PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گسترش فعالیت سایت

soroush
20-09-1391, 03:22 بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت...
چندی پیش در اینترنت به دنبال مطالب مختلف درباره ی موتور سیکلت بودم که نگاهم به یک سایت المانی زبان افتاد و کار جالبی کرده بودن...
اون عمل از این قرار بود که مثل سایت خوب شما فعالیت های گسترده ای در زمینه موتور داشتندو علاوه بر این در مورد خودرو و تیونینگ خودرو هم فعالیت میکردند و حتی خود افراد سایت درگ های مختلفی چه با ماشین و چه با موتورسیکلت داشتند و نتایج اون رو هم اعلام میکردند و در اون باره به بحث و نظر سنجی می پرداختند...

حالا که سایت خودمون هم دارای ویترین شده میتونید همچین فعالیت هایی رو شروع کنید...

البته این پست فقط جنبه نظر دهی داشته و هیچ گونه قصد جسارت و یا اشاره به کم کاری نبوده و تا امروز هم کمال تشکر و قدر دانی بنده نسبت به اساتید و دوستان و مدیران سایت را دارم...

متشکر....

ایلیا
20-09-1391, 05:36 بعد از ظهر
به مرور زمان این اتفاق خواهد افتاد. گرچه تا حدودی در بخش مقایسه‌ی موتورها این اتفاق افتاده و قطعا گسترده‌تر خواهد شد.
با تشکر از نظر شما

شایسته فر
20-09-1391, 08:37 بعد از ظهر
داداشی به نظر من این سایت مخصوص موتور سیکلت هست و تخصصی به موتور سیکلت بپردازه بهتره تا اینکه سمت ماشین و تیونینگش بره و ......
برای ماشین سایتهای زیادی هست که تخصصی به قضیه تیونینگش میپردازن و میشه از اونا استفاده کرد

M@hy@r
21-09-1391, 01:03 قبل از ظهر
ممنون از استارتر به نظر من همه چیز سایت عالیه به جز دومورد: 1- سایت داره یه جورایی شبیه ایستگاه میشه یعنی به اون نسبتی که بخش خرید و فروش عضو جمع میکنه فروم های اختصاصی موتور اینکارو نمیکنه 2- مسابقه توی سایت نداریم مثلا مسابقه درگ و حرکات نمایشی و ... ممنونم

ARSH
21-09-1391, 01:07 قبل از ظهر
به نظره من این باشگاه فقط باید ثبت رسمی شه ! من یه چند ماهی نبودم نمیدون م شده یا نه
اما به نظرم این باشگاه باید ثبت رسمی شه
اعضا کارت عضویت ( + پرداخت حق عضویت ) بگیرن
هرکسی هم نتونه عضو رسمی شه قبلش باید تست بده یا شناخته شده باشه از طرق اعضا که بله این ایشون میتونه حرفه ای باشه
کارت خیلی حرفه ای صادر شه تا کاره حرفه ای در کنار تفریح باشه !

شایسته فر
21-09-1391, 01:23 قبل از ظهر
منم با ثبت رسمی شدن موافقم
ولی اینطوری که یادمه مدیران می گفتن برای این کار نیاز به یک مکان فیزیکی برای وجود خارجی خود باشگاه هست که فعلا مقدور نیست همچین چیزی
اگه بشه تایم خاصی از پیست رو هم مدیران زحمت بکشن و بگیرن ؛ میشه به عنوان مکان اولیه تجمع های پی در پی و رسمی سایت باشه
در اونصورت میشه باشگاه رو از حالت مجازی خارج کرد و برای کاربران و اعضا کارت عضویت صادر کرد و حتی میشه کلاس های آموزشی و کلی کارهای دیگه انجام داد

شایسته فر
21-09-1391, 08:22 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]پست شماره 146 یعنی پست کنجی