PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزان رضایت شما از موتورتان

ali faghfouri
03-01-1390, 11:42 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
این تاپیکو ایجاد کردم برای اینکه دوستانی که تازه عضو میشن و میخوان موتور بخرن از صحبت های کسایی که موتورو داشتن یه توصیف مختصری بشنون به علاوه اینکه مزایا یا معایب مهم موتورو مذکور رو بدونن و سپس اقدام به خرید کنن.
پس ابتدا اسم موتورتون رو بگید بعد یه توصیف کوچیک ازش بنویسید و در پایان یک درصد به عنوان میزان رضایت مندیتون از موتور بگید.

reza KTM
03-01-1390, 11:56 بعد از ظهر
من یه روان 200 سی سی طرح قدیم داشتم
موتور خوبی بود شتاب بالایی داشت کمک فنر بسیار راحت ترمز های بسار قوی
معایب تو مدل قدیمیش کنار پای آدم کمی داغ میشد
تو رنج موتور های تو رده 2 ملیون به پایین گزینه خوبیه من از بیست تو رنج خودش نمره 17 میدم (به نظرم نمره بسیار خوبیه)

حسـن
04-01-1390, 12:08 قبل از ظهر
تو رنج 400 سی سی عرض میکنم
rf 400 vc
مدل غیر وی سی خیلی هنه و این مدل شتاب گیریش بهتره
آخرین مدل ریس 400 سی سیه که تا سال 99 تولید شده
من ازش راضی ام هندلینگ خوبی داره
تو سرعت بالا پایداریش عالیه
مصرفش خیلی بالاست تغریبا صدی 6 تا 7 میسوزونه ولی همیشه میانگین سرعتم بالای 140 بوده
کلا افراد مبتدی مثل من زود باهاش رفیق میشن
خیلی راحت نیست بعد از 1 ساعت روندن کمر درد داره
ترمزهاش نسبتا خوبه ولی عالی نیست جلو دودیسک و عقب تک دیسک
جثه و طول خیلی زیادی داره و اصلا بهش نمیخوره که 400 باشه که این هیکل بزرگ برا لایی کشی بین ماشینا اذیت میکنه
ببخشید نقدی که من برا این موتور نوشتم کاملا غیر فنی بود من فقط تجربیاتم را گفتم
در کل با توجه به سن موتورم (12سال) و کارکردش (30 هزارتا) و هزینه پرداختی بابتش(4200) از 100 بهش 80 میدم

amirz
04-01-1390, 12:47 قبل از ظهر
سلام

من هم یه روان آروی 200 دارم که حدود 6 ماه هست که سوارم و صفر خریدم ...

تقریبا 5000 تا راه رفتم باهاش و موتور خوبی بوده و اذیتی نداشته .... مصرف سوختش رو دقیق اندازه زدم 3.5 تا 3.6 لیتر در 100 کیلومتر .

کمک های نرمی داره ولی نمیدونم چرا حس میکنم کمک وسط موتور ( همون کمک عقب ) یه جورایی ممکنه به زودی خراب بشه !!! خرابی هایی مثل بوش کمک و یا ...

فقط یه بار تو آفرود باهاش خیلی یواش به پهلو افتادم که در کمال تعجب فرمونم کج شد ولی خودم همونجا صافش کردم !

در کل موتور خوبیه و ازش راضیم و از 20 نمره بهش 15 میدم ... فکر کنم منصفانه باشه ....

یا حق

Alireza
04-01-1390, 01:01 قبل از ظهر
منم یه اپاچی دارم و یه روان
اپاچی که به نظرم بهترینه و از 20 بهش 18 میدم
روان هم موتور خوبیه و بعد 45 هزار تا کارکرد هنوز اذیتی نکرده و از 20 بهش 17 میدم

nOviA
04-01-1390, 02:02 قبل از ظهر
من حدود 4 ماهه دربی دارم خیلی راضیم. مخصوصا کمک ها و ترمز ها و لاستیکاش(قیافشم که دیگه جای خود داره). شتابش از موتور های 250 سی سی کمتره اما تنها چیزی که منو در مورد شتاب این موتور راضی نگه داشته فاصله ی کم تعویض دنده هاشه(کمتر از 250 سی سی ها) که حس خوبی رو با تعویض سریع دنده ها به آدم میده.
از نکات منفیش هم میشه به زود خش افتادن بدنه اشاره کرد.

Red Hat
04-01-1390, 10:46 قبل از ظهر
من از روان راضی هستم و تا حالا برام خوب کار کرده که نزدیک 12 هزار تا رفته که حدودش 7 هزار تاش تو آفرود بوده.

من از 20 نمره بهش 18 میدم.

soroush adventure
04-01-1390, 10:52 قبل از ظهر
این روانها یه مشکل جدی داره اونم اینه که طراحی قسمت پدال ترمز خیلی بده و تو آفرود وقتی زمین میخوری به طرز بدی پدال خم میشه و ... . انقدم پدالش زخیمه که دیگه با دست به حالت اولش بر نمیگرده و ابزار حسابی میخاد برای تعمیرش :wall3:
ولی بقیه قسمت هاش خوبه !

reza KTM
04-01-1390, 01:56 بعد از ظهر
این روانها یه مشکل جدی داره اونم اینه که طراحی قسمت پدال ترمز خیلی بده و تو آفرود وقتی زمین میخوری به طرز بدی پدال خم میشه و ... . انقدم پدالش زخیمه که دیگه با دست به حالت اولش بر نمیگرده و ابزار حسابی میخاد برای تعمیرش :wall3:
ولی بقیه قسمت هاش خوبه !

سروش جان از مدل موتور خودت بگو:icon_pf (94)::icon_pf (94)::icon_pf (94)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95):

ali faghfouri
04-01-1390, 05:29 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
zzr250: بطور خلاصه میشه گفت خوب بود واسه وقتی که هیشکی موتور درست حسابی نداشت تو ایران. الان سن بالاست و به خرج افتاده و در کل تنه لشه.نکات مثبتش هم استحکام و کیفیت بالا قطعات هستش. 50%
zzr400: یه خوبی داره اونم اینه که شما رو با تمام قطعه برق فروش ها آشنا میکنه. ترانزیستورش مشکل اساسیشه و بجز ترانزیستور مشکله دیگه ای نداره. وزنش بالاست برا همین شتاب خیلی خوبی نداره ولی میشه گفت که واسه یه تازه کار موتور خوبیه. 60%
zzr1100: کنترلش سخته با اینکه وزن بالایی داره.شتابش و تاپ اسپیدش نسبت به سال ساختش عالیه ولی با موتورهای 1000 بالای 2004 نمیتونه رقابت کنه و شکست میخوره. عالیه واسه سواریه تفریحی و گشت و گذارهای شبانه.قرن به قرن خراب نمیشه مگر اینکه خیلی بهش فشار بیارید.خدای استحکام هم هستش. 60%
NSR250:عشقه منه. آخرت شتاب و خدای تکنولوژی وقتی میفهمید تکنولوژی ساخت موتور یعنی چی که دل و رودشو بریزید بیرون.لذت سواریشو رو هیچ موتور دیگه ای حس نکردم.فقط واسه پیست خوبه تو خیابون بیاد کلی خرج رو دستتون می ذاره.رسیدگی میخواد برا همین باید آدم آچار به دستی باشید.حساس هستش به تغییر آب و هوا.تنظیماتی داره که کاره هرکسی نیست برا همین توصیه میکنم تازه کارها اصلا طرفش نرن و عطاشو به لقاش ببخشند در یه جمله خلاصه بگم اگه عشقشو داشته باشی بهترین موتوره وگرنه بدبخت و بیچارت میکنه.85%

soroush adventure
04-01-1390, 07:46 بعد از ظهر
سروش جان از مدل موتور خودت بگو:icon_pf (94)::icon_pf (94)::icon_pf (94)::icon_pf (95)::icon_pf (95)::icon_pf (95):

خوشگله - صدای اگزوز خوبی داره - هندلینگش خوبه و تو دسته و دیگه حرفی برای گفتن نداره .
:khak: به اونی که از چین اوردتش

mohamad javad
04-01-1390, 11:22 بعد از ظهر
من پالس 180 دارم1سال و4ماهه دارمش16000کیلومتر هم باهاش رفتم؛ به جز لنت و روغن خرجی نداشته؛ همش باهاش تخته رفتم؛من نمره 19بهش میدم

joOoker_silence
07-01-1390, 02:04 قبل از ظهر
پالس 220، شتاب بالا، سرعت خوب 130-150 تاپ اسپید، به نسبت شرایط حاکم در زمان رانندگی(سراشیبی،کفی ،وضعیت باد،آسفالت خوب و ...)، ترمزهای قوی و قابل قبول، مصرف مناسب وقابل قبول ( 2/5-3 ) در 100 کیلومتر،سیستم نوردهی فوق العاده قوی طوری که توی شب خودتون بعضی جاها شرمنده ماشینا میشید و مجبورید چراغ و تو فاصله کم با ماشین جلویی خاموش کنید،عدم افت پس از رانندگی طولانی ( خودم از ترس پلیس راه نزدیک 300 کیلومتر بدون توقف حرکت داشتم که موتور کوچک ترین افتی نداشت)،
معایب، به صدا افتادن کلیه فلاپ ها طوری که برای آرامش اعصابتون هر 2 هفته نیاز داره یه دستی بهش بکشید،ترمز عقب ضعیف ولی قوی تر از انواع قبلی پالس مثل 180 و 200 ، و در مجموع مشکل دیگه ای نداشتم ، از محصولات باجاج راضی ام ، چش نزنیم فقط بنزین و روغن بوده و بس
در مجموع با توجه به اینکه زحمت کشیده بود و استارترشم خوب بود از 20 نمره 17 رو بهش میدم...:20:هی وااای من : ))

alip
31-05-1390, 12:17 قبل از ظهر
نزديكه دوماهه كه شوكا هوا خنك دارم ازش راضيم فقط تو افرودومسيراى خاكى ازش استفاده ميكنم كازش ميدم زبىزبون كاز ميخوره با هر موتور ساخت داخل(افرود) كه همراه شدم يه سروكردن قويترو برشتابتر بوده مثل روان عيبى توش نميبينم بجز ارتقا دادن يه سرى جيزاش در بدو خريد
يا على

nopo
31-05-1390, 02:32 قبل از ظهر
ضعف روان بیشتر مشکل گیر بکس بوده واینکه موتور توی دنده 3 زوزه داره
اما فلات خودم ضعفش مربوط به توپی چرخ عقبه
اونم دلیلش جنس توپیه عقبه

ap_peiki
31-05-1390, 04:54 قبل از ظهر
دوست عزیز مشکل گیر باکس ماله سری قبلی روانه
به روانم نمره 20 میدم
حدود 2 پول براش دادم انتظاراتم را تا اندا زه 5 تومن بر طرف کرده
آحریشم دیشب بود که کاره یه قایق را برا من و علی آقا خرمیان کرد

---------- Post added at 05:54 AM ---------- Previous post was at 05:47 AM ----------

سر اگزوز علی آقا تو آب بود قل قل میکرد و موتور خاموش نمی کرد

alip
06-06-1390, 12:25 قبل از ظهر
شوكا بخريد تو افرود بشيمونتون نميكنه :24:

hose!n
06-06-1390, 12:33 قبل از ظهر
خوبه فق یه مشکلاتی داره

شفیع
06-06-1390, 12:54 قبل از ظهر
شوكا بخريد تو افرود بشيمونتون نميكنه :24:

علی جان، این قدر نسوزونمون :4chsmu1:
موقعیتشو داشتم همین فردا دربست می گرفتم می اومدم پیشت واسم یه شوکا بگیری.
باباجون این قدر از شوکا تعریف کردی دلمون کباب شد.

alip
06-06-1390, 01:53 قبل از ظهر
شفيع جان به مخلصت دستور بده واست بارنومه كنم اين ابوطياره ام ناقابله واست داداشم:smilies(113):

7thRING
19-10-1390, 09:53 بعد از ظهر
من یه مینی کراس دارم به نظر خودم اخرت موتوره!
خیلی توپه از همه لحاظ.
هر موتوری تا الان اگه این جوری باهاش رفتار می کردم تا الان 7 تا کفن پوسونده بود.
خیلی ازش راضیم.:icon_pf (95):

RED-LINE
19-10-1390, 09:59 بعد از ظهر
من از آپاچی راضی هستم.
خیلی موتور بی آزار و کم خرجیه هر 4-5هزار تا آچارکشی میخواد هر 10هزار تا هم لنت.
تا حالا جز لنت و روغن چیزی عوض نکردم،خیلیم بهش گاز میدم نیاز منو با توجه به قیمتش برطرف کرده.
شتاب خوب،قیافه عالی که یکی از نقاط قوتش هست،صدای اگزوزش در حد خودش قشنگه چه تو دور بالا چه تو دور پائین،ترمزاش عالیه درسته میگن قفل میکنه ولی بعد از یه مدت قلقش بیاد دستتون اصلا اصلا قفل نمیکنه ترمزاش خیلی جاها منو نجات داده،کیلومترش دیجیتالی و قشنگه دوتا تریپ و تاپ اسپید و شتاب 0تا60رو ثبت میکنه.
خیلی بی آزار و دوست داشتنیه،من تو 8ماه باهاش 13هزارتا رفتم.
10بار دیگه هم بخوام تو کلاس 180موتور بخرم آپاچی میخرم.

.:ALIREZA NADERI:.
19-10-1390, 10:10 بعد از ظهر
رادیسون من ازش
از 10 تا
7 تا

s.mm
20-10-1390, 01:29 قبل از ظهر
کبیر طرح ویو مدل 88 زیاد کارکرده ، با این حال بعد از دو سال هفته ای 3 لیتر بنزین می زنم در حالی که مصافت زیادی رو هر روز باهاش طی می کنم هم کار هم دانشگاه و هم خونه که فاصلشون با هم زیاده به انضمام ترافیک.
مزایا:
ظاهر خوبی داره
جنس و رنگ بدنه عالی به طوری که گلگیر جلوش 70 درجه تغییر زاویه داد و نشکست همیشه هم با یک دستمال برق می افته.
قمیت لوازمش خیلی مناسبه و بورس ها همه چیزشو دارن
استارت و ترمز دیسکی کارایی داره اما تازه کار هارو قطعاً با مشکل مواجه می کنه چون جو گیر می شن و ترمز جلو میگیرن اونم قفل می کنه می زنتشون زمین قلق اون هم اینه که تا 3 ماه اول فقط زمانی که چرخ جلو با کل بدنه در یک راستا هست ترمز جلو گرفته بشه تا کم کم لنت ها نرم بشه.
با توجه به ذات کلاچ اتومات بودن(یا پایی بودن) راحتی خاصی داره به خصوص توی ترافیک اما اون هم قلق داره و تازه کار ها رو به خصوص در دنده 1 با مشکل مواجه می کنه.(باقالی)
عمر قطعات موتورش خوبه

معایب:
شاسی عقب یعنی دو شاخ عقبش همینطور محل اتصالش به تنه(بوش ها) باید قوی تر از این می بود(کم گذاشتن)

در نوع پره ای کیفیت توپی عقب پایینه رینگی ها(رادیسون) بالاتره
عمر زنجیرش چندان بالا نیست

جا پایی های راکب از بغل زیادی زده بیرون باید وقتی می خرید بازش کنید و توی گیره ببندید و یه ذره جمعش کنید.
پایه ی سمت چپ طلق که با چوش وصل شده به فرمون بعد از مدتی میشکنه و پدرتونو در میاره اگه خوب جوش ندید پس بهتر اونه که از همون اول که خریدیتش اون پایه رو با چند تیکه آهن تقویت کنید.
عمر واشر بندی و کاسه نمد هاش شانسی هست و بستگی داره به این که موقع مونتاژ از چی استفاده کرده باشن و نمیشه در این مورد با قاطعیت حرف زد ولی بعد از دو سه سال احتمالاً جیشش می گیره و نیاز به مای بیبی پیدا می کنه.
به خاطر حجم کم باکش همیشه باید یه قوطی یدکی بنزین همراهتون باشه.

نکته مهم تعمیر کاری هست که احتمالاً می خواد تعمیرش کنه حقیقت اینه که تعمیر کارای زیادی عرضه تعمیر این موتور رو ندارن و چون قیمتش ارزونه فکر نکنید هوندا ساز ها می تونن تعمیرش کنن. البته بنده شخصا تا مرحله سخت تعویض کلاچ هم پیش رفتم ولی شما این کارو نکنید.

من به اینی که دارم تا حالا فوق العاده فشار آوردم ولی هرگز کم نیاورده و لنگ نذاشته.

در ضمن انجین و ترمز جلو و توپی عقب کبیر و کویر و دلفین و بادران و غیره و غیره با هم فرق میکنه و طرح ویو ها 5 تا 6 مدل صفحه کلاچ دارن.
این موتور همه جونش به روغن بنده از روغنش نباید دریغ کرد کم زیاد شدن روغن توی صدای موتورش کاملاً محسوسه

قیمت این موتور 1100 (کبیر و کویر رکورد) و 1200 رادیسون که به اندازه پولی که بالاش داده میشه قطعاً کار می کنه هرچند 250 تومنش کاذبه...
من تجربه رادیسون هم دارم. به کبیر و کویر از 100% با توجه به قیمت 85 % میدم.

amirw3x
20-10-1390, 01:45 قبل از ظهر
منم 1 bajaj125 دارم تا حالا 6ماه دارمش باهاش 6000 رفتم هندلینگ خوب و موتور نرم و جمع و جور و خوبیه و به غیر از بنزین و روغن خرج دیگه ای نداشته و از 10بهش 7 میدم چون 1 مقدار سرعتش پائینه فقط برای تو شهر خوبه تو جاده از نظر سرعت کم میاره :pm1:

شهرام
20-10-1390, 11:39 بعد از ظهر
من تاحالا خیلی موتور عوض کردم ولی بین موتورای که داشتم فقط ربسول از همشون بیشتر دوست داشتم. هیچوقت منو تو راه نزاشت.ازش خیلی راضی بودم.

aligsx
01-12-1390, 04:15 بعد از ظهر
مگلی سفید دارم
از 20 تا 22 تا ازش راضیم
خیلی مرد خداییش تا حالا اخ نگفته
توی شتاب و سرعت از بقیه مگلی ها سر و هیوسانگ و دایلیم و zx150 و cbr 250 رو توی شتاب میخوره و با تفاوت زیادی جلو میفته البته با راننده ای که خوب دنده بده وگرنه که نقطه میشن

K.I.A
01-12-1390, 10:20 بعد از ظهر
در حال حاضر مگللی دارم مدل 2010 چیزی حدود 30000 تا راه رفته (راه رفتن واقعی تو همه شرایط) همش در حال گاز دادنم/قطعات ارزون /کیفیت نسبتا پایین/ فراوونی لوازم/رخ خیلی زیبا / طراحی خوب/هندلینگ عالی/شتاب عالی و همینطور سرعت/قدرت عالی/ قیمت عالی نسبت به امکانات/زیر دست من دووم اورده ...اخ نگفته ....میزان رضایتم به حدیه که تا حالا نگه داشتمش و موتور بعدیمم تو مجازا بازم مگللی هست....

gilanian_1000
01-12-1390, 10:33 بعد از ظهر
من یه هندا 125 {شهباز} دارم ازش خیلی خیلی راضیم سواری خوب /آفرود کم نمیاره 2 ساله داره هر روز بار بالای 50 کیلو جابجا میکنه من ازش راضیم قبلش یدونه پیشرو طرح ویو داشتم بیچارم کرد هر روز تعمیرگاه بودم قبل اونم یه پیشرو 70 داشتم خیلی مرد بود دنده 3 80 تا باهاش رفتم نعره موتور در اومده بود ولی اوووف نگفت

Milad
01-12-1390, 10:45 بعد از ظهر
مگلی سفید دارم
از 20 تا 22 تا ازش راضیم
خیلی مرد خداییش تا حالا اخ نگفته
توی شتاب و سرعت از بقیه مگلی ها سر و هیوسانگ و دایلیم و zx150 و cbr 250 رو توی شتاب میخوره و با تفاوت زیادی جلو میفته البته با راننده ای که خوب دنده بده وگرنه که نقطه میشن

در حال حاضر مگللی دارم مدل 2010 چیزی حدود 30000 تا راه رفته (راه رفتن واقعی تو همه شرایط) همش در حال گاز دادنم/قطعات ارزون /کیفیت نسبتا پایین/ فراوونی لوازم/رخ خیلی زیبا / طراحی خوب/هندلینگ عالی/شتاب عالی و همینطور سرعت/قدرت عالی/ قیمت عالی نسبت به امکانات/زیر دست من دووم اورده ...اخ نگفته ....میزان رضایتم به حدیه که تا حالا نگه داشتمش و موتور بعدیمم تو مجازا بازم مگللی هست....
همه از مگلي گفتند.يه ذره هم هيوسانگ!!!!
موتور خوبه ايي مخصوصا تو هيكل به قول كاميار ارنولديه واصه خودش...
شايد تو شتاب ارضات نكنه ولي تو سرعت روتو زمين نميزاره....
همون كه با خيال راحت تا 160 ميري و موتور چسبيده زمين يه حسه خوبي بهت دست ميده....

Babak
01-12-1390, 10:56 بعد از ظهر
و cbr 250کی باهاش انداختی

Kami
01-12-1390, 11:32 بعد از ظهر
بله در ادامه حرف میلاد بگم که
هیوسانگ اونقد موتور خوبیه که تاحالا 2 تاشو داشتم
امکان نداره کسی از بغلش رد شه و توجه نکنه بهش
امکان نداره در سرعت بالای 140 احساس امنیت نکنید
امکان نداره ترمز هاش شمارو ناامید کنه
امکان نداره کسی ازش ناراضی باشه
امکان نداره ، نداره دیگه

Mohammad aghili
01-12-1390, 11:38 بعد از ظهر
امکان نداره ، نداره دیگه

داداش یه اسپندی چیزی دود کن واس خودت

هیچ چیز غیر ممکن نیس

این تریپا که میگی ، میترسم چش بخوری ، بلا ملا سرت بیادا

kourosh_bandit2
02-12-1390, 12:01 قبل از ظهر
وینر 200:موتور خوش استیل و دختر کش وحشت ناک. وزن زیاد. شتاب کم. اما 130 تا که میری باهاش عین شیر رو اسفالتو چنگ زده و پیاداری خوبی داره. ترمز جلو دو دیسک که واقعا عملکرد خوبی داره حتی تو پیچ. ترمز عقب خوب نیست خیلییی زود داغ میکنه.از 100 من بهش70 میدم. پیشرو پارس اسپرت 200: شتاب قول میدم پالس و اپاچی سوسک تشریف دارن تست شده غیر 220 که تست نکردم. سرعت 140 میره اما بعدش تعمیرر گاه روغن میخواد و اچار کشی. لاستیک های پهن رینگ 3 پره مشکی + چراغ گرد و زین شیب دار= یک موتور خفن شهری که عین cb400 قیافش. راکب خیلی خوب توی زین جا میوفته. تو شتاب و پیچ خیلی مرده. کمک وسطش ماه خیلی خوب دست اندازارو قورت میده. فقط حیف انجینش ایرانی و بی کیفیت. ترمز تک دیسک جلو و تک عقب که در حد خودش خوبه. از 100 85 بهش میدم چون خیلیییی دوسش داشتم و واسه قیافه و هیکلش خیلی ازش راضی بودم. پاس 220: شتاب خوب سرعت خوب. هندلینگ افتضاح چون کنسول جلوش خیلی کشیدس. قیفه خوشگل و با کلاس ولی قیمت یکم بالاس. ترمز ها واسه این مقدار سرعت خیلی ضعیفه و موتور خیلی خوب جمع نمیشه. اما بدک نیست من از 100 بهش 70 میدم. کثیر 150: کلا مزخرف و داغونه از 100 بهش 15 میدم. اپاچی 180: شتاب خوب سرعت معمولی. قیافه عالی. ترمزاش عالی عمل میکنه یعنی اصلا حرف نداره. لرزش نداره دوسش دارم. کنسول زیبا و دوست داشتنی. عاشق صدای جیغ لاستیکشم چه زمانه take off چه زمانی که میزنم رو ترمز جلو و جیغ میزنه ولی منحرف نمیشه.از 100 بهش 90 میدم

aban
02-12-1390, 12:02 قبل از ظهر
من هم تازه موتور خریدم و تا حالا زیاد خودشو نشون نداده . ولی تعریفشو شنیدم

:consoling2:

امیدوارم که همه از موتور و اتولی که زیر پاشونه راضی باشن

:clap:

aligsx
02-12-1390, 08:49 بعد از ظهر
کی باهاش انداختی

توی پیست ازادی باهاش انداختم و توی خیابونای اطراف مجموعه ورزشی ازادی.
حتی راننده رو عوض کردیم بازم عقب میفتاد ولی خداییش صداش هنوز تو مخمه

02109002
03-12-1390, 02:14 بعد از ظهر
یه سی جی یه روان

سی جی که خر کار برا همه جا و در هر زمان ، همه کار باهاش کردم

روان هم که روانی کرده

تازه گرفتم ولی خیلی زود پا داد و سازگار شدم باهاش

تا حالا که بدی نداشته البته منم زیاد تو کارش نرفتم چون هنوز مبتدی هستم .....

شهرام
04-12-1390, 07:21 بعد از ظهر
من واقعا از این موتورم راضی هستم به نظرم خیلی بهتر هستش مخصوصا صداش که منو دیونه میکنه.