PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویروس و آنتی ویروس

mehrdad.
03-01-1390, 11:56 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان گلم
بچه ها به تازگی من یک فلش رو سیستم نصب کردم و متاسفانه یک فولدر که دارای پسوند exeبود رو با بی حواسی اجرا کردم..که به سلامتی سیستمم ویروس گرفت
بعد از اون تو دو سه تا فولدر که رفتم بعدا ناپدید شدن و نیستن ..کار همین ویروس نامرده..مک کافی و nodهم نمیتونن شناسایش کنن...خستم کرده چه کنم.:42kmoig:.؟ممنون میشم آنتی ویروس مناسب معرفی کنید

king2002
04-01-1390, 12:01 قبل از ظهر
َavg 2011 چیز خوبیه

reza KTM
04-01-1390, 12:08 قبل از ظهر
من کلا آنتی ویروس avg رو به هر چی ترجیح میدم اون نصب کن
اونجا که فایل های hiden رو میخوایم show کنیم یعنی tools بعد folder option برو بعد قسمت view برو زیر show hidden دو تا خط فایل نوشته اولش نوشته hiden
تیک هاش رو بردار بع ok کن بعد برو تو جایی که ویروس هست فایل ویروس رو نشون میده بعد دستی اگه شد پاکش کن
ولی کلا فقط با avg آپدیت شده خیلی راحت میتونی پاکش کنی

mehrdad.
04-01-1390, 12:59 قبل از ظهر
ممنون از راهنمایتون...دارمavgرو بروز میکنم ببینم چی میشه:hanghead:

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

اینکه شما فرمودید میدونستم .فقط این ویروس نامرد مشخص نیست که بخوام دستی پاکش کنم..اگر ممکنه در این مورد راهنماییم کنید

Alireza
04-01-1390, 01:08 قبل از ظهر
بهترین انتی ویروس از نظر من avira که اصلا سرعت سیستم رو کم نمیکنه و 3 سوت سرچ میکنه هارد رو
حرف نداره حتما تست کنین

Mohammad
04-01-1390, 01:19 قبل از ظهر
من از avast دارم استفاده می کنم، حدود ۳ سال هست و طی این مدت ویروسی نشدم.
نکته جالب اینه که کمپانی nod متعلق به کمپانی کسپر هست.

mehrdad.
04-01-1390, 01:23 قبل از ظهر
برم سراغ اینا ببینم دوای درد هستن یانه:au:

mehrdad.
04-01-1390, 01:33 قبل از ظهر
1017
بچه ها کدوم رو نصب کنم که کار را بنداز تر باشه راحت هم بروز شه

Amir
04-01-1390, 10:49 قبل از ظهر
ببینید کلا رقابت آنتی ویروس ها انقد نزدیک به هم هست که شاید تکنولوژِ شون از همدیگه 12 ساعت عقب باشه

شما اول از همه این برنامه رو باید نصب می کردید که کلا نذاره فلش یا رم یا هرچیز دیگه که با usb وصل میکنی چیزی رو سرخود بیاره تو سیستمت پی سی دانلود : حذف ویروس اتوران با Autorun Virus Remover 2.3.1022 ([Only registered and activated users can see links])

اینجوری که من فهمیدم شما مشکلت اینه که بعضی فایل هات نا پدید شدن

فکر نمی کنم کلا حذف شده باشن و احتمالا هیدن هستن اینکاری که reza ktm گفته رو انجام بده اگه folder option پاک شده بود بگو که بهت بگم چطوری برگردونیش

موفق باشی

reza KTM
04-01-1390, 01:54 بعد از ظهر
این حرفم رو کلا برای موقعی که این ویروس رو که پاک کردی میگم
هر وقت خواستی فلش یا سی دی یا ... رو باز کنی اول my computer رو باز کن بعد بالای پنجره نوشته فولدر اون رو بزن کل هارد در سمت چپ پنجره باز میشه
به این اصطلاح میگن explore از اون قسمت سمت چپ فلش یا هر چیز دیگه رو باز کن به هیچ وجه و به هیچ وجه بدترین ویروس هم که تو فلش باشه وارد کامپیوتر نمیشه و اگه show کرده باشی میتونی دستی پاکش کنی

soroush adventure
04-01-1390, 08:15 بعد از ظهر
بیت دیفندر چطوره ؟ خوبه یا نی ؟

Amir
04-01-1390, 08:30 بعد از ظهر
بیت دیفندر چطوره ؟ خوبه یا نی ؟

:14:

تو پست قبلی گفتم که همه آنتی ویروس های معروف پاسخگوی مشکلات پی سی های ما هستند

king2002
04-01-1390, 08:59 بعد از ظهر
به نظر من در کنار یه آنتی ویروس خوب یه Anti Spyware هم لازمه

mehrdad.
05-01-1390, 05:12 بعد از ظهر
این حرفم رو کلا برای موقعی که این ویروس رو که پاک کردی میگم
هر وقت خواستی فلش یا سی دی یا ... رو باز کنی اول my computer رو باز کن بعد بالای پنجره نوشته فولدر اون رو بزن کل هارد در سمت چپ پنجره باز میشه
به این اصطلاح میگن explore از اون قسمت سمت چپ فلش یا هر چیز دیگه رو باز کن به هیچ وجه و به هیچ وجه بدترین ویروس هم که تو فلش باشه وارد کامپیوتر نمیشه و اگه show کرده باشی میتونی دستی پاکش کنی

از همه دوستان و شما رضا جان ممنونم که وقت گذاشتی برای راهنمایی...دیگه سطح قضیه رو نیار انقدر پایین:297:
ناسلامتی من دانشجوی itهستم:121fs725372:
من بیشتر میخواستم نظرات بچه ها رو در مورد آنتی ویروسهایی که استفاده کردن و توصیه میکنن بدونم..خیلی ازت ممنونم..:flower4:

mehrdad.
06-01-1390, 12:02 قبل از ظهر
دوستان عزیزم..اگر با مشکلhidenشدن فایلها و فولدرها مواجه شدید که به هیچ صراطی مستقیم نبود دستور زیر رو از منوی استارت...گزینه runاجرا کنید100% جواب میده

cmd=attrib -r -s -h

بعد ازh با یک فاصله مسیر فولدر مورد نظر را تایپ و اینتر کنید

reza KTM
06-01-1390, 01:03 قبل از ظهر
دیگه سطح قضیه رو نیار انقدر پایین:297:
ناسلامتی من دانشجوی itهستم:121fs725372:
:flower4:

ما جسارت نکردیم فقط چیزی که میتونستیم رو در حد خودمون گفتیم چون من بعضی مواقع میرم کامپیوتر مردم رو درست میکنم اینو به همشون میگم گفتم تو سایت هم بگم که کسانی که اطلاع ندارن بدونن که هیچ وقت ویروس نگیرن که بعد دنبال آنتی ویروس بگردن
وگرنه بازم میگم ما جسارت نکردیم

mehrdad.
06-01-1390, 01:13 قبل از ظهر
قربونت برم...بازم ممنون از لطفت

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

این روشی که شما گفتی بهترین پیشگیری هستش..منم همیشه همین کار رو میکنم ..ولی یک فایلexeرو اجرا کردم که بعد متوجه شدم ویروس بوده..نامرد

Amir
06-01-1390, 09:51 قبل از ظهر
دوستان عزیزم..اگر با مشکلhidenشدن فایلها و فولدرها مواجه شدید که به هیچ صراطی مستقیم نبود دستور زیر رو از منوی استارت...گزینه runاجرا کنید100% جواب میده

cmd=attrib -r -s -h
بعد ازh با یک فاصله مسیر فولدر مورد نظر را تایپ و اینتر کنید

در اکثر موارداز رجیستری میشه برگردوند گزینه folder option رو

farzadprogram
21-02-1390, 01:53 بعد از ظهر
دوستان کسی میدونه چطوری میشه اپدیتهای nod32 رو جدا کرد و در یک کامپیوتر دیگه استفاده کرد .
کمک کنید ، فوری !

M.SH.K
21-02-1390, 03:22 بعد از ظهر
اگر میخوای هیچیه هیچی آپدیت نکنی و همش رو از ی کامپیوتره دیگه برداری کار سخت و زمانگیریه
من قبلا انجام دادم ولی الان درست یادم نیست ولی باید دور بزنی انتی ویروس رو تا حالیس بشه قضیه رو
سعی میکنم یادم بیاد
از Red Hat هم میتونی بپرسی
قاعدتا راحت میتونه کمکت کنه
یا علی

Shenzo
21-02-1390, 06:04 بعد از ظهر
دوستان کسی میدونه چطوری میشه اپدیتهای nod32 رو جدا کرد و در یک کامپیوتر دیگه استفاده کرد .
کمک کنید ، فوری !

سلام دوستان عزیز:flower4:
بهترین مرجع راجع به همه نوع آنتی ویروس و توضیحات لازم
Nod32 Username and Password - Kaspersky Keys - TrialReset روزانه ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
02-04-1390, 11:44 قبل از ظهر
بروبچ ویروسی شده بودم در حد. هیچ آنتی ویروسی نمی تونست پیدا کنه ویروس رو. هر چند خودم فایل هاش رو تو سیستم32 می دیدم.

نه ند نه آویرا نه کاسپر نه بیتدفندر

آنلاین هم چک می کردم هیچ کدوم نمی تونستن.

آخر با مراجعه به سایت [Only registered and activated users can see links] که لیستی از 30-40 تا آنتی ویروس رو فایلی که براش میفرستی کار می کنن فقط و فقط یکیشون دتکتش کرد. SuperAntiSpyware

هدف از این پست معرفی این سایت فوق العاده بود که به من کمک کرد که به فنا نرم.

Amir
02-04-1390, 12:33 بعد از ظهر
rescue disk رو امتحان کردی علی؟

Kenji
02-04-1390, 12:59 بعد از ظهر
آره اونم جواب نداد. الان سیستمم خیلی ریلکس شده. سرعتم رو داغون کرده بود. 30 تا ورم و تروجان و ویرووس دتکت کردSuperAntiSpyware در حالی که بدا معروف نیست.

mosim2m
02-04-1390, 01:08 بعد از ظهر
به نظرم ویروس اجازه درست کار کردن آنتی ویروس رو نمیده . بهتره با آنتی ویروس آنلاین bitdefender سیستمتو چک کنی

Kenji
02-04-1390, 03:54 بعد از ظهر
به نظرم ویروس اجازه درست کار کردن آنتی ویروس رو نمیده . بهتره با آنتی ویروس آنلاین bitdefender سیستمتو چک کنی

آنلاین هم چک می کردم هیچ کدوم نمی تونستن.

آخر با مراجعه به سایت VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner ([Only registered and activated users can see links]) که لیستی از 30-40 تا آنتی ویروس رو فایلی که براش میفرستی کار می کنن فقط و فقط یکیشون دتکتش کرد. SuperAntiSpyware

خوبی؟

error58
03-04-1390, 01:06 قبل از ظهر
nod32 رو راحت ميشه آپديت آفلاين كرد.
اگه كسي خواست بگه توضيح بدم.