر هفته ای 3 یا 4 بیشتر ساعت سوارش شدم-

amir74
13-11-1391, 11:57 بعد از ظهر
دوستانی که به دنبال روانن فردا یه روان ترتمیز میزارم واسه فروش با قیمت مناسب.

ali_n
15-11-1391, 12:36 بعد از ظهر
دوستانی که به دنبال روانن فردا یه روان ترتمیز میزارم واسه فروش با قیمت مناسب.

سلام
چي شد اين روان؟

Nobahar
15-11-1391, 12:42 بعد از ظهر
اقا ما که روانمون رو خریدیم خدا رو شکر

اگه لازمه قفل شه اگر هم نه که هیچی