PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک از اساتید کراس، تریل

mohamad.gh
21-09-1391, 07:36 قبل از ظهر
سلام . من تا حالا موتور نداشتم ممنون میشم دوستان اهل فن راهنمایی کنند. میخوام 2.5 هزینه کنم ، موتوری میخوام که لوازمشم راحت پیدا بشه دنبال مدل های کراس هستم یه سوال دیگه، من 120 کیلو وزن دارم اینو فقط برا اطلاع عرض کردم البته نمیدونم شاید بتونید بهتر راهنمایی کنید . ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند . متشکرم

عابدی
21-09-1391, 08:03 قبل از ظهر
سلام . من تا حالا موتور نداشتم ممنون میشم دوستان اهل فن راهنمایی کنند. میخوام 2.5 هزینه کنم ، موتوری میخوام که لوازمشم راحت پیدا بشه دنبال مدل های کراس هستم یه سوال دیگه، من 120 کیلو وزن دارم اینو فقط برا اطلاع عرض کردم البته نمیدونم شاید بتونید بهتر راهنمایی کنید . ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند . متشکرم

با سلام و خوش آمد گویی به شما
1-براتون مهمه مدارک داشته باشه یا خیر؟
2-معمولا کسایی که موتور نداشتن مستقیم سراغ کراس نمیرن
3-میتونید بیشتر هزینه کنید تا سقف 4 تومن؟

Mohammad aghili
21-09-1391, 08:07 قبل از ظهر
این تاپیک رو یه زیارت بکنید ، بعد سوالتون رو بفرمایید ، در خدمتتونم

[Only registered and activated users can see links]

mohamad.gh
21-09-1391, 10:44 بعد از ظهر
با سلام و خوش آمد گویی به شما1-براتون مهمه مدارک داشته باشه یا خیر؟2-معمولا کسایی که موتور نداشتن مستقیم سراغ کراس نمیرن3-میتونید بیشتر هزینه کنید تا سقف 4 تومن؟ممنون آقا امید تایپیکی که آقا محمد لینک داد بیشتر جوابامو گرفتم از شما هم ممنونم