PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Apache RTR 250

reza KTM
03-01-1390, 06:13 بعد از ظهر
Apache RTR 250؟؟؟
کسی تا حالا شنیده؟؟؟
من یه سرچ تو گوکل کردم فقط یک عکس باز کرد که تو این سایت بود(تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث - آپاچی Apache TVS 180 ([Only registered and activated users can see links])) ولی من نتونستم آپ کنم
همچین اطلاعاتی هم نوشته بود:
Name: Apache RTR 250
Type: Sports
Top Speed: 150kph

ENGINE SPECIFICATIONS
Displacement: 250cc
Engine: Single Cylinder, 4 Stroke
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
Gears: 6 Speed
Clutch: Multi Plate Wet Type
Bore: 0
Stroke: 0
No. of Cylinders: 1
Valve Per Cylinder: 2
Engine Block Material: Iron Block
Chassis Type: Double Cradle
Cooling Type: Air Cooling

DIMENSIONS
Length: 2085.00 mm
Width: 730.00 mm
Height: 1100.00 mm
کسی از بچه ها اطلاعاتی راجع به این موتور داره؟
چنده؟ اصلا تو ایران هست یا وارد میشه؟

Amir
03-01-1390, 06:58 بعد از ظهر
سلام؛

تاپیکتون رو تو جای مناسب ایجاد نکردید

و مورد دوم اینکه تاپیکش قبلا باز شده [Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

BKING
03-01-1390, 07:41 بعد از ظهر
بهتره اين تاپيكو به تاپيك مربوطه بچسبانيد

reza KTM
03-01-1390, 11:44 بعد از ظهر
سلام؛

تاپیکتون رو تو جای مناسب ایجاد نکردید

و مورد دوم اینکه تاپیکش قبلا باز شده [Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

اتفاقا اون تاپیک رو دیدم ولی عکسی که از موتور تو اون تاپیک هست با عکسی که من در سایت بالا دیدم زمین تا زیر زمین فرق میکنه نمیدونم چرا عکس آپ نمیشه
شما یه نگاه به اون سایت بندازید بندازید مدل اگزوز فلاپ ها و ... با اون عکس تو اون تاپیک فرق میکنه

Amir
09-01-1390, 10:29 قبل از ظهر
اتفاقا اون تاپیک رو دیدم ولی عکسی که از موتور تو اون تاپیک هست با عکسی که من در سایت بالا دیدم زمین تا زیر زمین فرق میکنه نمیدونم چرا عکس آپ نمیشه
شما یه نگاه به اون سایت بندازید بندازید مدل اگزوز فلاپ ها و ... با اون عکس تو اون تاپیک فرق میکنه

زیر این عکس شما نوشته شده not actual image یعنی تصویر واقعی نیست ولی اینی که ما گذاشتیم عکس های نمایشگاهه که یه سرچ هم کنید تو سایت های خارجی هم همین عکس رو گذاشتن

reza KTM
09-01-1390, 10:33 قبل از ظهر
زیر این عکس شما نوشته شده not actual image یعنی تصویر واقعی نیست ولی اینی که ما گذاشتیم عکس های نمایشگاهه که یه سرچ هم کنید تو سایت های خارجی هم همین عکس رو گذاشتن

به این دقت نکرده بودم:297::297:

Kami
23-05-1390, 04:33 بعد از ظهر
قفل میشه
دوستان لطف کنن موتور هایی که به تولید رسیده رو براش تاپیک بزنن تا یه بنده خدا که از موتور چیزی نمیدونه اشتباه نکنه و شایعه سازی نشه