PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تریل 200 cc

ahsanxx
27-09-1391, 04:06 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم موتورم یه تریل 200 نامی هستش وقتی موتور رو روشن میکنم یه صدایی مثل شل شدن زنجیر یه همچین چیزی ازش در میاد بعد وقتی بهش گاز میدم از شماره 1 تا 4 خوبه از 4 میزنه بالا(کیلومتر سنج رو میگم) ریپ میزنه توی حرکت هم هینطوره نمیزاه سرعت بگیره ممنون میشم راهنماییم کنید

رضا استکی
27-09-1391, 04:29 بعد از ظهر
سلام
منظورت از صدای زنجیر چیه و از کجاش این صدا میاد؟از انجین؟
در مورد دور موتور 4 به بالا باید بگم که مورد از شمع و کاربرات میتونه باشه
در مرحله اول شمعت رو باز کن ببین تهش دوده زده یانه؟اگه دوده زده شمع باید عوض بشه اگه هم دوده نزده بود بازم یه شمع موقتا عوض کن تا خیالت از بابت شمع راحت بشه
اگه شد که هیچی اگه نشد بده کاربراتورو تنظیم و تنظیف کنند:jaru:
ضمنا ممکنه خاری که سوزنو توی پیستون گاز نگه میداره افتاده باشه در این صورت هم دور موتور از3یا4 بالاتر نمیره.به اونم یه نگاهی بنداز

ahsanxx
27-09-1391, 04:31 بعد از ظهر
ممنونم که به این سرعت جواب دادی !منظورم از صدا داخل انجین هستش

رضا استکی
27-09-1391, 04:36 بعد از ظهر
ممنونم که به این سرعت جواب دادی !منظورم از صدا داخل انجین هستش
خواهش میکنم عزیزم
موتورت زنجیر تیم(زنجیر موتور)هستش یا دنده تیم هست؟

ahsanxx
27-09-1391, 04:39 بعد از ظهر
ببخشید :297: نفهمیدم

رضا استکی
27-09-1391, 04:52 بعد از ظهر
ببخشید نفهمیدم
بیخیال رفیق
به احتمال99درصد دنده تیم هستش
2حالت امکان بیشتری داره
1مهمترین مشکل میتونه از فیلرها باشه
2صدا از دنده تیم باشه که دنده تیم صدای زنجیر شل نمیده بلکه تق تق ریزی داره
ولی اگه موتورت زنجیر تیم باشه این صدا میتونه از زنجیر تیم(زنجیر داخل موتور)باشه
معلوم کردن اینا نیاز داره که تعمیرکار موتورو از نزدیک ببینه
به نظر من موتورو زودتر نشون یه موتورساز توپ بده تا مشکلش جدی تر نشده ردیفش کنه

ahsanxx
27-09-1391, 05:00 بعد از ظهر
بد بختی اونجاس که من توی یه دهی زندگی میکنم که 14تا تعمیر گاه موتور داره 1 نفر از اینا نمیتونن دست به انجین بزنن منم مجبورم 180 کیلومتر بدون گواهینامه به طرف کرمانشاه برم

رضا استکی
27-09-1391, 05:12 بعد از ظهر
بد بختی اونجاس که من توی یه دهی زندگی میکنم که 14تا تعمیر گاه موتور داره 1 نفر از اینا نمیتونن دست به انجین بزنن منم مجبورم 180 کیلومتر بدون گواهینامه به طرف کرمانشاه برم
ایییییییول مثل توی فیلما که زمان جنگ توی روستاهای کرمونشاه درگیر میشدند!!!
خوشبحالت توی معدن اسلحه ای هاااااا
منم شوهر عمم کرمونشاهیه فامیلیشم امیریه!!
چاره ای نیست باید تا کرمونشاه بری ولی اون قضیه شمع و بعد از اون کاربراتو توی همون روستای خودتون ردیف کن انشالله ردیف شه.

ahsanxx
27-09-1391, 10:38 بعد از ظهر
اره خداییش هر اسلحه ای که بخای هست اما در مورد موتور نه هیچی به هیچی شمع و عوض کردم حالا مونده کاربراتور تاببینم چی میشه

hamed zoro
27-09-1391, 11:18 بعد از ظهر
دوست عزیز منم فکر میکنم فیلرگیری کنی درست بشه در ضمن تو سرپل ذهاب و یا اسلام آباد هم باید تعمیرکار باشه که نزدیکتره بهتون ولی در کل من فکر میکنم حالی میکنی با اون منطقه برای آفرود خیلی جالبه اون آبشار زیبا طبیعت بکر سعی کن یادبگیری کاراشو خودت بکنی دیگه گرفتار نشی